Bioderma dermokozmetik ürünleri ilk kez 70'li yıllarda biyoloji ve dermatolojiyi beraber kullanan Fransız kökenli bir markadır. Anılan marka 90'dan fazla ülkede satışa sunulmakta olup, cilt sağlığını kalıcı olarak korumayı amaçlar. Cilt sorununuza göre sağlıklı bir ciltte bulunması gereken bütün fonksiyonları yerine getirmeyi sağlayan ürünler geliştirir. Bioderma dermokozmetik ürünlerini diğer kozmetik markalarından ayıran en önemli özellik ise özel laboratuvarlarda her cilt tipine uygun olarak geliştirilen etkili çözümleri sunmasıdır.

Her Cilt Yapısına Uygun Bioderma Dermokozmetik Ürünleri

Bioderma dermokozmetik markasının ihtiyacınıza uygun olarak üretilen yüz, vücut, bebek, çocuk, anne, güneş bakımı ve saç kategorilerinde ürünleri bulunur. Her cilt için farklı tip özellikler içerir. Bu yüzden satın alacağınız Bioderma dermokozmetik ürünlerini cilt yapınıza uygun olan seriden seçmelisiniz.

Bu ürünler aşağıda belirtilen 5 farklı kategori (yüz, vücut, bebek-çocuk-anne, güneş bakımı-bronzlaşma, saç ve saçlı deri) ve 8 farklı ürün serisinden (hassas cilt, nemsiz cilt, kuru-çok kuru ve yoğun cilt kuruluğu, karma ve yağlı cilt, saç ve saç derisi, pediatrik dermotoloji, güneş koruması, leke karşıtı-aydınlatıcı etki) oluşmaktadır.

Yüz ve vücut kategorisine ait olan ürünler, temizleme, bakım ve besleme ürünleri üçe ayrılır. Bu ürün grubunda misel solüsyon, temizleme jeli ile bakım kremleri yer almaktadır. Günlük cilt bakımınızın ilk aşamasında kullanacağınız durulama gerektirmeyen miseler solüsyon hassasiyet, kızarıklık ve nem kaybı sorunlarınıza karşı koruma sağlar. Cilt tipiniz kuru bir yapıda ise kullanacağınız miseler solüsyon cildinizi nemlendirir ve aynı zamanda cildinize canlılık sağlar. Temizleyici jel ürünler; cildin derinlemesine temizlenmesine ve ciltte oluşan yağ dengesinin düzenlenmesine fayda sağlar. Bakım kremleri; her seriye özel olarak geliştirilerek cildinizin kızarık görünümünün azalmasına, cildin nemlenmesine, canlanmasına ve yağ dengesinin korunmasına yardımcı olur. Bu kremi kullanarak cildinizdeki kızarık görünümünü azaltmayı, renk eşitsizliklerinin dengelenmesini ve cildin nemlenmesini sağlamış olursunuz.

Bioderma Dermokozmetik bebek, çocuk ve anneler için oluşturduğu kategoride; şampuan, yüz vücut temizleme jeli, bebek ve çocuklar için durulama gerektirmeyen miseler solüsyon ve nemlendirici kremler yer almakta olup bu ürünler bebeklerinizin ve çocuklarınızın cildinin hassasiyetine ve nem ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

Bioderma Dermokozmetik Ürünleriyle Sağlıklı Şekilde Bronzlaşın

Güneş bakımı ve bronzlaşma kategorisindeki ürünler cildinizi güneşe karşı hazırlama, koruma ve onarmada yardımcı olur. Güneş kremleri çok yüksek UVA ve UVB ile hücreden başlayan bir koruma sağlar.Ürünler su bazlı ve hafif yapıda olduğu için akne oluşumuna neden olmaz. Ayrıca cildinize uygun hafif renk içeren güneş kremi seçenekleri de vardır. Bu serinin içerisinde dudak ve göz altı için güneşin zararlı ışınlarından koruyan yüksek UVA ve UVB içeren ürün çeşitleri bulunur. Ayrıca sağlıklı bronzlaşmak isteyenler için süreyi hızlandırarak doğal bronzlaşma sağlayan ürünleri de bu kategoride bulabilirsiniz.

Saç ve Saç Derisi Problemlerinizi Bioderma Dermokozmetik ile Giderin

Saç ve saç derisi için ürünlerinin bulunduğu kategoride, yıpranmış, yağlanma eğilimi, kepek problemi olan saç tipleri için ihtiyacınıza yönelik geliştirilmiş ürünler yer almaktadır. Bu ürünler kullanım sonrası rahatlama hissi oluşmasına, yağ dengesinin düzenlenmesine ve saç derisinin derinlemesine arınmasına yardımcı olur.

Sağlıklı ve bakımlı bir cilt yapısına cildin koruyucu tabakasının doğru işleyişiyle sahip olunur. Bu koruyucu tabakayı dış etkenlerden korumak çok önemlidir. Sağlıklı cilt yapınıza kavuşmak ve onu korumak için cildinizi nazikçe temizlemek ve nemlendirmek gereklidir. Bu yüzden kullanacağınız Bioderma Dermokozmetik ürünler cilt tipinize uygun olarak seçildiği taktirde uzun vadede cilt toleransınızı iyileştirdiğini ve daha az reaktif olmasına yardımcı olduğunu vaat etmektedir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bioderma Dermokozmetik Markaları

92 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 92 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/80620010/bioderma