Atış sporu en keyifli hobiler arasında yer alır. Kimisi için bir tutkuyla icra edilen bir hobi olan atış sporunu hem yüksek maliyetler harcamadan hem de tehlike arz etmeyecek şekilde yapmak isteyenler için en önemli ihtiyaçlardan biri ise havalı tüfektir. Gerçek silahlarla atış yapmanın zahmeti ve risklerine katlanmak zorunda olmaksızın son derece pratik kullanıma sahip havalı tüfeklerle bu hobinin keyfini çıkarmak mümkün.
Spor outdoor kategorisinde yüzlerce ürünü sporseverlerin ayağına getiren hepsiburada.com atış sporunun olmazsa olmazı havalı tüfekler kategorisinde de geniş bir yelpaze sunuyor. Her an yenilenen ve yeni ürünlerle güncellenen havalı tüfekler kategorisinde aradığınız her türden tüfeği bulmanız mümkün. Alanında uzman markaların farklı seviyelerine sahip ürünlere bu kategoride ulaşabilirsiniz. Kalibre, namlu çıkış hızı gibi özelliklerde farklı seçenekler sunan havalı tüfekler, gerçek silahların tıpkısı bir tasarıma sahip. Klasik tüfek çeşitleri olan thomson, av tüfeği, uzi, dürbünlü tüfekler ve cybergun gibi birbirinden farklı çeşitler beğeniye sunuluyor. Tek tek atış veya seri atış tercihinize göre dilediğiniz çeşidi seçebilirsiniz. Ayrıca birçok üründe hassas tetik özelliği gibi atış kalitesini arttıran özelikler de mevcut.
Spor kategorisinde 75 TL üstü alışverişlerde ücretsiz kargo avantajını sunan hepsiburada.com kalitesiyle dilediğiniz havalı tüfeğe kavuşmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bu kategoriye göz atmak.

Havalı Tüfekler

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN