2004 yılında kurulan Türkiye merkezli teknoloji markası Hi-Level, bilgisayar donanımlarından tabletlere kadar pek çok farklı ürünle tüketicinin karşısına çıkıyor. Üst düzey servis anlayışıyla dikkat çeken firmanın ürünleri, Türkiye'nin lider alışveriş sitesi hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile kapınıza geliyor.

Tüketiciye en etkin ve en verimli şekilde ulaşmayı hedefleyen Hi-Level, ithalatını gerçekleştirdiği, başta bilgisayar bellekleri ve tablet bilgisayarlar olmak üzere, tüm ürün gruplarında, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Ülkemizde faaliyet gösteren ve ülke tüketicisinin isteklerini çok iyi bilen marka, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir uzman servis kadrosu ile çalışıyor. Hi-Level'ın servis ağının en önemli amacı, müşterilerin karşılaşabileceği problemlere hızlı bir şekilde çözüm bulmak ve bu sayede satışa sunduğu ürünlere olan güveni maksimum seviyeye çıkarmak.

Faaliyet alanında standart belirleyen bir firma olmak üzere yola çıkan Hi-Level, hepsiburada.com'da, harici ve dahili diskler, soğutuculu, kutulu, Notebook, DDR2 ve DDR3 Ram, USB bellek, tablet kılıfı, micro SD kart ve kulak içi kulaklık gibi ürünleri ile yer alıyor.

Eğer notebook ya da masaüstü bilgisayarınızda saklamayı düşündüğünüz önemli dosyalarınız için ekstra depolama alanı ihtiyacı duyuyorsanız, hi level ssd hard disklere mutlaka göz atmalısınız. Bilgisayarınızın donanımına ekleyeceğiniz ekstra depolama alanı ile değerli dosyalarınızı kolaylıkla saklayabilirsiniz. Sıklıkla küçük boyutlu dosya transferi yapıyor, dosyalarınızı taşımak için kaliteli ve kullanışlı bir flash bellek satın almayı düşünüyorsanız, hi level flash bellek aradığınız ürün olabilir.

İhtiyacınız olan tüm Hi-Level ürünlerine hepsiburada.com güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...