Yeni doğan bebekler için en uygun yatak modeli beşiktir. Bebeğin annesi ile aynı odada ve yan yana uyumasını kolaylaştıran bebek beşikleri, pratik kullanımlı ürünlerdir. Chicco bebek beşiği modelleri, yeni doğmuş bebeklerin rahat etmeleri ve kolayca uykuya dalmaları için gerekli olan tüm detayları içerir. Konforlu kullanım imkânı tanıyan Chicco beşikler akıllı tasarımlarla üretilir. İhtiyaç duyduğunuz konuma göre ayarlayabileceğiniz beşik modelleri, kolay taşınan, sallanan ve eğim kazandırılan ürünlerdir. Bebek cildine uygun malzemelerle tasarlanan ürünler sayesinde bebeğinizin bakım ve beslenme ihtiyaçlarını zahmetsizce karşılayabilirsiniz. Chicco bebek beşikleri, bebeğinizin sağlıklı uyku düzenine kavuşmasına yardımcı olur. Markanın bazı ürün modellerini bebeğiniz 3 yaşına gelene kadar kullanabilirsiniz.

Chicco Anne Yanı Bebek Beşikleri ile Rahat Edin

Ayarlanabilir yükseklik seviyesi konforu sunan Chicco bebek beşiklerini, tek elinizle kolayca ayarlayarak istediğiniz seviyede tutabilirsiniz. Anne yanı beşik modelleri size bu konforu sağlayarak gece kullanımlarınızı kolaylaştırır. Bebeğiniz uyandığında yatağınızla aynı seviyeye ayarladığınız beşikten yavrunuzu rahatça alıp emzirebilirsiniz. Chicco beşiğinizi eğimli pozisyona ayarlayabileceğiniz gibi sallama konumuna da geçirebilirsiniz. Anne yanı Chicco beşik modelleri annelerin bebeğiyle yan yana uyumasına izin veren ve geceyi daha rahat geçirmelerini sağlayan kullanışlı ürünlerdir. Beşiğin yan panelini aşağı yukarı çekerek hiç yatağınızdan kalkmadan kolayca bebeğinize müdahale edebilirsiniz. Ürünler farklı beğenilere uygun kumaş detayı ile tasarlandığı için yatak odanıza yakışacak modeli bulmakta sorun yaşamazsınız.

Konforlu Chicco Seyahat Beşikleri

Markanın seyahat beşikleri; her yere yanınızda götürebileceğiniz, hafif ve ergonomik yapılı portatif ürünlerdir. Kolay taşıma ve kurulum özelliği sunan beşikleri, tüm seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Katladığınızda az yer tutan ve taşıma çantası içerisinde kolayca taşınabilen ürünleri, bebeğinizin doğumundan itibaren kullanmanız mümkündür. Chicco seyahat beşikleri; hava akışını dengeleyen şiltesi, hafif yapısı ve bebekle göz teması kurmayı sağlayan yan panel ebeveyn penceresi ile çok beğenilen ve anneler tarafından tercih edilen beşiklerdir.

Chicco Bebek Beşiklerinin Sunduğu Özellikler

Anne ve bebeğin konforunu sağlayan tüm ürün gruplarını tasarlayan Chicco, uzun yıllara dayanan deneyimlerini kullanıcıların hizmetine sunmaya devam eden bir dünya markasıdır. Chicco bebek beşikleri, müşteri memnuniyetini sürekli kılacak şekilde tasarlanan pratik kullanımlı ürünlerdir. Bebek ergonomisine ve sağlığına uygun formlarla üretilen beşikler şu özellikleri sunar:

 • Şık tasarımlı ve kolay taşınabilir yapılı Chicco beşik modelleri, annelerin rahatça kullanabileceği bebeklerin de huzurla uyuyabileceği konforlu bebek yataklarıdır.
 • Markanın birçok beşik modeli, değiştirilebilir yükseklik ayarı imkânı sunarak ihtiyaçları karşılar. Bebeğinizin beşiğini, yatağınız ya da koltuğunuzun yanında istediğiniz yükseklikte tutabilirsiniz.
 • Kolayca monte edilebilen hafif yapılı beşikleri, gereksinim duyduğunuz anda başka bir yere götürme şansınız vardır. Kaliteli ve dayanıklı materyal ile tasarlanan Chicco beşik modelleri taşınabilir ürünlerdir.
 • Ürünler, bebek sağlığına ve hassasiyetine uygun malzemelerle tasarlandığı için bebeğinize zarar verecek riskler içermez.
 • Anne yanı beşik ve seyahat beşiği gibi ürün seçenekleri sunan Chicco bebek beşiği modelleri, cazip fiyat seçenekleri sunarak bütçenize katkı sağlar.
 • Chicco bebek beşikleri anne ve bebeğin ihtiyaçlarını karşılayabilen pratik kullanımlı ve kaliteli ürünler oldukları için kullanıcılardan olumlu tepkiler almayı başarır.

Chicco Bebek Beşiklerinin Faydaları

 • Bebeklerin uyuma düzenini kontrol etmeye yardımcı olur.
 • Yeni doğan bebek ile ebeveyn arasındaki bağı güçlendirirken her iki tarafın güven duygusunu artırır.
 • Anne yanı beşik modelleri oynar ayakları sayesinde bazalı yataklara kolayca uyum sağlar.
 • Çıkarılıp yıkanabilen kılıfı ve ebeveyn yatağına sabitlemesini sağlayan emniyetli kanca sistemi ile kullanım rahatlığı sunar.
 • Bebeklerin en az 6 aylık olana kadar ebeveynleriyle aynı odada uyuması, ani bebek ölümü riskini en aza indirger.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Chicco Bebek Beşiği

32 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Toplam 24 / 32 ürün
DSACategoryId/2147483639/301127/23012961/60002070/chicco