Tablet ve bilgisayar çeşitleriyle teknolojiden etkin şekilde günün her anında yararlanabilmenizi sağlayan Hometech ile hem evinizde hem de iş yaşantınızda kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Şık kasalarıyla dayanıklı ve estetik ürünler imal eden marka, alternatif renklere sahip modeller de tasarlar. Dizüstü bilgisayarlarda ve tabletlerde bulunan dahili kameraları kullanarak fotoğraf çekebilir, videolu görüşmeleri kaliteli bir görsel destekle gerçekleştirebilirsiniz. Hometech tabletlerinin parmak yapınıza uygun ekranlarında yer alan  ve hassas bir kullanım yaratan dokunmatiği sayesinde komutlarınızı tekrarlamanıza gerek kalmaz. Pratik açma ve kapama tuşlarından yararlanarak tabletinizi ihtiyaç anında değerlendirebilirsiniz. Ekran kilidi ve parola gibi özelliklerle ürününüzü daha kişisel hale getirebilirsiniz. Taşınabilir bilgisayarlarıyla ofisinize giderken çanta aracılığıyla yanınızda yer verebileceğiniz dizüstü modellere sahip olmanızı sağlayan Hometech aracılığıyla sunumlarınızı yapabilir, verilerinizi kontrol edip diğer çalışanlarla beraber gerekli aksiyonu alabilirsiniz. Uzun ömürlü pil kapasitesi sayesinde taşınabilir bilgisayarları prize erişmeden de kullanabilirsiniz.

Hometech ile Teknolojiyi Doğru ve Verimli Kullanın

  • Tablet ve bilgisayar gibi önemli ürünlerin yanı sıra uydu alıcısı ve LCD ekran gibi ürünler de tasarlayan Hometech sayesinde eşyalarınızı daha sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
  • Kasası monitörüyle bir arada olan ve bu sayede çok daha az alan kaplayan bilgisayarları ofis ya da çalışma masanızda değerlendirerek yer tasarrufu yapabilirsiniz.
  • RAM belleklerinin sahip olduğu teknolojiyi işlemci kapasiteleriyle daha da etkili hale getiren Hometech bilgisayarlar çeşitli programları çalıştırırken bekleme sürenizde azalma yaşanmasını sağlar.
  • Renkleri gerçekçi bir şekilde aktaran tablet ve bilgisayarlar göz yorgunluğu problemini minimize eden ekran teknolojileriyle göz sağlığınızı korumanıza destek olur.
  • Ekran boyutlarına göre seçebileceğiniz tablet ve bilgisayar modelleri Hometech'in sağladığı yüksek çözünürlükten yararlanarak video ve film izlerken seyir kalitenizi üst düzeye çıkarır. 

İnce ve Hızlı Tabletlerle Zamanı Dilediğiniz Gibi Değerlendirin

Çocukların ve yetişkinlerin bir arada yararlanabileceği Hometech tabletler oyun ve uygulamaları hızlı bir şekilde açıp çalıştırarak zaman kazanmanızı sağlar. Wi-Fi ağlarını kolayca yakalayan yüksek çekim gücüne sahip tabletinizle dilerseniz yolculuklarınızda ya da açık havada da verimli bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Ayarlanabilir ekran parlaklığı ve kontrast özellikleriyle bulunduğunuz ortamdaki ışık miktarına ya da çalıştırdığınız uygulamaya göre görüntü özelliklerini değiştirebilirsiniz. Flaş ışıklı kameraya sahip Hometech marka tabletler fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirirken geniş bir ekran üzerinden kaliteli bir kadraj oluşturabilmenize yardım eder. Android işletim sisteminin getirdiği uyumlulukla beraber sevdiğiniz oyunları tabletinize yükleyebilirsiniz. 3G'ye uyumlu tabletlerle 3G altyapısından faydalanabilirsiniz. Dahili hafızalarının genişliğine ek olarak hafıza kartlarıyla depolama kapasiteleri üst seviyeye çıkarılabilen tablet modelleri verilerinizi güvenle saklayabilmeniz için uygundur.

İş ve Eğlence Bilgisayarları

Hometech'in farklı amaçlara uyum gösterecek şekilde ürettiği iş ve eğlence bilgisayarları yüksek işlem kapasitesi gerektiren programları çalıştırabilmelerinin yanı sıra favori oyunlarınızı gelişmiş bir çözünürlük desteğiyle deneyimleyebilmenizi de sağlar. İnce ekran özelliği sayesinde hem alandan tasarruf sağlayan hem de daha hafif hale gelen dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar bulundukları ortama zarafet katar. Grafik kartlarının sahip olduğu gelişmiş özelliklerle beraber Hometech marka bilgisayarınızla tasarım yapabilir, savaş ve strateji oyunlarını daha gerçekçi bir görsellikle oynayabilirsiniz. Harddisk kapasitelerine göre seçim yapıp sipariş edebileceğiniz bilgisayar aynı anda birçok dosyayı hafızada tutabilmek için idealdir. Fan gürültüsü yaratmayan modellerle sadece oyunlardan ya da filmlerden gelen seslere odaklanarak keyifli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Klavyeleri Türkçe Q klavye özelliğiyle dizayn edilen Hometech bilgisayarlar geniş tuşlarıyla ergonomik bir şekilde yazışmalarınızı gerçekleştirebilmenize katkıda bulunur.

2004 yılında Türkiye'de ulusal bir marka olarak kurulan Hometech, 30 yılı aşkın süredir uluslararası birçok teknoloji markasının distribütörlüğünü yapan ARAL A.Ş.'nin bir parçası konumunda. Kuruluş hedeflerinin başında en iyi fiyata en yüksek teknolojiyi sunmak ve kendi alanında yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlamak geliyor. 

Türkiye'nin birçok bölgesinde satış ağı ve teknik servis noktası olan Hometech, gelişen teknolojisi ve geleceğe bakan inovatif yaklaşımı ile ulusal bir teknoloji markasını dünyaya taşıma hedefi ile hareket ediyor. Bu bakış açısıyla 2014 yılında teknolojide dünya lideri olan Intel ve Microsoft firmalarıyla kurumsal ortaklıklar yaptı. Bu ortaklıklar ile markasını her geçen gün biraz daha geleceği taşıyan marka, Microsoft ortaklığı sayesinde Türkiye'nin en çok satan Windows tablet tedarikçisi oldu ve hem kamu hem de özel kurumlara telekomünikasyon, eğitim ve perakende alanlarında farklı çözüm ortaklıkları sunmaya başladı. Intel ortaklığı sonrasında da ürettiği tabletlerde Intel gücünü arkasına alarak müşteri memnuniyetini önemli ölçüde artırmayı başardı. Hometech bugün, ürettiği dizüstü, 2 in 1, mini ve tablet bilgisayarlarını Intel teknolojisi iş birliği ile geliştirmeye devam ediyor.  

ARAL şirketinin evrimleşmesinin son aşaması olarak 'Alması kolay, kullanması kolay' mottosu ile kurulan Hometech, teknoloji pazarına PC, Tablet ve Ev Elektroniği ürünleri ile girdi. Türkiye'nin önde gelen tekno ve perakende satış mağazalarının vitrinlerinde ve online satış ağlarında kendisine yer buldu ve bugün başarılı teknik servis alt yapısı ile müşterilerine süreklilik sunduğu bir hizmet sağlıyor. Benimsediği fiyat performans dengesi önceliği ile teknoloji sektörünün uluslararası liderlerine karşı rekabet önceliği kazanan marka, yüksek kaliteli ürünlerin de uygun fiyata satışa sunulabileceğini kanıtlayarak bilinirliğini artırmayı ve marka bağlılığı kazanmayı sürdürüyor. 

Gelişiminin çok önemli bir parçası olan AR-GE çalışmalarıyla ürün kalitesini ve marka değerini global standartlardaki alt yapısı ile sürekli olarak artıran Hometech, kalitesini uygun fiyat prensibinden ödün vermeden yükseltiyor. 2007 yılından itibaren teknoloji mağaza zincirlerinin öncelikli tedarikçisi olan ve istikrarlı bir büyüme sergileyen marka, bugün kendi sektörünün en güvenilir markalarından biri olarak kabul ediliyor. 

2012 yılında piyasaya sürdüğü ilk tablet bilgisayar ile Türkiye'de tablet bilgisayarın gelişimine önemli bir katkı sağlayan Hometech, kısa sürede Intel ve Microsoft'un en önemli kurumsal ortaklarından biri haline geldi. Bilgisayar teknolojisi konusunda sürekli yeni adımlar attı ve teknoloji gelişiminin ülkedeki öncülerinden biri olma sorumluluğunu üstlendi. Hometech bu yaklaşımı sayesinde, 2015 yılında ulusal ve uluslararası bilgisayar markaları arasında Türkiye'de en çok tercih edilen ilk üç marka arasına girmeyi başardı.

Ürün gamını dünyadaki teknoloji trendleri doğrultusunda sürekli geliştiren Hometech, ihtiyaca yönelik teknoloji konusundaki araştırma ve geliştirme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çalışmalar ışığında dizüstü bilgisayar, tablet ve 2 in 1 bilgisayarlar konusunda yenilenen teknolojiler sunan şirket, masaüstü bilgisayar ve tableti bir araya getirerek Türkiye'nin ilk çok fonksiyonlu bilgisayarını geliştirdi. Yenilenen teknolojisi ile taşınabilir bilgisayar mantığına yeni bir boyut kazandırırken aynı zamanda standart ürünlerini de tüketici ihtiyaçlarına uygun seçeneklerle sunmaya devam ediyor.

Yüksek performansın yanında şık ve sofistike tasarımlarıyla da dikkat çeken Hometech, her ihtiyaca göre farklı ürünler sunarak ürün skalasını tüketici odaklı bir yaklaşımla belirliyor. Marka, teknolojinin birçok alınında varlık gösterme vizyonu ile, bilgisayar teknolojilerinin yanında yine marka kalitesine ve en iyi fiyat prensibine uygun uydu ve aydınlatma sistemleri de üretiyor. Giriş seviyesinin yanı sıra high-end seviyede cihazlar üretme hedefiyle vizyonunun geliştiren Hometech, Türkiye'nin bilişim sektöründeki en önemli markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hometech

67 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Kozmetik Kişisel Bakım
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler