ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Hermes
Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm

Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm

Hermes
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • Karşılaştır
Kaliteli bir koku 06 Ağustos 2018, Pazartesi
Bir çok kaliteli parfüm denemiş biri olarak bugüne dek almış olduğum en pahalı parfümlerden biridir.. Buğday tenli biri olarak söylüyorum, parfümün tenimle uyumu güzel oldu. Edt olduğu için bir kaç fıs sıkarak günü kurtaramıyorsunuz ama sizin fark etmediğiniz kokuyu aslında dışaırdaki insanlar alıyor. Bunu bu parfümü kullanan başka bir arkadaşımın odasına girdiğimde anlıyorum. Aslında parfümde kıstas ne kullananın, ne de hemcinslerin fikridir. Tek kriter karşı cinsin beğenisidir. Bu parfümü beğenmeyen kadın görmedim. Kokusu iğrenç gibi yorumları abartılı ve gereksiz buluyorum. Bu kalitede, piyasada böyle isim yapan bir parfümün kötü olma ihtimali pek yoktur. Deneyenlerin kolay kolay pişmanlık duymayacağını düşünüyorum.
Caner K******* (40) ÇERKEZKÖY - Tekirdağ Tüm Yorumlar (93)
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/32010685

Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek ParfümHermes Terre D’Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfümü
 Hermes Terre D’Hermes
Cilt Tipleri
Tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün Özellikleri
Esans:Oryantal Cennet ve yeryüzünü bir araya getiren bitki ve mineral kokusu.. Turunçgil vurgusunu, çakmak taşının mineral notalarını, bitki ve baharatlar ile harmanlar. Şefkatli ve kararlı erkekler için tasarlandı. Tepe Notası: Greyfurt, Portakal, Çakmak Taşı, Sardunya Yaprakları Kalp Notası: Biber, Paçuli, Misk, Vetiver, Sardunya
Dip Notası: Sedir, Aselbent, Değerli Odun Harmanı Ürün Avantajları
Günlük kullanıma uygundur. Ürün Kullanımı
Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.
 Hermes Terre D’Hermes


Ünlü Fransız moda evi Hermes'in 2006 yılında satışa sunduğu Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, ezber bozan notaları ile dünya çapında birçok ödül kazanmıştır. Bütün gün teninizde ve giysinizin üzerinde kalıcı bir etki yaratarak mekan değişimine karşı aşırı direnç gösterir. "Hermes'in Toprağı" isimli bu ürüne Paris, New York ve Londra sokaklarında sıklıkla karşılaşabilirsiniz.

Ürün Avantajları

 • İçerisinde hiçbir hayvansal materyal bulunmayan parfüm uzun süre kalıcı etki yaratır.
 • Tamamen doğal mineraller ve bitkisel ürünlerden üretilmiştir.
 • Etrafınızdakiler üzerinde güçlü ve unutulmaz bir etki bırakan Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, size özgün bir koku yaratır.
 • Vetiver özünün ağırlıklı esans olarak kullanıldığı ürün, kalıcıklık ve farkedebilirlik açısında oldukça başarılıdır. 

Bitkisel Esansların Ahenkli Dansı

Alışılagelmiş parfümlere tepki olarak, nadir bulunan baharat ve meyve esanslarının ahenk içinde birleştirilmesi ile meydan gelmiştir. Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm içeriğinde portakal çiçeği, karabiber, çakmaktaşı, paçuli vanilya ve benzoin gibi saf bitkisel esanslar kullanılarak üretilmiştir. "Hermes'in Toprağı" karakteristik ve hafızaya kazınan bir kokuya sahip olmak isteyen kararlı erkekler için özel olarak Fransız kalitesi ile üretilmiştir. Tonları arasında odunsu, bitkisel ve mineral notalarının bulunduğu Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, yağmur sonrası ortaya çıkan toprak kokusuna benzemektedir. Kış ve sonbahar mevsimlerinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Üst nota olarak bilinen tepe notası, parfümün sıkıldığı an duyulan ilk kokudur ve en uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Terre d'Hermes'in ilk sıkıldığı esnada ortaya çıkan esanslar arasında greyfurt, portakal, çakmak taşı, sardunya yaprakları bulunur. Etkisi saatlerce süren orta nota aynı zaman "kalp notası" ismi ile de anılır. Biber, paçuli, misk, vetiver ve sardunya esanslarının kullanıldığı Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, sabah kullanımının ardından gün boyunca bu notalarda gezer. Son olarak bu parfümün ertesi gün üzerinizde kalacak etkisi, diğer bir adıyla dip notası, sedir, aselbent ve değerli odun harmanından oluşur. 

Akıllarda Yer Edinen Kalıcı Parfüm

Ana teması toprak ve ekşi turunçgillerden ilham alınarak hazırlanmıştır. Yoğun narenciye ve sonrasında ortaya çıkan tatmin edici toprak kokusu dünya üzerinde en çok beğenilen esanslar arasında bulunmaktadır. Alerjik bir etki yaratmaması ve tüm ciltler için uygun ve zararsız olması bu özelliğinden kaynaklanmaktadır. Kokunun arkasındaki yaratıcı burun Jean-Claude Ellana aynı zamanda yazarlık da yapmaktadır. Kendi yorumuyla romantik ve çekici centilmenler için özel olarak üretilmiştir. Birçok ünlü parfümün arkasında ismi bulunan Jean-Claude, kendisi de Hermes Terre kullandığını bir röportajında belirtmiştir.

Hermes Kalitesi ile Özel Hissedin

İçerisinde bulunan yağmur ormanlarının odunsu kokusu ve Sevilya şehrinin portakalları, yerel üreticilerden özel olarak tahsis edilmektedir. Hermes markasının üst düzey kalitesini bir kez daha kanıtladığı Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, sizi özel hissettirir. Terre d'Hermes'in ödül kazanmasında en önemli rol oynayan özelliği tamamen doğal mineraller ve bitkisel özlerin kullanılması ile üretilmiş olmasıdır. Çok özgün ve seçkin bir kokuya sahip olan Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, kullanıcı yorumlarından da çok net anlaşılabileceği üzere kaldıkça güzelleşir; güzelleştikçe etkisi daha da artar. Akdeniz'in narenciye kokusu ile Güney Amerika'da bulunan yağmur ormanlarının eşsiz odunsu esansının harmoni içinde birleşmesi ile ortaya çıkan parfüm, sizi özel hissettirmesinin yanı sıra etrafınızdakileri derinden etkiler.   

1837 yılında Thierry Hermès tarafından Paris'de kurulmuştur. 2013 yılından beri Axel Dumas tarafından yönetilen Hermes markası dünya çapında bir üne sahiptir. 

Tüm cilt tipleri için uygundur ve günlük kullanım için uygundur. Dikkatli dozlarda kullanılırsa uzun süre kullanıma uygun bir şekilde üretilmiştir. Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.Parfüm evreni öylesine zengin alternatifli ve derin bir endüstri ki erkek tüketiciler çoğu kez dünya devi parfüm markalarının tüm lansmanlarını takip etmekte ve kendilerine en yakışacak kokuyu seçmekte çok zorlanıyorlar. İsabetli seçilmiş bir kokunun tüm algılanışlarını anında değiştireceğini bilen stil sahibi erkekler, ideal kokuyu seçme zorluğunu dünya parfüm endüstrisinin en özel statülü erkek parfümlerinden Hermes Terre D’Hermes Edt ile aşıyor.

Hermes Terre D’Hermes ile Teninde Bir Sanat Eseri Taşımak

Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm, Fransız moda devi Hermes tarafından 2006 yılında dünya kamuoyuna tanıtıldığı günden itibaren, çok sayıda ünlü ve popüler parfümün elde edemediği çok özel bir sükseyi ve konumu elinde tutuyor. 25-45 yaş grubu, stil sahibi ve rafine bir parfüm gustosu olan erkek tüketicilerin parfümlerinde görmek istediği özellikler özgünlük, çarpıcılık, hafızaya kazınma ve güçlü etki yaratma olarak sıralanıyor. Tüm bu beklentilere başka hiçbir parfümün yapamadığı şekilde cevap veren Hermes Terre D’Hermes Edt sarsıcı,  benzersiz bileşenleri ve sıra dışı kokusuyla ödül üstüne ödül alıyor. Bu çok seçkin parfümün yaratıcısı dünyaca ünlü parfümör Jean Claude Ellana, Hermes Terre D’Hermes Edt’nin bir sanat eseri konumunda olduğunu ve onu yarattığı tarihten itibaren başkaca bir parfüm kullanamadığını kaydediyor.

Bunca Ünlü ve Popüler Erkek Parfümü İçinde Niçin Hermes Terre d’Hermes Edt’yi Seçmelisiniz?

 • Baharatlı, oryantal, çiçeksi, odunsu ve turunçgil parfüm ailelerinin en nadir bulunan bitkisel bileşenleriyle ve üstün Fransız parfümü özellikleriyle kullanan erkeği toplum içinde özel ve seçkin kılıyor.
 • İçeriğinde hiçbir hayvansal öz bulunmuyor.
 • Esans özelliği itibarıyla, eau de toilette formunda olmakla beraber çok güçlü ve olağan dışı bir eau de parfum performansı sergiliyor.
 • Aldığı seçkin parfüm ödülleri, tümüyle doğal mineraller ve çok nadir bulunabilen bitkisel harmanlar içermesinden kaynaklanıyor.
 • Hafızaya kazınma, çevreyi derinden etkileme ve manyetik bir etki yaratma özellikleriyle seçkin ve büyüleyici olarak nitelendiriliyor.

Efsanevi Hermes Terre D’Hermes Edt’nin Ödüllü ve İksirsi Özel Formülü

Ününü yansıtan siyah, karizmatik ve seçkin kutusu içinde, şık ve kullanışlı mıknatıslı kapağıyla sunulan Hermes Terre D’Hermes Edt, narenciye özlerini ve bitkisel harmonisini ortaya koyan açık renk iksirsi esansıyla dünya erkek parfümleri literatüründeki benzersiz konumunu koruyor.

 • Tepe notalarında: Portakal, greyfurt, sardunya ve çakmak taşı özleri
 • Orta notalarda: Biber, paçuli, misk ve vetiver
 • Dip notalarda: Değerli odun harmanı, sedir ve aselbentten oluşan çok güçlü formülüyle, mineralliği, bitkiselliği, baharatsılığı ve meyvemsiliği ile popüler erkek parfümlerinden sıyrılan Hermes Terre D’Hermes Edt, tek kullanımdan sonra vazgeçilmesi olanaksız bir stil bütünleyicisine dönüşüyor.

Hermes’i Lüksün  Olmaya Götüren Marka Serüveni

1837’de Thierry Hermes tarafından, 19. yüzyılın elit faaliyeti olan lüks at biniciliği aksesuarları alanında faaliyet göstermek üzere kurulan Hermes, fabrikalarının başarısı ve deri ürün kalitesiyle büyük bir repütasyon elde ediyor. Avrupalı aristokratlar ve devlet adamlarından oluşan elit bir müşteri portföyü yaratan Hermes, 1914’den itibaren markanın başına geçen torun Hermesler sayesinde sanayi devrimi dönüşümüne uyumlanarak büyüyor. Otomobil kullanımının yaygınlaşması ve bireysel seyahatlerin artması üzerine, Hermes otomobil sahibi olan elit müşteri kitlesine çok seçkin ve ultra lüks valiz setleri ve çantalar sunarak bugünkü “Hermes lüksü” kavramını yaşama geçiriyor. Hermes modaevi bugün tüm dünyada çantalar, fularlar, valizler ve parfümlerde üstünlüğün, seçkinliğin ve kült ürünlerin başlıca adresi olarak marka yolculuğuna devam ediyor.

Hermes Terre D’Hermes Edt Nasıl Kullanılmalı?

Bitkiselliğiyle, Akdeniz aromalarını Güney Amerika yağmur ormanlarının ferah ve odunsu notalarıyla seçkince harmanlayan Hermes Terre D’Hermes Edt, banyo sonrası kuru ve temiz ten üzerine püskürtülerek uygulanıyor. Nabız noktalarına, boyun, ense, göğüs kafesi ve giysiler üzerine sıkılarak ovuşturmadan kullanılması gereken Hermes Terre D’Hermes’in çok güçlü esansı nedeniyle fazla yoğun kullanımlardan kaçınılması öneriliyor. Hayvansal özler içermeyen antialerjik özel yapısıyla tüm cilt tipleri tarafından rahatlıkla kullanılabilen bu elit parfüm, günlük yaşamın temposu içinde seçkinlikten taviz vermeyen şehirli erkeklerce büyük beğeniyle kullanılıyor. Siz de popüler ve benzerleri fazlaca görülmüş erkek parfümleriyle yetinmek istemiyor ve tek bir seçkin parfüm sahibi olmak istiyorsanız, Hermes Terre D’Hermes Edt’yi bugün edinebilir; özel ve gusto sahibi bir erkek oluşunuzu kokunuzla yansıtabilirsiniz. 

      

Koku Tipi Baharatlı, Çiçeksi, Odunsu, Oryantal, Turunçgil
Parfüm Mililitre 100 ml
Parfüm Türü EDT
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SGHERMESTER
Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm YorumlarıTüm yorumları gör (93)
Hermes Terre D'Hermes Edt 100 Ml Erkek Parfüm
Çok İyi
(64)
Çok İyi (64)
%68
İyi
(13)
İyi (13)
%14
Ne İyi / Ne Kötü
(8)
Ne İyi / Ne Kötü (8)
%9
Kötü
(1)
Kötü (1)
%1
Çok Kötü
(7)
Çok Kötü (7)
%8
Ortalama Puan
4,4
Bu ürün ile ilgili 93 yorum var.
Sırala
CK
CK
Kaliteli bir kokuBir çok kaliteli parfüm denemiş biri olarak bugüne dek almış olduğum en pahalı parfümlerden biridir.. Buğday tenli biri olarak söylüyorum, parfümün tenimle uyumu güzel oldu. Edt olduğu için bir kaç fıs sıkarak günü kurtaramıyorsunuz ama sizin fark etmediğiniz kokuyu aslında dışaırdaki insanlar alıyor. Bunu bu parfümü kullanan başka bir arkadaşımın odasına girdiğimde anlıyorum. Aslında parfümde kıstas ne kullananın, ne de hemcinslerin fikridir. Tek kriter karşı cinsin beğenisidir. Bu parfümü beğenmeyen kadın görmedim. Kokusu iğrenç gibi yorumları abartılı ve gereksiz buluyorum. Bu kalitede, piyasada böyle isim yapan bir parfümün kötü olma ihtimali pek yoktur. Deneyenlerin kolay kolay pişmanlık duymayacağını düşünüyorum.
Satıcı Mykozmetik
(39) ÇERKEZKÖY - Tekirdağ
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GB
GB
EDT ve EDPEdt versiyonu şişeden şişeye değişiyor. sanırım çakmaktaşını yeni şişelerde zayıflatmışlar ancak genede EDP ye göre daha mineral bir koku EDP ise daha meyvemsi ve çiçek karışımı daha baskın .Bence EDT ve EDP tamamen farklı kokular. Ben EDT yi tercih ediyorum Kullanım şekline dikkat.. birer fıs boyunun iki tarafına ve bir fıs da bileğinizin nabız kısmına sıkıp diğer bileğinizin nabız kısmı ile kokuyu iki bileğede yedirmek. Kapalı ortamlarda koku ara ara patlayarak sizi kendinizden geçiriyor ancak açık havada ve hafif rüzgarda siz kokuyu hissetmezsniz ancak etrafınızdan kolayca farkedilir. Oldukça kaliteli ve sanki niş bir parfüm lezzetinde. Mutlaka el altında olması gereken bir parfüm her mevsim hem gece hem günlük kullanıma uygun . Unutmadan Kesinlikle buğday ve esmer ten kokusu . Şekerli Piyasa ve klasik designer kokularından çok farklı.
(53)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SS
SS
Efsane KokuHepsiburada.com’dan aldığım Hermes parfümüm çok kısa sürede ve özenle paketlenmiş şekilde sapasağlam elime ulaştı. Kokuyu bilen bilir efsane bir parfüm. İlk sıktığınızda çok bambaşka bir koku alırsınız ancak 10-15 dakika sonra parfüm yavaş yavaş oturur ve o dayanılmaz koku ortaya çıkar. Şiddetle tavsiye ediyorum. Bu arada Hermes Pure Parfüm ve yeni çıkan intense vetiver’i de denedim ancak gerçek Hermes’in orijinal kokusu Hermes Terre’de Hermes EDT yani bu versiyonudur. Bilginize.
Satıcı AypiKozmetik
(33) MERKEZ - Mersin
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÖK
ÖK
ŞaheserBu parfüme kötü diyenler nasıl kötü diyebiliyor ben anlayamıyorum, bence bu parfüm bir şaheser.Uyurken bile parfüm sıktım parfümün kokusunu hissedip huzurla uykuya dalabilmek için.Parfümü sürekli sıkasım geliyor. Zirvelerin zirvesinde bir parfüm desem yeridir
Satıcı bigparfum
ÜSKÜDAR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BA
BA
Süper ötesi !!!ürünü daha önce deneyip sipariş verdim. hiç bir parfüm denemeden alınmamalı bence çünkü ciddi bir para veriyorsunuz. genel olarak parfüm ne çok ağır ne de çok hafif. bir iki fıs yeterli oluyor. kalıcılığı edt bir parfüme göre gayet iyi. fark edilebilirliği yüksek. kokusu kesinlikle çok çok farklı hiç bir parfüm bunun gibi kokmuyor hatta ufacık bir benzerliği dahi yok. iki eksiği var. birincisi parfümün formülasyonunda değişiklik yapıldı ikincisi ise buna rağmen maalesef pahalı. onun dışında günlük kullanım için çok hoş ve farklı bir kokusu var.
(29) ŞEHİTKAMİL - Gaziantep
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
UT
UT
Gayet başarılı bir kokuÖncelikle satıcı firma ve Kargo şirketine teşekkür ediyorum paketleme gerçekten özenli bir şekilde yapılmış.Ürün için düşüncelerim koku olarak 10 üzerinden 9 kalıcılık olarak 10 üzerinden 8 diyebilirim.Farkındalık yaratıyor mu evet ilk sıkıldığı itibariyle yaklaşık bir -iki saat çevreniz tarafından parfüm hakkında olumlu geri dönüşümler almanız mümkün.bana sanki serin hava ve gece kullanımlarına daha uygun gibi geldi.Son olarak da edt olduğu düşünüldüğünde benim beklentilerimi karşıladı diyebilirim .
(37) ŞİŞLİ - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
KE
KE
5 yıldızKargo özenli idi.Parfüm orjinal ,kontrol ettiğimde ocak 2019 üretimi olduğunu tespit ettim .Terre D'Hermes gerçekten çok çok kaliteli,kalıcılık çok iyi,fark edilirlik iyi ,parfüm hiç bir parfüme benzemiyor ,saatler sonra bile koku hala size geliyor,ben memnun kaldım .
TARSUS - Mersin
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
FJ
FJ
thanksGece siparişi verdim ertesi gün elime ulaşdi.. kokusu tatli+ baharat dene bilir.. her 2 mevsimde kullanila bilir..sevdiyim koku, kaliciligida iyi..
Satıcı kozmetikiz
(35) PENDİK - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÇŞ
ÇŞ
Terre hermes parfümParfüm benim için güzel çok mineralli bi koku ve farklı bi koku bu yüzden bilmeniz gerekiyo kesinlikle almadan önce ve ten ten e çok farkediyo hepsiburadaya teşekkür ediyorum çok uygun fiyata aldım :)
Satıcı Hepsiburada
ETİMESGUT - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BB
BB
Hermes farkıHarika bir ürün anlatmaya gerek yok, senelerdir kendine has tarzıyla zirvede olan bir parfüm, ürün orjinal ve hızlı bir şekilde elime ulaştı, çok teşekkürler...
(24) ÇANKAYA - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ET
ET
Beş Yıldızparfüm tabiri yerindeyse tam olarak bir doktor kokusu . bugüne kadar farklı farklı onlarca parfüm kullandım ve bu parfümün herkese hitap etmediğini rahatlıkla söyleyebilirim . kendine güvenen alsın
Satıcı erence
ÇANKAYA - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MS
MS
Beş YıldızKelimenin tam anlamıyla bir başyapıt! "Çok Güzel", "Harika", "Muhteşem", bunları pek parfüm için kullanabiliriz ve kullanmışızdır da... Terre D'Hermes'i anlatmaya bunlar yetmez.
Satıcı bigparfum
BAHÇELİEVLER - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
DE
DE
Üzerine parfüm tanımıyorumArkadaşlar gönül rahatlığıyla alın çok güzel bir şekilde paketlensi sağolsunlar ilk başlarda saçma sapan bir koku olduğunu düşünebilirsiniz ama aradan net yarım saat geçtikten sonra bu seksi kokunun tam sizlik olsuğunu anlayacaksınız ben çokkk önceleri kullandım fiyattan dolayı alamamıştım ama şimdi rahat bi şekilde aldım bi sene kullanırım inşallah 2 fıs yeterli
Satıcı Morvivo
FATİH - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
5 yildizzzYillardir kullandigim parfum. Hepsiburadanin harika hizmeti.
Satıcı didakozmetik
(32) BÜYÜKÇEKMECE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MU
MU
Paketleme güZel orjinal ürünparfüm koleksiyonumda olmazsa olmaz bir parfüm terre d hermes.
Satıcı bigparfum
(29) BAKIRKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EE
EE
Üç YıldızBu ürünün daha önce edp sini denemiştim. Edp hem daha farklı bir kokuya hemde ciddi kalıcılığa sahip. Edt koku olarak edp nin bir tık altı ve gerçeği söylemek gerekirse kalıcılığı vasat. Edt yi kullandığım sürede şunu fark ettim. Bu koku sıcak gün kokusu değil ve akşam serinliğinde sıkılması gereken bir koku. Ancak o zaman beklenen patlamayı yapıyor. Kalıcılık dışında eksi bir puanım söz konusu değil.
Satıcı Modasahibi
(39) ÇANKAYA - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
muazzambu koku hakkında ne yazarsam yazayım güzelliğini tarif edecek kelime bulamam herhalde.yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum ve üretimi devam ettiği sürece değiştirmeyeceğim.o kadar güzel bir kokusu var ki,tanıdığım ve tanımadığım herkes muhakkak adını soruyor.ama söylemiyorum çünkü az bilinen bir parfüm olduğu için popüler olmasını istemiyorum.üstelik çok kalıcı duş aldıktan sonra bile kokunun teninizde kaldığını göreceksiniz. edt olduğu için özellikle kıyafette günlerce kalabiliyor.muazzam bir parfüm.
(35)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
CU
CU
Beş YıldızHızlı teslimat, güzel paketleme, 4 mevsimlik bir koku. Teşekkürler.
Satıcı AypiKozmetik
URLA - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
CT
CT
MuthisMuthis bir parfum kesinlikle tavsiye ediyorum
Satıcı Hepsiburada
(29) ŞİŞLİ - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HD
HD
HermesGerçekten portakal notasını işleyen en güzel parfümlerden biri hermes.Mineralli portakallı ve toprağımsı bir havası var.İlk koklayışta farklı hissettiriyor EDT formu yayılım açısından daha saldırgan ve harika.Tavsiye ederim
(29)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Burberry Classic Edt 100 Ml Erkek Parfüm
Versace Eros Edt 200 Ml Erkek Parfüm
Calvin Klein One Edt 200 Ml Unisex Parfüm
Bvlgarı Man In Black EDP 100 ML + Man In Black After Shave Balm 100 ML + Çanta Erkek Parfüm Seti
%63
421,00 TL 156,50 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
140,85 TL
%31
759,00 TL 523,47 TL
Sepette %32 indirimli fiyat
354,90 TL
%55
440,00 TL 198,90 TL
Sepette %15 indirimli fiyat
169,06 TL
%39
838,00 TL 512,50 TL
Sepette %24 indirimli fiyat
389,90 TL
Satıcı
ParfumTR 10
Hepsiburada
bigparfum 9,9
Hepsiburada
Yorumlar
(599)
(257)
(513)
(14)
Koku Tipi Çiçeksi Odunsu Çiçeksi Odunsu
Parfüm Mililitre 100 ml 200 ml 200 ml 100 ml
Parfüm Türü EDT EDT EDT EDP
Başa dön