Miniklere tuvalet alışkanlığı kazandırmaya hazırlık yaptıran Molfix 6, bebeklerin bezlenmesi hususunda yüksek bir performans sergiler. Yeni nesil teknolojiler ışığında geliştirilen nitelikli bebek beziyle birlikte ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği seçenekler ortaya çıkar. Bebeklerin bezlenme gereksinimlerinin sağlıklı bir şekilde karşılanması için hazırlanan Molfix 6 numara bebek bezi, miniklerin gelişim sürecindeki kilo aralığına uygun özelliktedir. Hassas ten yapısı göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, külotlu ve bantlı alternatiflere sahiptir. Bu sayede bebeğinizin rahatlığına uygun seçimler yapabilirsiniz. Bezlerin gündüz ve gece kullanımı sırasında ortaya çıkardığı sonuçlar ise bebekleri hem hareket hem de uyku süreçlerinde istenilen konfora ulaştırabilir. Markanın ailelere sunduğu tekli ya da çoklu pek çok avantajlı paket çeşitleri vardır. Farklı adetlerde hazırlanan Molfix 6 numara fiyat aralığına baktığınızda ise bütçenize ve kullanım şeklinize göre alternatiflerin olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılarken kişisel bakım için gerekli olan hijyenik ped çeşitlerine de hızlıca ulaşabilir, uygun fiyat aralıklarıyla ürün temini yapabilirsiniz.

Narin Ciltlerde Yumuşak Dokunuş Etkisi Bırakan Molfix 6 Bebek Bezi Çeşitleri

Bebeklerin tuvalet eğitiminden önceki aşamalarda ayrı bir önem taşıyan bezlenme sırasında konforun hissedilmesi oldukça önemlidir. Molfix 6 numara bez çeşitlerinin özellikleri sayesinde emekleme, adımlama ve yürüme dönemlerinin yanı sıra uyku sırasında etkili rahatlık yaşanır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber ortaya çıkan uygulamalar, annelerin ve babaların ideal tercihler yapmalarına imkân verir. Molfix 6 extra large seçeneğinin sunduğu elastik yapı, 15 kg ve üzeri miniklerin gelişimine destek sağlar. 51’li, 62’li, 86’lı ve daha pek çok adetle üretilen alternatifler sayesinde ihtiyacınız olan bez adedine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla adet arayışlarınızda Molfix 6 numara bez 100 adet ile 200’lü ve 400’lü çeşitler gereksinimlerinizi karşılayabilir. Annelerin ve babaların sıkça sorduğu sorulardan biri olan ‘’Molfix 6 numara kaç kilo bebekler için tercih edilir?’’ konusu hakkında 16 kilo ve üzeri olan miniklere uygundur yanıtı verilebilir.

Bantlı bezlerin yanı sıra özel olarak tasarlanan külot bezler de önemli konfor yaratır. Maksimum düzeyde kullanım kolaylığı sunan ürünler arasında 20 adetten 400’e kadar ulaşan paketler mevcuttur. Günlük kullanım için tasarlanan modellerin sağladığı avantajı, yaz döneminde yapmak istediğiniz tatil günlerinde de yaşayabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini memnuniyet verici sonuçlara ulaştırmayı başaran Molfix, ürün yelpazesine Pure&Soft serisini ekleyerek ekstra yumuşaklık arayan ebeveynlere yardımcı olur. Sızdırmaz elastik bantların yer aldığı mayo bezin giyim şekli sayesinde bebeğinizin suda kaldığı süre zarfında içiniz rahat edebilir. Molfix 6 numara bebek bezi 50, 200 adet olan ve diğer paketlerdeki farklı bez sayıları, gündüz ve gece süreçlerinde ihtiyaç duyulan bez miktarını karşılar.

Bebeklere Maksimum Konfor Sağlayan Molfix 6 Bebek Bezi Özellikleri

Ailelerin gönül rahatlığıyla bebek bezi seçimi yapmalarına imkan veren Molfix, her geçen gün teknolojisine yenilikler katmaya devam eder. Miniklerin büyüme dönemlerinde gerekli olan hareket özgürlüğü, Molfix 6 numara seçeneğiyle üst seviyeye çıkar. Anatomik yapının önemli olduğu bebek bezi sisteminde sızdırmaz yapı da aranan özellikler arasındadır. Molfix bebek bezi 6 beden seçeneğinin bantlı ürünleri, vücudun şekline kolaylıkla uyum sağlar. Bezin 5 yönden esnek kavrama şekli sayesinde belde, ön bölgede ve bacak kısımlarında bezin varlığı minimum seviyede hissedilir. Ayrıca 3D teknolojisi olarak geliştirilen yeni sistem sayesinde bebeğinizin en ufak bir hareketinde elastik gövde devreye girerek kolaylık sağlar.

Fonksiyonel ürün deneyimi sunan Molfix 6 numara bebek bezi, külotlu bez modeliyle ebeveynlere ve miniklere pratiklik kazandırır. Yüksek seviyede yumuşak dokuya sahip ürün, bel kısmındaki elastik özellik sayesinde bebeğinizin her hareketine eşlik eder. Karın şişkinliği, gaz oluşumu durumlarında miniklere rahatlık sağlayan Molfix 6 numara ekstra large, aynı zamanda gövde bölgesiyle de vücuda uyumluluk gösterir. Bez değişiminin kolay uygulandığı külot bezin yan bantları, kolay bir şekilde yırtıldıktan sonra hızlı bir şekilde yeni bez kullanılabilir. Bu sayede ebeveynler zamandan tasarruf sağlayabilir. Ayrıca külot bez, miniklerin tuvalet eğitimine alıştırma çalışmalarına katkı sağlayan önemli bir seçenektir.

Annelerin ve babaların bezler üzerinde aradığı öncelikli niteliklerden olan yumuşaklık ve doğal içerik, Molfix 6 No bebek bezi ürünlerinde yer alır. Parfüm, nonilfenol, paraben ve klor unsurlarının yüzde sıfır olması, aşırı narin cilt yapısına sahip minikler için oldukça uygundur. Bebeğinizin bacak bölgesine anatomik uyum sağlayan özel C kesimli doğal ürün, tende kısa sürede oluşan kızarıklıkların önüne geçebilir. Kızınızın veya oğlunuzun cilt hassasiyetine uygun pek çok ürün çeşidi vardır. Önemli fırsatlar sunan Molfix 6 numara 39’lu, 50’li, 100’lü ve daha birçok değişik adetlerin yer aldığı paketler, bezleri değiştirme sıklığınıza göre seçim yapma avantajına sahiptir.

Ebeveynlerin denizde ve havuzda vakit geçirirken bebekleri için tercih ettiği mayo bez, tuvaletin suya karışmasını engeller. Dış yüzeyinde kullanılan kaliteli malzeme, suya karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Mayo bezlerin en önemli özelliklerinden biri de içeriğinde bulunan taneciklerin yüksek emici olmasıdır. Bu sayede suya temas ettikten sonra şişme ve ağırlaşma engellenir.

Molfix 6 Bebek Bezi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeklerin günlük yaşamda hijyenik koşullarda hareket etmesi önemlidir. Molfix 6 No seçeneklerinin sağladığı deneyim, minikleri bezlenme süreçleri boyunca kendilerini güvende hissettirir. Kullanım şeklinize göre farklılık gösteren alternatifleri değerlendirirken birtakım hususları göz önünde bulundurmanız da fayda vardır:

  • Bebek bezi seçiminde etkileyici rol oynayan kriter markadır. Molfix'in ürettiği son teknoloji unsurlarına dayalı üretim şekli sayesinde miniklerin gece ve gündüz rahat etmeleri sağlanır.
  • Molfix 6 bebek bezini tercih ederken kızınızın ya da oğlunuzun kilosunu göz önünde bulundurmanız önem taşır. Böylece emicilik ve esneklik kavramları, 6 numaralı bezlerin üretim amacı ile aynı tutarlılığı gösterebilir.
  • Miniklere bez değişimi sırasında steril bir ortam yaratmak ebeveynlerin dikkat ettiği koşullardandır. Molfix 6 numaralı bezlerin bakteri tutmayan paket özelliği, istediğiniz hijyenin yaratılmasına olanak tanır.
  • Kızarıklık, tahriş gibi ciltte oluşması muhtemel durumlara karşı maksimum performans gösteren seçeneklerin adet sayısı kullanım şeklinize göre değişebilir. Molfix 6 Numara 26, 40, 50, 100, 200 adet ve diğer sayıca yüksek olan paketler arasından değerlendirme yapabilirsiniz.
  • Bebeğinizin cilt yapısı oldukça hassas ise kısa aralıklarla bez değişimi yapma ihtiyacı ortaya çıkabilir. Ailelerin bütçesine katkı sağlayan Molfix 6 numara ekonomik paket sayesinde ürün temininde avantaj yakalayabilirsiniz.
  • Kız ya da erkek bebeğinizin konforunu artıran alternatifleri değerlendirirken, Molfix 6 kampanya kapsamındaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede almak istediğiniz paket sayısında artış olması mümkün olabilir.
  • Molfix 6 fiyat aralığını belirleyen unsurların başında olan paketteki bez adetini göz önünde bulundurarak bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz çeşidi tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fırsatlara Sahip Molfix 6 Bebek Bezi Fiyatları

Molfix 6 bebek bezleri hem miniklerin hem de ailelerin konforlu bir deneyim yaşamaları için özenle hazırlanır. Her geçen gün yenilenen teknolojik fikirlerden ortaya çıkan ergonomik konfor, Molfix markasını tercih eden kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Bebek bezlerinin günlük yaşamla beraber havuz ve deniz için üretilen seçenekleri, bebeğinizin her anını rahat geçirmesine destek verir. Molfix 6 numara bez fiyatları; ürünlerin tasarım şekline, tercih edilen teknoloji uygulamasına, paketteki adet sayısına ve fonksiyonelliğine göre farklılık barındırır. Ayrıca ambalajda kullanılan görsel detaylar ve materyal özellikleri de fiyat aralığının belirlenmesinde önemli role sahiptir.

Molfix 6 50’li, 68’li, 124’lü gibi farklı adetlerden üretilen paketleri, kullanıcıların taleplerine uygun şekilde belirlenir. Ayrıca Molfix 6 numaranın 39, 400 adet gibi minimal ve maksimum adetlerden hazırlanan alternatifleri de mevcuttur. Bebeğinizin gelişim dönemine göre farklı özelliklere sahip bebek bezi çeşitlerini de inceleyerek kızınıza, oğlunuza uygun seçeneklere sahip olabilirsiniz. Miniklerin ten hassasiyetine ve anatomik hatlarına vurgu yapan ürünleri değerlendirirken, Molfix 6 numara kampanya dönemlerini de takip ederek bütçenizle dost alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Molfix 6 Bebek Bezi Paketler, Kaç Adetten Oluşuru?

Molfix bebek bezleri, ihtiyacınıza göre çeşitli adetlerde üretilir. Bunun için Molfix 6 numara bebek bezlerinde 50’li, 68’li, 124’lü gibi paketleri tercih edebileceğiniz gibi, 39 veya 400 adetli minimal ve maksimum sayılardan oluşan seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Molfix 6 Numara Bebek Bezi Kaç Kilo ile Sınırlıdır?

Molfix 6 bebek bezi, 15+ kg. üzeri çocuklar için üretilmiştir. Bu sebeple bebek bezini tercih ederken kızınızın ya da oğlunuzun kilosunu göz önünde bulundurmanız önem taşır. Böylece emicilik ve esneklik kavramları, 6 numaralı bezlerin üretim amacı ile aynı tutarlılığı gösterebilir.

Bebek Bezi Hangi Aralıklarla Değişmeli?

Bebeğinizin cilt yapısı oldukça hassas ise kısa aralıklarla bez değişimi yapma ihtiyacı ortaya çıkabilir.Kızarıklık, tahriş gibi ciltte oluşması muhtemel durumlara karşı maksimum performans gösteren Molfix 6 Numara, ailelerin bütçesine katkı sağlayan ekonomik paket çeşitleri ile ürün temininde avantaj elde etmenizi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Molfix 6 Bebek Bezi Fiyatları

99 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Adet
Toplam 24 / 99 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/molfix/60001048