Kullanışlı yapısı ve detaylarıyla öne çıkan White Daisy aspiratörler mutfakta çalışırken oluşan yemek kokularının kısa sürede ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor. Sade tasarımlarıyla göz kamaştıran White Daisy yurtiçinde birçok noktaya servis hizmeti sağlıyor.

White Daisy Aspiratör Fiyatları

White Daisy aspiratörler düşük, orta ve çok hızlıdan oluşan 3 farklı çekim hacmiyle, oluşabilecek kötü kokuların önüne geçiyor. Çift motor performansı ile uzun süreli kullanım vadeden White Daisy aspiratörler güven veriyor. White Daisy aspiratör modelleri sağlam ve sade tasarımlarıyla ortama uyum sağlıyor. White Daisy aspiratörler saatte 460-500m3 toplam emiş hacmiyle buhar oluşumunun önüne geçiyor. White Daisy geliştirilen Switch kontrol özelliğiyle kolayca kumanda edilebiliyor. Geniş satış ağıyla tek tıkla ulaşılabilen White Daisy aspiratörler, kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. 

Solo çalışma sistemiyle en zorlu yemek kokularını dahi zorlanmadan içine hapseden White Daisy aspiratör modelleri, zahmetsizce temizlenebiliyor. White Daisy aspiratörler, dekoratif ve şık görünümleriyle pişirme ortamına uyum sağlıyor. Mutfak aspiratörleri, sağladıkları teknik destek hizmetleriyle kullanıcı sorunlarına anında çözüm üretiyor.  White Daisy aspiratör fiyatları ürünün teknik yeterliliklerine ve ek hizmetlerine göre farklılık gösterebiliyor. White Daisy ev aletleri firması, 51 dBA aydınlatma seviyesiyle ek ışık kaynağına ihtiyaç duymadan çalışmaya olanak sağlıyor. Güçlü, parlak ışık kaynağı sayesinde ortamda olası tehlikelerin önüne geçilebiliyor. White Daisy solo aspiratör modelleri, sağlam duruş ve garanti güvencesiyle mutfakta zaman geçirmeyi vazgeçilmez hale geliyor.

Ayrıntılara önem veren White Daisy, kömür filtre ile bacasız kullanıma uygun hale geliyor. White Daisy ev aspiratörü ile birlikte gelen kullanım kılavuzu sayesinde daha fazla detaya kolayca erişilebiliyor. White Daisy solo aspiratörler, çoklu çalışma sistemleri sayesinde mutfak temizliğini hiç olmadığı kadar zahmetsiz ve kolay hale getiriyor. Aynı zamanda boyutlarıyla ortamda çok fazla yer kaplamadan çalışma imkanı sağlıyor. White Daisy firmasına ait aspiratörler, olağanüstü emiş hacimleriyle rahatsız edici kokuların önüne geçerek ortamı eski haline getiriyor.

White Daisy Aspiratör Modelleri

White Daisy aspiratör modelleri mükemmel teknik özellikleri ve sağlamlıkları ile göz dolduruyor. Üstün parça sistemi sayesinde sorunsuz bir şekilde kurulabiliyor. White Daisy solo aspiratör modelleri, en imkansız yemek kokularını dahi farklı kademeli çalışma modları sayesinde kısa sürede yok ediyor. Sürgülü tutacak ile kolayca yönlendirilebilen White Daisy aspiratörler, manuel kontrol tuşlarıyla istenen şekilde ayarlanabiliyor. White Daisy marka ev aspiratörleri, çift filtreli ve çift motorlu tasarımlarıyla temiz hava akışının sürekliliğinin korunmasına yardımcı oluyor. 

Oluklu filtreleme özelliği sayesinde yağ ve tozların motora ulaşmasını önleyen White Daisy aspiratör seçenekleri karbon filtre sayesinde bacasız kullanıma uygun hale geliyor. Renkli detayları ile kolayca fark edilebilen White Daisy klasik aspiratörler, dekoratif ve canlı tasarımlarıyla mutfağa şık bir hava katıyor.

White Daisy firması tasarladığı yenilikçi ürünler ile rahatsız edici kokulara karşı en iyi çözümleri üretmeyi amaçlıyor. Saatte 460-500m3 hava çekim gücüyle anında ortamı yenileyen White Daisy, daha az performans ile daha fazla çekim vadediyor. Olağanüstü ışıklandırma sistemiyle yemek yapmaya yardımcı olan White Daisy, mutfaklarda vazgeçilmez hale geliyor. 

White Daisy tek ve çift filtreleme özellikleri sayesinde istenmeyen buhar oluşumuna engel oluyor. Manuel olarak kontrol edilebilen White Daisy aspiratör modelleri dayanıklı ve şık yapılarıyla göz dolduruyor. Bunun yanı sıra mutfağa kolayca entegre edilebilen tasarımlarıyla anında kullanıma hazır hale geliyor. Üstün hizmet ağıyla öne çıkan White Daisy, satış sonrası teknik destek servisiyle güvenilir hizmet sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

White Daisy Aspiratör

13 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22002/whitedaisy