Asus
ASUS DSL-AC55U DualBand-Torrent-Bulut-DLNA-4G-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router

ASUS DSL-AC55U DualBand-Torrent-Bulut-DLNA-4G-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router

Asus
%
 • İstanbul iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • İstanbul iline bugün teslimat seçeneği
Başarılı 04 Mart 2019, Pazartesi
İki katlı bir evde yaşadığım için bu ürünü araştırıp tercih ettim. 260 metrekare evde sinyal gücü bir birim dahi azalmadı hiçbir zaman. Büyük bir alanı kapsamasını istiyorsanız düşünmeden tercih edebilirsiniz. devamını göster devamını gizle
Sait Necmettin YENİMAHALLE - Ankara Tüm Yorumlar (5)
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/3009801

ASUS DSL-AC55U DualBand-Torrent-Bulut-DLNA-4G-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router


ASUS DSL-AC55U Çift Bant 802.11ac Kablosuz ADSL/VDSL Modem Router

 • Eşzamanlı Çift Bant: 5GHz üzerinde 867Mbps ve 2.4 GHz üzerinde 300Mbps
 • DSL ve Ethernet için iki WAN yuvası ile kablosuz router ve DSL modem olarak kullanma imkanı
 • VDSL2, ADSL2/2+, ADSL, fiber ve kablo servisleriyle tam uyumluluk
 • Gigabit Ethernet girişleriyle en hızlı ve en kararlı internet performansı
 • Çok amaçlı USB girişiyle dosya paylaşımı, yazıcı paylaşımı, medya yayını ve 3G/4G desteği
 • IPTV desteği için VDSL/ADSL WAN çoklu hizmeti
 • PPTP/Open VPN sunucu ve VPN istemci desteği
 • Download Master ve gelişmiş medya sunucusu, istediğiniz yerden indirme ve yayın yapmanıza imkan tanır.
 • ASUS AiCloud, verilerinize istediğiniz yerden erişim, eşleme, paylaşım ve yayınlama imkanı sunar

Oyunun Profesyonelleri ASUS Gaming Network Çözümlerini Öneriyor


802.11ac kablosuz hızları ile geleceğe uyumlu

ASUS DSL-AC55U, 1167Mbps kombine çift bant veri hızına sahip, ADSL/VDSL 802.11ac kablosuz modem router'dır. 5GHz bantında 802.11ac, size 867Mbps veri oranı sunarken, 2.4 GHz 802.11n performansı ise 300 Mbps sunar. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablolu servisleriyle uyumludur

ASUS AiRadar, kablosuz sinyalinin kararlılığını arttırır ve kapsama alanını %150'ye kadar yükseltir*. En önemlisi, evrensel beamforming teknolojisi, sadece 802.11ac istemcilerle değil, aynı zamanda 802.11a/b/g/n istemcilerle de çalışır. Güçlü donanımsal NAT hızlandırması ve dahili Gigabit Ethernet ile DSL-AC55U, size tam Gigabit internet performansını, WAN-to-LAN hızını 900Mbps'nin üstüne çıkararak sunar.

İki USB 2.0 girişiyle DSL-AC55U, ağ üzerinden yazıcı ve tarayıcıları paylaşabilir, harici bir depolama bağlandığında ise yüksek hızlı NAS (Ağa Bağlı Depolama) cihazı olarak çalışabilir. Kullanımı kolay ASUSWRT görsel kullanıcı arayüzü, DSL-AC55U'nun gücünün kontrolünü kullanıcıya sağlar ve böylelikle ağınızı kolaylıkla optimize edebilirsiniz. 30 saniyede kurulum ve kolay trafik yönetimiyle ağ konusunda başlangıç seviyesindeki kullanıcılar bile cihazın karmaşık görünen özelliklerini rahatça kullanabilirken, uzman kullanıcılar ise Download Master, IPv6 desteği, çoklu kablosuz SSID'leri ve güvenli VPN erişimi gibi özellikleri sevecekler.


Arttırılmış sinyal menzili ve kararlılığı

ASUS AiRadar akıllı bir şekilde kablosuz bağlantıları, ASUS'a özgü RF ince ayarıyla güçlendirir. Bu sayede geniş kapsama alanı, dinamik veri hız artışı ve geliştirilmiş kararlılığa sahip olursunuz.


DSL, Ethernet ya da 3G/4G LTE Internet bağlantılarıyla tam esneklik

DSL-AC55U'yla internete DSL, Ethernet ya da 3G/4G LTE* ile bağlanabilirsiniz. DSL-AC55U'nuzu bir DSL modem Kablosuz router ya da başlı başına bir Kablosuz router olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bağlantılardan biri koptuğunda anında diğerine geçme özelliğiyle (geri geldiğinde tekrar bağlanır) ya da daha fazla bant genişliği için birden fazla bağlantıyı birleştirerek, kararlı ve her zaman bağlı internete sahip olursunuz. *Uyumlu USB dongle gerektirir


Donanımsal NAT desteği ile gigabit internet bağlantısı

Güçlü donanımsal NAT hızlandırma motoru ve dahili Gigabit Ethernet ile DSL-AC55U, size tam Gigabit performansı sunar. Geleneksel yazılım tabanlı NAT Gigabit router'ların 4.5 katı olan 900Mbps WAN-LAN performansına sahiptir. Bu sayede hızlı internet bağlantıların yaşattığı darboğazı yaşatmaz.


Üstün USB hızı ve çok amaçlılık

USB portu sayesinde DSL-AC55U modem, dosya paylaşımı, video izleme/paylaşma ve 3G/4G model kullanımı için ideal hale geliyor. ASUS AiDisk ise uzaktan erişim ve hızlı içerik oynatma olanağı sağlıyor.

 • USB portuna bağladığınız diske bilgisayarınız kapalıyken dahi torrent/dosya indirebilir, elektrik faturanızı düşürebilirsiniz. Üstelik Akıllı telefonunuzdan sadece birkaç saniyede torrent/dosya ekleyebilirsiniz.
 • USB yazıcı paylaşımı özelliği ile USB yazıcılarını ağ üzerinden kullanabilir, USB yazıcıyı kullanmak için ayrıca bir bilgisayara ihtiyaç duymazsınız.
 • USB portuna takacağınız 3G/4G dongle ya da Akıllı telefonla sağladığınız interneti ağınızdaki diğer bilgisayarlarla paylaştırabilirsiniz.
 • USB portuna bağladığınız USB diskinize dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Üstelik bunun için gereken DDNS alan adınızı cihazın arayüzünden birkaç saniyede ve ücretsiz edinebilirsiniz.
 • USB portuna bağladığınız diskinizdeki resimlerinizi ve videolarınızı ağ üzerindeki DLNA destekli televizyon vb cihazlardan kablosuz olarak oynatabilirsiniz.

3 Adımda Kolay Kurulum

30 saniyeden* kısa zamanda ve sadece 3 basit adımda kurulum için akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kabloları cihazınıza bağlamak, bir Web tarayıcısı açmak ve sizi bir an önce Internet'e bağlayacak olan kurulum sihirbazını takip etmek.
 

1. Adım: Tarayıcınızı açın.

2. Adım: Kullanıcı adı ve şifrenizi girin..

3. Adım: İşlem tamam!

AiCloud - Senkronize et, Paylaş, Oynat. İstediğinizde Dünya Karşınızda

 ASUS AiCloud, en eksiksiz, rahat erişilebilir ve güvenli bulut platformunu sunar. iOS ve Android cihazlar için ücretsiz olan uygulama, tüm içeriklerinize herhangi bir noktadan erişerek kolaylıkla senkronize etmenizi, paylaşmanızı ve oynatmanızı sağlar. Evinizde kendi bulut sunucusunu oluşturur ve genel bulut sunucusuna sorunsuz bağlanır. E-posta, SMS veya diğer yöntemlerle gönderilebilen gizli bağlantılar ile içerik paylaşmak hiç olmadığı kadar kolay. ASUS AiCloud, hemen hemen her cihazdan ve konumdan esnek ve kolay bulut erişimi için başlangıç noktanız olacak. daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.


Tam güvenlik ve gizlilik sağlayan VPN sunucu ve VPN istemci desteği

Virtual Private Network (VPN) internet üzerinden başka bir ağa güvenli bir şekilde bağlanmayı sağlayan bağlantı çeşididir.
DSL-AC56U size ev ağınıza veya internete gizli ve güvenli biçimde erişmenizi sağlayan basit bir VPN sunucu ve VPN istemci kurulumu sunar. DSL-AC56U'da, ücretli VPN hizmetlerine veya özel bir VPN sunucusuna gerek kalmadan PPTP ve OpenVPN protokol desteği ile kolaylıkla VPN sunucusu kurabilirsiniz. DSL-AC56U, PPTP ve L2TP protokolleri aracılığıyla her birine VPN yazılımı yüklemenize gerek kalmadan ağ bağlantılı cihazlarınızı VPN-etkin istemcilere dönüştürebilmenizi de sağlar 


İçerikleri İstediğiniz Yerde İndirip Oynatın

Download Master ve gelişmiş medya sunucusu, bilgisayar, tablet, PS3, Xbox ve akıllı TV gibi çeşitli uyumlu cihazlar üzerinden cihazınıza bağlı USB diskinizde yer alan multimedya dosyaları indirme ve oynatma imkanı sağlar. Download Master ile bilgisayarınız kapalıyken de dosya indirebilir ve indirme durumunu uzaktan yöneterek takip edebilirsiniz.


Misafir Ağ Erişimi ile Güvenli Kablosuz ağlar oluşturun

DSL-AC55U hem 5Ghz hem de 2,4GHz bandında üçer adet ayrı kablosuz ağ oluşturabilirsiniz. Bu sayede misafirlerinize ayrı bir kablosuz ağ oluşturabilir, ağınızdaki özel bilgilerinize erişmelerini engelleyebilirsiniz. Üstelik oluşturduğunuz ağda açılacak oturumların süresini belirleyebilirsiniz.


300.000'e kadar oturum desteği

300.000 Online oturuma kadar destek sağlayan cihaz, ağır trafik altında dahi akıcı, HD paylaşım ve oyun performansını yüksek seviyede sağlar.


Ücretsiz DDNS desteği ve Uzaktan Erişim

ASUS tarafından cihazınıza özel, DDNS desteği mevcuttur. İnternet sağlayıcıdan sabit IP servisine ücret ödemenize gerek kalmaksızın, "belirlediğinizisim.asuscomm.com" adresinden ev ağınıza erişebilirsiniz. "belirlediğinizisim.asuscomm.com:8080" adresinden modem arayüzüne ve VPN sunucusuna "belirlediğinizisim.asuscomm.com:8081" adresinden download master uygulamasına erişebilirsiniz.


AiProtection ve Trend Micro™ ile Gelişmiş Güvenlik

Son teknoloji ürünü, üç ayaklı güvenlik sağlayan Trend Micro™ yazılımına sahip AiProtection ile evinizde kurumsal düzeyde güvenlik elde edersiniz, bu satın alabileceğiniz en güvenli router'lardan biridir! Ağınızın sağlık durumunu ve güvenliğini sürekli izleyerek içinizin rahat olmasını sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Network StandardIEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11i, IEEE 802.11e, IPv4, IPv6
Ürün KategorisiAC1200 complete AC performance : 300+867 Mbps
Wi-Fi Veri Oranı802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps
802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
802.11n : 300 Mbps'a yükseltilebilir
802.11ac: 433 Mbps'a yükseltilebilir
xDSL Veri HızıVDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL multimode
Support Annex A/B/I/J/L/M
Support all VDSL2 profiles -8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a and 30a
VDSL2 interface compliance with ITU-T G.993.2
ITU-T G.992.1 (G.dmt), Annex A, and B Compliant
ITU-T G.992.2 (G.lite), Annex A, and B Compliant
ANSI T1.413 Compliant
ITU-T G.992.3 (ADSL2) Compliant, Annex A, B, L, and M
ITU-T G.992.5 (ADSL2+) Compliant, Supporting Annex A, B, and M
ITU-T G.993.2 Compliant, Annex A, B
ITU-T G.993.5 (Vectoring)
ITU-T G.998.4 (G.inp) Improved impulse noise protection
ATM and PTM (dual-priority)
VDSL2 Upstream: 150Mbps, Downstream: 200Mbps
ADSL2+ Upstream: 3.3Mbps, Downstream: 24Mbps
ADSL2 Upstream: 3.5Mbps, Downstream: 12Mbps
ÖzelliklerDHCP server, firewall/NAT, DynDNS
VPN server(PPTP/OpenVPN)
VPN client(PPTP/L2TP/OpenVPN)
Dual WAN Fail over/Fail back/Load balance
Traffic monitor/Quality of Service (QoS)
DSL spectrum
IPTV(VDSL/ADSL WAN)
DSL feedback mechanism
Save/Resotre configuration file
WiFi Bandwidth Limiter
AntenHarici dBi anten x 4
LED GöstergesiGüç, Internet, LAN x 4, xDSL, 2.4 GHz Wi-Fi, 5 GHz Wi-Fi, USB x 1
DüğmeWPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi, Kablosuz Açık/kapalı Düğmesi
Portlar4 x RJ45 10/100/Gigabit BaseT for LAN
1 x RJ45 10/100/Gigabit BaseT for WAN
1 x RJ11 for xDSL
USB PortlarıUSB 2.0 x 1
USB UygulamalarıYazıcı Sunucusu
FTP Sunucu
Download Master
3G/4G paylaşımı
Router Özellikleri3G/4G veri paylaşımı, AiCloud, Yazıcı Sunucusu, Download Master, AiDisK, Çoklu SSID, Ebeveyn Kontrolü
Çalışma Frekansı2.4GHz
5GHz
Operasyon Kanalı13 Europe (ETSI)
Bellek128MB NAND flash/128MB DDR3
Güvenlik64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK
YönetimWeb tabanlı Grafiksel Arayüz(GUI) yapılandırması
Firmware yükseltme, yapılandırma verileri tarihleri, Web tabanlı GUI üzerinden indirilebilir
UPnP IGD 1.0
Otomotaik VPI/VCI algılama
Configuration backup and restore
Tanılama
Log & İzleme fonksiyonu
Yardımcı Yazılımlar- Download master:
.Support BT, NZB, HTTP, ED2K
.Support encryption, DHT, PEX and magnet link
.Upload and download bandwidth control
.Download scheduling

- Media server:
.Image: JPEG
.Audio: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg
.Video: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov

- Printer Server:
.Multifunctional printer support(Windows only)
.LPR protocol support
VPN DesteğiIPSec Pass-Throuth
PPTP Pass-Through
L2TP Pass-Through
PPTP Sunucusu
OpenVPN Sunucusu
PPTP İstemci
L2TP İstemci
OpenVPN İstemci
Güç AdaptörüAC Girişi : 110 ~240 V(50~60HZ)
DC Çıkışı : 12 V/1.5 A
Güç Tüketimi : 18 W Max.
SertifikalarCE, Telepermit, RCM
Boyutlar20.7 x 14.9 x 3.6 ~ cm (E x B x Y)
Ağırlık360 g (Sadece Cihaz)
İşletim Sistemi DesteğiWindows® 7
Windows® 10
Windows® Vista
Windows® 8.1
Windows® 2000
Windows® 8
Windows® XP
Mac OS X 10.4 ya da daha yüksek
Mac OS X 10.1
Mac OS X 10.5
Mac OS X 10.4
Mac OS X 10.6
Mac OS X 10.7
Mac OS X 10.8
Paket İçeriği?DSL-AC55U Dual-band 802.11ac VDSL/ADSL Modem Router
?RJ-45 cable
?RJ-11 cable
?Support CD(User manual and utility)
?Power adapter
?Warranty card
?Quick start guide
?Splitter (varies with regions)
Garanti3YIL, Arızalanması durumunda yenisi ile değişim garantisi

 


Asus garanti


Dual-band desteğine sahip cihazlar hem 2.4GHz hem de 5GHz ağları destekler ve 5GHz ağını kullanarak mevcut kablosuz internet hızınızdan daha fazla performans alabilirsiniz .3G/4G Desteği 3G, 4G
Anten Gücü 20,5 dBi
Anten Sayısı Dört Antenli
Değiştirilebilir Anten Yok
Ethernet Çıkışı 4 Port
Fiber Bağlantı Var
Firewall Özelliği Var
Kablosuz Bağlantı Hızı 867 Mbps
Modem Tipi ADSL - VDSL Modem
Router Özelliği Var
Splitter Var
Türkçe Menü Belirtilmemiş
USB Var
Wireless Özelliği Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000359IH
ASUS DSL-AC55U DualBand-Torrent-Bulut-DLNA-4G-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router Yorumları
Tüm yorumları gör (5)
 • SN
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Başarılı

  İki katlı bir evde yaşadığım için bu ürünü araştırıp tercih ettim. 260 metrekare evde sinyal gücü bir birim dahi azalmadı hiçbir zaman. Büyük bir alanı kapsamasını istiyorsanız düşünmeden tercih edebilirsiniz.

  YENİMAHALLE - Ankara

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • İY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beklentilerimi Karşıladı

  Modemdeki usb uygulaması ile dropbox hesabımı usb deki bilgiler ile senktronize edilmesine ayarladım, telefonumdan dropbox a birşey attığımda kısa sürede usb ye geçmiş oluyor, usb deki veriyide dropbox a hemen taşıyor. HDD ile sorunları olduğunu okumuştum fakat SSD veya usb bellek ile herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ayrıca ne 5ghz de nede 2.4 ghz de hiç kopma yaşamadım, belki son yazılım güncellemesi ile düzeltilmiş olabilir geçmişte nasıldı bilmiyorum. Bence en önemli eksik kendi mobil uygulamaları ile tam senkron çalışmıyor olması. Mobil uygulamaları güven vermiyor. Openvpn desteklemesi ise ayrıcaklı bir olay, güvenlik konularına önem verenler için önemli bir tercih sebebi. Torrentle indirmekle pek işim olmadı fakat usb ye attığım HD dizileri mobil uygulama ile telefonumdan rahatlıkla izleyebiliyorum. Misafir ağı, güvenlik uygulamaları, band genişliğini kullanıcı bazlı yönetme vb standart uygulamalar mevcut. Benim cihazdan beklentilerim bunlardı ve bunları yaparken hiç reset atmak zorunda da kalmadım. Fakat 2 terabayt hdd yi takıp tüm klasörleri görmesini istemedim belki o zaman donmalar yaşanıyordur. Benim beklentilerimi karşıladı diyebilirim.

  BEYOĞLU - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (0)

 • BP
  REZALET

  asus kaliteli marka dedik paraya kıydık aldık tam tamına rezalet bişi bu modem 35 mb vdsl internetimi 200 ping le giriyorum ve ayrıca sık sık kopmalar meydana geliyor almayın asusun hiç bi modemini almayın

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (34)

 • NB
  SIFIR STABİLLİK

  stabil olmayan kutu üstünde sundukları özellikleri performanslı bir şekilde yerien getiremeyen cihaz karşısnızda. 6-7günde bi cihaza reset atarsınız ara yüze girebilmek için. cihaza HDD bağlayıp dosya paylaşımını açtığınız zaman belli bi süre sonra kendini kilitler payaşımdaki çoğu klasörü okuyamaz paylaşıma veremez. torrent uygulamasını açtıgınız zamanda vihaz kilitler kendini sürekli reset atarsınız. ha ben bu cihazı alacam sadece modem router olarak kullanacam derseniz idare eder sizi oda bahsettiğim gibi hafta bir reset isteyebilir yada istemez o anki ruh haline bağlı cihazın. bunun içinde bu para verilirmi tartışılır.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (14)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  mükemmel cihaz

  hepsiexpress ile 15:30'da verdiğim sipariş sonraki gün 09:00'da elime ulaştı. Gerçekten çok hızlı. Ürünün arayüzünü beğendim. Malzeme kalitesi gayet iyi. Benim vdsl hattım 35mbps. Telefonumla wi-fi'a bağlandığımda 38mbps hız aldım, mükemmel :) tek eksiği usb girişi 3.0 değil, 2.0

  EYÜP - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (5)

 • Tüm yorumları gör (5)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi Bugün Teslimat Seçeneği
%
Sepette indirimli fiyat
iline bugün teslimat seçeneği
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
TP-Link TD-W8961N 300Mbps ADSL2 + Modem/Router, 2x5DBi Anten WPS
TP-Link  Archer VR1200 AC 1200 Mbps Wireless Dual Band Gigabit VDSL/ADSL Modem Router
ASUS DSL-AC51  DualBand-Ebeveyn Kontrol Destekli-DLNA-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router
D-Link DSL-224 300Mbps 4 Port Kablosuz 2x2 Mimo Anten VDSL2/ADSL2+ Modem Router
%6
190,00 TL 177,71 TL
Sepette %20 indirimli fiyat
142,53 TL
%21
461,00 TL 364,54 TL
Sepette %6 indirimli fiyat
342,19 TL
%37
586,00 TL 368,35 TL
Sepette %5 indirimli fiyat
349,93 TL
%17
252,00 TL 209,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Vizyon Bilgisayar 9,9
Kerimoglu Elektronik 9,9
Yorumlar
(324)
(84)
(74)
(101)
Anten Gücü 5 dBi 3 dBi Belirtilmemiş -
Ethernet Çıkışı 4 Port Yok 2 Port -
Kablosuz Bağlantı Hızı 300 Mbps 1200 Mbps 733 Mbps -
USB Yok Yok Yok -
Wireless Özelliği Var 802.11 a/c 802,11 a/b/g/n/ac -
BAŞA DÖN