Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display Port) Curved Freesync + G-Sync FHD LED Monitör

Casper
6.199,00 TL %11
5.499,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (12)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

6.200,00 TL
6.499,00 TL
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/3002879

Casper Excalibur M.E27FHD-G, 27 inç ölçülerinde LED monitör olarak dizayn edilir. Gelişmiş monitör, yenileme hızı ve tepki süresiyle dikkatleri üzerine çeker. 200 Hz yenileme hızı ve 1ms tepki süresine sahip ürü,n akıcı oyun deneyimi elde etmenize olanak sağlar. Monitörün Full HD çözünürlük özelliği net ve keskin görüntü izlemenizi sağlar. 300 nit parlaklık seviyesi sunan model, kullanımı ile canlı renk ve yeterli aydınlatma elde etmenizi destekler. Monitörün kavisli dizaynı, üstün performans ve etkileyici görsel deneyim imkanı sunar. Freesync ve G-Sync teknolojileri, monitörün ekranıyla oynadığınız oyunlar arasındaki eşgüdümü sağlar. Gelişmiş özellikler sayesinde görüntü donma ve takılmalarını en aza indirebilir, daha hızlı oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürün, HDMI ve DisplayPort bağlantılarını bulundurması sayesinde farklıi cihazlarla uyumu yakalar. Casper Excalibur M.E27FHD-G 27 oyun oynamayı sevenler ve profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış bir monitör olarak kabul görür. Yüksek yenileme hızı, düşük tepki süresi ve canlı görüntü performansı ile oyun sürecinizi olduğundan daha keyifli hale getirebilir. Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display) Curved Freesync + G-Sync FHD LED monitör indirim günlerini takip ederek bu ürüne avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çeken Casper Excalibur LED Monitör Özellikleri

Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" monitör, yüksek performansı ve sahip olduğu özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. Ürünün sahip olduğu özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanır:

  • Yeni nesil ürün modeli, 27 inç boyutunda ekran özelliğiyle üretilir. LED teknolojisinden yararlanarak üretilen Full HD 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü model, keskin ve ayrıntılı görüntüler izlemenizi sağlar. 300 nit parlaklık seviyesinden yararlanarak canlı görseller ve yeterli aydınlatma avantajı elde edebilirsiniz.
  • 200 Hz ekran yenileme hızı, hızlı hareket eden filmlerde kesintisiz izleme deneyimi sağlar. 1ms tepki süresi, görüntü kalitesinin bozulma oranını en aza indirir. Oyunlarda net, vurgulu ve hızlı tepkiler uygulayabilirsiniz.
  • Monitörün kavisli ekran dizaynı etkileyici izleme deneyimi elde etmenize destek olur. Ekranın kavisli dizaynı izleme sırasında Casper Excalibur M.E27FHD-G monitörün tüm alanına eşit şekilde bakmanızı mümkün kılar.
  • Casper Excalibur M.E27FHD-G hem Freesync hem de G-Sync teknolojilerinden yararlanır. Yeni nesil özellikler ekran ile grafik kartı arasındaki eşgüdümü kurması ile donma, kalite bozulma ve takılma sorunlarını minimuma indirir. Gelişmiş yeni nesil teknolojik özellikler net oyun deneyimi elde etmenizi sağlar.
  • Casper excalibur M.E27FHD-G 27 200hz üzerinde HDMI ve DisplayPort bağlantı noktaları bulunur. Bağlantı noktaları farklı tarzda cihazlarla uyumu yakalamayı mümkün hale getirir. Avantajlı şekilde modeli kullanmanıza destek olur.
  • Cihaz, yüksek performanslı izleme deneyimi ve görsel kalite sunar. Oyunlarda ve diğer tüm uygulamalarında canlı ve hızlı bir deneyim elde edebilirsiniz.

Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display) Curved Freesync + G-Sync FHD LED monitör kampanya zamanlarını takip ederek bu ürünü uygun fiyatlı satın alabilir, gelişmiş özellik ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Casper bilgisayar modellerine de göz gezdirebilirsiniz.

Avantajlı Detaylarıyla Casper Excalibur 27" LED Monitör

Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display) Curved Freesync + G-Sync FHD LED monitör, 200Hz yenileme hızı hızlı hareket eden görsel akışında donma ve kasma olmadan izleme deneyimi elde etmeniz için aracı olur. Hız özelliği en belirgin olarak oyun sırasında takılmaları ve bulanıklığı önleyerek kendini gösterir. 1ms tepki süresi hareketli görüntülerin olduğundan net, vurgulu ve kontrast olmasını sağlar. Casper tepki süresi hızlı aksiyon filmlerinde, maç oyunlarında önemli rol üstlenir. Oyun oynarken anında hızlı tepkiler vermenizi ve oyun partnerine karşı daha atak hareket etmenizi sağlar. 300 nit parlaklık seviyesine sahip olarak üretilen monitör canlı renk ve uygun parlaklıkta izleme avantajı sunar. İzlediğiniz görüntülerin olduğundan gerçekçi görünmesine destek olur. Monitörün kavisli ekran dizayn özellikleri izlenen içerikleri daha etkileyici hale getirir. Etkili görsel deneyimi yaşamak istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ekranın kavisli tasarımı gözlerinizin tüm alana orantılı bir şekilde odaklanmasını sağlarken derinlik algısını güçlendirir. Aynı zamanda ekran ve grafik kartı arasındaki uyumu dengeleyerek olduğundan pürüzsüz ve hızlı oyun deneyimi elde etmenizi mümkün kılar. HDMI ve DisplayPort bağlantıları giriş noktaları monitörü tablet, bilgisayar ve telefon gibi ürünler ile uyumlu şekilde kullanmanızı sağlar. VESA montaj desteği kullananlara seçim şansı sunar. Bu özellik sayesinde ürünü duvara ya da uygun bulduğunuz alana monitör kolunu kullanarak monte edebilirsiniz. Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display) Curved Freesync + G-Sync FHD LED monitör satın alarak ergonomik ve verimli çalışma ortamı elde edebilirsiniz.

Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" LED Monitör Kullanımı

Kullananlara sahip olduğu özellikler ile birçok avantaj sunan ürün beklenti ve ihtiyaçları karşılar. Kullanım sırasında göz önünde bulundurmanız gereken noktalar yer alır. Monitörü bilgisayarınıza ya da performansından yararlanmak istediğiniz cihazlara bağlamak için HDMI, DisplayPort kablosunu kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz bağlantı noktasını kullanarak kabloyu monitöre ve cihazınıza bağlamanız yeterli olur. Monitörü kullanmadan önce ekran parlaklığı, kontrast, renk ayarları gibi kişisel tercihlerinizi belirlemek için menüyü kullanabilirsiniz. Kişisel ayarları monitörün yanında yer alan düğmeler veya OSD menüsü üzerinden tamamlayabilirsiniz. Oyun oynarken ya da video izlerken Freesync ya da G-Sync'i etkinleştirmek isterseniz ekranınız ile grafik kartınızın senkronize olmasını sağlamanız yeterli olur. Bu yöntem hızlı deneyim elde etmenizi sağlar. Ayarlarda gelişmiş özellikleri etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak için Freesync veya G-Sync seçeneklerini bularak güncelleme yapabilirsiniz. Monitörünüzün konumunu ve açısını kişisel tercihlerinize göre ayarlamanız tavsiye edilir. Cihazın yüksekliğini, eğimini ve uygun yönde döndürme ayarlarını kullanarak ergonomik görüş açısını elde edebilirsiniz. Modeli temiz tutmak için yumuşak bez kullanarak ekranı nazikçe silmeniz yeterli olur. Sert veya aşındırıcı temizlik maddeleri kullanmanız önerilmez. Temizlik yaparken ekranı çiziklere karşı korumak için özel temizleme çözümleri tercih edebilirsiniz. Ürünün enerji tasarrufu yapmasını sağlamak istiyorsanız gereksiz yere açık kalmaması için uyku modunu kullanabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliğini de kullanabilir, enerji tüketimini azaltabilirsiniz. Hepsiburada’dan avantajlı seçenekler sunan Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display) Curved Freesync + G-Sync FHD LED monitör fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Casper Excalibur LED Monitör Herkese Uygun mudur?

Casper Excalibur LED monitör, farklı kullanım şekillerine uygun bir seçenek olarak dikkat çeker. Her yaştan kişi bu monitörü; oyun oynamak, çalışmak, film izlemek, genel bilgisayar kullanımı için tercih edebilir. Ekran boyutu ve yüksek yenileme hızı oyunseverler için çekici olabilir.

Casper Excalibur M.E27FHD-G Kullanım Seçenekleri Nelerdir?

Ürün, çok çeşitli kullanım seçeneklerine sahip olarak dizayn edilir. Oyun oynamak isteyenler için yüksek yenileme hızı ve düşük tepki süresi keyif verici deneyim sunar. Grafik tasarım ve video düzenleme gibi görsel işlerle uğraşıyorsanız yüksek çözünürlük ve canlı renkler sayesinde detayları daha net görebilirsiniz.

Casper Excalibur 27" LED Monitörün Tasarımı Nasıldır?

Monitörün tasarımı ve renk seçimi zarif ve şık bir görünüm sunar. Estetik görünümlü ürün, farklı masaüstü düzenlerine uyum sağlayabilir. Dayanıklı malzeme yapısı ise uzun süren sorunsuz kullanım avantajı sağlar.

 
 
           
                                        
 

Casper Excalibur M.E27FHD-G 27" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display Port) Curved Freesync + G-Sync FHD LED Monitör Özellikleri

Vesa Uyumluluğu Var
Boyutlar 27"
Ağırlık 3.5 kg
Parlaklık (cd/m) 300 cd
Kullanım Amacı Oyun
3D Desteği Yok
Çözünürlük (max) 1920 x 1080
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Dokunmatik Ekran Yok
HDR HDR Effect (HDMI)
Tepki Süresi 1 ms
Yenileme Hızı (Hz) 200 Hz
Renk Sayısı 16,7 Milyon
Ekran Büyüklüğü (İnç) 27 inç
Kamera Yok
Dahili Hoparlör Yok
D-Sub (VGA) Yok
Kontrast Oranı (mnt) 3000:1
Görüş Açısı 178/178
Panel Tipi VA
Kavisli Yüzey Var
Sync Teknolojisi G-Sync (DP) + FreeSync (DP)
HDMI 1
Kutu İçeriği Güç Kablosu + HDMI Kablo + Garanti Belgesi
DisplayPort Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003QQP0J
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

MSI 27" G27C4 E3 1920x1080 (FHD) 16:9 CURVE 1500R VA 180HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR Samsung LS27C366EAUXUF 27" Full-HD FreeSync Kavisli Essential Monitör GameBooster GB-2726CF 27" 240hz VA 1ms FHD Curved R1500 Gaming Monitör Samsung Odyssey G3 24” 1Ms 144Hz Freesync Çerçevesiz VA Panel (DP + HDMI, PİVOT) Full Hd Gaming Monitör LS24AG300NUXUF Dell 27″ G2722HS IPS 165Hz 1Ms Full HD Adaptive Sync (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gaming Monitör Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display Port) Curved Freesync + G-Sync FHD Monitör Lenovo Legion Y27-30 27" 0.5ms 180Hz (Hdmı+Display) Amd Freesync G-SYNC HDR10 Premium IPS Panel FHD Oyuncu Monitör 66F8GAC3TK Samsung Odyssey G3 27” 165 Hz Full HD Çerçevesiz Oyun Monitörü Casper Excalibur E27QHD-G 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync + G-Sync 2K QHD LED Monitör Casper Excalibur M.E315FHD-G 31.5" 240HZ 1ms 300NIT (Hdmı+Display) Curved Freesync + G-Sync Fhd LED Monitör LENOVO LEGION R25I-30 24.5" FHD 0,5MS 165Hz (180Hz O.C.) 2XHDMI+1XDP/AUDIO OUT/FREESYNC PREMIUM/VESA /SIYAH/IPS MONITÖR 67B7GACBTK Gamepower 27'' Vivid T50 Curved Rgb 180Hz 0.5ms 1500R Curved 2X2W Speaker Va Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili) Rampage RM-421S FLOWER 24" 165Hz 1ms BOE IPS FHD Freesync Flat PC Oyuncu Monitörü ViewSonic VX2718-PC-MHD 27" 165Hz 1ms (2xHDMI+Display) Full HD Curved LED Monitör MSI 27" G27C4 E3 1920x1080 (FHD) 16:9 CURVE 1500R VA 180HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR Monster Aryond A24 V1.1 24" 144 Hz 1 Ms Hoparlörlü Full Hd Fast IPS Oyuncu Monitörü Samsung 32" 75Hz 4ms (HDMI+VGA) FHD LED Curved Monitör LC32R500FHPXUF GameBooster GB-2418CF 23.6" 180Hz 1ms VA Panel FullHD  FreeSync, G-Sync Destekli Curved Gaming Monitör Gamepower 27'' Vivid Curved 165Hz 1ms 2X2W Speaker Va Gaming monitör Rampage Eagle EG27R165 27" 165Hz 1ms Csot Va Full Hd Rgb Freesync Hdr Pc Flat Oyuncu Monitörü Viewsonic VX3219-PC-MHD 31.5 1920X1080 240Hz 1ms HDMI Dp Curved LED Monitör Casper Excalibur M.E238FIF-D 23.8" 200HZ 1MS 300NIT Fast IPS (HDMI+Display Port) Freesync + G-Sync Full HD Monitör Gamebooster GB-2516FF 24.5" 165hz 0.2ms Advanced Tn Panel Fhd Freesync, G-Sync 1xhdmı 1xdp Gaming Monitör Acer Nitro ED273 P UM.HE3EE.P11 27 1ms 165Hz FHD FreeSync Kavisli Monitör SAMSUNG 24" Odyssey G3 LS24AG300NRXUF 1Ms 144Hz FullHD Gaming Monitör Rampage Prime PR27R165QC 27 165Hz 1ms Csot Va Qhd 2k Freesync Rgb Pivot Pc Curved Oyuncu Monitörü Samsung Odyssey G3 24” 165 Hz Full HD Çerçevesiz Oyun Monitörü Gamepower Intense X20 27" 165HZ 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Curved LED Monitör LG Ultragear 27GQ50F-B 27" 1ms 165Hz (Hdmı+Display) Amd Freesync Premium Va Panel Fhd Gaming Monitör
Başa dön