Çocuk bakımını kolaylaştıran ve ebeveynlerin beğenisini kazanan çok sayıda oyuncak modeli içeren Baby Jem markasının ürün gamı sayesinde bebeğiniz daha eğlenceli bir şekilde vakit geçirir. Zihinsel, fiziksel ve bilişsel gelişime olumlu katkıları olan oyuncaklar aracılığıyla çocuğunuzun hem yaratıcı hem de öğretici oyunlar oynamasını sağlayabilirsiniz.

Duş sırasında bebeğinizin narin cildine uyum sağlayan Baby Jem süngerler, hem şampuan köpürtmeye hem de cildi acıtmadan ovalayabilmeye olanak tanır. Mama kaşıkları da üreten Baby Jem sayesinde çocuğunuzun ağız yapısına uygun kaşıkların yarattığı konfordan faydalanabilirsiniz. Diş çıkartan bebeklerin yardımına koşan diş kaşıyıcılarıyla da beğeni toplayan marka, diş etlerini tahriş etmeden kaşıntı hissini sağlayabilmeye olanak tanır. Hem eldiven hem de oyuncak şeklinde dizayn edilen diş kaşıyıcılar, bebeğinizi rahatlatarak huzursuzluğunu önler.

Baby Jem Ürünlerinin Sağladığı Avantajlar

  • Çok amaçlı olarak faydalanabileceğiniz kilitler aracılığıyla çocuğunuzun erişmesini istemediğiniz çekmeceleri kilitli tutabilirsiniz.
  • Baby Jem ürünleri arasındaki banyo gereçleri ile bebeğinizi yıkarken ten dokusuna uygun yumuşaklıktaki süngerlerden faydalanabilirsiniz.
  • Çocuğunuza yemek yedirirken kullanabileceğiniz önlükler ile yemek artıklarının yarattığı lekeleri pratik bir şekilde önleyebilirsiniz.
  • Ev ortamında güvenliği artırmak için mutfak ve banyo gibi tehlikeli alanlarda ahşap malzemeden üretilen güvenlik kapılarından yardım alabilirsiniz.

Hijyeni Artıran Bebek Bakım Ürünleri

Baby Jem ile çocuğunuza tuvalet eğitimi vermeyi kolaylaştırabilirsiniz. Klozet örtüleri aracılığıyla kullan at şeklinde tasarlanmış ürünlerden faydalanarak çocuğunuzu klozet kullanmaya alıştırabilirsiniz. Sempatik desenlerle çocukların ilgisini çeken ve alışmayı kolaylaştıran klozet örtüleri, tuvaletleri çocuklarınız için daha eğlenceli ve hijyenik hale getirir. Havlu şeklinde tasarlanan önlükler aracılığıyla çocuğunuza bir şeyler yedirip içirirken yaşanabilecek ufak kazaların önüne geçebilirsiniz. İpli tasarım sayesinde boyna rahatlıkla bağlanan önlükler, yemek saatlerinde en büyük yardımcınız olur. Hamile kadınların yararlanabileceği bel desteği sağlayan ürünler de imal edilen marka sayesinde kadınların doğum öncesi günlerini daha rahat geçirmesine katkı sağlanır.

Bebeklerin Konforunu Artıran Gereçler

Baby Jem kafa yastıkları ile bebeğinizin boynu uyurken iyi bir şekilde korunur. Terletmeyen ve yumuşak kumaşlarıyla konforu artıran yastıklar, bebek arabalarında da kullanılabilir. Su geçirmez termometreler ile hem banyo suyunun hem de oda sıcaklığının hangi seviyede olduğunu tespit edip çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Kış aylarında, bebeğinizi daha sıcak tutarak açık hava koşullarına hazırlayan patiklerden ve bilekliklerden satın alabilirsiniz. Bebek giysilerinin daha güvenli yıkanmasını sağlayan yıkama torbalarıyla hijyenik bir yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Bebek arabalarını yağmurdan koruyan yağmurluklarla ise çocuğunuzu yağışlardan en iyi şekilde koruyan bir gerece sahip olabilirsiniz. Zarif mama tabaklarıyla yiyecekleri dökmeden çocuğunuza yedirebilirsiniz. Kırılmaya karşı dayanıklı olan tabaklar, estetik görünümleri ve sağlam bir yapı taşımalarıyla öne çıkar. Bebekler için üretilen banyo fileleriyle ise çocuğunuzun duş sırasında su yutmasını engelleyebilirsiniz.

Çocuğunuza Güvenlik ve Rahatlık Sunan Ürünler

Bebek arabalarında yararlanabileceğiniz minderler aracılığıyla çocuğunuzu yumuşak bir zeminde konforlu bir biçimde oturtabilirsiniz. Kaymayı önleyen yüzey özelliği daha rahat bir oturuş sağlar. Hem açık havada hem de ev ortamında çocuğunuzu beslerken kullanabileceğiniz mama kaseleri yemek saatini güvenli bir şekilde geçirmenizi sağlar. Tüm oyuncakları bir arada tutmak ve evi kısa sürede toparlamak için oyuncak kutularından sipariş edebilirsiniz. Baby Jem tene zarar vermeyen maddelerden ürettiği oyuncak modelleriyle ebeveynlerin gönül rahatlığıyla çocuklarını oynatabilmesini sağlar. Ergonomik biçimde dizayn edilen oyuncaklar, bebek ve çocukların tutabilmesi için uygun yapılarıyla verimli bir şekilde kullanılabilir. Mama kaplarıyla ise bebeğinizin günlük öğünleri için kısa süre içinde özel mamalar hazırlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baby Jem

1002 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar