Saçlarımız gün içinde birçok olumsuz faktöre maruz kalıyor. Hava kirliliği ve toz gibi çevresel etkilerin yanı sıra şekillendirici kimyasallar, fön ve düzleştiriciler de uzun dönemde saçların yapısına önemli ölçüde zarar veriyor. Tüm bu olumsuz faktörlerin etkilerinin en aza indirilmesi için günlük bakım esnasında kullandığımız ürünlerin bileşenleri ve kalitesi büyük önem taşıyor. Dünya çapında bir marka olan Head&Shoulders, her saç tipine uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirilmiş ürünleri ile uzun yıllardır güvenle tercih ediliyor. Ünlü marka, alandaki deneyimi ve uzman ekiplerinin yürüttüğü klinik araştırmalardan edindiği bilgi ile saç bakımı denilince akla gelen tüm ürünlerde iddiasını sürdürüyor. Head&Shoulders, şampuan, bakım kremi ve ikisi bir arada ürünleri ile sadece saçlarınızın temizliğini değil, bakımını da kusursuz bir şekilde sağlıyor.

Head&Shoulders ile Cilt ve Saç Tipinize En Uygun Ürünü Seçin

Saçlı deri, tıpkı cildimiz gibi düzenli bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Günlük bakım rutininde yanlış şampuan ve saç kremi seçimleri yapılması durumunda ise ne yazık ki saç dibinde çözülmesi uzun süre alabilen sorunlar oluşabiliyor. Saç dibinde oluşan hassasiyet, kaşıntı, kepek ve benzeri dermatolojik problemler oluşturduğu kötü görüntünün yanı sıra kişinin konforuna da büyük zarar veriyor. Head&Shoulders, tüm bu sorunlara anti alerjik ve klinik çalışmaları tamamlanmış formüllere sahip ürünleri ile çözüm buluyor. Özellikle kepek sorunu ile ilgili olarak 1961 yılında geliştirdiği formül ile alanda çığır açan ünlü marka, kepek ve saç derisi bakımında dünya liderleri arasında yer alıyor. Head&Shoulders saç kremleri de tıpkı şampuanlar gibi kullanıcı profillerine göre çeşitlendirilmiş bulunuyor. Her saç tipinin ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen saç bakım kremleri, Derma Pure adı verilen, PH dengeli ve antioksidan içeren son derece hassas bir formülasyon ile üretiliyor.

Tüm Saç Tiplerine Yönelik Destekleyici Çözümler

Head&Shoulders saç kremi çeşitleri; herkes için ve kadınlara ile erkeklere özel geliştirilmiş ürünlerden oluşuyor. Saç kreminin sürüldükten sonraki bekleme sürecini her yıkamada gerçekleştiremeyen kullanıcılar için şampuan ve saç kreminin birlikte sunulduğu ikisi bir arada adı verilen ürünler bulunuyor. Bu pratik formülasyon tek seferde hem saçınızı temizlemeyi hem de bakım yapmayı mümkün kılıyor. Daha detaylı bir bakım yapmak isteyen kullanıcılar için ise tamamen saç tipine göre özelleştirilmiş çeşitler bulunuyor. Dökülme karşıtı, yoğun nemlendirme, arındırma, onarma ve besleme özelliklerine göre çeşitlendirilen saç kremlerinden ihtiyacınıza uygun olan ürünü düzenli kullanmanız durumunda saçlarınızda gözle görülür yenilenme garanti ediliyor.

Neden Head&Shoulders Saç Kremi Kullanmalısınız?

Şampuanlar, saç ve saçlı derinin temizliğinde son derece etkin ürünler olarak kullanılıyor. Bununla beraber ek bir bakım yapılmadığında yalnızca şampuan kullanımı uzun vadede canlı, parlak ve dolgun saçlara ulaşmak için yeterli olmayabiliyor. Ayrıca saç kremi kullanımı banyo sonrasında uzun saçlarda en sık yaşanan problemlerden olan tarama zorluğunun da önüne geçiyor. Saçları nazikçe ve kırmadan tarayarak açmak saç kremi ile son derece kolay bir hal alıyor. Head&Shoulders derin nemlendirici özelliğe sahip saç kremi ile ipek gibi yumuşak ve parlak saçlara sahip olabilir, dökülme karşıtı kremler ile kırılma ve kopma sorununun önüne geçebilirsiniz. Ayrıca yanmış ve yıpranmış saçlar için derinlemesine onarıcı bakım tercih edebilirsiniz. Head&Shoulders Supreme arındırma, güç ve nem çeşitleri ile saçınızı tüm olumsuz çevre koşullarından arındırabilir, daha uzun ve parlak saçlar için kusursuz bakım sağlayabilirsiniz.

Doğanın Gücü Şimdi Saçlarınızda

Head&Shoulders saç kremi çeşitleri, içerdiği mikrobesleyiciler, lipitler ve antioksidanlar ile saçları ağırlaştırmadan beslemeyi vaat ediyor. Bu kusursuz nemlendirme ve koruma işlemi ise gücünü yine doğadan alıyor. Head&Shoulders saç kremi çeşitlerinde saç ve saç derisi üzerindeki onarıcı etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış olan argan yağı, yoğun nemlendirme için hindistan cevizi yağı, sonsuz ferahlık için nane özleri ve çok daha fazlası daha güçlü ve sağlıklı saçlar için bir araya getiriliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Head&Shoulders Saç Kremi Ürünleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 30 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012283/headshoulders