ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Hairens
Hairens® Hrs-320 Otomatik Saç Maşası

Hairens® Hrs-320 Otomatik Saç Maşası

Hairens
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
 • Karşılaştır
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012129

Hairens® Hrs-320 Otomatik Saç Maşası

Hairens® HRS-320 saçlarınızı uçtan dibe doğru değil, dipten uca doğru sarar. (Kuaförlerin kırık fön çekerken yaptığı gibi) Bu sayede saçlarınızın uçlarına fazla ısı verilmez. Saçınızın uçtan dibe doğru her yerine aynı oranda ısı uygulanmış olur. Hem daha kalıcı, hemde daha doğal dalgalar oluşur, hem de saçınızın uçları yıpranmaz.


Kısa Saçlarda Kullanımı

Tam Otomatik Saç Maşası, hızlı ve kolay dalgalandırma
Saçlarınızda mükemmel ve çok hızlı bir şekilde su dalgası yaratmanın yeni ve en etkili sistemi. Dalgalandırma kadranı saçınızı otomatik bir şekilde kavrar ve doğal bir su dalgası oluşturur. Hareket etmeden, elle sarma zahmetine girmeden saçlarınızda su dalgası bukleleri oluşturmak hiç bu kadar kolay olmadı. Otomatik saç maşası ile tam bir konfor eşliğinde mükemmel bukleler oluşturabilirsiniz. Saç maşasında bir devrim niteliğinde görülen otomatik saç maşası.

İster geniş, kalın ve doğal dalgalar, isterseniz daha kıvırcık dalgalar yapın.


Seramik Başlık
Seramik başlık sayesinde saçlarınız yıpranmadan ısınır, dalgalanır ve seramik başlık hızlı ısınır. Seramik başlık aynı zamanda saç pulcuklarını kapatarak daha ipeksi bir görünüm sağlar.


LED Göstergeli Isı ve Hız Ayarı
120°'den - 220° dereceye kadar ısıyı led göstergesi ile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca LED göstergeli hız ayarı ile dalgalandırma motorunu 5 farklı hız ayarında çalıştırabilrisiniz.

 • İşlem görmüş yıpranmış saçlar 120° - 160° derece
 • Rahat şekil alan normal saçlar 160° - 180° derece
 • Kalın telli zor şekil alan saçlar 180° - 200° derece
 • Sert, kuru ve zor şekil alan saçlar 200° - 220° dereceUzun saçlarda kullanımı

Sağa ve Sola Kıvırma Anahtarı
Saçlarınızı dalgalandırırken yanları geriye veya öne doğru kıvırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda dalga yön anahtarı ile isterseniz sağa, isterseniz sola doğru kıvırabilirsiniz.


Çıkarılabilir Temas Önleyici Başlık
Temas önleyici başlık ısınan seramik başlığın cildinize temasını önler ve sizi korur. Dilerseniz başlığı çıkartarak ta kullanabilirsiniz.


PTC Güvenli Isıtma Teknolojisi
Döndürme ve ısıtma ile ilgili parçalar, tamamen ısıya dayanıklı özel bir malzemeyle kaplıdır. PTC (Positive Temperature Coefficient) ısıtma teknolojisi cihazınızı ve dolayısıyla saçlarınızı aşırı ısınmaya karşı kontrollü bir şekilde koruyarak güvenliğinizi sağlar. Sıcaklık denetimi uygulaması, kıvırma çemberi içerisinde bulunan saç ısısını sürekli ölçer ve aşırı ısınma durumuna karşı saçlarınızı korur. Standart ısıyı aştığında cihazın ısıtma sistemini otomatik olarak kapatır. Bu sayede saçlarınız yıpranmaz. Otomatik saç maşası, tam konfor ve maksimum güvenli kullanım özelikleri sayesinde saçlarında hızlı ve mükemmel su dalgaları/bukleler yaratmak isteyenler için ideal çözümdür.


Ayarlanabilir Sesli Bilgilendirme Sinyali
3 ile 12 saniye arasında farklı zaman ayarları ile saçınızın kalınlığına göre bip sesi ile sinyal vererek sizi bilgilendirir. Bu sayede maşayı saçınızda kaç saniye tutmanız gerektiğini hiçbir zaman karıştırmayacaksınız. Her saç tutamına aynı süre maşa yaptığınız için tüm saç tutamları aynı dalga boyunda olacaktır.

 • 6 saniye - Hafif ve geniş dalga
 • 9 saniye - Normal su dalgası
 • 12 saniye - Bukle dalgası


Otomatik Kapanma Özelliği
Kullanmadığınız taktirde 60 dakika içinde otomatik olarak kendini kapatır.


360 derece dönebilen bağımsız kablo
Kablosu cihazdan bağımsız bir şekilde 360 derece dönebilir. Bu sayede hiçbir zaman kablosu kırılmaz ve kullanım kolaylığı sağlar.


Su Dalgası/Buklenin Yeni Harikası
Bugüne kadar kullandığınız saç maşalarından memnun olmadınız mı? Saçlarınız elinizle sıcak maşaya sarmak istemiyor ve ayrıca aşırı efor sarf etmekten yoruldunuz mu? Tüm bunlara rağmen istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Artık tam da size göre yepyeni bir otomatik bukle makinesi var. Alışılagelmiş yöntemleri bir kenara koyun. LCD ekranlı, tam otomatik saç maşası ile hiç hareket etmeden, hiç bir zorluk çekmeden saniyeler içinde saçlarınızda mükemmel bukleler oluşturabilirsiniz. Saçınızı otomatik saç maşasına koyun ve sadece bir düğmeye basın. Saçlarınız otomatik saç maşası için saniyeler içinde su dalgası formunu kazanarak harika bir görünüme kavuşur. Otomatik saç maşası önce saçlarınızı döner başlığı ile sarar ve saçlarınızı bu başlığın içinde döndürerek bir kaç saniyede mükemmel buklelere dönüştürür. Çok kısa sürede saçlarınızın istediğiniz kadarına su dalgası görünümü kazandırabilirsiniz. Kalın tutamlarla çok hızlı ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.


Uzun Süre Kalıcı Saç Şekli ve İdeal Koruma
Isı seramik duvarların her iki tarafına mükemmel eşitlikle dağılır. Böylece saçınız güvenli, nazik bir şekilde form alırken, hacimli, ipeksi ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Otomatik saç maşası saçınızın doğal yapısını bozmadan mükemmel görünümlü bukleler yaratmak için size en iyi ve en yeni yöntemi sunar.


Uzunluk ve Saç Tipi
Otomatik saç maşası tüm saç tiplerine ve her türlü saç uzunluğuna uygundur. En ideali orta boy saç olmak üzere, saçlarınız ister kısa, ister uzun olsun otomatik saç maşasını kullanabilirsiniz. Otomatik saç maşası sayesinde sadece bir kaç saniyede saçlarınızda mükemmel ve kalıcı bukleler/su dalgası yaratırsınız.

Saçlarda su dalgası/bukleler oluşturmak için tasarlanan otomatik saç maşası bu alanda devrimci bir teknolojiye sahiptir. Sağlamış olduğu kullanıcı kolaylığı sayesinde zahmetsizce saçlarınızda mükemmel ve kalıcı bukleler oluşturabilirsiniz.

Isıtmalı kıvırma kadranı sayesinde içine sardığı saç tutamını hem ısıtır, hem de ısıtırken döndürerek saça su dalgası şeklini verir. Üstelik bu işlemi saniyeler içerinde, çok hızlı bir şekilde tamamlar. Bu yönüyle kendinden önceki saç maşalarına kıyasla çok başarılıdır.

Kıvırma kadranı aldığı saç tutamını her iki yönlü kıvırabilme özelliği sayesinde saça istenilen yönde dalga verebilir.


Özellikler:

 • Seramik Başlık
 • Başlık Çapı: 25mm
 • Başlık Uzunluğu: 100mm
 • Isıtma Teknolojisi: PTC Seramik Isıtma
 • Isıtma Aralığı: 120-220
 • Tam Otomatik Kıvırma
 • Elektronik Ekranlı Isı derecesi Ayarlama (120°-130°-140°-150°-160°-170°-180°-190°-200°-210°-220°)
 • Elektronik Ekranlı Kıvırma Hızı Ayarlama
 • Elektronik Ekranlı Dalgalandırma Süresi Uyarı (Bip) Ayarlama
 • 5 Aşama Hız Kontrolu
 • 3-12 Saniye Arası Uyarı Kontrolü
 • Çıkarılabilir Koruyucu Başlık
 • 60 Dakika Otomatik Kapanma Özelliği
 • 360 Derece Dönen Kablo
 • Rubber Silikon Kaplama Kırılmaz Kablo
 • Pencereli Şık Dizayn Kutu
 • Toplam Uzunluk: 38.5cmKullanım Özeti
· Saçlar kuru ve taranmış olmalı.
· Cihazın fişini elektrik prizine takınız ve ısıyı saç tipinize göre belirleyiniz.
· Işıklı derece göstergesi durduğunda cihaz kullanıma hazır demektir.
· Bukle yönünü belirlemek için sol ve sağ yön anahtarını kullanabilirsiniz.
· Genişliği 3-4 cm bir saç tutamını alınız. (deneme yanılma yolu ile kalın tutamlarla geniş dalgalar yaratabilrisiniz)
· Cihazın, bukle bölümü yukarıda olacak şekilde tutulması saçı daha kolay kıvırmasını sağlayacaktır.
· 5-6 cm saç diplerine yakınlaşarak ayırdığınız tutamı maşanın arasına bırakın ve kıvırma motorunu döndermeye başlayın.
· Gerekli süre dolduğunda cihazdan sesli uyarı duyulacaktır ve maşayı çekiniz.


Uzun Saçlar İçin
1. Adım: Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşasını hafif bir açıyla dik bir şekilde başınıza temas etmeyecek şekilde saçınıza yakın tutun. Diğer elinizle saçınızın bir miktarını ayırarak saç maşasının seramik ısıtma panelinin üzerine koyunuz.

2. Adım: Maşanın sağ veya sol döndürme düğmesine basınız (sağa veya sola doğru). Döndürücü otomatik olarak dönmeye başlayarak saçınızı yakalayacak ve kıvırmaya başlayacaktır.

3. Adım: Seramik ısıtma paneli saçınızı tamamen sarana kadar döndürmeye devam edin. Döndürme işlemi bitince düğmeden parmağınızı çekin ve sinyal (bip) sesini duyuncaya kadar bekleyin. Bu ses kıvırma işleminin tamamlandığını belirtir.

4. Adım: Bip sesinden sonra Hairens Otomatik Saç Maşasını dik bir şekilde aşağı doğru çekerek saçınızdan ayırın. Saçlarınızın harika bir şekilde dalgalandığını görebilirsiniz.


Kısa Saçlar İçin
1. Adım: Hairens HRS-320 Otomatik Saç Maşasını hafif bir açıyla dik bir şekilde başınıza temas etmeyecek şekilde, başınızın daha üst kısmına doğru, saçınıza yakın tutun. Diğer elinizle saçınızın bir miktarını ayırarak saç maşasının seramik ısıtma panelinin üzerine koyunuz.

2. Adım: Maşanın sağ veya sol döndürme düğmesine basınız (sağa veya sola doğru). Döndürücü otomatik olarak dönmeye başlayarak saçınızı yakalayacak ve kıvırmaya başlayacaktır.

3. Adım: Seramik ısıtma paneli saçınızı tamamen sarana kadar döndürmeye devam edin. Döndürme işlemi bitince düğmeden parmağınızı çekin ve sinyal (bip) sesini duyuncaya kadar bekleyin. Bu ses kıvırma işleminin tamamlandığını belirtir.

4. Adım: Bip sesinden sonra Hairens Otomatik Saç Maşasını dik bir şekilde aşağı doğru çekerek saçınızdan ayırın. Saçlarınızın harika bir şekilde dalgalandığını görebilirsiniz.Detaylı Kullanım Talimatı
1. Saç maşasının fişini uygun bir şebeke prizine takın. Güç düğmesine basın ve açın. Bip sesi ile LED ekran paneli yanacak ve 180 °C olarak ilk ısı değeri gösterilecektir. Sıcaklık değeri 120°C ile 220 °C arasındadır. 5 farklı dönme hızı ayarı bulunmaktadır. 3 ile 12 saniye arası bekleme zamanı uyarı sesi mevcuttur.

2. Cihaz İlk açıldığında açılan gösterge panelinde 180 °C derece ayarını "+" ve "-" düğmelerine basarak 10 'ar derece değiştirebilirsiniz. Daha kıvrımlı veya sert saçlar için daha yüksek derece seçilmesi önerilir.

3. Cihaz üzerindeki "M" tuşuna basıldığında cihazın başlık kısmının döndürme hızı göstergesi görüntülenir. Göstergedeki "R" harfi Rotate (Döndürme) ifadesidir. 1 den 5 'e kadar olan değerleri değiştirerek başlığın dönme hızını belirleyebilirsiniz. Küçük değer daha yavaş, büyük değer daha hızlı için seçilir.

4. "M" tuşuna ikinci kez basıldığında bekleme zamanı uyarı sesi ekranı gelecektir. Göstergede "T" harfi görünecektir. "T" harfi Time (Zaman) ifadesidir. 3 ile 12 saniye arası seçilebilir. Varsayılan değer 3 saniyedir. Bu "Bip" sesi cihazın başlık kısmı dönderilip bırakıldıktan/durduktan sonra başlayarak geçen süreyi ifade eder ve sürenin tamamlandığı konusunda uyarı amaçlıdır. Örneğin 8 değeri seçildiğinde başlık dönüp durduktan sonra 8 saniye sayar ve "Bip" sesini verir. Sesi duyunca saçınızı çıkarabilir ve diğer parçaya geçebilirsiniz.

5. Bir elinizle cihazı tutarken diğer elinizle şekil vereceğiniz saç tutamını tutunuz. Cihazı vücudunuza paralel, yere dik açıyla tutunuz. Az miktarda saçınızı tutup cihazın yakalama alanına koyun ve döndürme düğmesine basarak cihazın tuttuğunuz saç tutamını başlığa sarmasını sağlayın. Saçınızın kök kısmını değil, uç kısımlarını sarın ve uygun sürede bekledikten sonra cihazı aşağı doğru indirerek saçınızı çıkarın. Bu işlemi ideal etkiyi elde edene kadar diğer saç tutamlarına da uygulayınız.

6. Bu cihaz son çalışma anından itibaren açık bırakılması durumunda 60 dakika sonra kendini kapatacaktır. Sadece tekrar güç düğmesine basılması durumunda ısınmaya başlayacaktır.

7. Şekillendirme işleminiz sona erdikten sonra cihazın güç düğmesine 3 saniye basılı tutarak cihazı kapatın ve fişten çekin.

 


 


 


 
Cihaz Tipi Saç Maşası
Dijital Ekran Var
En Düşük Isı (°C) 120
En Yüksek Isı (°C) 220
Isı Ayarı Var
Isı Kademesi 5
İşlev Dalga
İyon Özelliği Yok
Kilit Sistemi Yok
Malzeme Seramik
Maşa Çapı 25 mm
Otomatik Kapanma Var
Renk Beyaz
Sesli Uyarı Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000004VVDF
Hairens® Hrs-320 Otomatik Saç Maşası YorumlarıTüm yorumları gör (185)
Hairens® Hrs-320 Otomatik Saç Maşası
Çok İyi
(165)
Çok İyi (165)
%89
İyi
(13)
İyi (13)
%7
Ne İyi / Ne Kötü
(2)
Ne İyi / Ne Kötü (2)
%1
Kötü
(1)
Kötü (1)
%1
Çok Kötü
(4)
Çok Kötü (4)
%2
Ortalama Puan
4,8
Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (161)
Fotoğraflı yorumlar (1)
Bu ürün ile ilgili 185 yorum var.
Sırala
ET
ET
Tavsiye ederimKaliteli ürün tşkler Cumartesi öğleden sonra sipariş verdim Pazartesi sabah geldi.
Satıcı FORBE
(39) MERKEZ - Niğde
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
10 numara 5 yıldızürünü büyük kararsızlıklar sonucu aldım. maşa kullanamayan biriyim ve pratik bir saç şekillendirici arıyordum. wig dalga yapanlar, otomatik saranlar derken en son bu ürüne karar verdim ve iyi ki de bu kararı vermişim. makine çok çabuk ısınıyor ve videoları izlerseniz görürsünüz aynen öyle sarıyor. gözünüz kapalı alın hem zamandan tasarruf hem doğal dalgalar.. satıcıya diyecek yok özenli paketlemiş ve çok erken gönderdi. vee tüm bu kolaylıkları bize sağlayan hepsiburada'ya bir kere daha kocaman teşekkür.. yıllardır gardroptan, cep telefonuna, kedime mama kumdan, kitaplarıma nerdeyse birçok şeyimi hepsiburada'dan alırım ve şimdiye kadar pişmanlık yaşamadım. satıcı ve kargo kaynaklı sorun olsa da hep hallettiler. iyi ki varsın HEPSIBURADA :)
Satıcı FORBE
(29) ŞAHİNBEY - Gaziantep
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GA
GA
Dört Yıldız1 yıldır bu ürüne bakıyorum daha önce saçlarımda kaynak vardı uzundu fakat markayı tanımadığım için tereddütlerim vardı almadım.su an saçlarım kulaklarimin biraz altında uzun değil indirimi gördüm ve riske girmeyi göze alarak yorumlardaki beğenileri de değerlendirerek aldım. Ürün geldiğinde dışarı çıkacaktım aceleyle denedim önlerde biraz bukle yaptım .sonuca şaşırdım.kuaforden hep isteyip de kuaförün senin saçına olmaz dediği dalga formunu saclarim kısa olmasına rağmen verdi.parasina göre güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum .tek eksisi çalışırken dižzzz diye ince bir ses çıkartıyor. Belki de kulaklarım hassas diye sesi biraz fazla duydum. Eğer benim gibi ince ve çabuk sönen bir saciniz varsa saçınıza önce köpük vs gibi birşey sürün o kurulduğunda tarakla hafif tarayarak masayı kullanın bukleler kalıcı oluyor.saclarim kısa olduğu için arkaları yapamadım.uzun saçlarda sorun olacağını sanmiyorum. Sağa sola dönen tuşları da çok pratik.eger saçınızda krem varsa şekil tutmuyor.(bende tutmadı yada) özetle normal maşalara göre daha kullanışlı bir ürün olduğunu düşünüyorum.urun güzel bir kutuyla geliyor fakat ürünü bu kutuda saklamak biraz zor daha pratik bir kılıf uretilirse seyahatlerde de kolay taşınabilir.
Satıcı FORBE
(41) ÜSKÜDAR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
SüperBir firma ancak bu kadar ürününün arkasında durur. Ürünü ilk kullanmak istediğimde ısınmadı ve firma ile iletişime geçtim, sorgusuz sualsiz hemen geri gönderin dediler ve ürün ile ilgili yaşanan sorunu ayrıca arayıp bilgilendirdiler. En kısa sürede tekrardan yeni ürünü kargoladılar. Ürün son derece kullanışlı kesinlikle tavsiye ederim, herhangi bir arıza durumunda da anında muhatap olucak ilgili birileri var. Gözünüz kapalı alabilirsiniz ben yürekten tavsiye ediyorum.
Satıcı FORBE
(32) AYVALIK - Balıkesir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
NA
NA
Ürün bir harikaÜrünü almadan önce markayı bilmediğim için yorumlara bakarak karar verdim. Kargo ulaştığı gün ürünü denedim (bu sırada paketleme özenle yapılmıştı). Tanıtım videolarında anlatıldığı gibi kullanımı çok kolay, sağ ve sol tuşları ile ister öne doğru ister arkaya doğru buklelerinizi yapabiliyorsunuz. Ürünün sarma hızını, ısı derecesini ve zamanlamasını kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ben maşa yapma konusunda oldukça acemi biriyim. Daha ilk seferde çok kolay bir şekilde ve kısa sürede harika bukleler yaptım. Uzun uzun yazmamın nedeni ürünle ilgili tereddütleri olanlara yardımcı olmak (bnm gibi). Anlayacağınız ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ben çok beğendim. Tavsiye ederim.
Satıcı FORBE
GÖKÇEBEY - Zonguldak
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
UU
UU
Gayet kullanışlıYorum yapmak için birkaç kez denemek istedim. Gayet güzel bir ürün, el becerisi olmayan ben bile yapabiliyorum. Çok uzun ve çok kısa saçlarda nasıl olur bilemem, benim saçlarım omuz hizamda gayet güzel kırık fön yapıyor. Bukleler 2-3 gün bile bozulmadan kalıyor. İyi ki almışım, tavsiye ederim.
Satıcı FORBE
(23) ÇANKAYA - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
PO
PO
Beş YıldızTek kelimeyle inanamadım.. Bukle yapmak bu kadar kolay nasıl olabilir diye. Videolarına bakıp denenirse ne kadar kolay olduğu daha iyi anlaşılır. Saçlarım bayağı uzun. Zaten uçlarına hafif dalga vermek için almıştım, bunu da muhteşem bir şekilde yapıyor. Buradaki yorumların çok faydası oldu almak içim karar vermemde.. İyi ki almışım. 3. gün elimdeydi.
Satıcı FORBE
ÇUKUROVA - Adana
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ET
ET
MükemmelKargo elime ulaştığında heyecanla hemen saçlarımı yaptım ve 10 dk da sonuç muhteşem. Uzun,platin ve yıpranmış saçlarıma asla maşa değdiremezken bu ürünün ısısını 150 derecede rahatlıkla kullandım. Bukleler çok doğal. Kullanımı inanılmaz rahat. Fiyatı da trendyoldan daha uygun. Tşkler Forbe ve hepsiburada:)
Satıcı FORBE
ATAŞEHİR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
FY
FY
Beklentimin üstüAz önce teslim aldım. Paketleme müthiş, saklama kutusu harika. Hemen denedik, saniyelerle müthiş performans. Hele benim gibi iki kız çocuk annesi iseniz harika kurtarıcı. Fiyat-performans ilişkisinde performans ağır basar... saniyede bukle saçlar 🎊 teşekkürler , 5 yıldız👏🏻👏🏻👏🏻
Satıcı FORBE
(32) KADIKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GB
GB
Beş YıldızÜrünü geldiğinde denedim. İlk izlenimim gayet başarılı olduğu yönünde. Satış süreci ile ilgili tecrübem ise, Paketleme oldukça özenliydi. Ürün çok hızlı bir şekilde kargoya verildi. Satış sonrası ilgi konusunda ürün elime yeni geçtiği için henüz bi yorum yapamıyorum. Üründe herhangi bir sıkıntı çıkması söz konusu olduğu durumda bir yargıda bulunulabilir. Şimdilik hem satıcı hem de ürün 10 numara beş yıldız
Satıcı FORBE
ALTIEYLÜL - Balıkesir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
Ürün mükemmel.Tek kelimeyle bayıldım açıkcası.Ürün çok kısa sürede muntazam paketlenmiş halde elime geçti.ilk olarak kalın telli saçları olan kızımda denedim.kullanımı oldukça kolaydı,sonuç olarak istediğimiz dalgalı saçlararımıza bu ürün sayesinde kavuştuk.almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.abla-kardeş,anne-kız herkes rahatlıkla kullanıp memnun kalacaktır.
Satıcı FORBE
BUCA - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SE
SE
Beş YıldızSipariş verdiğim ertesi günü elime ulaştı.Ürün çok güzel iri dalgalar yapıyor.Yalnız dik tutmanız gerekiyor.El alışkanlığı kazanmak için biraz zamana ihtiyaç var bence.Koruma aparatı özellikle alın ve boyuna maşanın değmesini engellemek için güzel bir ayrıntı olmuş.Ben memnun kaldım.
Satıcı FORBE
ŞEHİTKAMİL - Gaziantep
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EP
EP
Mükemmel buklelerNormal maşam vardı ama kullanamıyordum çünkü saç yapma özürlüyüm. Ama artık bu maşa ile saçlarımı resmen kuaförde yapılmış gibi bukle bukle yapabiliyorum. Kullanımı gerçekten çok pratik ve kolay. Bir kaç kullanımdan sonra eliniz resmen alışıyor. Ben çok memnunum ve ürünü herkese tavsiye ediyorum
Satıcı FORBE
(32) BAKIRKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
muhteşemmmmmmyüzlerce yıldız koyabilirim çok çok başarılı ne kadar kötü yaparsanız yapın yine de güzel yapıyor o kadar beceriksizim ki bu işlerde ama yinede çok güzel oldu çok pratik asla saçı yakmıyor çabuk ısınıyor harika bir ürün çılgın paralar vermeye hiç gerek yok uygun fiyat ve hızlı kargo içinde teşekkürler
Satıcı FORBE
İLKADIM - Samsun
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BB
BB
HarikaArkadaşlar alırken çok araştırdım ve çok tereddüt ettim. Ürünü gözü kapalı alabilirsiniz. Kargo bu süreçte bile çok hızlı geldi ve gayet güzel paketlenmişti. Benim saçlarım gür ve kalın telli ilk başta biraz uğraştırıyor eliniz alışana kadar ama sonrası muhteşem. Evin içinde yüzyılın buluşu bu diye dolandım bir süre :D
Satıcı FORBE
YENİŞEHİR - Diyarbakır
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
PT
PT
harikaiyi ki almışım dediğim harika ürün. Çok kısa sürede 10-15 dk harika su dalgası yapmaya başladım. işin sırrı maşaya başlamadan önce saçlarınızın düz ve taranmış olmasında. İlla fönlü olmasına gerek yok ama birt de gönlü saça yaparsanız kuaförden çıkmış gibi olursunuz. benim kuaförüm yolda beni görüp başka kuaföre gittiğimi düşünüp üzülmüş :) düşünmeyin, alın.
Satıcı FORBE
(39) SARIYER - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
NE
NE
Kısa saçlarda da inanılmazSaçlarım kulağımın biraz altında, Kısa saçlar için çok yorum görememiştim ama bence mükemmel. ilk denediğimde hangi yöne çevireceğimi bilemedim ancak 2. Denememde saçlarımı kalın aldım, 5 dk da bitti, özensiz ayırmama rağmen ortaya çıkan sonuca inanamadım. Kuaförlerin kırık veya dalgalı fönü gibi. Ayrıca 9-10 sn gayet ideal, fazlası daha düğün saçına doğru çevirebilir. Fiyat performans olarak memnun kaldım
Satıcı FORBE
(38) TUZLA - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
DT
DT
Harika bir ürünÜrün elime çok çabuk ulaştı,sorunsuz teslimat,güzel paketleme..Ürüne gelince benim saçlar orta boy uzunluğunda fakat çok düz ..Ürünü çok beğendim..Saçlarımın dalgası süper oldu.Çok pratik ,Kesinlikle hızlı ,bakımlı bir görüntü sağlamak istiyorsanız hiç düşünmeden alabilirsiniz...
Satıcı FORBE
(41) TARSUS - Mersin
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
Beş YıldızKızlar harika bir ürün.İyiki almışım.Saç yapmada çok beceriksizimdir ama bu maşa ile 5 dakikada yaptım.Çok güzel paketlenmişti, teşekkürler Forbe, teşekkürler Hepsiburada.👍
Satıcı FORBE
(37) MERKEZ - Karabük
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
kaliteli hizli ve sağlamÇok düşünerek araştırarak aldim en uygun yine bu sitede buldum...o kadar hızlı ve sağlam kargo geldiki tesekkur ederim satuciyi tebrik ederim ayni gün kargoya verdi ürünü..kullandim alışması biraz surecek ama gerçekten saçlarınız kuaförden gibi bekledi oluyot her yone dönebilen başlığıyla guzel 1 urun
Satıcı FORBE
(34) KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön