Vestel Buzdolapları

Yenilikçi tasarımları ve farklı özellikleri bir araya getiren Vestel buzdolapları, besinlerinizin raf ömrünü uzatırken, sebze, meyve ya da hayvansal gıdaları dondurma işlemini de çok daha pratik bir hale getirir. Gerek mutfağınızın gerekse evinizin en önemli beyaz eşyaları arasında yer alan buzdolapları sayesinde, eşsiz lezzetler elde edebilir, evinizin konforunda besinlerinizi çok daha uzun bir süre tüketebilirsiniz. Birbirinden farklı buzdolaplarını Vestel kalitesi ile inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

Vestel Buzdolabı

Renkli tasarımları ve eşsiz fonksiyonları ile tüm kullanıcıların beklentilerine hitap etmeyi amaçlayan Vestel buzdolabı modelleri, aynı zamanda farklı özellikleri bir arada sunar. Farklı ihtiyaçlar için rahatlıkla kullanabileceğiniz 0°C bölmesi sayesinde, buzluktan yeni çıkarılmış besinlerinizi çok daha sağlıklı bir şekilde çözebilir, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Dondurucu ve soğutma sistemleri arasında bulunan 0°C bölmesi ile kısa sürede kullanacağınız et, balık ya da tavuk gibi besinlerinizi her zaman elinizin altında bulundurabilir, yemek yapmanın tadını her an çıkarabilirsiniz.

3 boyutlu soğutma sistemi ile donatılmış Vestel buzdolapları, meyve ve sebzeleriniz için uzun süreli bir saklama imkanı sunar. Buzdolabınızın tamamen dolu olduğu durumlarda dahi, eşit bir soğutma imkanı sunan bu özellik sayesinde, çok daha güvenli ve uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Maksimum soğutmayı, minimum enerji tüketimi ile bir araya getiren A ve A+ modeller, hem bütçenizden hem de besinlerinizden tasarruf etmenizi sağlar.

Vestel Buzdolabı Modelleri

Akıllı defrost ve nofrost özellikleri bulunan modeller sayesinde, dondurucu kısmındaki buzları çok daha verimli bir şekilde kontrol altına alabilir, buzdolabınızdan maksimum verim elde edebilirsiniz. Buzdolabınız yeterli bir soğukluğa ulaştığında etkinleşen sensörler ile buzluğunuzdaki gereksiz buzların çözülmesini otomatik bir hale getirebilirsiniz.

Dokunmatik, elektronik ekran, sesli mesaj bırakma, hızlı soğutma gibi akıllı özelliklerle donatılmış Akıllı seri Vestel buzdolabı modellerini tercih edebileceğiniz gibi, az enerji ile yüksek performans sunan Eco serisi modellerini de inceleyebilirsiniz. Ayarlanabilen raf sistemi, farklı mod seçenekleri ile hem doğayı hem de bütçenizi koruma altına alan Vestel Eko seri buzdolapları, ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamayı amaçlar.

Vestel Buzdolabı Fiyatları

Farklı fonksiyonları ve özellikleri bünyesinde bulunduran modelleri fiyatlarına göre de inceleyebilirsiniz. Temperli cam raflar, çocuk kilidi, ekran koruma, kapı açık alarmı, değiştirilebilir kapak açılış yönü ya da hareket kolaylığı sağlayan tekerlekler gibi farklı teknolojiler sayesinde, buzdolabı alışkanlıklarınıza göre ürününüzü düzenleyebilir, bu özelliklere göre Vestel buzdolabı fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Dokunmatik elektronik kontrol paneline sahip modeller ile tek dokunuşta buzdolabınızın modunu değiştirebilir, çok işlevli bölmelerin ısı değerlerini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Farklı soğutma ihtiyacına sahip besinleri farklı raflara koyarak ve ayarlamalarını yaparak, hem buzdolabınızın performansını arttırabilir hem de enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.

Vestel Buzdolabı Nasıldır?

Birbirinden farklı özellikler ile donatılmış Vestel buzdolapları, daha güvenli ve modern bir beyaz eşya deneyimi elde etmenizi amaçlar. Multiflow soğutma sistemi ile donatılmış modeller, sebze ve meyvelerinizi çok daha uzun süre taze bir şekilde saklar. Her rafa ayrı ayrı hava üfleyerek, buzdolabınızın eşit bir şekilde soğumasını sağlayan Multiflow, buzdolabınız tam kapasite çalıştığı zamanlarda dahi, maksimum tazelik elde etmenizi kolaylaştırır. Hem bütçe hem de çevre dostu olan ekonomi modu, cihazınızın enerji tüketimini kontrol altında tutabilir, sıcaklık ayarlamalarını değiştirebilir.

Gece sensörü, tatil modu, çok işlevli bölmeler ya da hızlı dondurucu özellikleri ile hem zamanınızın hem de mutfağınızın kontrolünü elinizde tutabilir, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir buzdolabı ile karşılayabilirsiniz. Soğutucu ve dondurucu bölmeleri arasındaki koku geçişini engelleyen ve yiyeceklerinizin ömrünü uzatan modelleri daha yakından inceleyebilirsiniz.

Vestel Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

48 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel
  2. Liebherr
  3. Samsung
  4. Siemens
  5. Altus
  6. Hotpoint Ariston
  7. Beko
  8. Profilo
  9. Bosch
  10. LG
  11. Arçelik
  12. Regal
  13. Grundig
  14. Electrolux
  15. Hitachi
  16. Franke
  17. Indesit
  18. Sharp
  19. Uğur
  20. Vestfrost
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Kontrol Paneli
 6. Ürün Tipi
 7. Dondurucu Özelliği
 8. Enerji Sınıfı
 9. Ses Seviyesi (db)
 10. Toplam Net Hacim A-Z
 11. Üretici
 12. Ürün Rengi
 13. Genişlik (cm) A-Z
 14. Yükseklik (cm) A-Z
 15. Derinlik (cm) A-Z
 16. Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
BAŞA DÖN