Soda Yapma Makinesi / Gazoz Makinesi

İçeceğinizi kendiniz yapmak ister miydiniz? Hem de istediğiniz her an ve her yerde. Soda makinesi ile evinizde ya da ofisinizde soda ve gazlı içecek yaparak taze soda keyfini yaşayabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan bu cihazlar, istediğiniz her an taze maden suyu içmenize olanak sağlar. Sıklıkla soda tüketenlerin tercihi olan ürünler sayesinde çeşitli meyve aromaları kullanarak gazlı içecek ya da kola yapabilirsiniz. Conax tarafından üretilen bu ürünler, farklı modelleri ile beğeninize sunuluyor.

Soda Makinesi Fiyatları

Soda makinesi fiyatları çeşitli renk ve model seçenekleri olması nedeniyle farklılık gösterir. Yılın belli dönemlerinde yapılan kampanya ve indirimler de ürün fiyatlarını belirler. Günlük gazlı içecek tüketiminizi göz önüne aldığınızda, oldukça ekonomik bir çözüm olan bu cihaz ile hem bütçenize katkı sağlayabilir hem de istediğiniz zaman gazlı içecek içebilirsiniz. Ürün çeşitlerini inceleyerek, evinizin ya da ofisinizin dekorasyonuna uygun rengi ve modeli seçebilir, bütçenize en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Market alışverişinizi hem ağırlık olarak hem de parasal olarak hafifleten bu ürünler gereksiz şişe kalabalığını önler. Bu sayede atık üretiminiz azalır ve çevreyi korumaya katkı sağlarsınız. Beraberinde verilen ve gazlı içecek üretmenizi sağlayan gaz tüpü ile 60 litre içecek üretebilirsiniz. Ailenizin ya da iş yerinizin aylık içecek masrafı ile karşılaştırdığınızda bütçenize önemli bir katkı sağladığını görebilirsiniz.

Soda Makinesi Nedir?

Bu ürünler, bulunduğunuz mekanda kolayca gazlı içecek ve kabarcıklı su üretmenize yarayan kullanışlı bir araçtır. Çalışırken elektrik enerjisine ihtiyacı yoktur. 10 saniyede gazlı içecek ya da soda yapmanıza olanak sağlar. Üç parçadan oluşur: Soda tüpü (karbonmonoksit gaz tüpü), cihaz ve içeceği yaptığınız pet şişe. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Önce makinenin arka kapağı açılıp ürünle birlikte verilen tüp yerleştirilir. Sonra pet şişeye belirtilen hizada soğuk su konur. Daha sonra pet şişe makinenin ön tarafındaki bölüme yerleştirilir. Üst tarafta bulunan gaz düğmesine kısa aralıklarla basılır. İsterseniz düğmeye daha çok basarak içimi daha sert sodalar elde edebilirsiniz. Makinenin yine üst bölmesinde bulunan ikinci düğmeye basarak pet şişe içerisindeki fazla gazın tahliyesi yapılır. Pet şişeyi mekanizmadan çıkarttığınızda sodanız içime hazır olacaktır.

Eğer sade soda yerine çeşitli aromada gazlı içecek ya da kola yapmak istiyorsanız, 8 çeşit aromayı kullanarak farklı tatlarda gazlı içecek yapabilirsiniz.

Bunu yapmak için aroma şurubunu pet şişenin üzerinde bulunan şurup çizgisi seviyesine kadar doldurun. Daha sonra şişenin kapağını kapatıp hafifçe sağa ve sola doğru sallayın. Kısa bir sürede gazlı içeceğiniz hazır olacaktır. Bu sayede 1 gaz tüpü ile birlikte 60 litre gazlı içecek üretebilirsiniz. Hem bütçenize katkı sunabilir hem de taptaze gazlı içecekle ferahlık yaşarsınız.

Soda Makinesi Tüpü

Ürün ile birlikte verilen ve kolayca gazlı içecek yapmanızı sağlayan karbondioksit gaz tüpü yüzde 100 güvenlidir. Depozitolu bir ürün olduğu için, gaz bittiğinde boş tüpü iade edip dolusunu alabilirsiniz. Bu sayede sadece gazın ücretini verir ve bütçenizi zorlamazsınız. 10 yıl garantili olan bu ürün sayesinde 60 litre gazlı içecek üretebilirsiniz. İçeriğinde bütün güvenilir gazlı içecek firmalarının kullandığı gibi karbondioksit bulunur. Alüminyum malzemeden üretilen tüp silindir şeklindedir. Makinenin arka kısmında kapaklı bir bölgede muhafaza edilir. 450 ve 1000 gramlık kapasiteli iki çeşit tüp seçeneği vardır. Hem pratik hem de kullanışlı bu cihaz, günlük soda ihtiyacınızı, bulunduğunuz her mekanda istediğiniz zaman karşılamanıza yardımcı olur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Soda Makineleri

1 ürün var
  1. Markalar
    1. Conax
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
    
DSACategoryId/2147483637/22001/60005961
Başa dön