4 Kişilik Çadır

Doğal hayatın keyfini çıkarırken geniş ve ferah bir çadır içerisinde konaklamak, açık alan aktivitelerinin ergonomisini ve konforunu önemli ölçüde yükseltir. Kamp, dağcılık ve doğa sporlarının vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alan çadırlar, konaklama ihtiyacının yanı sıra, fazla eşyaların güvenli bir alan içinde depolanması, giyinme kabini ya da çocuklar için oyun alanı gibi farklı amaçlar için de rahatlıkla kullanılabilir. Uzun süreli kamp ya da doğa yürüyüşü yaparken yanınızda çadır bulundurmanız, sizlere çeşitli avantajlar sunar. Hava açık olsa dahi, kuru bir çatıya ihtiyacınız vardır. Ayrıca, yemek pişirme ve yemeklerinizi saklamak açısından da çadır iç bölmeleri oldukça idealdir.

4 Kişilik Çadır Modelleri

4 kişilik çadır modelleri, hem kurulum hem de kullanım esnasında oldukça hızlı ve pratiktir. Ergonomik yapısı ve geniş iç hacmi ile bilinen dört kişilik çadırlar; festivalde kullanmak, uzun bir hafta sonu açık alanda konaklamak veya arkadaşlarınızla anlık bir kamp gezisi yapmak için mükemmel olanaklar sunar. Katılacağınız festivale iki kişi olarak gitseniz dahi, muhtemelen yanınızda da iki kişilik yer kaplayacak geniş sırt çantası veya büyük eşyalar yer alacaktır. Bu durumda, ekstra alan ve üst düzey konfor elde edebilmek için 3-4 kişilik bir çadır seçmek daha mantıklı bir tercih olur. Bazı 4 kişilik çadır çeşitlerine eklenen ekstra oda ve eşya saklama bölmeleri de, daha ferah bir ortam oluşturabilmenize katkıda bulunur.

Dört kişilik çadır modellerinin içi çok iyi ışık alır ve esnek hava kanalları sayesinde geniş iç ortamın hava sirkülasyonu kusursuz bir şekilde sağlanabilir. Kedi ve köpek gibi evcil dostlarınız da çadırın içerisinde özgürce hareket edebilir. Branda ya da mat ile desteklenen zemin alanı üzerine farklı eşyalarınız ve giysileriniz kolaylıkla yerleştirilebilir. Aile çadırlarının köşe alanları ile birleşim kanalları geniş ve uzun olduğu için, çadırın kurulumu ve kaldırılması da son derece pratik olur. Sarı, turuncu, siyah, yeşil, kahverengi, mavi, gri, kırmızı ve kamuflaj rengi gibi zengin renk yelpazesine sahip olan aile çadırları içinden tarzınıza ve beklentilerinize en uygun ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

4 Kişilik Çadır Fiyatları

Genel anlamda 4 kişilik çadır fiyatları; ürünün markası, modeli, rengi, dizaynı, kullanım stili, malzeme kalitesi ve kumaş yapısı gibi çeşitli detaylara bağlı olarak değişebilir. Gergi ve iskelet sistemlerinin birinden farklı olması, çadırların dış görünümünü ve iç hacmini doğrudan etkiler. Dört mevsim için tasarlanan portatif çadırlar, oldukça ferah bir iç hacim sunar. Aileler için dizayn edilen çadırlara ayrı odalar ekleyerek ekstra barınma ve depolama alanları açabilmek de mümkündür. Çamurlu eşyalarınızı çadırın yaşam alanından uzak tutmak için dahili bir sundurma kullanılabilir. Çadırın giriş bölümüne bağlanan tente aparatı sayesinde, çadıra güneş ve yağmurdan etkilenmeyen yarı açık bir bölüm de ilave edilebilir.

4 kişilik çadır çeşitleri de tıpkı diğer çadır modellerinde olduğu gibi, mevsimlik kullanımlara uyum gösterebilecek şekilde hazırlanır. Yazlık aile çadırlarını taşıması ve kurması oldukça kolaydır. Sert rüzgarlara, kar birikintilerine, tipi ve yağışlara karşı dayanıklı olan kış çadırlarında ise ağırlık merkezi zemine daha yakın tutulur. Kışlık ya da dört mevsimlik çadırların iskeleti üzerine su ve rüzgardan etkilenmemesi için daha özel materyallerden üretilen kumaş ve brandalar eklenir. Kışlık çadırların gergi ipleri oldukça sağlamdır ve zemine sabitleme yapmak için kullanılan metal kazıklar daha dayanıklı malzemelerden imal edilir. Bu nedenle, dört mevsimlik aile çadırlarının fiyatı, hafif içerikli yazlık çadırlara kıyasla biraz daha yüksek olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

4 Kişilik Çadır Fiyatları

508 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 508 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?