Termikel Fırınlar

Yemek pişirmek için kullanılan beyaz eşyalardan biri olan fırınlar, solo fırın ve ankastre fırın olarak farklı modellere sahiptir. Kullanım şekilleri ve işlevleri modellerine göre değişiklik gösteren fırınları, beyaz eşya markalarından temin edebilirsiniz. Özellikle pişirme programları ve gazlı ocak kısımları ile birbirinden ayrılan fırınları Termikel markasından inceleyebilirsiniz.

Termikel Fırın

1950’lerde Kayseri’de düdüklü tencere fabrikası olarak kurulan Termikel, günümüzde ürettiği fırın modelleri ile adını duyuran bir markadır. Özellikle tasarım ödülüne sahip endüstriyel fırınları ile kalitesini kanıtlayan marka, modern tasarımları ve gelişmiş modelleri ile öne çıkar. Termikel fırın çeşitleri arasında ankastre fırınlar ise dijital termometresi ile istediğiniz kıvamda yemekler pişirmenize imkan verir. Solo fırınlarda ise modern tasarımları ile dikkat çeken ürünler bulunur. Hem kalabalık ailelere hem de çeşitli işletmelere uygun büyük solo fırınlar fonksiyonel özellikleri ile diğer modellerden ayrılır.

Termikel fırınların dikkat çeken diğer bir özelliği ise A enerji sınıfından yüzde 20 daha tasarruflu fırın modelleri ve A+ enerji sınıfı fırın modelleridir. Özellikle Termikel’in ankastre fırınlar arasında yer alan enerji tasarruflu ürünler dışında 7 fonksiyonlu solo fırınları inceleyebilirsiniz.

Termikel Fırın Fiyatları

Termikel fırınlar, modeline bağlı olarak farklı fiyatlarda satılır. Pişirme programları, enerji sınıfları, kontrol paneli, kolay kullanım özelliği gibi fonksiyonlara sahip ankastre fırınların fiyatları oldukça uygundur.

Kolay kontrol düğmeleri, soğutma fanı, programlanabilir saat ve alarm özelliklerine sahip multi fonksiyonlu fırınlar ise değişik fiyatları ile farklı bütçelere hitap eder. Enerji sınıfları da çeşitlilik gösteren fırınlarda A sınıfından yüzde 20 daha tasarruflu ürünler diğerlerinden farklıdır. Ankastre fırınlar arasında modern renkleri ve tasarımları ile dikkat çeken ürünler ise uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur.

Solo fırınlarda ise, çeşitli işletmeler için uygun olan 5 gözlü fırınlar ve kalabalık ailelerin tercih edebileceği dört göz fırınların fiyatları, pişirme fonksiyonlarına bağlı olarak değişir. Programlanabilir saati ile farklı kullanıcılara uygun olan çift kapaklı tam boy solo fırınlar arasında ise hem düşük fiyatlı hem de yüksek fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz.

Termikel Fırın Modelleri

Termikel fırınlar arasında çift kapaklı solo fırınlar ve ankastre fırınlar bulunur. Solo fırın modellerinde modern tasarımlara sahip ürünlere ve klasik tasarıma sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Metalik gri, siyah ve beyaz renklerde olan ürünlerin ebatlarını inceleyebilir, mutfağınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ankastre fırınlarda ise detayları ve şık görünümü ile dikkat çekici ürünler öne çıkar. Modern ve lüks mutfaklara yakışacak ankastre fırın çeşitlerinde cam kapak kısmı desenli ürünleri de bulabilirsiniz. Ayçiçeği, papatya veya kız kulesi gibi farklı desenlere sahip ürünlerin yanında sarı, yeşil, bordo gibi renklere sahip ankastre fırınları Termikel markasında inceleyebilirsiniz. Ankastre fırınlarda tasarım ödülüne sahip ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Termikel Fırın Yorumları

Termikel fırınlar kaliteli işçiliği ve modern tasarımları ile kullanıcı memnuniyeti yaratır. Camlı iki kapaklı solo fırınlar, rahat kullanımı ve işlevsel tasarımı ile tercih edilir. Çeşitli iş yerleri için uygun olan tam boy fırınlar ise güçlü performansları ile farklı mutfaklara hitap eder. Fonksiyonel dijital kontrol paneli ile kolay kullanılan tam boy ürünler kalabalık aileler için uygun bir seçim olur.

Ankastre fırınlarda ise şık tasarımları ile dikkat çeken ürünler öne çıkar. Pişirme fonksiyonları ve iç aydınlatma sistemlerine sahip ürünler arasında A enerji sınıfı ürünler ve A- yüzde 20 enerji sınıfı ürünler, tasarruflu fırınları tercih edenlere uygundur. Özellikle cam kısmı desenli ürünler ve renkli fırınlar ise mutfaklarına özel bir tarz katmak isteyenlere hitap eder.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Termikel Fırın Fiyatları

17 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Termikel Fırınlar
  2. Bosch Fırınlar
  3. Arçelik Fırınlar
  4. Siemens Fırınlar
  5. Vestel Fırınlar
  6. Ferre Fırınlar
  7. Luxell Fırınlar
  8. Profilo Fırınlar
  9. Franke Fırınlar
  10. Vinola Fırınlar
  11. Beko Fırınlar
  12. Regal Fırınlar
  13. Ukinox Fırınlar
  14. Altus Fırınlar
  15. Simfer Fırınlar
  16. Esty Fırınlar
  17. Miele Fırınlar
  18. Electrolux Fırınlar
  19. Eminçelik Fırınlar
  20. Alveus Fırınlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Ocak Tipi
 6. Renk
  1. Beyaz
  2. Inox
  3. Siyah
  4. Antrasit
  5. Gümüş
  6. Paslanmaz Çelik
 7. Hacim (L)
  1. 60 lt
  2. 61 lt
  3. 65 lt
  4. 67 lt
 8. Gazlı Ocak Gözü
 9. Genişlik (cm)
 10. Program Sayısı
 11. Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim)
 12. Elektrikli Ocak Gözü
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı
 • Marka Termikel
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/termikel
Başa dön