2004 yılında çocuk bezi üretimi ile faaliyetine başlayan Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2010 yılında yarattığı Sleepy Islak Havlu markası ile oldukça geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyor. Özellikle yeni doğan grubu ve bebekler için titizlikle hazırlanan Sleepy Islak Havlu çeşitleri gerek pamuksu dokusu gerekse özel içeriği sayesinde sağlıklı ve güvenli temizlik sağlıyor. Kapaklı ambalajı sayesinde ıslaklığını ve hijyenini muhafaza eden Sleepy Islak Havlu annelerin güvenle kullandığı temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Yeni doğan ve bebek ürünlerinin yanı sıra yetişkinlerin kullanımı için tasarlanmış Sleepy Islak Havlu ve Sleepy Islak Mendil çeşitleri ise günlük kullanım için her yaş grubu tarafından tercih ediliyor.

Sleepy Islak Havlu, kapaklı ambalaja sahip 90 yapraklı büyük boy ambalajının yanı sıra cep boyu ve çanta boyu ambalajı ile satışa sunuluyor. Sleepy Islak Mendil birbirinden hoş kokulara sahip olması ile hem tercih edilirliğini hem de cazibesini artırıyor. Sleepy Islak Mendil gül, lavanta, leylak ve portakal kokulu çeşitleri ile her zaman güvende ve ferah hissetmenizi sağlıyor. Sleepy Islak Havlu 90'lı ve 50'li paketleri sayesinde ekonomik ve uzun dönemli kullanım imkanı sunuyor. Islak havlu ve ıslak mendil çeşitlerinin yanı sıra makyaj temizleme ve vücut temizleme ürünleri ile kişisel temizlikte hijyen ve kolaylık sağlıyor. Sleepy makyaj temizleme ve vücut temizleme mendili 20'li ambalajlarda satışa sunuluyor.

Sleepy Islak Havlu ile Bebeğiniz Güvende 

Bebekler ve yeni doğanlar için tasarlanan Sleepy Islak Havlu çeşitleri, hassas dokusu sayesinde bebeğiniz için ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olması ile öne çıkıyor. El ve yüz temizliğini yanı sıra tüm vücutta kullanılabilen Sleepy Islak Havlu, hoş kokusu ve özel formülü sayesinde bebeğinizin cildini her zaman taze ve yumuşak tutuyor. Hijyen ve cilt sağlığı için özenle tasarlanmış Sleepy Islak Havlu, kapaklı ambalajı sayesinde nemini ve hoş kokusunu her zaman koruyor. Alerjenik testlerden başarıyla geçen Sleepy Islak Havlu alkol ve paraben içermiyor. Bebeklerin hassas cilt dokusunu koruyacak şekilde tasarlanmış Sleepy Islak Havlu tüm annelerin güvenle tercih ettiği bir ürün olması ile dikkat çekiyor.

Annelerin Birinci Tercihi 

Bebekleri için her şeyin en iyisini isteyen anneler Sleepy Islak Havlu ile huzurlu ve güvende hissediyor. Hem sağlık hem de hijyen açısından bebeklerin hassas dokusunu koruyan Sleepy Islak Havlu cildi besleyen yapısı sayesinde bebeklerin cildinin her zaman temiz ve sağlıklı olmasını sağlıyor. Sleepy Islak Havlu, alkol ve paraben içermeyen formülü sebebiyle anneler tarafından ilk sıralarda tercih ediliyor. Sleepy Islak Havlu, 90'lı ambalaja sahip zeytinyağlı ve defneli çeşidi ile bebeklerin yumuşak cilt dokusunu korumasının yanında aynı zamanda cildi de besliyor. 

Herkesin Çantasında 

Günlük kullanım için tasarlanan cep boyu ve çanta boyu Sleepy Islak Mendiller gün içinde güvenle ve zahmetsizce kullanım kolaylığı sağlıyor. Hoş kokusu ve hassas dokusu sayesinde cildinizi beslerken aynı zamanda hijyenik ve pratik bir temizlik imkanı sunuyor. Öğrencilerin, çocukların, bayanların kısacası yediden yetmişe herkesin çantasında mutlaka bulunması gereken Sleepy Islak Mendil en zor anlarınızda kolay ve güvenli bir çözüm sağlıyor. Sleepy Islak Mendil'in makyaj temizleme ürünleri ise en hassas ciltlere bile zarar vermeyen yapısı ile dikkat çekiyor. Makyaj temizlemede hızlı, sağlıklı ve güvenli bir ürün olan Sleepy makyaj temizleme mendili her cilt tipine ve her yaş grubuna hitap ediyor. Genel vücut temizliği için güvenle kullanabileceğiniz Sleepy vücut temizleme mendilleri ise genç, yaşlı, kadın erkek olmak üzere her kesimden kullanıcının severek kullandığı ürünler arasında yer alıyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sleepy Islak Mendil Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 200 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/301159/301175/sleepy