2004 yılında Türkiye'de ulusal bir marka olarak kurulan Hometech, 30 yılı aşkın süredir uluslararası birçok teknoloji markasının distribütörlüğünü yapan ARAL A.Ş.'nin bir parçası konumunda. Kuruluş hedeflerinin başında en iyi fiyata en yüksek teknolojiyi sunmak ve kendi alanında yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlamak geliyor. 

Türkiye'nin birçok bölgesinde satış ağı ve teknik servis noktası olan Hometech, gelişen teknolojisi ve geleceğe bakan inovatif yaklaşımı ile ulusal bir teknoloji markasını dünyaya taşıma hedefi ile hareket ediyor. Bu bakış açısıyla 2014 yılında teknolojide dünya lideri olan Intel ve Microsoft firmalarıyla kurumsal ortaklıklar yaptı. Bu ortaklıklar ile markasını her geçen gün biraz daha geleceği taşıyan marka, Microsoft ortaklığı sayesinde Türkiye'nin en çok satan Windows tablet tedarikçisi oldu ve hem kamu hem de özel kurumlara telekomünikasyon, eğitim ve perakende alanlarında farklı çözüm ortaklıkları sunmaya başladı. Intel ortaklığı sonrasında da ürettiği tabletlerde Intel gücünü arkasına alarak müşteri memnuniyetini önemli ölçüde artırmayı başardı. Hometech bugün, ürettiği dizüstü, 2 in 1, mini ve tablet bilgisayarlarını Intel teknolojisi iş birliği ile geliştirmeye devam ediyor.  

ARAL şirketinin evrimleşmesinin son aşaması olarak 'Alması kolay, kullanması kolay' mottosu ile kurulan Hometech, teknoloji pazarına PC, Tablet ve Ev Elektroniği ürünleri ile girdi. Türkiye'nin önde gelen tekno ve perakende satış mağazalarının vitrinlerinde ve online satış ağlarında kendisine yer buldu ve bugün başarılı teknik servis alt yapısı ile müşterilerine süreklilik sunduğu bir hizmet sağlıyor. Benimsediği fiyat performans dengesi önceliği ile teknoloji sektörünün uluslararası liderlerine karşı rekabet önceliği kazanan marka, yüksek kaliteli ürünlerin de uygun fiyata satışa sunulabileceğini kanıtlayarak bilinirliğini artırmayı ve marka bağlılığı kazanmayı sürdürüyor. 

Gelişiminin çok önemli bir parçası olan AR-GE çalışmalarıyla ürün kalitesini ve marka değerini global standartlardaki alt yapısı ile sürekli olarak artıran Hometech, kalitesini uygun fiyat prensibinden ödün vermeden yükseltiyor. 2007 yılından itibaren teknoloji mağaza zincirlerinin öncelikli tedarikçisi olan ve istikrarlı bir büyüme sergileyen marka, bugün kendi sektörünün en güvenilir markalarından biri olarak kabul ediliyor. 

2012 yılında piyasaya sürdüğü ilk tablet bilgisayar ile Türkiye'de tablet bilgisayarın gelişimine önemli bir katkı sağlayan Hometech, kısa sürede Intel ve Microsoft'un en önemli kurumsal ortaklarından biri haline geldi. Bilgisayar teknolojisi konusunda sürekli yeni adımlar attı ve teknoloji gelişiminin ülkedeki öncülerinden biri olma sorumluluğunu üstlendi. Hometech bu yaklaşımı sayesinde, 2015 yılında ulusal ve uluslararası bilgisayar markaları arasında Türkiye'de en çok tercih edilen ilk üç marka arasına girmeyi başardı.

Ürün gamını dünyadaki teknoloji trendleri doğrultusunda sürekli geliştiren Hometech, ihtiyaca yönelik teknoloji konusundaki araştırma ve geliştirme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çalışmalar ışığında dizüstü bilgisayar, tablet ve 2 in 1 bilgisayarlar konusunda yenilenen teknolojiler sunan şirket, masaüstü bilgisayar ve tableti bir araya getirerek Türkiye'nin ilk çok fonksiyonlu bilgisayarını geliştirdi. Yenilenen teknolojisi ile taşınabilir bilgisayar mantığına yeni bir boyut kazandırırken aynı zamanda standart ürünlerini de tüketici ihtiyaçlarına uygun seçeneklerle sunmaya devam ediyor.

Yüksek performansın yanında şık ve sofistike tasarımlarıyla da dikkat çeken Hometech, her ihtiyaca göre farklı ürünler sunarak ürün skalasını tüketici odaklı bir yaklaşımla belirliyor. Marka, teknolojinin birçok alınında varlık gösterme vizyonu ile, bilgisayar teknolojilerinin yanında yine marka kalitesine ve en iyi fiyat prensibine uygun uydu ve aydınlatma sistemleri de üretiyor. Giriş seviyesinin yanı sıra high-end seviyede cihazlar üretme hedefiyle vizyonunun geliştiren Hometech, Türkiye'nin bilişim sektöründeki en önemli markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Hometech

81 ürün var
  1. Ürün Puanı
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN