Sleepy Islak Mendil

Sağlık ürünleri ile hayata geçirilen ve faaliyetlerine 2004 yılında başlayan Sleepy markası her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Sleepy ıslak mendil ile ihtiyaçlara cevap verirken yepyeni üretimlere adım atmaktadır. Yetişkin hasta bezi, bebek bezi, kadın pedi hem özel günler hem de günlük olan, hasta altı örtüsü bezi ile gelişerek ilerlemektedir. Üretim kapasitesinin üstünde bir başarı göstererek hem yurt içinde hem de yurt dışında pazar piyasasının ihtiyacını karşılamaktadır. Sleepy markası dünya genelinde 60’ın üzerinde ülkeye ürünleri ihraç ederek sektörde büyük başarılara imza atmaktadır. Nedeni ise üretimlerinde kaliteyi en üst seviyede tutmak, ihtiyaçlara cevap vermek ayrıca bütçe dostu olması bunun en büyük nedenleri arasındadır. 

Sleepy ürünlerinin tamamı bambu liflerinden üretilmiştir. Oldukça yumuşak ve pamuksu yüzeyi ile tüm ciltler için uygunluk gösterirken, özellikle hassas ciltlerin ihtiyacını yönelik üretilmektedir. Her bir ürünün doğal bambu liflerinden üretilmesi ve hipoalerjenik özelliği sayesinde bebeklerinizde, çocuklarınızda yetişkinlerde ve kendi cildinizde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle bebeklerin ve çocukların hassas ciltlerinin ihtiyacı olan nemi de sağlayarak temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Onların hem sağlığını koruma altına alır hem de güvenle kullanabilirsiniz. 

Kadınların makyaj temizliklerinde, günlük ve özel gün pedleri gibi ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri büyük bir titizlikle üreten Sleepy kokulu, doğal ve cildi besleyen ürünleri cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini de sağlamaktadır. Özellikle makyaj temizliğinde yumuşacık dokuya sahip olan doğal bambu liflerine salatalık özü ilave edilerek üretilmiştir. Böylece kullanım sırasında cildinizi besler, nem dengenizi sağlayarak temizliğinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Sleepy Islak Mendil Çeşitleri

Bebeklerin temizliğinde en sık kullanılan ıslak mendil çeşitlerinde, bebeklerin narin ciltleri tahriş olmadan rahatça ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Bebeklerin ciltleri son derece hassas ve incedir. Ancak onların temizliğini sağlamak hem pratik hem de hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ıslak mendil kullanımı tercih edilir. Kullanılan bu ıslak mendillerinin yumuşak, kaliteli, güvenli ve özenli olması ve seçimlerinizi bu yönde dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Üretilmiş olan mendillerin özellikle kimyasal madde içermemesi gerekir. Bebeklerin ve çocukların pişik sorunları karşısında hızlı bir şekilde hijyen sağlanmalı ve onların sağlıklarına hızlı bir şekilde kavuşmasını sağlamalısınız. Bu nedenle bebeklerin bacak aralarını, koltuk altlarını, el ve boyun çevresinde oluşan pişiklerde güvenle kullanabilirsiniz.

Islak mendil çeşitleri ile birçok seçenek sunan marka, bebeklerde, çocuklarda, gençlerde ve yetişkinlerde kullanmak üzere farklı seçeneklerde de üretim yapmaktadır. Oldukça hassas olan ve korunmasız olan yeni doğan bebeklerin tüm beden temizliklerinde kullanmak için Sleepy natural yeni doğan bebek ıslak havluları üretmiştir. Bu havlu mendiller bebeğinizin ihtiyaç duyduğu temizliği, doğal hammaddeden üretilen Sleepy islak mendil, bebeklerin narin ciltlerinin ihtiyaç duyduğu hassas dokunuşlar düşünülerek sağlamaktadır. Tamamen doğal bambu liflerinden üretilen ve saf suyu ile dokunan ıslak mendiller, hipoalerjenik olarak tasarlanmıştır. Bu özellikler büyük bir hassasiyet ve titizlikle hazırlanır. Bu doğal maddelerden üretilen ıslak mendiller bebeğinizin cildine zarar vermeden tüm vücut temizliğini yapabilirsiniz.

Bebeklerin ciltleri neme ihtiyaç duyar. Bunu dikkate alarak, Sleepy ıslak mendil çeşitlerinden zeytinyağlı ıslak mendiller üretilmiştir. Bebeğinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan ıslak mendillerin pamuksu yüzeyleri, ipeksi bir dokunuş ile bebeğinizin cildi asla tahriş olmayacaktır. Lavanta, leylak ve gül kokulu çeşitleri ile ferahlık verirken aynı zamanda cilt temizliğini de huzurlu ve güven içinde kullanabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildine gereken özeni sağlayan Sleepy sensetive mendilleri, ideal olan bakımınızı yapmanız için üretilmiştir. Doğal liflerden üretilen ıslak mendiller bebeğinizin cildine gereken hassasiyeti göstererek, tahriş etmeden nemlendirerek temizler. 

Yeni Doğan Bebeklere Özel Sleepy Ürünleri

Sleepy ürünlerinin hemen hepsi özel doku bileşenleri ile üretilmektedir. Yapısında bulunan bambu lifleri ve pamuksu yüzeyleri sayesinde ıslak mendillerde, kadın pedlerinde, yeni doğan ve bebek bezlerinde ve hasta yetişkin bezlerinde sağlıklı bir kullanım amaçlanmaktadır. Üretilen her bir ürünün ilk amacı öncelikle doğallık ve sağlık sonrasında ise cilde direkt olarak temas etmesi sebebiyle yumuşak dokuya sahip olması hedeflenmiştir. Hemen herkesin rahatça kullanacağı Islak mendiller özel olarak tasarlanır ve üretilir. Etkili ve hassas bir temizlik için Sleepy’in birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Bunlar;

 • Yeni doğan bebekler için ıslak mendiller saf su ile dokunur. Böylece bebeğinizin cildi tahriş olmadan bakımını yapabilirsiniz. 
 • Doğal bambu liflerinden üretilir. Yüksek emiş gücü sayesinde bebeğinizin cildini temizlerken çok fazla ıslak mendil kullanmanıza gerek kalmayacaktır.
 • Organik olan lifleri ve pamuksu yüzeyi ile bebeğinizin cildini koruma altına alarak, cildi tahriş etmez.
 •  Islak mendillerdeki pratik kapakları ile kolay kullanım sağlanır. Mendilleri kolay bir şekilde alabilir tek hareketiniz ile kapatabilirsiniz.
 • Hipoalerjenik olması nedeniyle bebeğinizin tüm cilt temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. 
 • Tamamen doğal malzemeden üretilir. Hiçbir kimyasal ürün kullanılmaz. Alkol, paraben veya parfüm içermez.
 • Cildin ihtiyacı olan nemi sunarak kurumaya karşı özel olarak üretilir. 
 • Doğal kokuları ile tüm ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. 

Anne babaların çocuk sahibi oldukları ilk dönemlerde birçok önemli karar alınır. Özellikle yeni doğan bebekler için kullanılacak olan tüm ürünlerin doğal olmasına büyük bir önem verilir. Bu alınan önemli kararlardan biri de uzun bir süre kullanılacak olan bebek bezleridir. Bebeğinizin hem sağlığını koruması hem rahat hareket etmesi hem de gelişimlerini desteklemesi açısından bebek bezlerinin çok önemli bir görevi vardır. Tüm bu kriterler göz önünde bulundurularak bebek bezi seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunur. Bunlar;

 • Rahatlık en önemli kriterdir. Emiş gücünün yüksek olması ve bebeğinizi rahatsız etmemesi gerekir. Uzun bir kullanım sağlaması ile birlikte sızdırmaz özelliğinin de yüksek olması çok önemlidir. 
 • Pratiklikte anne ya da bakımı yapan kişi için oldukça önemlidir. Bebeğinizin altını değiştirirken pratik ve hızlı bir şekilde işlemi yapmanız gerekir. Kolay bantlanması, ensek olması ve koruyuculuğunun yüksek olması oldukça önemlidir. 
 • Ekonomik olmalıdır. Ebeveynleri en çok etkileyen konu yüksek ücretlere sahip olan bebek bezlerinin hızlı bir şekilde tüketiliyor olmasıdır. Bir yıl içinde kullanılan maksimum bebek bezi kullanım sayısı 2.700 adettir. Bu sayıya büyük bir bütçe ayırmanız gerekir. Bu nedenle ekonomik olması sizi de mali açıdan rahatlatacak fiyatlara sahip olan Sleepy bebek bezlerini tercih edebilirsiniz.
 • Doğal olmalıdır. Bebeklerin ciltleri oldukça hassas ve narindir. Kullanılan tüm malzemelerin özellikle cilde direkt olarak temas eden ürünlerin doğal olması gerekir. Kullanılacak olan bebek bezlerinin ya da ıslak mendillerin kesinlikle doğal malzemeden üretilmesi gerekir. Bebeklerin ciltleri alerjik reaksiyona karşı korunmasız ve savunmasızdır. Çok çabuk pişik olabilirler. Kullanılacak ürünleri takibe alarak aynı sorunla karşılaşmamak için seçimlerinizi özenle ve titizlikle yapmalısınız. 

Sleepy Islak Mendil 24’lü Ekonomik Paket

Günümüzde artık her yerde kolay bulunan ıslak mendiller hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Evlerde, arabalarda, çalışma masalarının çekmecelerinde, okulda ve ceplerde her yerde hızlı, kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Daha ekonomik olması amaçlanarak Sleepy ıslak mendil 24’lü ekonomik paketleri üretmektedir.

Daha çok bebeklerin ve çocukların cildinde kullanılan ıslak mendillerin sağlıklı olmasına oldukça dikkat edilir. Sleepy ıslak mendilleri mikrobiyolojik ve dermatolojik testler yapılarak titiz bir çalışma yapılmaktadır. Laboratuvarlarda üretim aşamalarında gerçekleşen testlerle, bebeklerin cildine en uygun ürünler tasarlanır. Bebeklerin cildine uygun olarak üretilen ıslak mendiller alerjik reaksiyonların önüne geçmek ve tahriş oluşumunu engellemektedir. Özellikle direkt olarak cilde temas edilen ıslak mendiller bez değişimi sonrasında en büyük temizlik aracı olarak görülür. Boyun, koltuk altı, el temizliğinde sıklıkla tercih edilen ıslak mendiller bebeklerin cildine hassas bir dokunuş sağlar.

Özellikle bebeklerin sağlığına ve temizliğine doğrudan etkisi olan ıslak mendillerin üretimlerinde kimyasal maddenin kullanılmadığına özellikle belirtmek gerekir. Bebek sağlığı dikkate alınarak alkol, parfüm ve paraben kullanmayan Sleepy ıslak mendillerinde gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlar. 

Sleepy Islak Mendil 12’li Paketi

Pediatristlerin önerdiği temizlik yöntemlerinde özellikle su ve pamuk olması ideal olan temizliktir. Buna büyük bir önem ve değer veren Sleepy ıslak mendil 12’li paketleri de diğer paketleri gibi saf su, doğal bambu lifleri ve organik pamuklarla üretilir. Özellikle organik pamuğun yumuşak dokusu, saf suyu ve natürel emiş gücü ile bebeklerin ciltlerinin temizliğinde kullanılan ıslak mendiller hem kolay hem de sağlık bir kullanım sağlar. 

Islak mendillerin kullanımları pratik bir kullanım beklenir. Özellikle bebeklerin bez değiştirme işlemlerinde kolay bir kullanım sağlayan ıslak mendiller, işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bunu göz önünde bulunduran Sleepy ıslak mendilleri pratik kapak ile bebeğinizin bezini değiştirme sırasında oldukça rahat kullanım sağlamaktadır. Kolay açılıp kapanan kapağı ile sizlerde çok memnun kalacaksınız.

Sleepy Islak Mendil 90’lı 

Bebek bakımlarındaki bütün ürünler Sleepy tarafından üretilmektedir. Tüketicilerden gelen yoğun talepler karşısında ıslak mendillerinin üretimine başlamıştır. Bu üretimlerde oldukça dikkatli ve titiz bir çalışma gerçekleştirmiştir. Kullanım sırasında hijyen sağlayan, bebek cildi için doğal malzemeler olan bambu lifleri, doğal saf su ve pamuk yüzeyi kullanılmıştır. Islak mendillerinin fazla kullanımı karşısında Sleepy ıslak mendil 90’lı paketi ile ihtiyaçlarınızı yeteri miktarda karşılayacaktır. 

Islak mendillerin tamamı bebeklerin hassas ciltlerine özenli bir bakım sağlar. Üretimde kullanılan malzemeler, paket içindeki tüm bileşenler detaylı bir biçimde değerlendirilmektedir. Islak havlularını öne çıkaran özellikler ise;

 • Doğal pamuk lifleri kullanılmıştır. Bebeklerde alerjik reaksiyon gösterme olasılığına karşın doğal pamuk tercih edilmiştir. Bebeklerin ciltlerine temas eden tüm ürünlerde olduğu gibi ıslak mendil tercihlerinde önemli bir kriter olarak karşınıza çıkar. 
 • Alkol, paraben veya parfüm içermez. Yapılan araştırmalar sonunda bebek cildine direkt olarak uygulanan ıslak mendillerde Sleepy ürünlerinde kimyasal hiçbir malzeme kullanmaz. Yeni doğan bebeklerine özel olarak üretilen ıslak mendillerini huzurlu ve güvenli bir şekilde rahatlıkla tüketebilirsiniz. 
 • Islak mendillerin üretimleri sırasında laboratuvarlarda titiz bir denetim ile kalite kontrolü yapılır. Mikrobiyolojik ve dermotolojik testlerden de tam not almıştır. 
 • Üretiminde saf su kullanmıştır. Saf su ile dokunan bambu lifleri daha yumuşak bir özelliğe sahiptir. Yetişkinlerden daha hassas olan bebeklerin ciltlerinin cilt temizliği sırasında tahriş olmaması için bileşenleri ile oldukça dikkatli bir şekilde üretilmektedir. 
 • Islak havlularında kullanılan bambu ağacındaki lifleri ile saf su bir arada homojen bir şekilde birleşmiştir. 
 • Doğadaki zeytinyağı ve pamuk ile birleşince cilt temizliğine farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Zeytinyağı mucizesinin, doğal pamuksu liflerinin hassas bir şekilde kullanılmıştır. Bebeklerinizin el, yüz ve alt temizlikleri sırasında istediğiniz hijyene kavuşabilirsiniz.

En Ucuz Sleepy Ürünleri

Sleepy ürünlerinde birbirinden farklı alanda kullanacağınız birçok çeşit bulabilirsiniz. Bu sebeple ürünlerin sahip olduğu özellikleri bilmeniz ve seçimlerinizi de buna göre yapmalısınız. Markanın bebek bezlerinden ıslak mendillerine, yetişkin hasta bezlerinden kadın pedlerine kadar ihtiyacınız olan herhangi bir ürünü bulabilirsiniz. Bu ürünlerin üretimleri sırasında kullanılan malzemenin tamamen doğal liflerden ve saf su ile yapılmaktadır. Bu kadar hassas bir şekilde üretilen bu ürünleri elbette ki ucuz bir şekilde temin etmek istersiniz. 

Kendi alanlarında bu kadar çeşitleri olan ürünlerin, üretimleri sırasında kullanılan malzemelere göre fiyat farkları görülecektir. Hem ebat olarak hem de adet sayısına göre oluşan fiyat farkları paketlerindeki ekonomik paket, mini paket, cep paket olarak gruplandırılmaktadır. Bunlar özellikle ıslak mendil ürünlerinde görülen fiyat farkı ile ekonomik olan 90’lı Sleepy ıslak mendil paketi yoğun ilgi görmekte ve hızla tükenmektedir. Islak mendillerinin her cilde uygunluk göstermesi özellikle yeni doğan ve devam ürünü olan ıslak mendilleri ile bebeğinizin cildine en uygun olan hassasiyeti en yüksek nokta da tutarak üretim yapmaktadır. 

Ebeveynlerin bebek bakım ürünlerinde kaliteyi aramaları oldukça sık rastlanan bir durumdur. Yeni doğan bebeğin cildinin tahriş olmadan, hassas ciltlerine en uygun olan ürünleri kullanmak istemeleri çok normaldir. Sizin güvenle kullanacağınız Sleepy ürünlerinin içeriğinde doğal bambu lifleri ve saf su bileşenleri bulunur. Özellikle bu ürünlerin kullanımında bebeğinizin daha konforlu bir harekete sahip olacağına tanıklık edebilirsiniz. Bebeğinizin herhangi bir alerjik reaksiyona maruz kalmaması için üretiminde büyük bir titizlik gösterir.

Bebek bezi, külot bez, ıslak havlu/ıslak mendil gibi ürünlerin tümünde önemli günlerde kampanya ve indirimler yapmaktadır. Bunları kaçırmamak için kampanyaları ve indirimleri takip edebilirsiniz. Sleepy bebek bezleri içinde büyük bir özveri ve titiz bir çalışma gerçekleştirmiştir. Özellikle bebek bezlerindeki hassasiyetler için;

 • Bebek bezlerinde kullanılan gelişmiş emici taneciklerin bulunmasıdır. Böylece bebeklerin huzursuz ıslaklık hissinin yerine maksimum kuruluk alacaktır. Yatay ve dikey olarak yerleştirilen emici tanecikler kumaş yapı ile sarılmıştır.
 • Üstün bir buluş olan ıslaklık göstergesinin olmasıdır. Özellikle ilk kez anne baba olan bireyler için en zor durumlardan biri olan bebeklerin altını değiştirme sıklığı olarak geliştirilmiş olan bir üründür. Bezin kullanılan orandaki renk değişikliği oluşur. Böylece ebeveynler renk kontrolü yaparak bebek bezinin değişimlerini kolayca anlayabileceklerdir. 
 • Yumuşak yapıya sahip özelliği ile tekstil dokulu ön bantlarla konfor bebeğinizin ilk dönemlerinde çok önemlidir. Bebeğinizin hassas göbek bölgesini nazik ve yumuşak bir şekilde temas etmesi sağlanır. 
 • Saf su ile dokunan bezlerin yumuşak yapıları sayesinde bebeklerin cildini tahriş etmeden rahat kullanım sağlar. Burada önemli olan hava geçişinin sağlanması ve cildin nefes almasıdır.
 • Maksimum esneklik ile zıplamak ve hareket özgürlüğü sağlanarak esnek kulaklar tasarlanmıştır. Bebeğinizin rahatça hareket etmesini sağlamak için oluşturulan bu kulaklar bel bölgesinde terleme oluşmasının da önüne geçecektir. 
 • Bebek bezleri doğal bileşenler ile üretilmişlerdir. Bebeğinizin hassas cildine en uygun şekilde kullanılan malzemeler ile her türlü kimyasal maddeden uzaklaştırılmış tamamen koruma altına alınmış bir bebek bezi kullanacaksınız.

Sleepy Islak Mendil Ürünlerini Her Yaş Grubu Kullanabilir Mi?

Bebeklerin hassas ciltleri baz alınarak üretilen ıslak mendilleri her yaştan ve her gruptan insanın rahatça ve güvenle kullanabileceği bir üründür. İş yerinde, arabada, evde, çantanızda kısacası bulunduğunuz her ortamda kolaylıkla, pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Sleepy Islak Mendilleri İçeriğinde Neler Bulunur?

Hiçbir katkı maddesi barındırılmadan yalnızca saf su ve bambu liflerinden üretilir. Üretilen bu ıslak mendillerde parfüm, paraben ya da alkol gibi herhangi bir kimyasal hiçbir madde içermez.

Sleepy Ürünleri Nelerdir?

İlk adımını sağlık yönünde atarak zamanla bu temizlik ürünleri ve ardından kişisel bakım ürünlerine doğru yol almıştır. Islak mendil, kadın pedi, çocuk bezi, yetişkin hasta bezi ve hasta alt bezi ürünleri üretmektedir. Kapasitenin çok üstünde üretim yapan marka dünya genelinde 60’dan fazla ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sleepy Islak Mendil

411 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 411 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/301159/301175/sleepy