Sleepy 6 Bebek Bezi

Ebeveynler için bebekleri her zaman özeldir. Bu nedenle de bebeklerinin konforu ve rahatlığı da her şeyden önce gelir. Özellikle de bebeklerini kucağına alacakları günü bekleyen aile bireyleri bebeklerinin bakımları hakkında önceden birçok araştırma yaparlar. Yeni doğanlar için de dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Bebeğin beslenmesi, banyosu, uyku düzeni gibi… Bunların dışında bebeklerin ihtiyaçları da vardır. En önemlisi de bebek bezleridir. 

Bebek bezleri ise ebeveynler için kurtarıcı özelliğe sahiptir. Emici katmanları sayesinde bebeklerin tuvalet ihtiyaçlarını daha kolay bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olur. Bebek bezleri özellikle bebeklerin tuvalet eğitimini almadan önce kullanılan bir ihtiyaçtır. Bebeklerin kilolarına, ağırlıklarına ve aylarına göre de bebek bezleri çeşitleri vardır. Sleepy 6 bebek bezi bunlardan biridir. İçerisinde yer alan partiküller sayesinde bebeğinizde tahrişe yol açmaz. Güvenli kullanım imkanı sağlar. 

Sleepy Bebek Bezi Modelleri ve Özellikleri Hakkında

Bebeklerin huzuru ve konforunun sağlanması ebeveynler için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Bebek bakımında da en önemli ihtiyaçlardan biri olan bebek bezleri hassas bir noktadır. Bebeğiniz hem sağlığı hem de konforu açısından doğrudan ilgilidir. Bu nedenle de bebek bezinin seçimi sırasında kesinlikle titiz davranmanız gerekecektir. Buna uygun olarak da bebeğiniz için çeşitli modellerde bezler yer almaktadır. 

Sleepy bebek bezi 6 numara tek kullanımlık bezlerinden biridir. Çocuğunuzun kilosuna uygun olarak satın alabilirsiniz. Tek kullanımlık modellerin olduğu kadar aynı zamanda bebek bezlerinde yıkanabilir modellerin de olduğunu bilmeniz gerekir. Kullanmış olduğunuz bebek bezinin modellerinde bebeğinizin cildinin tahriş olmaması ve cildinin nefes alması son derece önemlidir. Sleepy bebek bezi modellerinde ise tüm bunlara en iyi şekilde dikkat edilerek yer verilmiştir. 

Sleepy 6+ bebek bezi modellerinde ıslak hissini azaltmak için farklı teknolojiler kullanılmaktadır. İçerisinde atık sıvıların bir yerde birikmesini önleyen ve sıvının bez içerisinde eşit olarak yayılmasını sağlayan emici kanalları vardır. Bezlerinin iç yüzeyinde yer alan emici bölge, sıvıları içine hapseder ve böylece sızıntılara da karşı çıkmış olur. Özellikle bazı modellerinde yer alan özel tanecikli yapısı sayesinde ıslaklığın 12 saate kadar kuru kalması sağlanır. Böylece bebeğiniz de gece boyunca huzurlu bir şekilde uyku çekebilir. 

Bezlerin iç kısmında yer allan emici tanecikler ise sıvının tek bir alanda toplanmasını engeller. Böylece bebekte pişik gibi sorunların olmasının da önüne geçilmiş olur. Aynı zamanda bebeğiniz için hareket kolaylığı sağlar. Sleepy bebek bezi 6 numara külot bez sayesinde de geze ve gündüz demeden sızdırmalara karşı koruma etkisi sağlar. 

Sleepy 6 Numara Bebek Bezi Fiyatları 

Ebeveynler özellikle bebeklerinin beslenme, giyinme ve bakım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak isterler. Bunun için de bebekler için alınan ürünlerin en iyi ve en kaliteli olmasına da dikkat eder. Bebeklerin bakım ihtiyaçlarından biri olan bebek bezlerini tercih ederken bebeğinize konfor sağlayan, aynı zamanda maksimum koruma sağlayarak pişikten koruyan bezlerin tercihi önemlidir. Bu bakımdan da bebek bezlerini alırken bazı detaylarda fiyatlarda etkili olacaktır. 

Sleepy bebek bezi 6 numara en ucuz ürünlerden biridir. Ucuz olması aldatmaması gerekiyor. Bebekleriniz için geliştirilen özel teknolojisi sayesinde rahat nefes almalarına imkan sağlar. Böylece gün içerisinde oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda ekonomik paketlerde yer alır. Sleepy 80’li bebek bezi 6 numara ile çok daha hesaplı ve uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. İçerisinde yer alan özel emici hazneleri sayesinde bebeklerinizin huzurlu bir şekilde vakit geçirmesine yardımcı olur. Aynı zamanda Sleepy bebek bezi 6 numara 4’lü Jumbo 80’li paketi de son derece hesaplı avantajlardan biridir. 

Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Etmeniz Gerekir?

Bebekleriniz oldukça hassas yapıda olduklarını göz ardı etmemeniz gerekir. Bu nedenle bebek bezi tercihlerinizin de oldukça özenli olması önemlidir. Piyasa içerisinde birçok özelliğe sahip bebek bezi modellerine yer verilmektedir. Bu seçenekler arasında Sleepy bebek bezi modelleri ise oldukça kalitelidir. Farklı seçenekler arasında tercih yaparken bebek bezinizin belirlenmesinde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bebeğinizin cilt yapısıdır. Aynı zamanda uygun bedende model aldığınıza da emin olmanız gerekir. Farklı kilolara ve aylara göre bebek bezlerinin numaraları mevcuttur. Sleepy 6 numara bebek bezi de 9 ila 25 kilo arasındaki bebekler için uygundur. 

Prematüre bebeklerden başlayıp farklı modellerde uygun bebek bezleri vardır. Bu nedenle satın alırken hepsi standart olarak düşünmeyiniz. Bebek bezinin emicilik, kalite ve rahatlık açısından da iyi olması son derece önemlidir. Bebeğin günlük yaşamını daha da kolaylaştıracaktır. 

Sleepy Bebek Bezi Kullanımı

Bebeğinizin bakımının hijyenik ve doğru bir şekilde olması oldukça önemlidir. Doğumdan sonra ilk emzirme ile artık bebeklerde bez kullanımı başlar. Bebeklerin bez değiştirme sıklığı ise emzirme sıklığına göre değişkenlik gösterir. Yeni doğanlar ilk haftalarda günde 2 ila 3 kere ıslak bez çıkarır. Daha sonrasında ise 6-10 kere arasında daha bez değişimi olabilir. Bebeğinizin cildinin zarar görmemesi için iyi bir bebek bezi kullanımı önemlidir. Sleepy bebek bezlerinin de içerisinde yer alan emici maddeler sayesinde daha uzun süreli kuruluk sağlayarak bebeğinizin cildi korunur. 

Bebek Bezi Neden Kullanılır ve Önemlidir?

Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren 24 saat içerisinde artık beslenme ihtiyacı duyar. Bebekler besin almaya başladıkları andan itibaren düzenli olarak belli aralıklarla bebek bezi kullanımına başlarlar. Bebek bezlerinin ise bu noktada hijyenik olması son derece önemlidir. Aynı zamanda onlara uygun boyutlarda tercih etmeniz gerekir. Sleepy bebek bezi 6 numara cırtlı modelleri de 11 ila 25 kilo arasındaki bebekler için uygundur. Cırtlı olması ise ebeveynler tarafından değiştirme işleminde oldukça faydalı olur. Daha kolay bir şekilde sağlanır. 

Aynı zamanda bebek bezlerinin bu kadar farklı standartlarda ve modellerde olması da her ebeveyn için kolaylık sağlar. Bu sayede bebek bezi kullanımında da ihtiyaçlara uygun üretimler ortaya çıkmaktadır. Özellikle de bebeklerin kilolarına uygun olarak üretilen bezlerin kullanım tercihi de bebeklerinize ayrıca bir rahatlık kazandıracaktır. Böylece günlük hareket imkanları sınırlı olmak yerine çok daha keyifli hareket edebileceklerdir. Bebek bezi kullanımı her ne kadar önemli ise kullandığınız bebek bezinin de sahip olduğu özellikler bir o kadar önemlidir. 

Sleepy 6 Numaralı Bebek Bezi Tahriş Eder Mi?

Sleepy uzun yıllardan beri bu alanda çalışmalarını sürdüren bir markadır. Aynı zamanda bebek cildine de oldukça önem verir. Tüm bunlar göz önüne alındığında bebeğiniz için korunaklı ve kolay kullanıma sahip ürünlerini alabilirsiniz. 

Sleepy 6 Numaralı Bebek Bezi Hangi Aralıktaki Bebekler İçin Uygundur?

Sleepy 6 numaralı bebek bezi kullanımı 11 ila 25 kilo arasında ağırlığı değişen bebekler için daha uygundur. Cırtlı ve külotlu modellerinin de olması sayesinde çok daha pratik bir kullanım imkanı sağlar. Özellikle ciltte tahriş etmeyerek uzun süreli kuru hissiyat sağlar. 

Sleepy 6 Numaralı Bebek Bezi Her Cilde Uygun Mudur?

Sleepy bebekleriniz için özel olarak geliştirdiği formülü sayesinde her cilt için uygun standartlara sahiptir. Medikal olarak test edilmiş olup bebekleriniz cilt sağlığı için uygundur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

6 Numara Bebek Bezleri

701 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın