Braun, elektrikli aletler konusunda alanında üstün bir Alman markasıdır. Braun ürünleri dayanıklı, güvenilir ve uzun ömürlü olmaları gibi sebeplerden dolayı tercih edilmektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra tasarımları ile öne çıkmaya başlayan Braun ürünleri tüketici deneyimlerine bağlı olarak da sürekli gelişim göstermektedir.

Braun markası bünyesinde saç şekillendiriciler, bukle maşaları ve saç düzleştiriciler olarak pek çok farklı ve ihtiyacınıza yönelik ürünleri bulmanız mümkündür.

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLERİ

  • Satin Hair 1

Bu ürünle kısa saçlar için harika bukleler zor bir konu olmaktan çıkar. Braun Satin Hair 1 ürününün sahip olduğu muhteşem bukle açma özelliği ile saçınızın dolaşmasına ve bu sebepten dolayı kırılmasına neden olmaksızın şekillendirme işlemi yapabilirsiniz. Saçlarınızın her bir buklesi düzgün bir biçimde serbest kalır. Eşit ısı dağılımı ile fazla kurumayı önleme özelliğine sahiptir. İki sıcaklık ayarına sahip olduğu için kurutma ya da şekillendirme seçenekleriniz her zaman mevcuttur.

  • Satin Hair 7 Iontec

Alışılagelmiş saç şekillendiricilerinde oluşabilecek saç elektriklenme sorununu ortadan kaldırmayı amaçlayan Braun Satin Hair 7 Iontec saç şekillendiricisi, saçlarınızı milyonlarca iyon yağmuruna tutar. Size de daha parlak görünen ve elektriklenmeyen saçlarınızın keyfini sürmek kalır.

Pürüzlere ve keskin kenarlara ise elveda diyebilirsiniz. Tasarımında bulunan kesintisiz sert kıllar saçınızda nazik bir kayış sağlar. Üst derinize zarar vermez. Saç uçlarında ise kırılmaya sebep olmaz. 

Sahip olduğu 2 ataçmanla saç şekillendirmek daha da zevkli hale gelir. Kıvrımlar ve dalgalar için büyük yuvarlak fırçasını tercih edebilirsiniz. Saç köklerinde hacim yaratmak isteyenlerin tercihi ise tarak ataçmanı olacaktır.

Soğuk şok düğmesi ile oluşturduğunuz saç stilinizi sabitlemeniz mümkün kılınır. Özellikle tasarlanan gözenekli filtresi ise saçların birbirine dolaşmasını ve bunun sonucunda da kırılmasını önlemeye yardımcı olur. Etkileyici kurutma ve şekillendirme sonuçları için 700 watt gücüne sahiptir. Kurutma ve şekillendirme esnekliği bu üründe de iki sıcaklık/hava akışı ayarı seçeneği ile sunulmuştur.

SAÇ DÜZLEŞTİRİCİLERİ

  • Satin Hair 7 Iontec

Her hareketinizle saçlarınıza nüfuz edecek olan milyonlarca iyon ile eski usül düzleştiricilerde oluşan elektriklenme sorununa elveda diyebilirsiniz. Saçlarınızı daha iyi hizalar ve gözle görünür şekilde daha parlak sonuç elde edebilirsiniz. Değişken plakaları sayesinde daha eşit ve hızlı sonuçlar sağlar. Yüzde yüz seramik malzemeden oluşan nano düzeyde kayıcı plakaları ile saçta çok daha kolay ilerler. Bunun sonucunda geleneksel plakalara göre 3 kat daha düzgün bir kayış elde edilir. 15 sıcaklık ayarına sahiptir. Hassas saçların yıpranmaması için sıcaklık artırma düğmesi ile istediğiniz ayarı yapabilirsiniz. Soğuk uç özelliği ile daha güvenli bir düzleştirme deneyimi elde edersiniz.

  • Satin Hair 7 Colour

Satin Hair 7 Iontec ile benzer özelliklere sahip olan bu ürün aynı zamanda saç renginizin canlılığını korumaya yönelik yeni bir teknolojiye sahiptir. Boyalı ya da boyasız tüm saçlar işlem gördüklerinde yıpranır ve renklerinin canlılığını kaybetmeye başlarlar. Satin Hair 7 Colour ile geleneksel düzleştiricilere oranla saç renginizin %70 daha az solması amaçlanır. Kalın telli, ince telli veya normal saç türlerinden hangisine sahip olduğunuzu seçebilir, düzleştiricinizin sizin için seçtiği sıcaklık ile saçınızı güvenle şekillendirebilirsiniz.

BUKLE MAŞALARI

  • Satin Hair 7 Iontec 

Iontec teknolojisinin sahip olduğu milyonlarca iyon geleneksel bukle maşalarından farklı olarak saçınızda oluşabilecek statiği ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bu ürünle her buklede gözle görülür parlaklıkta muhteşem saçlar elde edersiniz. Hassas saç uçlarının kurumasını önlemek için bukle maşanız seramik malzemeden yapılmıştır. Küçük ve sıkı bukleler için 24 mm genişliğine sahiptir. Sıcaklık artırma düğmesi ile saçlarınızın yapısına göre ayar yapabilirsiniz. 5 sıcaklık ayarına sahiptir. Tüm sıcaklıklar sağlıklı bir şekilde şekillendirme yapabilmeniz için test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Okuması kolay LED ekran size yaptığınız seçimleri gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Braun Saç Şekillendirme Cihazı Ürünleri

61 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cihaz Tipi
Toplam 36 / 61 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?