Ebeveynlerin en büyük yardımcılarından olan, hem oyun parkı hem portatif yatak işlevini gören park yataklar, İngiltere’nin ünlü bebek ve çocuk ürünleri üreticisi Joie markasının güvencesiyle beğeninize sunuluyor. Size sadece, bebeğinizin ve sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olan Joie modelini seçmek kalıyor.

Tüketici Ödüllü Joie’den Oyun Parkları

Mother & Baby, Made For Mums, Reddot, LPB gibi uluslararası bebek ürünleri konulu birçok yarışmada çeşitli ürünleri ile tüketici ödülleri almış olan marka, şık ve kullanışlı tasarımları, çocuk ve ebeveyn sağlığını ve ihtiyaçlarını ön plana çıkaran yenilikçi yaklaşımları ile tanınıyor. Joie ürünlerinde çocuk sağlığına uygun, uzun ömürlü materyaller kullanıyor. “Daha güçlü, daha güvenli ve daha iyi” sloganından yola çıkan markanın tüm ürünleri, tamamen bebek ve ailenin konforunu sağlayabilmek amacı ile tasarlanıyor.

Joie Oyun Parkı, Park Yatak Çeşitleri

Her ürününde; güvenilirliği, sağlamlığı ve pratik kullanımı mutlaka sağlayacak malzeme ve uygulamalar bulunduran Joie parkları, farklı modelleri ile farklı ihtiyaçlara çözümler sunmayı hedefliyor.

Çocuğunuzun boyu ve kilosuna göre kullanım şeklini değiştirmenize yardımcı olacak arakat ve Joie Secure-Click (Güvenli Klik ) sistemine sahip alt değiştirme ünitesi avantajlı modeli ile Joie, bebeğinizin sağlıklı uykusunu düşündüğü kadar, sizin de alt değiştirme sırasındaki bel sağlığınızı düşünüyor. Modelin, alt değiştirme ünitesi de kolayca takılıp çıkarılabiliyor. Model yenidoğan döneminden itibaren kullanıma uygun olarak tasarlanıyor.

Yine yenidoğandan itibaren kullanılabilen arakatlı model, tüm Joie park yatak temel özelliklerinin yanı sıra çocuğun oyun parkına giriş çıkışını kolaylaştıran fermuarlı girişe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Arakatlı, portatif alt değiştirme ve bebek sallama puset ünitesine sahip Joie modeli ise ışık ve müzik konforu ile dikkat çekiyor. Rahatlatıcı müzikler, doğa sesleri, 3 aşamalı ışık ayarı ve 2 adet oyuncağa sahip sallanır taşıma puseti, bu modeli avantajlı kılan özelliklerden oluyor. Bir başka model ise alt değiştirme ünitesinin yanı sıra, ıslak mendil, krem gibi acil ihtiyaçlarınızı bulundurabileceğiniz geniş bir ek bölüm avantajı sunuyor.

Joie Park Yataklarının Öne Çıkan Teknik Özellikleri

 • Tekerlekleri sayesinde evinizde veya seyahatlerinize bebeğinizi her yere kolayca taşıyabilirsiniz.
 • Kolayca monte edilebilir; Joie’nin “güvenli klik sistemi” ile yataklar çok kolay açılıp kapanır.
 • Metal konstrüksiyonları ekstra güvenlidir.
 • Oeko-tex sertifikalı kumaş kullanılmıştır. Kullanılan tüm tekstil ürünleri ve diğer materyaller antibakteriyeldir.
 • Yenidoğandan 15 kg’a kadar güvenle kullanılabilir.
 • Devrilmemesi için beş noktada bulunan ayakları ile çok sağlam ve dengeli tutuşa sahiptir.
 • Park yatak, bebek içerisindeyken yatağın kapanmaması için “extra güvenli çift emniyet mandalı” sistemine sahiptir.

Park Yataklarının Fark Yaratan Kullanım Özellikleri:

 • Yatak kenarlarındaki fileler, bebeğin rahat hava almasını sağlar.
 • Ebeveynlerin bebeğe kolayca ulaşması için yan duvarları eğimli olarak tasarlanmıştır.
 • Kapandıklarında rahatça taşıyabileceğiniz boyutlara ulaşırlar.
 • Kullanışlı taşıma çantaları ürünle birlikte gelir. Bazı ürünlerde sineklik de pakete dahildir.
 • Temizlikleri oldukça kolaydır. Sabunlu bez ya da ıslak mendil yardımıyla aradığını hijyeni sağlayabilirsiniz.

Seyahatte ya da Evde Güvenli Oyun ve Uyku İçin

Bebeğinizi sallayarak rahatça uyutabilecek bir ana kucağınız ya da taşıma pusetiniz yoksa titreşimli ana kucağı olanağı da sağlayan modellere yönelebilirsiniz. Sizin için alt değiştirirken kolaylık önemliyse portatif alt değiştirici ile birlikte gelen ürünleri tercih edebilirsiniz. Evinizde ve seyahatlerinizde vazgeçilmez yardımcınız olacak Jolie oyun park yataklarından ailenize en uygun olanını hemen seçebilir ve hem kendinizi hem de bebeğinizi biran önce gerçek konfor ile tanıştırabilirsiniz. Her bütçeye uygun Joie oyun parkı fiyatları sayesinde hem kendiniz hem de bebeğiniz için avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

JOIE Oyun Parkı ve Park Yatak Fiyatları

DSACategoryId/2147483639/23017045/joie