4 Bebek Bezi Fiyatları

Hazır paketli 4 numara bebek bezi çeşitleri yeni doğan ve gelişim çağındaki bebekler için büyük bir ihtiyaçtır. Bebeklere tuvalet eğitimi verilirken ebeveynler temizlik ve hijyeni desteklemek için bu ürünleri kullanabilirler. Bebeğin kilosuna göre ürün seçmek çok önemlidir. Çünkü normalden küçük olan bezler pişiğe neden olurken, büyük olan bezler de sızıntı yapabilir. Bu nedenle kiloya uygun bebek bezleri tercih etmek önemlidir ve bu doğrultuda 4 numara bebek bezi modelleri için de 9-14 kg arası bebeklere uygun olduğu bilinmektedir. Bebeklerin hassas ciltleriyle gün boyu temas eden ürünler deneyimli dermatologlar tarafından tasarlanmaktadır. Likit bonding ürünleri miniklerin cildindeki tahrişi ve kızarıklığı anında engeller. Bebekler doğumdan itibaren bakıma muhtaç olarak doğarlar. Bebekler belli bir yaş grubuna gelene kadar belli şeylere ihtiyaç duyarlar. Bebek bezleri genellikle gerekli ürünler arasında yer alır. 

Bebek bezi, bebeğin dolgulu ve hassas cilt yapısına göre üretilmiş ürünlerdir. Bebek bezleri birçok farklı markanın ürünleridir. Bebek bezi henüz tuvalet eğitimi almamış tüm çocukların kullanabileceği ürünlerden biridir. Bebek bezleri, kişilerin tercihlerine göre seçilen farklı kalitede bebek bakım ürünleridir. Yanları cırt cırtlı 4 numara külot bebek bezi çeşitleri birçok farklı boyutta yapılmaktadır. Bebeklerin yaş grubuna göre doğum anından itibaren bebeklerin kilolarına göre yapılan bezler tercih edilebilir. Ancak 4 numara bezler genel olarak iri bebekler için uygun olan bez çeşididir. Bu da bebeklerin kolayca büyümesini ve evde hijyenik bir ortam oluşmasını sağlar. 

4 Numara Bebek Bezi Çeşitleri ve Özellikleri

Bebekler bakıma muhtaç doğarlar. Bu nedenle bebek bakımı için önerilen ve kullanılan ürünler bebeğin hassas cilt yapısına göre yapılmaktadır. Bebek bezi, bir bebeğin ihtiyacı olan en önemli bakım ürünüdür. Çocuk bezleri birkaç farklı katmandan oluşur. Bu nedenle hijyenik bir ortam oluşturmak mümkündür. Bebek bezi, belli bir yaşa kadar bebek bakım ürünlerinin bir parçasıdır. Çocuklar tuvalet eğitimi alana kadar bez kullanmaya devam edeceklerdir. Pek çok farklı bebek bezi markası vardır ve bunların kalitesi farklıdır. 

Kaliteli şekilde tasarlanan ve üretiminde doğal malzemeler kullanılan 4 numara bebek bezi çeşitleri bebeğin cildinin nefes almasını sağlar. Bu, pişik ve olası yaraları önleyecektir. Bezler bebeklerin vücudunda uzun süre kalır. Bu nedenle nefes alabilen bir yapıya sahip olan bezler tercihlere göre seçilebilir. Bezlerin içerisinde bulunan özel emici alanlar sayesinde sıvıların hızla emilmesi ve bezin içinde daha kuru bir ortam oluşturulması mümkündür. İçi pamuklu bebek bezleri de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Aynı zamanda bebeğin hassas cildine karşı oldukça hassas bir yapıda üretilmiştir. 4 numara külot bebek bezi arasında yer alan küçük parçaları sayesinde orta kısımda sıvı birikmesi önlenir. Bu sayede bebekler daha kolay ve rahat hareket edebilirler. Ayrıca bebek bezlerinin içinde pişik oluşmasını önlemek için mikro gözenekli bebek bezleri bulunmaktadır. Bezlerin yan kısımlarında koruyucu lastikler bulunmaktadır. Bu sayede bebeklerin ayaklarının içini sıkmadan daha rahat bir uyum sunar. Farklı yaş ve kilodaki bebekler için uygun çocuk bezleri de bulunmaktadır. Yanları cırt cırtlı bebek bezleri ve çeşitleri esnek bir yapıya sahiptir, beze bağlanır, bebeğin midesinin hassasiyeti korunur. Bu nedenle çocukları için her zaman doğru seçimler yapmak isteyen anne babalar, çocuk bezi alırken oldukça dikkatli davranmaktadırlar. 

Üretimin her aşamasında dermatologların kalite kontrolünden geçen ürünler hijyenik koşullarda paketlenerek raflara yerleştirilmektedir. 4 numara bebek bezinin özelliklerine baktığınızda her detayın miniklerin rahatı düşünülerek tasarlandığını fark edeceksiniz. Ürünlerin pamuklu iç yüzeyi sıvıyı hapsederek cildin uzun süre kuru kalmasını sağlar. Güçlü bel koruyucuları kaymayı önler ve sıvıları içeride tutar. Ciltte gün boyu oluşan kuruluk, tahriş ve kızarıklık gibi sorunları giderir. 

4 Numara Bebek Bezi Fiyat Aralığı

Altı aydan sonra kullanılan 4 numaralı çocuk bezi, esnek ve sıvı tutmayan yapısı sayesinde miniklerin gün boyu rahat etmelerini garanti ediyor. Bebeğin evde ya da dışarıda rahat ve sakin kalması için farklı kullanımlara sahip kurdele, külot ya da mayo bezi tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde 4 numara bebek bezi fiyatları her bütçeye uyum sağlamaktadır. Yeni doğan veya alt değiştirirken az hareket eden bebekler için günlük kullanım için klasik kemer modelleri oldukça pratiktir. İlerleyen dönemlerde bebekleri tuvalet eğitimi ile kademeli olarak eğitmek için 4 numara külotlu bez modelleri tercih edilebilir. Bele kadar uzanan ürünler, miniklerin özgürce hareket etmesini sağlarken, bu modelleri ebeveynler için de kullanmak oldukça kolay. Yüksek oranda emici ve şişmeyen mayolardan üretilen 4 beden bire bir veya yıkanabilir tipler, özellikle yaz tatillerinde bebeğinizle plajda saatlerce eğlenmenizi sağlar. 

İndirimli bebek bezi 4 numara seçenekleri arıyorsanız bu ürünlere de göz atabilirsiniz. Genellikle çocuk gelişim sürecinde kullanılan paketli bezler, uzun vadede bir ailenin mali durumunu etkileyebilir. Yılların bebek bezi üretim tecrübesine sahip markalar bu nedenle farklı işlev ve fiyatlara sahip birçok seçenek sunar. Ayrıca bu ürünler kampanya döneminde cazip fiyat etiketleri ve çeşitli kampanyalar ile satışa sunulmaktadır. En ucuz bebek bezi 4 numara markalı ürünleri favori listenize ekleyerek hem pazarlık yapabilir hem de anında indirim bilgisi alabilirsiniz. Ürün sayfalarındaki müşteri yorumlarından farklı markalar hakkında fikir edinebilir, denemediğiniz 4 numara bebek bezini fiyat ve performans açısından değerlendirebilirsiniz. Bebekler belli bir yaş grubuna gelene kadar kullanılan bebek bakım ürünleri arasında bebek bezleri de yer almaktadır. Bebek bezleri, birkaç farklı marka altında satılan çeşitli kaliteli ürünlerle gelir. Bebek bezi fiyatları genellikle üretici markaların belirlediği fiyat kategorisinde bulunur. Bebek bezi fiyatlarını seçtiğiniz mamanın kalitesine ve dahil edilen bebek bezi sayısına göre düşük ya da yüksek fiyat aralığında bulabilirsiniz. Yeni doğan bebek bezleri çok küçük boyutlarda yapılmaktadır. Bu nedenle paketteki çocuk bezi miktarı oldukça fazladır. 40'lı bez modelleri genellikle fiyatı yüksek olan bez çeşitleridir. Ayrıca her ay alınan bebek bezi fiyatlarında da farklılıklar olabilmektedir. Ucuz bebek bezi 4 numara fiyatları genel olarak farklı fiyat kategorilerinde satılan ürünler arasındadır. Yüksek fiyat kategorisinde yer alan bebek bezi çeşitleri arasında zeytinyağlı ve doğal özlere sahip olan bebek bezleri de yer almaktadır. Bebek bezlerini bütçenize göre farklı fiyatlarda tercih edebilirsiniz. 

4 Numara Bebek Bezi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bebek bezleri insanların hayatını kolaylaştıran ürünler arasında yer almaktadır. Pek çok farklı markanın ürettiği bebek bezleri kalite ve üretim yöntemleri bakımından çeşitlilik göstermektedir. Bebek bezi seçimi yaparken bebeklerin hassas cilt yapısına uygun modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Hava geçirgen gözenekli yapıya sahip olan bebek bezleri, olası pişiklerin önlenmesine de yardımcı olur. Ekstra emici yüzeye sahip bebek bezleri de bebeklerin hareket etmesini kolaylaştırır. Bebeğin bel bölgesi için ideal olarak tasarlanan modeller arasında çocuk bezi tercihi, yanları lastikli ve cırt cırtlı bebek bezleridir. Bebek bezi boyutu 4, daha büyük ve daha kilolu çocuklar için markalar tarafından üretilen ve kullanıma sunulan çocuk bezlerine aittir. Ortasında sıvı emici parçacıklar bulunan bebek bezleri de oldukça fazla rahatlık sunar. Isı emici parçacıklar, sıvının bir yerde toplanmasını önler ve böylece bebeklerin hareket etmesine yardımcı olur. 

Birçok ebeveyn için doğru bebek bezi seçmek bir meraktır. Bebek bezi seçimi oldukça önemlidir ve bebeğinizin cildi oldukça hassastır. Bu nedenler seçim yaparken bu noktayı göz önünde bulundurmalısınız. Uzun süre kullanacağınız bebek bezlerini seçerken tahriş ve kızarıklık yapmayan pamuklu kumaşları tercih etmelisiniz. Bebek bezi bebeğin cildini korumalıdır. Ayrıca bebeğin altını temizlerken mutlaka onun hassas cildini koruyan temizlik bezlerini kullanmalısınız. Bebeğinizin gün geçtikçe hareketleri artar ve bu sırada hareketlerini kısıtlamayacak bir tercih yapmalısınız. Aynı zamanda bu bezin sıkı olması bebeğin rahatı için önemlidir. En iyi bebek bezi, bebeğin bacaklarını sıkmadan göbeği saran bezdir. Doğru beden ve ağırlıktaki bebek bezini seçtiğinizden emin olun. Bebek için alınan bebek bezi bebeğin cildine temas ettiğinden ve bez bölgesi bakterilere karşı oldukça hassas olduğundan hijyenik olmalıdır. Sağlam, paketli ürünleri tercih etmeyi unutmayın.

Bebek bezi seçerken bebeğin yaşını değil kilosunu göz önünde bulundurmalısınız. Bezlerin zaten bir kilo aralığı var. Zayıf veya fazla kilolu kullanmak bezin sızdırmasına neden olur bu da bebekte pişiğe neden olur ve cildi tahriş eder. Bu nedenle, bebeğiniz büyüdükçe daha büyük bezler kullanmayı deneyin. Uzun süredir kullandığınız bir bez sızdırmaya ve pişik yapmaya başladıysa önce sorunu kendiniz bulun ve bezin tamamının bebeğiniz için uygun olup olmadığını sorun. Bezlerin dış yapıları birbirine çok benzese de bezin emilimi bezin asıl sıvıyı emen ve içinde bulunduran iç kısmı tarafından belirlenir. Yüksek emiciliğe sahip bebek bezi, bebeğin poposunun daha uzun süre kuru kalmasını sağlayarak bebek bezlerinin daha uzun süre popoda kalmasını sağlar. Bu bakımdan hem sağlıklı hem de ekonomik bir seçimdir. Bebeğin kilosuna, boyuna ve bacak yapısına göre yapılan bezler bebeğin rahat etmesini sağlar ve sızdırma riski en aza indirilir. Bu kural kenar çubuğu için de geçerlidir. Kaliteli yan cırt cırt tasarımları birden fazla açılıp kapanabilmelidir. Aynı zamanda bebek bezindeki sevimli karakterler, bebek biraz büyüdüğünde ve karakterleri anlamaya başladığında önemlidir, böylece çocuk bezini çıkarmak veya atmak istemez, inatçılık yapmaz. Dolayısıyla bebek bezi seçerken mutlaka renkli ve figürlü olmasına da dikkat edilmelidir. 

4 Numara Bebek Bezleri Hangi Yaş Grubuna Hitap Eder?

Bebekler yetişkinler gibi tuvalet ihtiyaçlarını karşılayamadıkları için ebeveynler bebek bezleri ile bebeklerin altının kuru kalmasına yardımcı olurlar. Bebeğin poposunu temiz ve kuru tutmak sadece hijyen koşulları için değil sağlık koşulları için de önemlidir. Bir çocuk 18 ay ile 3 yaş arasında tuvalet eğitimine başlamalıdır. O zamana kadar çocuk bezi kullanmak esastır. Bebek bezleri, yeni doğan bebeklerden 4 yaşına kadar gece kullanımı da dahil olmak üzere kullanılan bebek bakım ürünleridir.

4 Numara Bebek Bezleri Kaç Kilo İçin Uygundur?

Bebek bezleri bebeğin kilosuna göre numaralandırılır. Bu noktada bebek bezleri 1,2, 3, 4, ,5 numara olarak sıralanır. Bebeğe uygun çocuk bezi sayısı bebekle birlikte artar. Kiloya göre numaralar şu şekildedir; 3-6 kg için 2 numara uygundur. 4-9 kilo arası bebekler için ise 3 numara uygundur. 7-14 kilo gram bebekler için 4 numara bebek bezini tercih etmeniz önerilir. Bebek bezlerinin hangi kilo aralıkları için uygun olduğu paket üzerinde belirtilmektedir.

4 Numara Bebek Bezleri Hassas Cilt Yapısına Uygun Mudur? 

Numara fark etmeksizin tüm bebek bezleri bebeklerin hassas cilt yapısına uygun şekilde tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

4 Bebek Bezi Fiyatları

817 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Türü