Bebekler için kullanılan eşyaların üretimini yapan pek çok marka bulunur. Kaliteli markalar arasında bulunan Cybex 1989 yılından beri bu alanda hizmet eder. Kalitesinden ödün vermeden üretim yapan tecrübeli marka, yenilikçi tasarımlarıyla fark yaratmayı başarır. Markanın ürettiği eşyalar arasında bulunan Cybex bebek arabası farklı modeller ve tasarımlarla sizlere sunulur. Bebek arabalarının taşıma kapasiteleri, modellere göre değişebilir. 15 kg, 17 kg ve 25 kg taşıma kapasitesine sahip olan bebek arabaları vardır. Cybex Mios bebek arabası eşsiz bir oturma ünitesine sahiptir. Dışa ya da ebeveyne dönük olmak üzere çift yönlü kullanım imkanı da bulunur. Katlandığı zaman fazla yer kaplamaması, yerden tasarruf imkanı sağlar. Kaliteli materyaller ile üretilen model, güvenli kullanım özelliği sunar. Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan model, şehir içi ve seyahatler için oldukça idealdir. Cybex Priam bebek arabası doğumdan itibaren yaklaşık 6 yaşa kadar kullanılabilir. İkonik tasarıma sahip olan modelin, 4 farklı yatış pozisyonu bulunur. Tek el ile yatış pozisyonu kolaylıkla ayarlanabilir. Üstün özelliklere sahip olan model, katlandığı zaman herhangi bir yere dayamadan durabilir. Cybex Melio bebek arabası ultra hafif bir modeldir. Bu özelliği ile çok rahat taşınabilir. Hafifliğine rağmen sağlam ve güçlü bir yapıda bulunur. Tek elle katlanabilen modelin üstün manevra kabiliyeti vardır. Bunun yanı sıra 3 farklı yatış pozisyonu bulunan ürünün, tam yatış pozisyonu da mevcuttur. Modelin ekstra güvenlik sağlayan 5 nokta emniyet kemeri bulunur. 15 kg taşıma kapasitesi bulunan bebek arabası, doğumdan hemen sonra kullanım için uygundur.

Konforlu Cybex Bebek Arabası Modelleri

Kaliteli markanın bebek arabaları, konforlu özellikleriyle fark yaratır. Ergonomik yapıya sahip olan modeller, kolay ve pratik kullanım imkanı sunar. Cybex global bebek arabası özelliğinde bulunan modeller, tam bir bütünlük oluşturur. Cybex ana kucağı ile birlikte bulunan bebek arabaları, ebeveynlerin işini oldukça kolaylaştırır. Cybex Travel sistem bebek arabası tek el ile kolay kullanım ve katlanma özelliğinde bulunur. Üstün süspansiyon özelliği ile kullanım sırasında hem bebek hem de ebeveyn için konfor sunar. Bebek arabasının itme kolu ayarlanabilir özellikte olduğu için istenilen boya göre ayarlanarak rahat sürüş imkanı sağlar. Bebek arabası Cybex markasının diğer modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Cybex Sirona bebek arabası oto koltuğu olarak görev yapar. Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan model, öne ve geriye dönük şekilde kullanılabilir.
  • 360 derece dönebilme kapasitesine sahip olan model, bebeği otomobile kolay yerleştirme ve çıkarma imkanı sağlar.
  • Cybex kanatlı bebek arabasının yatış kademeleri ayarlanabilir özellikte bulunur. Bu özelliği ile bebeği hem oturtabilir hem de yatırarak uyutabilirsiniz.
  • Modeller arasında Cybex ikiz bebek arabası da mevcuttur. İki bebeğin aynı anda taşınmasını sağlayan bu modeller, ekstra pedlidir ve tam yatabilen sırt dayanağına sahiptir.
  • Cybex Twinyx ikiz bebek arabası açık halde iken kapılardan rahatlıkla geçebilmesiyle avantaj sağlar.
  • Bir diğer model ise Cybex Pockit bebek arabasıdır. Kabin boy bebek arabası, 6 aydan 5 yaşa kadar kullanılabilir.
  • Katlandığında çok az yer kaplayan Cybex kabin tipi bebek arabası otomatik olarak kilitlenir. Üstün manevra ve konfor özelliği bulunan bu modelin, güneş korumalı tentesi vardır.
Kullanışlı Cybex Bebek Arabası Özellikleri

Cybex bebek arabaları, sahip olduğu yenilikçi özellikleriyle oldukça kullanışlıdır. Kaliteli bebek arabaları, hem bebekler hem de ebeveynler için konforlu ve güvenli kullanım imkanı sunar. Modeller arasında bulunan Cybex pusetli bebek arabası bebeğin 6 aydan sonra kullanabileceği koltuğa sahiptir. Bu özelliği ile bebeklikten 6 yaşa kadar kullanılabilir. Modelin fonksiyonları arasında bulunan yenidoğan minderi ise düz yatış imkanı sunar. Bebek büyüdüğünde isteğe bağlı olarak bu minder çıkarılarak daha geniş oturma alanı sağlanır. Fonksiyonel özellikleriyle sık tercih edilen bu modellerin, geniş alt sepeti bulunur. Bebeğin tüm malzemelerini bu sepete yerleştirerek kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Cybex bebek arabası aksesuarları arasında sepetin ve yenidoğan minderinin dışında açılıp kapanan ve gerektiğinde çıkarılabilen tente bulunur. Tente, bebeği güneşten ve rüzgardan koruma özelliğine sahiptir. Korumalı tentede bebeği izleyebileceğiniz pencere mevcuttur. Aksesuarlar arasında yer alan bir diğer özellik ise 5 nokta emniyet kemeridir. Kemer ile bebeğinizin güvenliğini sağlayarak, gönül rahatlığı içinde bebek arabasını kullanabilirsiniz. Cybex Libelle bebek arabası kabin boy özelliği ile oldukça avantajlıdır. Ultra kompakt ebatları sayesinde, uçak kabinine uygundur. Katlandığında en az yer kaplayan bebek arabası olarak bilinir. Ayrıca şehir koşullarında kullanıma uygun lastik profiline sahiptir. Tüm bu özelliklerin yanında 6 kg ağırlığı ile ultra hafif bir bebek arabasıdır.

Bütçe Dostu Cybex Bebek Arabası Fiyatları

Başarılı markanın bebek arabaları, fonksiyonel özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında bulunabilir. Tecrübeli marka, bebek arabası üretiminde kaliteden ödün vermez. Gerek kullandığı materyaller gerek üretim aşamasındaki teknikler dikkate alınarak fiyat belirlemesi yapılır. Maliyet göz önüne alındığında bebek arabalarının fiyatları avantajlı görülebilir. Bunun yanı sıra belirli dönemlerde gerçekleştirilen kampanya zamanlarında markanın bebek arabalarında indirimler olabilir. Bu indirimler dahilinde Cybex bebek arabası fiyatları bütçe dostu olarak değerlendirilebilir. Kampanyaları takip ederek bütçenizi sarsmadan markanın bebek arabalarına sahip olabilirsiniz. Eğer marka ile ya da modeller ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz Cybex bebek arabası yorumlarını inceleyebilirsiniz. Karar vermekte zorlanmanız halinde, ürün görsellerinin hemen altında yer alan bu yorumlardan destek alabilirsiniz. Cybex bebek arabası kullananların tavsiyelerini dikkate alarak daha kolay karar verebilir ve size uygun olan modeli seçebilirsiniz. Hepsiburada üzerinden Cybex bebek arabası çeşitlerine göz atarak, bütçe dostu fiyatlarla ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Cybex Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Kaliteli markanın bebek arabasını seçerken dikkat edilmesi gereken durum, aradığınız özelliklere sahip olmasıdır. Bebeğin kilosu, arabayı hangi alanlarda tercih edeceğiniz ya da fonksiyonel özelliklerinin sizin için yeterli olmasına dikkat ederek, memnun edici bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Markanın tüm bebek arabası modelleri, güvenli ve konforlu kullanım özelliğine sahiptir. Modellerin beklentilerinize uygun olmasını göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Cybex Bebek Arabasının Çift Yönlü Olmasının Avantajı Nedir?

Markanın bebek arabaları, çift yönlü kullanım imkanına sahiptir. Bu özellik oldukça önemlidir. Bebeğinizi gerektiğinde dış yöne çevirebilir ve dışarıyı izlemesine imkan yaratabilirsiniz. Bazen bebekler dışarıda sizi görmek isteyebilirler. Böyle durumlarda ise kendinize doğru çevirerek bebeği rahatlatabilirsiniz. Kendinize dönük olan bebeği izlemeniz ve takip etmeniz daha kolay olabilir. Tüm bu nedenlerden dolayı bebek arabasının çift yönlü olması avantaj sağlayan bir özelliktir.

Cybex Bebek Arabası Kaç Yaşına Kadar Kullanılır?

Tecrübeli markanın bebek arabaları, farklı özelliklere sahip olabilir. Her modelin taşıma kapasitesi farklıdır. Bazı modeller 15 kg ağırlığa dayanıklı olurken, bazı modeller ise 25 kg ağırlığı taşıma kapasitesine sahip olabilir. Bu özelliklere göre modellerin 3 yaşa kadar uygun olanlarının yanı sıra, 6 yaşa kadar kullanılan bebek arabaları da mevcuttur. Modeli seçerken taşıma kapasitesini inceleyerek, size uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cybex Bebek Arabası

13 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483639/305668/60002064/cybex