Tursil deterjan, temizlik sektöründe yer almaya başladığından beri iş ve okul hayatında ya da gündelik faaliyetlerde dış görünümün son derece önem arz ettiğini bilerek hareket eden bir temizlik markası oluyor. Marka, modern dünyada temiz, hoş kokan ve iyi görünen kıyafetlerin kişilerin dış görünüşlerini değerlendirmede temel teşkil etmesinden hareketle üretim gerçekleştiriyor. Kişilerin canlılıklarını yitirmemiş, renkleri solmamış, yıpranmamış ve ilk günkü yeniliğini koruyan kıyafetler giyebilmeleri için net ve uzun vadeli temizlik çözümleri sunan bir temizlik markası olarak temizlik malzemesi üretim teknolojisini şekillendiriyor. 80 yılı aşkın üretim geçmişi ile deterjan sektöründe kendisine hatırı sayılır bir yer edinmiş olan Tursil deterjan, konumunu etkin temizlik yapan birbirinden başarılı deterjan çeşidine borçlu bulunuyor. Daha az deterjan kullanarak daha çok çamaşır yıkamaya olanak sağlayarak hem enerji tüketimini aşağıya çeken hem de zamandan ve paradan tasarruf sağlayan Tursil deterjan çeşitleri ile kullanıcıların hayatları kolaylaşıyor.

Teknolojinin gelişimi ile kıyafetlerin üretim ve kullanımlarında da yenilikler meydana geliyor. Ayrıca çamaşır makineleri de yenileniyor ve deterjan kullanımlarında farklılıklar meydana gelebiliyor. Dolayısıyla deterjanların yaşanan teknolojik gelişmelere göre yeniden formüle edilmeleri ve geliştirilmeleri gerekiyor. Güncellediği ve etkinliğini arttırdığı güçlü leke çıkarıcı formülü ile kullananların büyük takdirini toplayan deterjan çeşitlerine imza atan Tursil, yoğun biçimde tercih edilen deterjan markaları arasında yerini alıyor. Markanın zengin deterjan çeşitleri içerisinde elde çamaşır yıkaması yapabilmek için geliştirilmiş olan deterjan çeşitleri de yer alıyor. Böylece gerek ekonomik şartlardan dolayı gerekse hijyenik seçimlerden ötürü elde çamaşır yıkaması yapmak isteyen kişilere de oldukça başarılı bir alternatif sunulmuş oluyor. Markanın elde yıkama yapmaya imkan veren çamaşır deterjanı çeşitleri, elektrik ve su kesintisi yaşanan ve çamaşır makinesinin kullanılamadığı durumlarda acil olarak yıkanması gereken kıyafetler için de imdada koşuyor.

Tursil Deterjan Fiyatları

Tursil deterjan fiyatları, markanın bütçe dostu stratejilerinden ötürü makul seviyelerde seyrediyor. Paket ağırlığı ve kullanım türü, Tursil deterjan fiyatları üzerinde belirleyici oluyor. Tek seferde çok çamaşır yıkayabilecek şekilde geliştirilen Tursil deterjan çeşitleri, kullanıcıları bir paket deterjan ile yıkanabilecek çamaşır adedine kadar bilgilendirerek planlı şekilde çamaşır yıkamalarına imkan sağlıyor. Böylelikle bütçe hesaplamalarında kötü bir sürpriz ile karşılaşılması da engellenmiş oluyor. Bilindiği üzere çamaşır deterjanları temel olarak renkli çamaşır yıkamaları ve beyaz çamaşır yıkamaları için üretilmiş olan 2 türde sınıflandırılıyorlar. Tursil, hem beyaz çamaşırlar hem de renkli çamaşırlar için geliştirmiş olduğu deterjan çeşitleri ile kullanıcıların çamaşır türlerine göre en ideal tercihi yapmalarına fırsat veriyor. Marka ayrıca zengin deterjan ürün yelpazesinde yer alan çeşitler ile hassas ya da standardın dışındaki kumaş türlerini yıkayabilmek için de çözüm önerileri sunuyor.

Tursil’in güçlü formülü suda eriyen ve lekelere sıkı şekilde yapışıp etkileşime geçen yapısı ile çamaşır temizliği konusunda kullanıcıları son derece memnun ediyor. Markanın kıyafetleri temiz bir görüntüye kavuşturan deterjan çeşitleri, aynı zamanda güzel çiçek kokuları ile tazelik ve ferahlık hissi veriyorlar. Tursil deterjan, terden, tozdan ya da lekelerden ötürü kolaylıkla kir tutan beyaz çamaşırların parlaklıklarını koruyarak yıpranmadan temizlenmelerini sağlıyor. Renkli çamaşırların canlılıklarını soldurmadan ve kumaşlarını zedelemeden kirden tamamen arınmalarını mümkün kılıyor. Alman temizlik devi Henkel’in bünyesinde üretim yapmaya ve temizlik teknolojisi geliştirmeye devam eden marka, klasikleşmiş deterjan çeşitlerinin yanı sıra piyasaya sürdüğü yeni nesil deterjan çeşitleri ile de kullanıcılara geniş bir ürün çeşitliliği içerisinden seçim yapma şansı veriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Tursil Toz Deterjan Fiyatları

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tursil Toz Deterjanlar
  2. Ariel Toz Deterjanlar
  3. Omo Toz Deterjanlar
  4. Etimatik Toz Deterjanlar
  5. Boron Toz Deterjanlar
  6. Bingo Toz Deterjanlar
  7. Dalin Toz Deterjanlar
  8. Persil Toz Deterjanlar
  9. Vanish Toz Deterjanlar
  10. Alo Toz Deterjanlar
  11. The LifeCo Toz Deterjanlar
  12. Siveno Toz Deterjanlar
  13. Duru Toz Deterjanlar
  14. Calgon Toz Deterjanlar
  15. ABC Toz Deterjanlar
  16. Friendly Organic Toz Deterjanlar
  17. Hacı Şakir Toz Deterjanlar
  18. Dalan Toz Deterjanlar
  19. Peros Toz Deterjanlar
  20. Rinso Toz Deterjanlar
 2. Türü
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Miktar A-Z
  1. 17 kg
  2. 15 kg
  3. 14 kg
  4. 10 kg
  5. 7 kg
  6. 6 kg
  7. 4,5 kg
  8. 1,5 kg
  9. 13,5 kg
  10. 8,5 kg
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Markalar Tursil
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/80364057/28002240/tursil
Başa dön