İşitme üzerine geliştirdiği donanım ve yazılımlarla kullanıcıları cezbeden ses kartları farklı özellikler içeriyor ve böylece çeşitli beklentilere iyi derecede hitap edebiliyor. Ürünlerin ses performans değerleri, kullandığı yonga setleri, veri yolu uyumluluk türleri, örnekleme hızları ve çözümlemeleri, bağlantı seçenekleri ve aksesuarları modelden modele farklık gösteriyor. Ses kartı seçiminde tüm bu niteliklerle birlikte işletim sistemi uyumluluğuna da dikkat etmek önem arz ediyor. Gaming ses kartlarından eğlence amaçlı kullanıma uygun modellere değin geniş bir liste sizleri bekliyor. Ses donanımına yönelik farklı talepleri karşılayan Asus ile cihazınıza tam uyumlu ses kartlarına sahip olabilirsiniz. Asus ses kartı fiyatları ürünlerin nitelikleri göz önüne alındığında fiyat-performans skalasında avantajlı bir yapı sergiliyor.

Oyuns Severlere Özel Asus Ses Kartları

Asus’un ROG serisi ses ürünleri oyuncuların işitmeye dair beklentileri göz önüne alınarak üretiliyor ve bu seriler ses anlamında son derece iyi sonuçlar veriyor. Sinyal-gürültü oranları (SNR) ile net ses çıkışı sağlaması bir yana, entegre kulaklık amplifikatörü içeren modeller seslerin detaylarını artırıyor. Böylece en düşük sesler dahi net, saf biçimde duyulabiliyor. İdeal ses performansı elde etmeniz adına oyun türlerine göre optimize edilmiş ses profilleri sunan ROG ses kartları aynı zamanda Dolby teknolojisinden de güç alıyor. Gerçekçi surround sesler performansı doğrudan artırıyor. Standart, dahili ses kartlarının sağladığı SNR oranları ile bir arada incelendiğinde gaming ses kartları çok daha fazla ses netliği sunuyor. THD en düşük harmonik bozulma yüksek ses doğruluğu elde edilmesine katkı sağlıyor

Ses Kalitesinden Ödün Vermeyenlerin Tercihi

Dolby Home Theater destekli Asus ses kartları gerçekçi surround etki ve ses iyileştirme özellikleri ile klasmanı içerisinde öne çıkıyor. Surround ses kod çözücü, surround sanal ses, akıllı ekolayzır ve diyalog eşitleyici gibi özellikler böylece sizlerin oluyor. Etkili ohm direncine sahip, kulaklık amplifikatörlü modeller sayesinde kulaklıklardan güçlü ses çıkışı elde ediliyor, bu ise en iyi ses kalitesini sizlere ulaştırıyor.

Marka Teknolojileriyle Harmanlanıyor

 • Asus’a özgü Hyper Grounding teknolojisi gürültüyü etkili biçimde engelleyen çok katmanlı bir PCB sistemdir. Sonic Studio teknolojisi sizlere tek sayfalık arayüzden sezgisel, tam ses kontrolü sunuyor.
 • Sonic Studio içerisinde yer alan Perfect Voice kontrolleri ile farklı ses ihtiyaçlarınıza uygun ayarlar yapmak mümkün oluyor. Perfect Voice teknolojisi ise oyun içi iletişim netliği için gürültü önleyemeye yardımcı oluyor.
 • EMI yani elektromanyetik parazit kalkanı ise diğer PC bileşenlerinden dolayı oluşan sinyalleri izole ediyor ve aynı zamanda ses çıkışında meydana gelen parazitleri de engelliyor.
 • Oyuncu ses kartlarında yer alan ses profilleri oynadığınız oyuna göre özel ayarlı sesler kullanmanızı mümkün kılıyor. Örneğin FPS, gerçek zamanlı strateji, RPG Aksiyon oyunları ve yarış simülasyonu oyunları sizlere iyi bir oyun deneyimi vadediyor.
 • DTS UltraPC II teknolojisi hem ses iyileştirme hem de surround es performansını artırma anlamında fayda sağlıyor. DTS teknolojisi içerisinde Surround Sensation, Enhance, Symmetry ve Audio Restoration gibi teknolojileri barındırıyor.

Sağlam, Estetik ve İşlevsel Ses Kartları

Teknolojik ses konumlandırması ile öne çıkan ses kartı çeşitleri oyun severlerin tasarım beklentilerini karşılamayı da unutmuyor. Şık, modern, güçlü dizaynlarla tarzınızı konuşturabilirsiniz. Özel EMI plakalı Asus ses kartları hem ses netliğini artırıyor hem de ileri seviye bir gürültü koruması sağlıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ses kartları temel olarak hem ses beklentilerini en iyi şekilde karşılama hem de uzun süre keyifle kullanma amacını gözetiyor. Marka güvence ve kalitesi ile sizlere ulaşan ses kartları arasından dilediğiniz tercih edebilir, oyun oynarken, film izlerken ya da medya araçları ile işitsel çalışmalar yaparken rahat edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Asus Ses Kartı Fiyatları

4 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Asus Ses Kartları
  2. Platoon Ses Kartları
  3. Alfais Ses Kartları
  4. Qpars Ses Kartları
  5. Creative Ses Kartları
  6. Icon Ses Kartları
  7. Audioquest Ses Kartları
  8. Blueway Ses Kartları
  9. Concord Ses Kartları
  10. Hadron Ses Kartları
  11. OEM Ses Kartları
  12. S-Link Ses Kartları
  13. Alfa Ses Kartları
  14. Assmann Ses Kartları
  15. Bst Ses Kartları
  16. C.Speeds Lıne Ses Kartları
  17. CRESCENT Ses Kartları
  18. Dark Ses Kartları
  19. Ducki Ses Kartları
  20. GOMAX Ses Kartları
  21. Gigasus Ses Kartları
  22. Hytech Ses Kartları
  23. Microcase Ses Kartları
  24. Navidata Ses Kartları
  25. Orico Ses Kartları
  26. Phonic Ses Kartları
  27. Powermaster Ses Kartları
  28. Prige Ses Kartları
  29. QTY Ses Kartları
  30. Rewel Ses Kartları
  31. Rush Ses Kartları
  32. TKZ Ses Kartları
  33. Tx Ses Kartları
  34. WHİTECOM Ses Kartları
  35. Wellhise Ses Kartları
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka Asus
DSACategoryId/2147483646/8/218/asus
Başa dön