Vestel Çamaşır Makineleri

Çamaşır makineleri günlük hayatınızda özellikle ev ortamında sıklıkla kullandığınız, evinizin olmazsa olmazı ürünlerin başında gelir. Ev kullanımı olduğu kadar sanayi ve iş yeri kullanımı da oldukça yaygın olan çamaşır makineleri sizlere hız, enerji ve zaman tasarrufu sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır.

Vestel Çamaşır Makinesi

Birçok marka ve model arasından en uygun çamaşır makinesini seçmek ilk bakışta oldukça güç gibi görünebilir. Bu sebeple ürününüzü hangi amaçla, hangi sıklıkla kullanacağınız, ortalama ne kadar çamaşır yıkayacağınız gibi başlıkları netleştirirseniz, makine satın alırken daha doğru bir karar vermiş olursunuz. Ayrıca ürünün ve markanın çevreye olan duyarlılığı, tükettiği birim enerji miktarı ve performans özellikleri de çamaşır makinesi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken başka önemli hususlardır.

Vestel, Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya üreticilerinden biridir. Markanın en önemli ürün segmentlerinden birini de çamaşır makineleri oluşturur. Kullanım amaçları, performans ve teknolojilerine göre değişik kategorilere ayrılmış, çok çeşitli Vestel çamaşır makinelerini inceleyebilir, ürün özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Vestel Çamaşır Makinesi Fiyatları

Birbirinden farklı modellerdeki Vestel çamaşır makineleri, ürün özelliklerine göre geniş bir fiyat skalasıyla sunuluyor. Siz de tüm bu ürünler ve fiyatları hakkında bilgi edinip değerlendirme yapabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin fiyatları kullanım amacı, teknolojisi, performansı ve enerji tasarrufu gibi pek çok değişkene bağlı olarak farklılık gösterir.

Çamaşır makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken bir başka konu da, gereksiz ayrıntılara takılıp yüksek meblağlar ödemektense, ihtiyacınıza uygun özelliklerdeki bir ürünü en makul fiyatla alabilmektir.

Vestel Çamaşır Makinesi Yorumları

Vestel, yerli bir marka olması sebebiyle tüketiciler tarafından en çok tercih edilen üreticilerden biri konumundadır. Geniş ürün yelpazesi, ileri teknolojisi ve yaygın servis ağı da yine markanın tercih sebepleri arasında yer alır.

Vestel ürünleri, piyasadaki ithal muadillerine göre fiyat olarak da makul rakamlarla tüketicilerin beğenisine sunulur. Vestel çamaşır makineleri, teknolojik ve donanımsal özellikleriyle de piyasadaki standartları yakalamıştır. Vestel ürünleri kendilerine özel birçok teknolojik donanımla birlikte sunulur. Örneğin bebekler ve hassas ciltler için özel geliştirilmiş alerji uzmanı programı, çamaşırlarda özel bir durulama sistemi ile yıkama yaparken, eco time modu aktif olduğunda makinenizin, ekonomik zaman zralığında çalışmasını sağlayarak, ev ekonomisine katkı yapar.

Kireç kalkanı, çamaşır makinenizin rezistansını kirece karşı koruyup, uzun yıllar sorunsuz biçimde çalışmasını sağlarken; twinjet plus teknolojisi deterjanlı suyu çift su jetiyle doğrudan püskürtür ve çamaşırlarınızın daha kısa sürelerde yıkanmasını sağlar.

Bunlar ve benzeri pek çok ayırt edici teknik özelliğin yanı sıra, Vestel çamaşır makineleri, az enerjiyle yüksek performans sunan doğa dostu Vestel Eko Seri ve zaman tasarrufu sağlayan özel tasarım Hızlı Seri gibi özel ürün gruplarına da sahiptir.

Vestel Çamaşır Makinesi Kullanımı

Çamaşır makinenizi kullanırken bazı hususlara özen göstererek onların ömürlerini uzatabilir ayrıca zamandan ve paradan da tasarruf edebilirsiniz. Örneğin günlük kullanımlarda çamaşırlar çok biriktirmeden yıkanıyorsa kısa programlı ve daha az yıkama kapasiteli ürünleri tercih etmek yararlı olacaktır. Bunun için günlük kullanımda, 8 kiloluk çamaşır makineleri kullanım için uygun olabilir. Biriktirilerek yıkanan çamaşırlar için ise yine kısa programlı ama yüksek yıkama kapasiteli çamaşır makinelerini tercih etmek yararınıza olacaktır. Özellikle ev dışı pansiyon vb. kullanımda bu makineler tercih edilmelidir.

Çamaşırların yıkanması kadar kurutulması da özen isteyen zahmetli işlemlerden birdir. Ancak günümüzde birçok çamaşır makinesi kurutma özelliği ile birlikte sunulur. Evinizde yeterli alan yoksa ya da kurutmaya zaman veya enerjinizi harcamak istemiyorsanız, kurutma özellikli çamaşır makinelerini tercih etmeniz yararlı olacaktır.

Çamaşır makineleri farklı kullanım alanlarına göre değişik program donanımlarına sahiptir. Gereksiz özellikli makinelere ekstra rakamlar ödememek için, kullanım amaçlarını iyi belirleyip o amaca uygun program donanımlarına sahip ürünleri tercih etmek gerekir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Vestel Çamaşır Makinesi Fiyatları

25 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vestel Çamaşır Makineleri
  2. Samsung Çamaşır Makineleri
  3. Regal Çamaşır Makineleri
  4. LG Çamaşır Makineleri
  5. Bosch Çamaşır Makineleri
  6. Altus Çamaşır Makineleri
  7. Hoover Çamaşır Makineleri
  8. Siemens Çamaşır Makineleri
  9. Hotpoint Ariston Çamaşır Makineleri
  10. Vestfrost Çamaşır Makineleri
  11. Beko Çamaşır Makineleri
  12. Arçelik Çamaşır Makineleri
  13. Miele Çamaşır Makineleri
  14. Profilo Çamaşır Makineleri
  15. Electrolux Çamaşır Makineleri
  16. Grundig Çamaşır Makineleri
  17. SEG Çamaşır Makineleri
  18. Finlux Çamaşır Makineleri
  19. Indesit Çamaşır Makineleri
  20. Nexon Çamaşır Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Enerji Sınıfı
  1. A+++
  2. A
  3. A++
  4. A+
 4. Yıkama Kapasitesi
  1. 9 kg
  2. 8 kg
  3. 10 kg
  4. 12 kg
  5. 5 kg
  6. 7 kg
 5. Kurutma Özelliği
 6. Maksimum Devir Hızı
 7. Ürün Puanı
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Kontrol Paneli
 10. Renk
  1. Beyaz
  2. Gri
  3. Inox
 11. Ek Özellikler
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483637/235604/155121/vestel
Başa dön