Emsan Kek Kalıbı

Emsan Kek Kalıbı ile leziz tarifleri zahmetsizce hazırlayın! Farklı kalıp seçenekleri ile sunulan mutfak gereçleri sayesinde şık sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ürünlerin kalıpları gibi, dış ve iç yüzey materyalleri, kalınlıkları, büyüklükleri, şekilleri, kullanım alanları ve renkleri modelden modele değişkenlik gösteriyor. Farklı renk ve desen tasarımları kek kalıplarınızın diğer mutfak gereçlerinizle uyumlu olmasını sağlarken, kalıp çeşitliliği güzel görünüşlü kekler hazırlamanıza imkan tanıyor. Kek pişirmeye yardımcı kalıpların farklı boyut ve şekillerde olması ise hem istediğiniz görsel sunumu elde etmenize yardımcı oluyor hem de fırınlarınızın ölçülerine uygun olan ürünleri satın almanızı sağlıyor. Emsan kek kalıbı fiyatları ürünlerin özellikleriyle ve dağıtıcı, satıcı, üretici firma kampanyaları ile şekilleniyor. Marka kalitesi ve uzun süre konforlu kullanım olanakları dikkate alındığında kek kalıplarının avantajlı fiyatlandırma sunduğunu belirtmek gerek.

Kaliteli, Konforlu ve Stilize Kek Kalıpları

Emsan kalıplar sağlam yapıları ve uzun süre kullanım olanağı sunan tasarımları ile fark yaratıyor. Yanmaz yapışmaz özellikli olanlar, kolay kolay çizilmeyen, kir ve leke tutmayan, iç ve dış yüzeyi zamanla renk değiştirmeyen kaplamaya sahip modeller en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu pratik kek kalıpları sağlam olması ile de ergonomik bir kullanım vadediyor. Isıya dayanıklı bakır, seramik kaplama, alüminyum döküm kek kalıpları modern üretim teknolojileri kullanılarak imal ediliyor. Çizilmeye dirençli üç kat QanTanium iç kaplamalı döküm gövdeli muffin kalıpları, yapışmaz tart kalıpları, bakır baton kalıplar, granit fırın kalıpları ile leziz tarifler hazırlayabilirsiniz. Biçimsel çeşitlilik farklı görünümlerde tatlılar yapmanızı sağlıyor. Yapışmaz özelliğe sahip çiçek desenli, girift, düz modellerden çıkan kekler servis tabağına şekli bozulmadan yerleştirilebiliyor.  

Farklı Nitelikleri ile Ön Plana Çıkan Modeller

Kalıpların ana materyalleri, ısı dayanıklılık dereceleri, kullanılabilir alan seçenekleri, ergonomik tutuş nitelikleri farklılık gösteriyor. Farklı malzemeler tariflerin pişme süresi, kabarması, servis kalitesi ve tatları üzerinde etkili oluyor. Muffin kalıpları, klasik kek kalıpları ve tart kalıpları hazırlanan karışımların pişme özellikleri dikkate alınarak üretiliyor. Kare, dikdörtgen, oval biçimler farklı boyutlarla üretiliyor. Yuvarlak kek kalıbı tasarımlarında ürünlerin çaplarına ve derinliklerine bakarak seçim yapmak avantaj sağlıyor. Küçük, orta ve büyük boydaki kek kalıplarının dıştan dışa ebatları ve iç göz boyutları çeşitlilik gösteriyor. Büyük bir kek hazırlayıp dilimleyerek servis etmek isteyenlerdenseniz, 26 cm yuvarlak kalıpları ya da 35 cm dikdörtgen kek kalıplarını tercih edebilirsiniz. Muffin tarzı küçük kekler yapmayı seviyorsanız minimal kalıpları düşünebilirsiniz. Tek seferde birden fazla kek yapabileceğiniz ikili, üçlü ya da daha fazla gözlü modeller de yaygın biçimde tercih ediliyor. Çok gözlü kek kalıpları sayesinde karışımlarınızı küçük kalıplara döküp pişirmeniz ve daha derli toplu çalışmanız mümkün oluyor.

Kek kalıbı kullanımında nelere dikkat etmeli?

Sert ve sivri uçlu servis elemanları ile yoğun temas neticesinde kılcal çizilmeler meydana gelebildiğinden, kalıplar üzerinde metal gereçler kullanmamalısınız. Ayrıca makinede yıkanabilir özelliği olmayanları elde temizlemeniz gerekiyor. 

Satın alımda hangi kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir?

Kek kalıplarının şekilleri, boyutları ve derinlikleri farklılık gösterdiğinden satın alımda beklentileriniz devreye giriyor. Tek seferde birkaç adet kekler yapmak istiyorsanız, 4’lü kek kalıplarını ya da 12’li muffin kalıbı çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Kek kalıpları nasıl temizlenir?

Kalıpların hem dış hem de iç yüzeyini sert olmayan bezlerle temizlemeniz, ağır kimyasal temizleyiciler kullanmamanız ve inatçı leke oluşmaması adına artıklara anlık müdahale etmeniz öneriliyor. Bulaşık makinesinde yıkanması uygun olanları tavsiye edilen sıcaklıkta yıkayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emsan Kek Kalıbı

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 56 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/232420/80349335/emsan