Goldmaster

Kuruluş yılı 1975 olan ve 1992 yılında bir Türkiye markası haline gelen Goldmaster, günümüzde elektronik eşya üretiminde lider firmalar arasında yer almaktadır. Bu alanda ürettiği ürünler ile adından sıklıkla söz ettiren ve elektronik eşya alanında çeşitli başarılara imza atan Goldmaster’ın ürün yelpazesi büyük ölçüde çeşitlilik göstermektedir. Tıraş makinesinden kahve makinesine, uydu alıcısından el fenerine kadar birçok farklı çeşitte elektronik eşya ile kullanıcılarının karşısına çıkan Goldmaster, bu alanda kullanıcılarının birçok ihtiyacını karşılamayı başarmaktadır. Ürün yelpazesine her geçen gün yeni bir ürün ekleyen ve kaliteyi uygun fiyat ile birleştiren Goldmaster, bu alanda fiyat performans ürünleri piyasaya sürerek kullanıcı dostu bir profil çizmektedir. Goldmaster’ın etkinlik gösterdiği alanlar arasında mutfak malzemeleri de yer almaktadır. Mutfak robotu, su ısıtıcısı, kahve makinesi ve çaycı gibi seçenekler ile görücüye çıkan Goldmaster, mutfak alanında ihtiyaç duyulan ürünleri de kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Elektrikli süpürge, baskül, uydu alıcısı, radyo gibi farklı türden elektronik cihazlara üretim bandında yer veren Goldmaster, oldukça sevilen ve tercih edilen bir firmadır.

Teknoloji çağının vazgeçilmez ihtiyaçlarını uygun fiyatlı ürünler ile karşılamaya gayret eden Goldmaster, bu alanda kullanıcılarının takdirini kazanmayı başarmaktadır. Yarım asırlık tecrübesi ile elektronik eşya alanında sıklıkla tercih edilen bir firma olarak kendisini gösteren Goldmaster, yüksek kaliteyi temel prensip olarak almaktadır. Şirket politikaları dâhilinde, kullanıcıları uygun fiyatlı ve kaliteli elektronik cihazlar ile buluşturmayı amaçlayan firma, ilkeli duruşu ile ilgileri üzerine toplamaktadır. Evinizin bütün ihtiyaçlarını Goldmaster ile karşılamanız mümkündür. Saç kurutma makinelerinden güvenlik kameralarına kadar birçok farklı elektronik ürüne Goldmaster ile ulaşmak mümkündür. Hayatınızı kolaylaştıracak ve yaşamınıza konfor sağlayacak bu ürünleri tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Çeşitli seçenekler arasından ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Goldmaster ile Yaşamınızı Kolaylaştırın!

Goldmaster, yarım asırlık tecrübesi ile elektronik cihaz alanında iddialı çalışmalar ortaya koymuş bir firmadır. Üretmiş olduğu ürünler ile yıllarca adından sıklıkla söz ettirmiş, bu alanda rüştünü kanıtlamıştır. Evinizin elektronik eşya ihtiyacını neredeyse bütünüyle Goldmaster ile gidermeniz mümkündür. Yüksek kaliteyi uygun fiyatlar ile bir araya getiren Goldmaster, her kullanıcının elektronik cihaz ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede, sizin de ihtiyacınız olan ürünleri Goldmaster’da bulmanız mümkündür. Örneğin; saç veya sakal tıraşınızı evde kendiniz yapmayı tercih eden biriyseniz, buna uygun olarak bir tane Goldmaster tıraş makinesi edinebilirsiniz. Tıraş makinesinin niteliğine göz atmanızda fayda vardır. Saç tıraşı ve sakal tıraşı için özel olarak tasarlanmış tıraş makineleri Goldmaster firmasında mevcuttur; ihtiyacınız olan ürüne yönelmeniz gerekebilir. Saç tıraşı için tercih edeceğiniz tıraş makinesinin farklı başlıkları ile saçınızın uzunluğunu kendiniz ayarlayabilir, el becerileriniz dâhilinde saçınıza şekil verebilirsiniz. Sakal tıraşı dâhilinde tercih edeceğiniz tıraş makineleri ise oldukça tatmin edici sonuçlar elde etmeniz imkân sağlayarak berber ihtiyaçlarınızı azaltmanıza imkân sağlayacaktır. Sabah işe gitmeden önce hızla sakal tıraşı gerçekleştirmeniz ve bu sayede zamandan tasarruf etmeniz de mümkündür. Bu anlamda, Goldmaster ile hem pratik, hem de ekonomik sonuçlar elde edeceğiniz söylenebilir.

Goldmaster’da en sık tercih edilen ürünlerden bazıları da mutfak eşyaları arasında yer almaktadır. Bunlar arasından sıklıkla tercih edilenlerden biri de Goldmaster kahve makinesi modelleridir. Kahve makineleri çeşitlilik gösterebilmektedir. Filtre kahve makineleri ve Türk kahvesi makineleri farklı damak zevklerine hitap etmelerinin yanı sıra, onlar da kendi içlerinde ayrılmaktadırlar. Goldmaster filtre kahve makinesi modelleri kendi içerisinde çeşitlilik arz eder. Bazı modeller, kahveyi geniş bir hazne içerisine filtre ederken bazıları direkt olarak kahve mug’ına kahveyi servis etmektedir. Bu modeller tekli ve ikili mug’lara servis gerçekleştirebilmektedir. Daha geniş hazneye sahip olan modeller ise altı fincana kadar kahve servisi gerçekleştirebilmektedir. Türk kahvesi makinesi modelleri ise elektronik cezve modelleri ve otomatik modeller olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Elektronik cezveler otomatik olarak kapanmamakta, pişme işlemi gerçekleştikten sonra manuel olarak kapanma gerektirmektedir. Diğer modeller ise pişme işlemi gerçekleştiğinde otomatik olarak kapanabilmektedir. Hangi ürünün daha avantajlı olduğu kullanıcıların kişisel tercihler etrafında şekillenebilmektedir. Türk kahvesi makinesi ve filtre kahve makinesi arasındaki farklılık ise, benzer şekilde kişisel ilgilere dayanmaktadır. Filtre kahve makinesi kullanmak french press kullanımından, Türk kahvesi makinesi kullanımı ise cezve kullanımından çok daha pratiktir. Bu nedenle kullanıcılar sıklıkla bu ürünlere başvurmaktadırlar.

Goldmaster ile Evinizi Renklendirin!

Goldmaster ürünleri, geniş bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlilik etrafında, piyasaya sürülen ürünler arasında çay makineleri yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu ürünlerin yoğun bir ilgi görmesindeki temel faktör, ürünlerin son derece pratik bir kullanım imkânı sunmasıdır. Çalıştığı süre boyunca sıcak su ihtiyacını karşılayabilen bu ürünler, gereğinden fazla tüp ya da doğal gaz harcaması yapmanıza engel olur. Elektrik tasarrufu ile çalışan Goldmaster çaycı modelleri, suyu hızlı bir şekilde ısıtır ve belli bir sıcaklıkta sabit kalmasına imkân sağlar. Bu da, özellikle kalabalık bir grup misafiri ağırlarken kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanında, sıkça çay tüketen ve gün boyunca sürekli çay içen insanlar da çaycı modellerini sıklıkla tercih etmektedir. Kolay ve pratik bir şekilde çay demlenize imkân sağlayan bu ürünler ile siz de mutfağınızı renklendirebilirsiniz. Goldmaster ürünleri arasında yer alan ve kullanıcıların yoğun ilgisini çeken bir başka ürün ise Goldmaster ses sistemi olarak kendisini göstermektedir. Ses sistemleri, gerek müzik gerek sinemaseverler, gerekse video oyun tutkunları tarafından yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadır. Ses sitemleri, farklı modeldeki ürünlerde çeşitli özellikler göstermektedir; ancak genel çalışma prensibi, ses kaynağından alınan sesin yüksek kalitede ve temiz bir tonda kişilere ulaştırılmasıdır.

Ses sistemlerinin kaç adet çıkışa sahip olduğu modeller arasında farklılık gösterebilmektedir. Ses çıkışlarının sayısı arttıkça, farklı hoparlör çıkışlarını evinizin veya odanızın farklı yerlerine yerleştirme imkânınızı da artırabilirsiniz. Bu sayede, sizi çepeçevre saran ses dalgaları arasında gerçeğe oldukça yakın deneyimler edinebilirsiniz. Ses cihazları yukarıda da ifade edildiği gibi çeşitlilik göstermektedir. Ses cihazı, birden fazla çıkışa sahip büyük ses sistemi olabileceği gibi, bluetooth cihazınız ile bağlanabileceğiniz ufak boyutlardaki bir cihaz da olabilir. Küçük boyutlardaki ses cihazları, kolay taşınabilmesi ve gerek bilgisayar gerekse telefonlar ile birlikte kullanılabilmesi sebebiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ev içerisinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir diğer ise Goldmaster süpürge olarak kendisini göstermektedir. Goldmaster elektrikli süpürgeler de kendi içlerinde çeşitlilik gösterebilir. Büyük boyutlardaki süpürgelerin yanı sıra, küçük boyutlarda ve düşük elektrik gücüyle çalışan el süpürgeleri de sıklıkla talep görmektedir. Bu ürünler, oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ev temizliği konusunda kullanıcılara kolaylık sunan bu ürünler, sıklıkla kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ev içi kullanımda sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise Goldmater baskül olarak kendisini göstermektedir. Bu ürün, kişilerin kilo takibi yapmalarına imkân sağlamakta, dijital özellikleri sayesinde oldukça hassas bir ölçüm gerçekleştirmektedir.

Goldmaster’ın Renkli Dünyasına Adım Atın

Goldmaster, pisaya sürdüğü ürünlerin çeşitliliği ile oldukça ilgi çekici bir firma olarak görülebilir. Firmaya ait ürünleri incelemek oldukça keyiflidir; birbirinden kullanışlı ve ilgi çekici teknolojik ürünler, hayatları kolaylaştırmak üzere raflarda kullanıcılarını beklemektedir. Bu ürünler arasında mutfak gereçlerinden kamp malzemelerine, geniş bir aralıkta birçok farklı türde seçenek bulunmaktadır. Goldmaster kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği bir ürün olan Goldmaster hoparlör cihazları, çoğunlukla bluetooth özelliklere sahip olup, telefonlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Bu da, açık alanda sesin daha iyi bir şekilde yayılmasına imkân tanır ve düzenlenen etkinliklerden yüksek verim almayı mümkün kılar. Çoğunlukla dans grupları tarafından tercih edilen bu cihazlar, açık alanda yapılan provalarda oldukça işlevsel özelliklere sahiptir. Küçük boyutları dolayısıyla taşıma kolaylığına sahip olan bu cihazlar, oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Mutfak alanında sıklıkla tercih edilen ürünlerden söz edilecek olursa, buna örnek olarak Goldmaster tost makinesi verilebilir. Goldmaster tost makinelerinin özellikleri büyük ölçüde çeşitlilik göstermektedir. Gerek büyüklük bakımından gerekse üretiminde kullanılan malzemeler bakımın farklılık gösteren bir cihazların tercihi, kullanıcıların kişisel talepleri doğrultusunda çeşitlilik gösterebilmektedir. Tost makineleri, granit ya da döküm malzemeden üretilebilmektedirler. Hangisinin daha uygun bir seçenek olacağı ise kişilerin tercihlerine göre değişebilmektedir.

İç yüzeyi granit malzemeden üretilmiş olan tavaların kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar arasında yüzeye metal cisim ile temas etmemek yer alabilir. Granit yüzeyin çizilmesi sağlık açısından olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir; ancak kullanım koşullarına uyulduğu takdirde herhangi olumsuz bir sonuç ile karşılaşılmaz. Buna karşın büyük ölçüde kullanım kolaylığı sunmaktadır. Granit yüzey, yapışmaz özelliği sayesinde son derece lezzetli yiyecekler hazırlamanıza imkân tanır ve temizlik konusunda da kolaylık sunar. Döküm yüzeyler ise dayanıklı yüzeye sahip olması dolayısıyla kullanıcıların tercih ettiği seçenekler arasında yer almaktadır. Tost makinesi tercihinde bulunurken tost makinesinin büyüklüğü de önemli bir kriter olarak karşımıza çıkmaktadır. Geniş ailelerin tercihi daha büyük modellerden yana olurken tek yaşayanlar çoğunlukla küçük modelleri tercih edebilmektedirler. Goldmaster markalı tost makineleri, büyük ölçüde çeşitlilik göstermekte, bunlarla beraber renk ve desen seçenekleri de kriterler olarak kendisini göstermektedir. Gerek tost yapmak gerekse ekmek kızartma yapmak için kullanılabilen bu makineler ile farklı tarifler dâhilinde, çeşitli yemekler de pişirilebilmektedir. Evinize ve mutfağınıza uyum sağlayacak renklerdeki tost makinelerine yönelebilir, mutfak ihtiyaçlarınız arasından tost makinesi ihtiyacınızı Goldmaster aracılığıyla karşılayabilirsiniz. 

Goldmaster Hayatınıza Çeşitlilik Katar

Goldmaster’in renkli dünyasında birçok ihtiyaca ve zevke karşılık gelecek bir ürün ile karşılaşmak mümkündür. Bu ürünler arasında yer alan Goldmaster kumanda, günlük kullanımda ihtiyaç duyacağınız cihazlara uygun fiyattan erişmenizi sağlarken Goldmaster direksiyon seti ise oyun severlerin yüzünü güldürecek nitelikte bir üründür. Direksiyon setleri, araba yarışı oyunlarında oyuncuya avantaj sağlamakla kalmayıp keyifli zaman geçirmelerine ve kendilerini kısa süre için farklı bir gerçeklik içerisinde bulmalarına imkân tanır. Oyun oynamak, kişilerin streslerine atmalarına imkân sağlaması dolayısıyla, onların mental durumları üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Gün sonunda bilgisayar başında geçirilebilecek makul ölçüdeki zaman dilimi, kişiler üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahip olacaktır. Bu oyunlardaki çekişmeler, kişilerin rekabet duygularını besleyerek kişilikleri üzerinde de olumlu bir etkiye sahip olabilir. Bu oyunları oynarken kullanılan ekipmanların çoğaltılması ise kişilerin oyunlardan aldığı keyfi artırmanın yanında, tatmin duygularını da besleyerek mutlu olmalarını sağlar. Bu nedenle Goldmaster’ın piyasaya sürmüş olduğu direksiyon modelleri, hem uygun fiyatları, hem de işlevsel özellikleri dolayısıyla oldukça çekici bir seçenektir. Bilgisayara bağlanarak kullanılan bu cihaz setleri, direksiyon, vites ve gaz pedalı gibi çeşitli ekipman parçalarını içerisinde barındırmaktadır. Bunların yanında direksiyon setleri oldukça da kolay bir kuruluma sahiptir.

Goldmaster’ın en sık tercih edilen ürünleri arasında fenerler yer almaktadır. Gerek el fenerleri, gerekse kamp alanında kullanılan fenerler, geniş bir alanda ışık yayabilmesi ve güvenli kullanımı neticesinde yoğun bir ilgiye maruz kalmaktadırlar. Özellikle kamp alanlarında kullanmak üzere çok çeşitli fener modelleri Goldmaster’da mevcuttur. Bunlar arasında manuel olarak şarj edilebilen modeller sıklıkla tercih edilirken, pil ile çalışanlar da kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Bazı modeller ışığı sabitleyip uzak mesafeyi aydınlatmaya yarayacak özelliklere sahip olabilmektedir. Bu tipteki el fenerleri karanlık bir yolda yürürken oldukça işlevsel olabilmektedir. Ev içi kullanımda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında ise Goldmaster uygu alıcısı yoğun talep görmektedir. Bütçe dostu özellikler göstermesi ve oldukça kaliteli özellikler arz etmesi dolayısıyla uydu alıcısı tercih edecekler arasında sıklıkla başvurulan seçeneklerden biri de Goldmaster markalı uydu alıcıları olarak kendisini göstermektedir. Goldmaster’ın sıklıkla tercih edilen bir diğer ürünü ise fritözdür. Özellikle çocuklu aileler tarafından sıklıkla talep gören bu Goldmaster fritöz, çeşitli iç hacimlere sahip modeller etrafında çeşitlilik göstermektedir. Mutfak deneyimlerini keyifli hale getiren Goldmaster, yalnızca mutfak alanında değil, yaşamın her alanında hayatınıza çeşitlilik katmayı kendisine görev edinmiştir. 

Her Bütçeye Uygun Goldmaster Ürünleri

Hayatın birçok alanına hitap eden ve uzun ömürlü nitelikler arz eden ürünleri ile Goldmaster, birçok kullanıcının severek kullandığı markalar arasında yer almaktadır. Gerek ev eşyaları gerekse diğer elektronik aletler ile birçok ilgiye ve ihtiyaca hitap eden bu ürünler, kişilere güven vermekte ve birçok ihtiyacı başarıyla karşılayabilmektedir. Ürünler, işlevsel özelliklerinin yanı sıra, bütçe dostu özellikleri ile de kullanıcıların ilgisini cezbetmektedir. Yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturmayı amaçlayan Goldmaster firması, teknolojiye erişimin alanının genişlemesini hedeflemekte, bu anlamda ilkeli bir tutum sergilemektedir. Teknoloji çağında elektronik aletlere olan erişimin kolay olması büyük ölçüde önem arz etmektedir; Goldmaster bu ihtiyacı karşılayarak kullanıcı dostu bir profil çizmektedir. Ürün fiyatlandırmaları çeşitlilik gösterebilmektedir. Ürettiği birçok ürün birden fazla modele sahiptir. Bu modeller arasında geniş bir fiyatlandırma aralığı söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz ürüne erişmek için ürün modelleri arasında gezinmenizde fayda vardır; bu sayede bütçeniz için en uygun olan ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Örneğin; vantilatöre ihtiyacınız varsa, Goldmaster vantilatör modelleri arasında gezinebilir, ihtiyaçlarınızın ötesinde özelliklere sahip ürünleri eleyerek kendiniz için en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Goldmaster, dönemin koşullarına ve teknolojik gelişmelerine bağlı olarak ürünlerin özelliklerini de geliştirebilmektedir. Eğer bu özellikler, sizin ihtiyaçlarınızın ötesindeyse daha düşük modellere yönelebilirsiniz.

Goldmaster’ı çekici kılan unsurlardan biri de ürünlerinin son derece dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede kullanıcılar, uygun fiyattan karşıladıkları ürünlerini uzun vade güven içerisinde kullanabilmektedirler. Elektronik eşya alışverişlerinizi gerçekleştirmeden önce ihtiyaçlarınızı net biçimde belirlemenizde fayda vardır. Bu sayede, Goldmaster’ın ürün çeşitliliği içerisinde daha kolay hareket edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra, buna uygun biçimde sitemizin kriter belirleme kutucuğundan yardım alarak ihtiyacınız olan Goldmaster ürünlerini listeleyebilir, listelenen ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Örneğin; ihtiyacınız olan ürün bir kahve makinesi ise, aradığınız kahve makinesinin niteliğini net bir şekilde girebilirsiniz. Örneğin; filtre kahve makinesine ihtiyacınız varsa, buna uygun olarak ürünün rengini ve tipini belirleyebilirsiniz. Goldmaster’da birçok farklı modelde kahve makinesi mevcuttur; bu ürünlerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparken, ihtiyaçlarınızı da gözden geçirebilirsiniz. Örneğin; bazı modeller kahveyi direkt kahve bardaklarına filtre ederken bazıları geniş hazne içerisinde biriktirmektedir. Bu modeller arasında göz gezdirerek önceliklerinizi belirleyebilir, hangi ürüne ne ücret vermeyi uygun gördüğünüze karar verebilirsiniz. Goldmaster’da her bütçeye hitap edebilecek nitelikte bir ürün ile karşılaşmak mümkündür. Çeşitli seçenekler arasından sizin için en uygun olan ürünü belirlemek için Hepsiburada’yı ziyaret edebilir, hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

1- Goldmaster Nasıl Çalışır?

Goldmaster’da her ürün farklı bir çalışma prensibine sahiptir.

2- Goldmaster Nasıl Kurulur?

Goldmaster’ın ürün çeşitliliği içerisinde her ürün farklı bir kurulum gerekliliğine sahiptir; bazı ürünler ise kurulum gerektirmez.

3- Goldmaster Dayanıklı mıdır?

Goldmaster, dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarmış bir firmadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Goldmaster

784 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Akıllı Ev & Yaşam
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler