Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Beek
Beek BN-J4858D 1000BASE-SX (LC-550M-850NM-MULTI-MODE) Sfp

Beek BN-J4858D 1000BASE-SX (LC-550M-850NM-MULTI-MODE) Sfp

Beek
430,00 TL %2
420,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

425,00 TL
520,76 TL
DSACategoryId/60001546/2147483604/22004138/60001055/60001057
Beek BN-J4858D 1000BASE-SX (LC-550M-850NM-MULTI-MODE) Sfp
Beek BN-J4858D 1000Base-SX (LC-550m-850nm-Multi-Mode) Sfp
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000014CMR1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön