Oto Koltuğu Aksesuar

Arabanızla gerçekleştireceğiniz yolculuklarda çocuğunuzu seyahat süresince emniyetli bir şekilde oturtabilmek için oto koltuğu aksesuarlarından yardım alabilirsiniz. Çocukların vücut ölçülerine göre ergonomik şekilde tasarlanan ürünleri kızınızın ya da oğlunuzun yaş grubunu dikkate alarak sipariş edebilirsiniz. Oturma konforunu artıran minderler aracılığıyla çocuklarınız arka koltukta daha da rahat bir alanda yolculuk etmenin keyfini yaşar. Emniyet kemerine de sahip olan ana kucağı modelleriyle frenleme ve manevralara karşı korunaklı bir üründe bebeğinizi uyutabilirsiniz. Ana kucağı modellerinde kullanılmak üzere tasarlanmış örtüler sayesinde yolculuk esnasında çocukları sıcak tutmak ve konforlu bir biçimde uykuya dalabilmelerini sağlamak mümkün hale gelir. Araba koltuklarına kısa sürede monte edilebilen Isofix bazaları satın alarak çocuğunuzu araç içerisinde emniyetli bir bölgeye oturtabilirsiniz. Çarpışma ve darbelere karşı dayanıklı Isofix bazalar emniyet kemeri desteğiyle bağlanarak kolayca kullanıma hazır hale gelir.

Ebeveynlere Yardımcı Aksesuarlar

Çocukların araç içerisinde huzursuzlanmasını önlemeye yardımcı oto koltuğu aksesuarları sayesinde yolculuk boyunca kızınızın ya da oğlunuzun kendisini daha rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. En değerli varlığınızın hareketlerini takip edebilmenizi sağlayan koltuk aynalarını sipariş ederek bebeğinizin seyahat süresince tüm hareketlerini yakından gözleyip gönül rahatlığıyla yol alabilirsiniz. Kısa sürede koltuk arkasına takılabilen güvenli aynalar geniş açılarıyla dikiz aynası üzerinden rahatça görülebilir. Çocukların kendilerini seyrederek eğlenebilmesi için de ideal olan bu aynalar şık kaplamalarıyla otomobil içinde dekoratif bir görünüm de yaratır. Annelere yardımcı emzirme örtüleri araç içerisinde çocuğunu emzirmek isteyen annelerin işlerini kolaylaştırır. Güvenli bir şekilde ve yabancı kişilerin göremeyeceği şekilde çocuğunuzu örtü altından emzirebilirsiniz. Oto koltuğu aksesuarları arasındaki emzirme örtüleri ince kumaşlarıyla hava geçişini de kolaylaştırır. Aynı zamanda ana kucağı ya da puset örtüsü olarak da değerlendirebileceğiniz bu fonksiyonel gereç yardımıyla ihtiyaçlar efektif şekilde karşılanır.

Güvenlik ve Konforu Bir Arada Sunan Ürünler

Arabaların yolcu kabinini başarılı bir şekilde kullanarak alandan tasarruf etmeyi sağlayan oto koltuğu aksesuarlarıyla yolculuk daha rahat geçer. Koltuk arkasına takılabilen düzenleyiciler sayesinde hem çocuğunuzun canının sıkılmasını önleyecek oyuncakları hem de onun bakımı için gerekli gereçleri bir arada ve güvenli şekilde tutabilirsiniz. Sarsıntılara karşı tüm bu ürünlerin emniyet altında kalmasını da sağlayan düzenleyiciler geniş yapılarıyla çok sayıda aksesuarı içlerine alabilir. Askılıklı tasarımlarıyla koltuk arkasına kısa sürede monte edilebilen ve organizer görevi gören bu ürünler aracılığıyla biberonlardan ıslak mendillere kadar farklı materyaller farklı gözlerde kolayca konumlandırılabilir. Fileli cepler içlerinde yer alan ürünlerin net bir şekilde görülebilmesini de kolaylaştırır. Çıtçıtlı kapanış desteğinim yanı sıra fermuarlı kapanış özelliğini de sunan düzenleyiciler yardımıyla uzun süreli yolculuklarda konfor düzeyi korunur.

İşlevsel Özelliklerle Gelen Çok Yönlülük

Hem pusetlerde hem de oto koltuklarında kullanılabilen minder çeşitleri yumuşak yapılarıyla beğeni toplar. Çocukların rahatlığını koruyan ipeksi kumaş yüzeyi yolculuklarda avantaj yaratır. Oto koltuğu aksesuarları arasından sipariş edebileceğiniz baş desteği çeşitleri çocuğunuz yolculuk sırasında uyku halindeyken ya da çevreyi seyrediyorken ani manevralarda veya frenlemelerde çocuğunuzun emniyetini üst düzeye çıkarır. Darbe emici etki de gösteren baş minderleri yumuşak dokularıyla dikkat çeker ve ebeveynlere güven verir. Kafa bandı sayesinde başın sabitlenmesini de sağlayarak çocukları koruyan destek ürünlerini yaş grubu bilgisine uygun şekilde kullanmanız gerekir. Çocukların ayaklarını koltuk arkasına sürtmesi sonucunda oluşabilecek kusurları engellemek için koltuk arkası koruyucu aksesuarlarından sipariş edebilirsiniz. Kısa sürede koltukların arkasına geçirilebilen bu pratik ürünler ayakkabı izlerinin yol açabileceği çirkin görüntüyü engeller ve aracınızı daha hijyenik tutar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Koltuğu Aksesuarları

1506 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 27 / 1506 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?