CMS Su Armatürleri, 1993 yılından beri faaliyet gösteren Curkuşlar İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Pazarlama’ya bağlı bir markadır. Türk Standartları Enstitüsü ve Avrupa Kalite Standartları’na uygun batarya, musluk ve su flex ürünleriyle uluslararası standartları yakalamış olan CMS, her daim en son teknolojileri takip etmeye özen göstermektedir. Ağırlıklı olarak iç pazara hitap eden firma; 600’ün üzerinde perakende satış noktasıyla yoğunluklu olarak Marmara ve Akdeniz bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte CMS, birincil hedefini gerçekleştirmek gayesiyle yurt geneline yayılmak şeklinde bir politika izlemektedir. Firmanın büyük hedefi ise uluslararası arenaya açılarak alanında öncü olmaktır. Özgün tasarımları ile armatür ve musluk sanayiinin gelişen yüzü CMS, müşteriyle kurduğu karşılıklı iletişim sayesinde oldukça olumlu geri dönüşler alarak piyasadaki yükselişini sürdürmektedir.

CMS tarafından üretilen armatür ürünlerinin özenli tasarımları; mutfak, banyo ve bahçelerinize eşsiz bir kalite getirmenin yanında estetiğe de öncelik tanımıştır. Gümüş ve altın tonları arasında değişen evye, lavabo ve banyo bataryaları, zevkli ve özgün modelleriyle müşteriye geniş bir tercih yelpazesi sunmaktadır. Gümüşi modeller, klasik bir görünüme öncülük ederken açık tonlardan bakıra çalan tonlara dek altın rengindeki modeller, zengin ve lüks bir görünümün kapılarını aralamaktadır. Bazı modellerde sunulan renkler arasından seçim yapabilme imkanı, kişiye uygun dekorasyonu mümkün hâle getirmektedir. Shiny Gold, Smart Gold, Altın, Celia, Dynamic, Aden, Mone gibi pek çok farklı koleksiyona sahip CMS kataloğu, minimal mat tasarımlarının yanında parlak ve gösterişli armatürleriyle elegandan klasiğe her tarza hitap eder. Renk ve işleme detayları sayesinde mutfaklarınıza, bahçelerinize ve banyolarınıza kullanışlılığın yanında şık bir görüntü sağlar.

Siyah ve gold olmak üzere iki farklı renk tonunda tasarlanmış Osmanlı muslukları, ustalıkla bezeli işlemelere ve eskitme detaylarına sahiptir. Osmanlı tarzı musluklar, mutfak ve banyolarınıza otantik bir atmosfer kazandırmaktadır. Cam ile çevrelenmiş bataryalar ise bulundukları ortama modern bir hava katmaktadır. CMS’nin ürettiği duş başlıkları, her duş setine uygundur. Set olarak ise klasik modellerin yanında kişisel zevklere hitap eden ve banyo zamanlarını lüks bir keyfe dönüştürecek farklı modellerde duş setleri de bulunmaktadır. Dekoratiflik ve kullanışlılık kavramlarının her ikisini de ön plana çıkarmak, CMS tasarımlarında amaçlanan yegane gayedir.

CMS’nin sensörle çalışan fotoselli bataryaları, modern bir görünüme sahiptir. Hijyen bakımından yoğun sirkülasyonun yaşandığı iş yerleri ve genel kullanıma açık mekanlar için ideal oldukları gibi sağladıkları tasarruf ve kullanım kolaylığı göz önüne alındığında evlerde de kullanılabilirler. Arıtıcı muslukları, musluk suyunun filtrelerden geçerek klordan arınmasını ve musluklarınızdan temiz bir şekilde akmasını sağlar. Hijyenik bir lavabonun olmazsa olmazı taharet muslukları da üreten CMS, bunun yanında kilitlenebilen musluk, çamaşır musluğu, kahve musluğu, çay otomat musluğu, semaver musluğu gibi farklı modelleriyle hem iş hayatında hem de gündelik hayatta farklı kullanım alanlarına hitap etmektedir.

CMS’nin misyonu, dünyadaki en son gelişmeleri takip ederek banyo ve mutfak için üst düzey ürünler üretmek ve müşterinin beklentilerini karşılayabilmektir. CMS, bunun için kaliteden ödün vermeksizin olabildiğince hızlı bir şekilde üretim yaparak müşterinin ihtiyacına en çabuk cevap verebilen firma olmayı, TSE ile iş birliğini sürdürmeyi ve profesyoneller ile çalışmayı strateji hâline getirmiştir. Ekip çalışmasını, insani değerlere önem vermeyi ve doğayı korumayı merkeze alan yaklaşımı ile CMS, armatür ve musluk sanayiinde yüzünü daima ileriye dönmüş bir firmadır.

CMS armatür ürünlerinin teslim tarihinden itibaren 5 yıl garantisi bulunmaktadır ve ürüne dahil olan bütün parçalar, garanti kapsamındadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cms

265 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Arma Çeşitleri
 6. Boyut A-Z
 7. Satıcı
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön