Sleepy 4 Bebek Bezi

Bebekler dünyaya güzellik saçan ve aileler için en önemli bireylerdir. Bu nedenle de ebeveynlerde bebeklerinin geleceği için onların doğumundan sonra sağlığına oldukça önem verirler. Tükettikleri mamalardan, kullandıkları kıyafetlere ve bezlere kadar en iyi kalitede olmasına özen gösterirler. Çünkü bebekler dünyaya ilk geldiklerinde son derece hassas bir vücuda sahiptir. Bu nedenle de kesinlikle özenle yetiştirilmeleri gerekir. Sleepy bebek bezi ise bu noktada ailelerin özenini ön planda tutarak onların taleplerini en iyi şekilde karşılayacak ürünler geliştirir. 

Üretmiş olduğu kaliteli bezler ile sadece Türkiye de değil dünya çapında sesini duyurmuştur. Hijyen ve sağlık açısından bebeklerin yaşamlarına çok daha kolay ve huzurlu bir şekilde devam etmesini hedefler. Sleepy bebek bezi teknolojinin en trendlerine uygun olarak ürettiği bebek bezleri ile karşınıza çıkar. Ürünlerinde herhangi bir şekilde kimyasal içermez. Bu yapıları sayesinde de ailelerin istediği doğal yapıyı bebeklere verir. Sleepy 4 bebek bezi kullanımı da ailelerin işlerini oldukça kolaylaştırır. 

Sleepy Bebek Bezi Çeşitleri Nelerdir?

Sleepy ailelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına her türlü bebek için uygun bebek bezi üretimi gerçekleştirir. Doğru ürün tercihi yapmak ise ebeveynlere düşer. Doğru bebek bezi tercihi sayesinde onların konforlu bir şekilde gün içerisinde vakit geçirmesi sağlanacaktır. Üretilen bebek bezleri arasında genellikle ilk olarak yeni doğan modeli karşınıza çıkar. Bunlar 1 numara olarak geçer. Genel olarak 2 ila 5 kilo arasındaki bebekler için tercih edilir. Aynı zamanda bu kilo aralığındaki bebeklere uygun olarak kenar lastikleri ve iç hacimleri de değişkenlik gösterir. Böylece konfor elde edilir.

Bir diğer model ise Sleepy’nin 2 numaralı bezidir. Bu modeller ise 3 ila 6 kilo arasındaki bebekler için yaygın olarak kullanılır. Diğer modellerinde de olduğu üzere içerisinde losyon, SLS, SLES, lateks, klor ve parfüm içermez. Tüm bu zararlı kimyasallardan uzaktır. Saf su kullanımı sağlanarak dış yüzeyleri sayesinde yumuşak ve konforlu bir kullanım imkanı sağlar. 

5 ila 10 kilo arasındaki çocuklar için de 3 numaralı bez kullanılır. Doğal bambu özlerinden geliştirilmiş olan bu bezlerin de emicilik yönü oldukça kalitelidir. Sleepy 4 numara bebek bezi ise 9 ila 16 kilo arasındaki çocuklar için uygundur. İçerisinde yer alan kuruluğu artıran organik pamuk lifleri sayesinde çocuklarınız için temiz bir kullanım sağlar. Bununla birlikte gün boyunca enerjisini atmayan isteyen çocuklar için de hareket halindeyken terlemesine karşı rahatsız olmasını önleyen bir yapıdadır. Sleepy bio natural bebek bezi 4 numara ile çocuğunuz için oldukça sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bio natural içerisinde de hiçbir şekilde kimyasal bir ürün yer almaz. Bebek cildine de son derece uyumlu olmasıyla birlikte asla kızarıklığa sebep olmaz.

Ebeveynlerin İhtiyacına Uygun Bütün Her şey Sleepy Bebek Bezinde

Bebek bezlerinin kullanımı artık günümüzde git gide daha da artmaya başlamıştır. Hatta dünya genelinde de her yeni doğan bebek sonrasındaki süreçte sıklıkla kullanılmaktadır. Bu kadar yaygın bir şekilde kullanılan bu ürünlerde elbette bebekler için farklı şekilde üretilmektedir. Hemen hemen her yaş grubu için uygun bezleri bulmanız mümkündür. Kullanımlarındaki ilk sebeplerden biri de bebeklerin dünyaya geldiğinde yetersiz olmasıdır. Kendilerini ifade etme becerileri zamanla geliştiği için tuvalet ihtiyacı da bezlerle desteklenir. 

Sleepy 4+ bebek bezi modellerinde ve diğerlerinde de olduğu üzere içerisinde çocuklarınızın cildi için zararlı hiçbir madde yer almaz. Tamamen doğal ve organik yapıları içerisinde yer alan bebek bezleri sayesinde çocuklarınız gün boyu sürecek bir rahatlığın içerisinde yer alacaktır. Özellikle de SLS, lateks ve paraben gibi yoğun kimyasallara sahip bezlerden tamamen uzaktır. Aynı zamanda parfüm gibi güzel ancak ciltte zararlı olabilecek kimyasallara da yer verilmez. Bunun yerine saf su tercih edilir. Bu sayede bebek bezi de saf suyun etkisiyle daha yumuşak ve doğal bir koku kazanır. Özellikle de bir diğer problem ise oldukça enerjik bebeklere sahip olan ailelerin bebek bezlerindeki yeterli emici olmaması noktasıdır. Ancak Sleepy bu durumu çözmüştür. Emici bölge üzerinde kullanmış olduğu doğal bambu özleri sayesinde oldukça hareketli çocukların bile sızdırmadan kullanmasına yardımcı olur. 

Sleepy Bebek Bezinin Özellikleri

Genel olarak her ailenin güvenle tercih ettiği markalardan biridir. Sahip olduğu bebek bezleri sayesinde ailelerin istedikleri özelliklere sahiptir. Her türlü ihtiyacı ve isteği karşılamaktadır. Bunlardan ilki ise şüphesiz geniş seçeneklere sahip beden imkanlarının olmasıdır. Bilindiği üzere dünyaya gelen her çocuk aynı kilo değerinde ve kalıplarda olmaz. Bu nedenle de daha büyük bezlere ve daha küçük bezlere ihtiyaç olunabilir. Ta ki tuvalet alışkanlığını artık elde edene kadar…

Sleepy bebek bezi 4 plus modelleri genel olarak 9 ila 16 kilo arasındaki çocuklar için üretilmiş modellerdir. Böylece aileler için de ürün bulmak daha kolay hale gelmiş olacaktır. Aynı zamanda Sleepy 4 numaralı cırtlı bebek bezi modelleri sayesinde yandan açılabilme imkanı da sağlar. Bu sayede daha da kolay kullanım avantajı sunar. Aynı zamanda Sleepy 4 numara külot bebek bezi seçenekleri de ebeveynler için kurtarıcı modeller arasında yer alır. 

Sunduğu farklı avantajlı seçeneklerin yanı sıra aynı zamanda paketler içerisinde de ürün adetleri de farklılık gösterebilir. Örneğin Sleepy 4 numara bebek bezi 120 adet oldukça avantajlı bir pakettir. Hatta bunun çok daha geniş paketleri de yer almaktadır. Sleepy 4 numara bebek 240 adet hem daha fazla hem de daha hesaplı paketlerden biridir. Bu sayede aile ihtiyaçları da tam anlamıyla karşılanmış olacaktır. Özellikle büyük boy paketlerin tercih edilmesiyle daha uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Çocuğunuz için uygun bir bez almadan önce bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan en önemlisi ise doğru bedendir. Eğer çocuğunuz 9 ila 16 kilo arasında ise Sleepy ekstra 4 numara bebek bezi tercih edilebilir. Bebek bezleri çeşitli numaralandırılmalar ile satılmaktadır. Bu sayede de ürünleri satın alırken bebeğiniz için doğru olanı kolayca tercih edebilirsiniz. Özellikle 4 numara tercihi yaparken farklı modellerinin de olduğunu belirtmek gerekir. Böylece çocuklarınız için uygun cilt yapısına göre de alabilirsiniz. Sleepy 4 maxi bebek bezi bunlardan biridir. Hem daha konforlu hem de daha rahat hareket etmesini sağlar. 

Sleepy 4 Bebek Bezi Fiyatları

Sleept 4 numara bebek bezi en ucuz olarak almak için düzenli olarak indirimleri takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bebek bezlerini çoklu paket alarak çok daha avantajlı ve hesaplı hale getirmeniz mümkündür. Örneğin Sleepy bebek bezi 6 numara 4’lü Jumbo 80’li paketi ile çok daha hesaplı bir alışveriş yapma imkanı sağlanır. 

Sleepy 4 Numaralı Bebek Bezi Hangi Kilo Aralığı İçin Daha Uygundur?

Sleepy 4 numaralı bebek bezi kullanımında özellikle 6 ila 15 kilo arasındaki çocuklar için tercih yapılmalıdır. Bebeklerinizin farklılaşan ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre de tercih yapabilirsiniz.

Sleepy 4 Numaralı Bez Kullanımında Tahriş Olur Mu?

Sleepy bebek bezi üretiminde bebeklerin ciltlerinin hassas olduğunu da göz önünde bulundurarak herhangi bir zarar verici madde kullanmaz. Bu sayede de pişik ve tahriş söz konusu olmayacaktır. 

Sleepy 4 Numaralı Bez Kullanımı Sırasında Belirginlik Yapar Mı?

Çocuğunuzun bedenine uygun olarak seçtiğiniz bir ürün olduğu için belirgin bir görüntüye sahip olmayacaktır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

4 Beden Bebek Bezleri

916 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Adet
Toplam 24 / 916 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/60001048