Akülü Jeepler

Gerçek araçlardan esinlenerek üretilen akülü araçlar, çocukların küçük yaştan itibaren araçları tanımalarını, kullanım hakkında basit de olsa fikir ve deneyim sahibi olmalarını sağlıyor. Birçok farklı markanın birbirinden farklı özelliklerle donattığı akülü araçlar çocukların en eğlenceli aktivitelerine eşlik ediyorlar. Korna, vites ve emniyet kemeri gibi farklı özellikler de eğlenirken öğrenmelerini sağlıyor.

Akülü Jeep

Akülü araçların, arazi araçlarına benzer tasarımdaki halleri olan akülü jeepler, geniş ve iri tekerlekli yapılarıyla çocukların araçları daha iyi kontrol etmelerini sağlıyor. 3-6 yaştan itibaren kullanılabilen araçlar, 9 yaş ve üzerine dek tüm yaştan çocuklara eğlenceli ve keyifli şekilde vakit geçirmelerine imkan tanıyorlar. Gerçek jeeplerde olduğu gibi gaz ve fren için ayrı pedallara sahip oldukları için, çocukların kullanım esnasında ayaklarını doğru şekilde kullanmalarına yardımcı oluyorlar ve bu sayede büyüdüklerinde araçlara alışma konusunda yabancılık çekmiyorlar. Ön farları, motor sesleri ve kontak anahtarıyla çalıştırılabilmeleri sebebiyle gerçek bir jeep gibi görünen modellerde, dikiz aynaları, ışıklı ön farlar ve ileri geri hareket özellikleri çocukların deneyimlerini bir adım ileri taşıyor. Hem uyarı hem de eğlence amacıyla kullanılmak üzere kornalar da araçların vazgeçilmez aksesuarı olarak öne çıkıyor. Tehlike arz edecek büyük hızlara ulaşmayan akülü jeeplerde çocukların bilinçlenmeleri ve büyüdüklerinde kullanım alışkanlığı kazanmaları için emniyet kemerleri de bulunuyor. Araçlar çocukların motordan zarar görmesini engelleyecek şekilde korumaya ve izloasyona sahip olarak üretiliyorlar ve ebeveynlerin izinleri olmadan motorla temas etmemeleri sağlanıyor.

Akülü Jeep Modelleri

Akülü jeepler 3-6, 6-9 ve 9 yaş üzeri olmak üzere farklı boylarda ve genişliklerde sunuluyorlar. Çocuğunuzun yaşına göre uygun olan modeli seçmeniz, kullanım sırasında rahat etmesi ve daha fazla keyif alabilmesi için önemlidir. Çocuğunuzun yaşından daha büyük model almanız durumunda ayakları pedala yetişmeyebilir, yaşına göre daha küçük model almanız durumunda ise bacakları rahat hareket edemez ve aracı istediği gibi kullanamayabilir. Küçük yaşlarda henüz akülü araç için gereken hakimiyeti kazanamamış çocuklar için uzaktan kumandalı modeller tercih edilerek daha kolay adapte olmaları sağlanabilir. Uzaktan kumandalı modeller aynı zamanda ebeveynler tarafından küçük çocukları gezdirirken bebek arabaları yerine alternatif olarak kullanılabilirken, çocukların uzaklaşmayıp daha kolay takip edilebilmeleri için de tercih edilebiliyorlar. Çift koltuklu modeller ise arkadaşları veya kardeşleriyle beraber gezmek isteyen çocuklar düşünülerek üretiliyorlar ve bu modellerin taşıma kapasitesi tekli olanlara oranla daha yüksek olup 50 kilogramı aşacak şekilde tasarlanıyorlar. Çocuğunuzun en sevdiği rengi, hayatındaki ilk aracına sahip olurken de kullanması için kız ve erkek çocuklarının beğenilerine göre farklı renk seçenekleri sunuluyor.

Akülü Jeep Fiyatları

Akülü jeepler, sahip oldukları birbirinden farklı özelliklerle fiyat konusunda çeşitlilik sağlıyorlar. Sahip oldukları akünün veya akülerin gücü fiyatlara doğrudan etki ederken, ışıklı farlar ve stop lambaları, direksiyondaki farklı ayarlar, çift ve tek kişilik olmaları gibi birçok detay sayesinde istediğiniz fiyatta, çocuğunuzun eğlencesine en uygun aracı bulmanız sağlanıyor. Aküler ise 6 volt, 12 volt veya iki tane 6 voltluk olmak üzere farklı güçlerde üretiliyorlar ve bazı modellerde şanzıman seçeneği sayesinde farklı viteslerde kullanım imkanı tanınıyor. Viteslerin daha iyi ayırt edilebilmesi için ekstra bir özellik olarak vites ışığı bulunduran modeller arasından seçim yapılabilir. Akü süreleri, güçlerine göre değişmekle birlikte 60 ve 90 dakika arasında kullanım sağlıyorlar. Akülü modeller büyük oranla pilli olarak üretiliyorlar ve güç depolama işlemi tüm pilli cihazlardaki gibi şarj yoluyla sağlanıyor. Bazı özel modeller ise içten yanmalı sistemlerle üretilerek yakıtla çalışabiliyorlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Akülü Jeep

30 ürün var
 1. Markalar
  1. Pilsan
  2. Dolu
  3. Kraft
  4. Rollplay
  5. Baby Toys
  6. Baby2go
  7. Feber
 2. Renk
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Cinsiyet
 7. Kaç Kişilik
 8. Yaş Aralığı
 9. Taşıma Kapasitesi
 10. Maksimum Hız
 11. Voltaj (V)
 12. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/306860/60006687
Başa dön