Bilişim teknolojilerinin öncü markası Apple'ın ürettiği Mac mini masaüstü bilgisayarlar devasa boyuttaki dosyalarla çalışmanızı ve aynı anda birden fazla program kullanmanızı sağlayarak oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi vadediyor. MacOS işletim sistemini kullanan bu ürün sahip olduğu muhteşem güç ve uygun fiyatla göz dolduruyor. Bünyesinde barındırdığı tüm özellikler sayesinde harika bir fikir ve harika bir sonuç arasındaki mesafeyi kısaltan Apple masaüstü bilgisayar ürünleri bir masaüstü bilgisayardan bekleyebileceğiniz kullanıcı deneyimini uzun süreli ve kesintisiz yaşamak isteyen kullanıcılar için benzersiz bir cazibe sunuyor. Ayrıca Apple Mac mini sade tasarımını fonksiyonlarından ödün vermeden sunuyor. Üstelik bunu yaparken de dünyanın en gelişmiş masaüstü işletim sistemini kullanıyor ve iOS cihazlarınızın birbiriyle uyum içerisinde çalışmanı oldukça kolay hale getiriyor.

Apple Mac Mini: Küçük Şampiyon

Tüm ürünlerinde olduğu gibi masaüstü bilgisayarlarda da sadeliği ve rahat kullanımı ön plana çıkaran Apple sahip olduğu Mac mini serisi ürünler sayesinde ekranınızı, klavyenizi ve farenizi taktıktan sonra büyük işler başarmanın ne kadar kolay, aslında bir o kadar da eğlenceli olabileceğini kanıtlıyor. Bir parça alüminyum bloktan üretilen ve sadece Mac'lere özgü eşsiz görünüme sahip olan Mac mini sadelikten ödün vermeyen tasarımıyla da ön plana çıkıyor. Yüksekliği dört santimden ve ağırlığı 1350 gramdan az olan Mac mini dahili ekran kartıyla size en iyi görüntü kalitesini sunmayı vadediyor. 

Enerji verimliliğinde de dünyanın en iyi masaüstü bilgisayarlarından birini üreten Apple, Mac mini masaüstü bilgisayarlarda enerji gereksinimlerinin tümünü karşıladığı gibi enerji verimliliğinde standartların yedi kat üstüne çıkmayı başarıyor. Benzersiz tasarımı, yüksek performansı ve enerji verimliliğindeki yaklaşımı göz önüne alındığında Apple masaüstü bilgisayar ürünlerinden herhangi birine sahipseniz düşünmeniz gereken tek şeyin çalışma masanızın üstündeki boş alanı nasıl doldurmak isteyeceğiniz olması oldukça muhtemel.

Masaüstünden Olağanüstü Yerlere

Apple marka ürünler için geliştirilen ve cihazla birlikte kurulu halde gelen MacOS X Yosemite işletim sistemi teknolojisini kullanan Mac mini masaüstü bilgisayarlar kullanıcı dostudur. Göz alıcı bir görünüme sahip olan MacOS X Yosemite Mac'inizden tam kapasitede verim almanız için tasarlanmış, dünyanın en gelişmiş masaüstü işletim sistemidir. Günlük işlerinizin tamamı ve çalışma hayatındaki birçok projeniz için geniş bir uygulama koleksiyonunu bünyesinde barındıran bu işletim sistemi çalışmak ve eğlenmek için muhteşem yerleşik uygulamaları bir araya getiriyor.

Intel ailesinin Intel Core i5 işlemci teknolojisine sahip olan Mac mini'ler 1.4 ve 2.6 GHz işlemci hızına sahiptir. 500 GB ve 1 TB disk kapasitesine ek olarak 4 ve 6 çekirdekli işlemciyi de bünyesinde barındıran Apple masaüstü bilgisayar ürünleri DDR3 RAM bellek tipinde 4 ve 8 GB RAM bellek boyutuyla aynı anda birçok işi yapmanızı çok kolaylaştırıyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra Intel UHD Graphics teknolojisini kullanan Mac mini'ler dahili ekran kartı tipi ve paylaşımlı ekran kartı modeli sayesinde bu teknolojinin ortaya koyduğu tüm gereksinimleri karşılayarak yüksek kalitede görüntü elde etmenize yardımcı oluyor.

Büyük İşler Başarmanın Anahtarı

Apple masaüstü bilgisayar ürünleri içerisinde yer alan Apple Mac mini'ler her şeyden önce beş kata kadar daha hızlı sistem performansı vadediyor. Bunu yaparken gelişmiş işlemci ve RAM sistemleri kullanan Apple Mac mini masaüstü bilgisayarlar grafik teknolojisinde de %60'a kadar daha hızlı Intel entegre grafik teknolojileri performansı ortaya koyuyor. Bu kadar büyük ve birçok farklı özelliği aynı kasaya sığdırmak için tamamen flash depolamayı, daha büyük bir fanı, genişletilmiş hava deliklerini ve yeniden tasarlanan güç kaynağını bünyesinde barındıran yepyeni bir yapıyla karşınıza çıkan Apple Mac mini inovasyona olan bu yaklaşımı sayesinde %70 daha fazla maksimum devamlı güç imkânı sunuyor. 

Endüstri sınıfı görevlerin gerektirdiği işlemci gücüne sahip olan Apple Mac mini'ler kasa tasarımındaki değişiklikler sayeisnde iki kat daha fazla hava dolaşımıyla çalışıyor. Bu da büyük boyutlardaki dosyalarla çalışamanız ya da aynı anda birçok farklı programı çalıştırmanız fark etmeksizin masaüstü bilgisayarınızın çok daha iyi bir havalandırma ve aynı zamanda soğutma sistemine sahip olmasını kolaylaştırıyor.

Apple masaüstü bilgisayarların vadettikleri kullanırken yüksek performans elde etmek ve aynı anda birçok farklı işi birlikte yapabilmekle sınırlı değil. Tüm bunların yanı sıra Apple'ın Mac mini'ler için tasarladığı Apple T2 Security Chip ile çalışırken gözünüz asla arkada kalmıyor. Birçok farklı denetleme unsurunu bir araya getiren bu sistem güvenli başlatma ve şifreli depolama özelliklerinin temelini oluşturan Secure Enclave yardımcı işlemcisini de içeriyor.

Yüksek Bağlanma Hızı, Yüksek Üretkenlik

Thunderbolt 3 bağlantı noktasına sahip olan Apple Mac mini masaüstü bilgisayarlar yüksek hızda bağlantı kalitesi vadediyor. Bünyesinde barındırdığı çeşitli bağlantı noktaları sayesinde birçok farklı iş için yapılandırılabilen Apple masaüstü bilgisayar ürünleri HDMI bağlantı noktasıyla da daha yüksek bant genişliği sunuyor. Bu da herhangi bir şey izlerken daha yüksek kare hızıyla izleme deneyimizin çok daha keyifli hale gelmesini sağlıyor.

Tüm bağlantı noktalarından şarj ve güç iletimine sahip olan Apple Mac mini'ler 40 Gb/s hıza kadar çıkan veri aktarımıyla hiçbir işinizin yarıda kalmasına neden olmuyor. Apple masaüstü bilgisayarlar arasında yer alan 2.6 GHz işlemci, 8 GB RAM ve 1 TB disk kapasitesine sahip olan kasalarda ise 10 Gb ethernet yapılandırması yapmanızı sağlayan ethernet girişi bulunuyor. Bu ethernet girişi sayesinde dev boyutlu dosyaları ve devasa büyüklükteki verileri 10 kat hızlı şekilde aktarabiliyorsunuz.

En büyük ve göz alıcı dijital ekranlara güç vererek büyüleyici sanat performanslarının gerçekleşmesine imkan tanıyan Apple Mac mini'ler tüm bu bağlantı noktalarına ek olarak iki USB girişi ve bir de kulaklık girişine sahip.

Teknik Özellikler

 • MacOS X Yosemite işletim sistemi
 • 500 GB ve 1 TB disk kapasitesi
 • Intel Core i5 1.4 ve 2.6 GHz işlemci
 • DDR3 RAM bellek tipinde 4 ve 8 GB RAM
 • Intel Graphics UHD grafik sistemleri
 • 802,11 a/b/g/n Wireless özelliği
 • 3 MB işlemci cache

Paket İçeriği

 • iPhoto, GarageBand, iMovie, Numbers, Pages ve Keynote gibi yerleşik MacOS uygulamaları
 • E-posta okumak, internette gezinmek, metin mesajları göndermek ve FaceTime (sesli ve görüntülü arama) yapmak için harika yerleşik uygulamalar
 • Dahili ekran kartı tipi ve paylaşımlı ekran kartı modeli
 • AC kablolar
 • 1.2 kg ağırlık
 • 36mm x 197mm x 197mm (yükselik, derinlik ve genişlik)

Apple: Eşsiz Tasarım, Yüksek Performans

Steve Jobs, Steve Wozniak ve Ronald Wayne tarafından 1 Nisan 1976'da kurulan Apple'ın kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünleri arasında benzersiz bir kullanıcı deneyimi için tasarlanan masaüstü bilgisayarlar da yer alıyor. Üstün performansı en şık tasarımla birleştirmeyi amaç edinen Apple halihazırda dünyada inovasyona olan yaklaşımıyla ön plana çıkan şirketlerin başında geliyor.

Rob Janoff'un hazırladığı logoyla kullanıcılar için belirli bir kimlik yaratmanın ilk adımını atan Apple, masaüstü bilgisayarların vadettiği teknik özellikler sayesinde de cihazın kutusunu açtığınız anda yaratıcı ve üretken olmanızı kolaylaştırıyor. Apple masaüstü bilgisayar ürünleri 24 ay garanti süresiyle de uzun süreli kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Apple Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

1 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. İşlemci Tipi
 4. Ekran Kartı Modeli
 5. Ram (Sistem Belleği)
 6. Markalar A-Z
  1. Apple Masaüstü Bilgisayarlar
  2. Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar
  3. Casper Masaüstü Bilgisayarlar
  4. Turbox Masaüstü Bilgisayarlar
  5. Go Gamer Masaüstü Bilgisayarlar
  6. Teknobiyotik Masaüstü Bilgisayarlar
  7. İzoly Masaüstü Bilgisayarlar
  8. Dell Masaüstü Bilgisayarlar
  9. Dragos Masaüstü Bilgisayarlar
  10. Zetta Masaüstü Bilgisayarlar
  11. Destro Masaüstü Bilgisayarlar
  12. Exper Masaüstü Bilgisayarlar
  13. Gamer365 Masaüstü Bilgisayarlar
  14. Warbox Masaüstü Bilgisayarlar
  15. Technopc Masaüstü Bilgisayarlar
  16. Zariyos Masaüstü Bilgisayarlar
  17. HP Masaüstü Bilgisayarlar
  18. Tengo Masaüstü Bilgisayarlar
  19. Rogame Masaüstü Bilgisayarlar
  20. Collect Masaüstü Bilgisayarlar
  21. Awacs Masaüstü Bilgisayarlar
  22. Asus Masaüstü Bilgisayarlar
  23. EFS Teknoloji Masaüstü Bilgisayarlar
  24. Asper Masaüstü Bilgisayarlar
  25. Seclife Masaüstü Bilgisayarlar
  26. Yako Masaüstü Bilgisayarlar
  27. Efs Bilişim Masaüstü Bilgisayarlar
  28. Month Masaüstü Bilgisayarlar
  29. Ates99 Masaüstü Bilgisayarlar
  30. Dark Masaüstü Bilgisayarlar
  31. MSI Masaüstü Bilgisayarlar
  32. Ramtech Masaüstü Bilgisayarlar
  33. Acer Masaüstü Bilgisayarlar
  34. Ferih Masaüstü Bilgisayarlar
  35. Oyunkolik Masaüstü Bilgisayarlar
  36. Quadro Masaüstü Bilgisayarlar
  37. Aidata Masaüstü Bilgisayarlar
  38. GamingTech Masaüstü Bilgisayarlar
  39. Intel Masaüstü Bilgisayarlar
  40. Mapple Masaüstü Bilgisayarlar
  41. Redrock Masaüstü Bilgisayarlar
 7. İşletim Sistemi
 8. Monitör
 9. Ekran Kartı Tipi
 10. Harddisk Kapasitesi
 11. Ram Tipi
 12. Wireless Özelliği
 13. Satıcı
 14. Kimin Seçimi
 15. Webcam
 16. Oyuncular için
 17. 3D Desteği
 18. Disk Kapasitesi
 19. Model
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483646/3000500/34/apple
Başa dön