ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Keenetic
Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Keenetic
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • Karşılaştır
Ürün başarılı bir modem 13 Nisan 2020, Pazartesi
Öncelikle kargo çok hızlıydı deyip kargo yorumunu kapatalım. Millet ha bire kargo yorumu yapıyor sanki ürünü kargo imal etmiş gibi. Ürünü anlatın arkadailar. Bu ürün için değil geneli böyle. Ürüne gelelim. Ürünü baya bir web ve youtube araştırmasından sonra TTnetin verdiği 10 yıllık modemi değiştirmek için aldım. Modem eski elektronik ürünler yeni olunca biraz sorun yaşamaya başladık. Son günlerde eve de kapandığımız için 3 telefon, 1 Tv 2 laptop haliyle bana net bağlantısı sıkıntısı yarattı bana. Kolayca da kurdum. Bazı ince ayarlamaları da yaptım Kanal portudur vs. Canavar gibi oldu. Ürün güzel kaliteli. Sadece yanlarda yer alan antenlerin takıldığı yer çok emanet gibi duruyor. Wifiyi daha iyi yayması için koridura monte edeceğim ve anten yönlerini ayarlayacağım. İlk defa duyduğum bir marka ama sonuçta her ürün mutlaka ilk defa duyularak başlıyor bu işe.
kurtar k****** (41) MAMAK - Ankara Tüm Yorumlar (199)
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/60003514

Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Keenetic Extra DSL
AC1200 4x5dBi, Cloud, Mobil Uygulama VPN, KeenDNS, WPA3, Amplifier Torrent
Medya Sunucusu (DLNA), Ebeveyn Kontrolü, Adguard, QoS, USB, 4xFE
VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
KN-2111-01TR

Keenetic Extra DSL Logo

Ev ve iş yeriniz için fark yaratan benzersiz kablosuz bağlantı, üstün yazılım nitelikleri ile premium KEENETIC Extra DSL burada!

Keenetic Unique Whole Home Wi-Fi

Güçlü Donanım

Keenetic Extra DSL 900MHz çift sanal çekirdekli işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic Extra DSL'de bulunan 128MB DDR3 RAM ve 128MB Flash hafıza sayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulan Dual Image özelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yaşacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.

Keenetic Extra DSL'de bulunan 4 adet amplifier sayesinde kablosuz ağ sinyalleri router cihaza yükseltilerek alınır ve gönderilir. Kablosuz güçlendirici olarak çalışan wireless amplifierlar sayesinde kablosuz ağ performansınız router cihazı yormadan CE standartlarında en üst seviyeye çıkarılır. Keenetic Extra DSL'de bulunan 4 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

4 adet hem yerel alan ağı (LAN) hem de internet geniş alan ağı (WAN) olarak ayarlanabilen akıllı portları sayesinde hem genişbant internetlerinizi sonlandırabilir, hem de kablolu ağ cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.

1 adet USB2.0 portu sayesinde KeeneticOS'te USB ile ilgili sunulan bileşenleri kullanabilir ve yazıcı yada FTP sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Fark Yaratan Kablosuz Kapsama
Whole Home Wi-Fi Mesh

Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri. Keenetic Extra DSL, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet Keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni Keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm Keenetic cihazlarınızı da mevcut Whole Home Wi-Fi sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi Node Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar.

Keenetic Whole Home GIF

Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi özelliği sayesinde tüm Keenetic cihazlar diğer Keenetic cihazlar ile Wi-Fi Kablosuz Mesh olarak çalışır. Bu sayede tek bir Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev yada ofisinizde kesintisiz ağ ve internet bağlantısı sağlarsınız. Bandsteering, IEEE 802.11k/v/r ve diğer kablosuz protokol destekleri sayesinde eviniz yada ofisinizde dolaşım halinde iken bile internet erişiminiz kesintisiz sağlanır.

Hem Modem Hem Wi-Fi Mesh

Keenetic Extra DSL kullanıcılarına gelişmiş ve sorunsuz bir kablosuz ağ sunuyor. Sahip olduğu 802.11k/v/r protokolleri sayesinde Keenetic Extra DSL diğer tüm Keenetic ürünleri ile birlikte Wi-Fi Mesh olarak çalışabilir. Bu özelliği ile ev ve işletmeler için uygun fiyatlı Wi-Fi mesh sistemleri oluşturulmasına imkan tanır. Örneğin, Extra DSL cihazının yanına Keenetic Air’ı Wi-Fi mesh sisteminize dahil edebilir. Tek bir yerden kolayca ağınızı yönetir ve kesintisiz internet bağlantısı sağlarsınız. Eğer hattınız VDSL yada ADSL ise Wi-Fi Mesh sistemi ile kullanabilmek için ek modem almanız gerekmeden Extra DSL cihazınızı Wi-Fi Mesh sisteminizin kontrolör cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Keenetic Çalışma Modları

Farklı Ağ Senaryoları için Farklı Modlarda Çalışma

Keenetic Extra DSL ve tüm Keenetic cihazlar router, mesafe genişletici (range extender), access point ve client (istemci) modlarında çalışmayı destekler. Sunmuş olduğu bu esneklik sayesinde farklı modlarda geçiş yaparak cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı

Keenetic Extra DSL ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür.

Keenetic Bileşenler

Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri Keenetic Extra DSL cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede Keenetic Extra DSL sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.
KeeneticOS işletim sisteminde sunulan bazı opsiyonel bileşenler şunlardır*:

 • Ağ hızlandırıcı motoru: Cihazınızın routing performansını geliştirir.
 • AdGuard DNS: AdguardDNS servisi sayesinde ev yada ofis ağınızdaki can sıkıcı online reklamların önüne geçer.
 • SafeDNS: 3.parti SafeDNS servisi ile gelişmiş ebeveyn kontrolü ve içerik yönetimi sağlar.
 • 802.1x İstemci: Ethernet ağları üzerinden oturum açma/şifre tabanlı kimlik doğrulama desteği sağlar.
 • PPTP VPN Sunucu: PPTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • SSTP VPN Sunucu: SSTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • L2TP/IPSec VPN Sunucu: L2TP/IPsec PSK kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • OpenVPN İstemci: OpenVPN tünelleri yaratmanıza imkan tanır.
 • IP-IP Tünelleme: IP-over-IP tünelleri yaratmanıza imkan tanır.
 • Wireguard VPN: Wireguard tünelleri oluşturulmasına imkan tanır.
 • Trafik sınıflandırma motoru ve IntelliQoS: Dinamik internet bağlantısı bant genişliği dağıtma sistemi.
 • SNMP Sunucu: Uzaktan cihazdaki istatistikleri toplamak için izin verir.
 • Captive Portal: SMS kimlik doğrulama ile açık wifi ağı oluşturmanıza imkan tanıyan uygulama.
 • Paket Yakalama (Packet Capture): Yönlendirici arayüzlerinde ağ trafiğini yakalamaya izin verir.
 • Dosya paylaşımı (Apple Dosya Protokolü -AFP- ve Time Machine): Time Machine yedekleme desteği de dahil olmak üzere USB sürücüleri AFP özellikli cihazla paylaşmanıza izin verir.
 • Medya Sunucu: Bu cihazın USB sürücüde depolanan içeriği ağa bağlı dijital ortam yürütücülere aktarmasına izin verir.
 • İndirme Merkezi: Bağımsız hafif web arayüzü sağlayan BitTorrent ağlarında dosya paylaşmanıza izin verir.
 • FTP Sunucu: FTP protokolü üzerinden dosya paylaşımına izin verir.
 • Open Package Desteği: OPKG'ye dayanan hafif paket yönetim sistemi.

* Bileşen seçenekleri cihazda bulunan donanımlara göre farklılık gösterir.

Keenetic Webdav ve Keendns ile Kişisel Bulut Personal Cloud

Kendi Kişisel Bulutunuz

Keenetic bulut temelli yapısı, gelişmiş KeeneticOS yazılımı ve Webdav sunucu desteği sayesinde kendi kişisel bulutunuzu oluşturmanıza imkan tanır. USB portuna takacağınız herhangi bir USB sürücüne ve dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilir, dosya alıp gönderebilirsiniz. Mobil cihazınıza kuracağınız dosya tarayıcı programlar sayesinde mobil aygıtınızdaki dosyalarınızı Keenetic'inize bağlı USB sürücüye doğrudan aktarabildiğiniz gibi USB sürücüdeki dosyalarınıza da mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan 3. parti olarak sunulan ES File Explorer ya da benzeri bir uygumayı, laptop ya da bilgisayarınızdan Windows 10 Explorer ya da WinSCP gibi bir uygulamayı kullanarak istediğiniz yerden dosyalarınıza erişebilir ve yönetebilirsiniz. Kullanıdığınız uygulamanın Webdav protokolünü destekliyor olması yeterlidir. Keenetic'in sunmuş olduğu bu özellik sayesinde ağ veri depolama cihazının yapabildiği görevlerin birçoğunu kolaylıkla yapabilir ve NAS cihazı için yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.

Keenetic Wireless Amplifier

Kablosuz Güçlendirici (Wireless Amplifier)

Keenetic Extra DSL, sahip olduğu 4 adet 5 dBi yüksek kazançlı harici antene ek olarak 4 adet Wi-Fi güçlendiriciye (amplifier) sahiptir. Bu sayede, ev yada ofisinizde kullandığınız mobil cihazlarınızdan gelen zayıf sinyaller modem cihazınıza güçlendirilerek alınır. Wi-Fi kablosuz güçlendiriciler sayesinde evde yada ofiste kullandığınız mobil cihazların sinyalleri zayıf olsa bile Keenetic Extra DSL sayesinde çok daha verimli bir kablosuz ağa sahip olursunuz.

Keenetic Extra DSL Ürün Görseli GIF

Yedeklenebilir Güvenilir İnternet

Keenetic Extra DSL bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel DSL bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi veya 3G/4G bağlantılarının herbirini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz. Keenetic Extra DSL ile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin; Keenetic cihazınızda temel servis sağlayıcınız size DSL hizmet sağlıyor ise, USB portu üzerinden bağlayacağınız uyumlu 3G/4G dongle ile 3G/4G hattınızı yedek bağlantı olarak kullanabilir ve internet kesintilerinin önüne geçersiniz. Ya da 3G/4G bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde yada ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.

Keenetic Güçlü Koruma

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

Keenetic Extra DSL, üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur. Keenetic Extra DSL 'de iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamanda Keenetic Extra DSL ev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar. Akıllı ev ve IoT cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır. Keenetic Extra DSL cihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar.

Keenetic WPA3-OWE

WPA3 & OWE Kablosuz Güvenlik

Keenetic, tüm ürünlerinde WPA3 en yeni kablosuz güvenlik protokolünü destekleyen Türkiye'deki ilk firmadır. Keenetic Extra DSL'in sunduğu WPA3 kablosuz güvenlik sayesinde ev yada işyerindeki kablosuz ağınız en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmış olur. Keenetic Extra DSL cihazınız WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-PSK + WPA3-PSK, WPA3-PSK ve OWE kablosuz güvenlik protokollerinin tamamını desteklemektedir.

Keenetic Akıllı Ev

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti)

Keenetic Extra DSL bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir. Keenetic Extra DSL ve diğer Keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır. Keenetic Extra DSL internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer. Benzersiz ağ segmentasyonu ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.

Keenetic Tüm İş İhtiyaçları İçin

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı

Keenetic Extra DSL ve sahip olduğu Whole Home Wi-Fi Mesh özelliği ile çok noktalı (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun. Keenetic Extra DSL KOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:

 • Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme;
 • Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma;
 • VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi;
 • Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir;
 • Dahili hotspot ve Captive Portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır.
Keenetic Mobil Uygulaması

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama

Keenetic Extra DSL Keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde Keenetic Cloud hesabınıza eklediğiniz tüm Whole Home Wi-Fi Mesh cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel Wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile Keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır. Keenetic mobil uygulamasını Google Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Keenetic Sezgisel Web Arayüz

Sezgisel ve Kolay Web Arayüz

Keenetic Extra DSL ve diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web arayüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel arayüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Arayüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web arayüze erişebilirsiniz. Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web arayüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN yada Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır. Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web arayüzden erişebilirsiniz.

Keenetic SNR Margin yapılandırma

SNR Margin Yapılandırması

Keenetic Extra DSL, VDSL ya da ADSL hattınızla ilgili SNR margin ayarlarını yapılandırmanıza imkan tanır. SNR margin ayarlarını yapılandırarak hattınızın kararlılığını ve hızını iyileştirebilirsiniz.

Keenetic Ağ Trafiği İzleme

Anlık Ağ Trafiği İzleme

Ev ağınızdaki istemci cihazların ne kadar internet tükettiğini anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızın hangisini önceliklendireceğiniz yada hangisine ne tür kısıtlar koyacağınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Keenetic Asimetrik Hız Sınırlandırma Özelliği

Asimetrik Hız Sınırlandırma

Keenetic kablolu ve kablosuz internet cihazlarınız için ayrı ayrı hız sınırlandırmayı destekler. Evinizdeki tüm internet cihazlarının hızlarını indirme ve yükleme olarak ayrı ayrı sınırlandırabilir ve yönetebilirsiniz. Bu sayede ağınızdaki cihazların internet trafiğini nasıl kullanacağına siz karar verirsiniz.

Keenetic Torrent İstemci ve DLNA Medya Sunucu

Torrent Uygulaması ve Medya Sunucu (DLNA)

KeeneticOS işletim sisteminde bileşen olarak sunulan İndirme Merkezi (Torrent) sayesinde hiç bilgisayarınızı açmaya gerek kalmadan torrent üzerinden dosyalarınızı indirip yükleyebilirsiniz.

Medya sunucu bileşeni sayesinde USB belleğinizde bulunan içerikleri ağınıza bağlı medya cihazlarınızda kolaylıkla oynatabilirsiniz.*


* Bu özelliğin kullanılabilmesi için Keenetic cihazınızda USB portu bulunmalıdır.

Keenetic fonksiyon butonu ve göstergesi

Fonksiyon Butonu ve Göstergesi

Keenetic Extra DSL bir adet fonksiyon (FN) butonu ve LED göstergesi ile gelir. Yapılandırılabilir fonksiyon butonuna web arayüzden farklı görevler atayabilirsiniz. Örneğin; yazılım güncellemesi mevcut olduğunda cihazınızın FN LED göstergesinin yanmasını sağlayarak güncelleme yapabilirsiniz.

Keenetic Adguard SafeDNS Yandex DNS

Adguard DNS & Yandex DNS & SafeDNS & CloudflareDNS
Ebeveyn Kontrolü & İçerik ve Reklam Engelleme

Keenetic Extra DSL içerik filtremele ve reklam engelleme özellikleri ile ağ güvenliğinizi ve sevdiklerinizin internette daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Keenetic Extra DSL'de bileşen olarak sunulan SafeDNS ve Yandex.DNS isteğe bağlı olarak bulut tabanlı KeeneticOS'den indirilebilir. Bu bileşenler sayesinde sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korursunuz. Gelişmiş ebeveyn kontrol denetimleri sayesinde sevdiklerinizi, görmelerinde sakınca olan yetişkin içeriklerden korursunuz. Benzer şekilde AdguardDNS özelliği sayesinde can sıkıcı web reklamlarının tamamının önüne geçersiniz.

Keenetic KeenDNS

KeenDNS: Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol ve Ücretsiz Dinamik DNS Servisi

Keentic Extra DSL ve diğer Keenetic cihazlar bulut temelli mimari ve KeeneticOS işletim sistemi ile gelir. Bulut temelli yapısı sayesinde Keenetic cihazlarınızı cihazınızın başında olmadan da dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan SSL sertifikalı KeenDNS servisi ile Keenetic cihazınız için statik bir DNS adresi alabilirsiniz (fatih.keenetic.pro ya da mehmet.keenetic.link gibi) Buna ek olarak ağınızdaki istemci cihazlar için de subdomain'ler atayarak doğrudan NVR, DVR ya da NAS cihazlarınız gibi cihazlarınızın kontrol panellerine ve arayüzlerine erişebilirsiniz (kamera.fatihofis.keenetic.pro ya da nas.fatih.keenetic.link gibi)

Keenetic OPKG Paket yöneticisi

OPKG Paket Yöneticisi

Keenetic Extra DSL ile OPKG paket yöneticisi kullanabilirsiniz. Keenetic’inizin yetenekleri genişletmek amacıyla OpenWRT üçüncü şahıs yazılım paketleri kurulumu yapmanıza imkan tanır.

Keenetic OpenVPN Wireguard VPN

OpenVPN & Wireguard VPN

OpenVPN, VPN bağlantısı için en popüler protokollerden biridir. Sanal bir özel ağ oluşturmak veya yerel ağları birbirine bağlamak için kullanılabilir. OpenVPN istemci/sunucu desteği Keenetic yönlendiricilere entegre edilmiştir. Bir OpenVPN bağlantısı yapılandırmak için, 'OpenVPN istemci/sunucu' sistem bileşeninin kurulması gerekir. Bu bileşen ile Keenetic, istemci ve OpenVPN sunucusu olarak kullanılabilir.

Keenetic'te bulunan Wireguard VPN bileşeni benzer şekilde VPN tünelleri oluşturmanıza imkan tanır.

Ödüller

CHIP

chip online editörün seçimi

DONANIMHABER

donanımhaber işlevsellik ödülü

Keenetic Türkiye Destek Kanalları

Güçlü donanım ve yazılım özellikleri, sürekli ve planlanmış güvenlik ve yazılım güncellemeleri, mobil uygulama sayesinde hızlı ve kolay kurulum aşamaları ile Keenetic cihazlarının kurulumu ve detaylı yapılandırması çok kolaydır. Keenetic cihazlarının web arayüzleri ve Keenetic Mobil Uygulaması tamamen Türkçedir. Kurulum, gelişmiş yapılandırma ve diğer aşamalarda yardım almak için aşağıdaki kanallardan biriyle Keenetic Destek ekibine ulaşabilirsiniz:

Keenetic Web Sayfası Destek

Keenetic Web Sayfası ve Makaleler

keenetic.com.tr ve destek.keenetic.com.tr ilk kurulum ve detaylı yapınlandırma ile ilgili faydalanabileceğiniz kaynakların bulunduğu kütüphanedir. Keenetic web sayfasından cihazınızın basit ayarları ile ilgili destek alabileceğiniz gibi konsol yönetimi (CLI) ve diğer uzmanlık ayarları ile ilgili de bilgiler bulabilirsiniz.

Keenetic Mobil Uygulama Destek

Keenetic Mobil Uygulaması

Keenetic Mobil uygulamasında bulunan 'Destek' bölümünden konuyla ilgili yazılmış olan makaleleri aratabilir veya doğrudan destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Konuyu ya da sorununuzu destekleyecek görsel eklemeler yapabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibi en kısa sürede iletişime geçerek probleminizi çözmeye yardım eder.

Keenetic E-posta Destek

E-posta

Keenetic Destek Ekibine probleminizi e-posta yoluyla bildirebilirsiniz. Probleminizle ilgili maili destek@keenetic.com.tr adresinden Keenetic Türkiye'ye ulaştırın.

Keenetic Telefon Destek

Telefon ve Çağrı Merkezi

Keenetic Türkiye Destek Ekibine telefonla da ulaşabilirsiniz. Anlık çağrı yoğunluğuna göre en kısa sürede yaşadığınız problemle ilgili destek alabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibine 0 (216) 709 32 00 numarasından ulaşabilirsiniz.

Hangi VDSL2/ADSL2+ Modemi Almalısınız?

Özellik Keenetic
Omni DSL
(KN-2011)
Keenetic
Extra DSL
(KN-2111)
İşlemci Hızı 700Mhz 900Mhz
Kablosuz Sınıfı N300 AC1200
2.4GHz Kablosuz Hız 300Mbps 300Mbps
5GHz Kablosuz Hız - 867Mbps
Fonksiyon ve WPS Butonu Var Var
Antenler 2x5 dBi (Yönlenebilir) 4x5 dBi (Yönlenebilir)
Wireless Amplifier Sayısı
(Kablosuz Güçlendirici)
2 4
USB Portu Var Var
Wi-Fi Mesh Var Var

Hangi Dualband Routerı Almalısınız?

Keenetic Extra DSL gibi Keenetic'te hem 2.4GHz bandında hem de 5GHz bandında eş zamanlı yayın yapan ve 100Mbps FE portlarına sahip Keenetic City, Keenetic Air ve Keenetic Extra modelleri de bulunmaktadır.

* Önemli Not: Keenetic City, Keenetic Air ve Keenetic Extra cihazlar router cihazlardır. RJ-11 portu bulunmamaktadır. VDSL2/ADSL2+ hatlarınızı Keenetic City, Keenetic Air ve Keenetic Extra cihazlarında sonlandıramazsınız.

Özellik Keenetic
City*
(KN-1510)
Keenetic
Air*
(KN-1610)
Keenetic
Extra*
(KN-1710)
Keenetic
Extra DSL
(KN-2111)
Çalışma Modları
Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)

Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)

Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)
VDSL2/ADSL2+ Modem
Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)
Fiber Desteği Var Var Var Var
xDSL Modem Özelliği Yok Yok Yok Var
Wi-Fi Amplifier
(Kablosuz Güçlendirici)
Yok Yok Var Var
2.4GHz Kablosuz Hız 300Mbps 300Mbps 300Mbps 300Mbps
5GHz Kablosuz Hız 433Mbps 867Mbps 867Mbps 867Mbps
WPS Butonu Var Var Var Var
Antenler 3x5 dBi (Yönlenebilir) 4x5 dBi (Yönlenebilir) 4x5 dBi (Yönlenebilir) 4x5 dBi (Yönlenebilir)
USB Portu Yok Yok Var Var
Ethernet Port Sayısı 4 5 5 4
Wi-Fi Mesh Var Var Var Var
Fonksiyon Butonu Yok Yok Var Var
Mod Değiştirme Anahtarı Yok Var Yok Yok

Keenetic Extra DSL Teknik Özellikleri

Özellik Değer Açıklama
İşlemci (CPU) EN7513T 900 MHz -
Hafıza (RAM) 128 MB DDR3 -
Flash Memory, Dual Boot 128 MB Belirtilen bellek boyutu iki bölüme ayrılmıştır. Her yazılım güncellemesi için bu bölümler arasında Keenetic cihazı değişimler yapar. Böylece, Keenetic güncelleme sırasında güç kaybı yaşasa bile yedek bölümden başlatılabilir.
Wi-Fi Sınıfı AC1200 2.4GHz, 300Mbps
5GHz, 867Mbps
Wi-Fi Hızı 1200Mbps 2.4GHz, 300Mbps
5GHz, 867Mbps
Antenler 4x5 dBi Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler
Anten Sayısı ve Tipi 4 adet fixed anten Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler
Kablosuz Amplifier
(Sinyal Artırıcı)
Var
(4 adet)
4 amplifier ile zayıf kablosuz sinyalleri en iyi seviyede alınır.
Ethernet Portları 4 Adet -
Ethernet Port Hızı 100Mbps -
WPS/Wi-Fi Butonu Var WPS butonu sayesinde ağınıza bağlanmak isteyen Windows ve Android cihazları şifre olmadan kolayca ağınıza bağlayın.
FN Fonksiyonu Butonu Var Cihaz ayarlar sayfasından farklı ağ görevleri atayabildiğiniz, yapılandırılabilir fonksiyon butonu.
3G/4G/LTE Desteği Var Uyumlu USB modem ile. Uyumlu cihaz listesi için keenetic.com.tr'yi ziyaret edin.
DSL Desteği Var Sahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Extra DSL ve Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
Farklı Çalışma Mod Desteği Var Wi-Fi Mesh (diğer Keenetic cihazlar ile), Access Point, Mesafe Genişletici (Repeater/Range Extender) ve İstemci (Client) modları
IPoE/PPPoE routing 95 Mbit/s'ye kadar -
L2TP/PPTP routing 95 Mbit/s'ye kadar -
USB Sürücüden Okuma 12 MB/s'ye kadar -
Otomatik ADSL
Modülasyon Seçimi
Var -
G.dmt Var -
G.lite Var -
ADSL2 Var -
ADSL2+ Var -
Annex A Var -
Annex M Var -
Maks. PVC Sayısı 8 -
VDSL2 Desteği Var -
G.vector desteği Var -
VDSL Profilleri 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a Sahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Extra DSL ve Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
IPoE Var -
PPPoE Var -
PPTP Var -
L2TP Var -
802.1x Var -
Birden çok PPP tünelleri Var -
PAP/CHAP/MS-CHAP/MS-CHAP v2 Var -
MPPE (Auto/40/56/128) Var -
VLAN IEEE 802.1Q Var -
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel) Var -
Link Duo Var PPPoE/PPTP/L2TP kimlik doğrulama ile internet'e ve İSS'nin (İnternet Servis Sağlayıcı) iç ağına eşzamanlı olarak bağlanabilirsiniz
IntelliQoS Var Özel IntelliQoS teknolojisi, çevrimiçi video veya IPTV'nin kesintisiz görüntülenmesini otomatik olarak sağlar, torrent gibi tüm bantgenişliğini kullanmaya çalışan uygulamaların optimize çalışmasını sağlar. Diğer bir yandan, her bir cihaz için ayrı ayrı hız sınırlandırması yapabilirsiniz. Ev ağınızın yönetimi sizde olur.
DHCP (istemci/sunucu) Var -
IPv6 Dual Stack Var -
NAT Var Birden çok harici IP destekleyen tam özellikli NAT; ağ arayüzü rollerinin atanması.
IGMP Var -
UPnP Var -
Manuel Port Yönlendirme Var -
VPN Passthrough Var -
DoS Ataklarından Koruyan
SPI Firewall (Güvenlik Duvarı)
Var -
Ping Denetleyicisi Var -
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 ve OWE ile Gelişmiş Ağ Güvenliği Var En güncel WPA3 ve OWE kablosuz güvenlik protokolleri sayesinde kablosuz ağınız her zaman güvendedir.
Misafir Wi-Fi Ağı Desteği Var -
MAC Adresi ile Ağ Erişim Kontrolü Var -
Wi-Fi Multimedia (WMM) Var -
Android ve iOS için mobil uygulama Var Hızlı kurulum ve uzaktan ağ yönetimi sağlar. Bulut temelli mimarisi sayesinde ağınızı internete bağlı olduğunuz heryerden yönetmenize imkan tanır.
Transmission Torrent İstemcisi Var Bilgisayara ihtiyaç duymadan, 7/24 dosya paylaşım ağlarında çalışmaya izin veren, tek başına çalışabilen torrent istemcisi.
Dosya Sunucusu Var Ev ağında dosya paylaşmak için Keenetic cihazınıza bir USB sürücü takın. Desteklenen biçimler şunlardır:
FAT/FAT32/EXT2/EXT3/NTFS/HFS+
DLNA Sunucusu Var USB sürücünüzdeki medya dosyalarını (video, resim v.b.) DLNA uyumlu akıllı TV, tablet ya da akıllı telefon gibi cihazlarınızda doğrudan oynatın.
UDP - HTTP Proxy Var Multicast stream (oynatma) desteklemeyen cihazlarda IPTV hizmeti için
FTP Sunucusu Var Bağlı USB sürücdeki dosyalara uzaktan erişim için kullanılır. Daha kolay kullanım için DynDNS (dinamik DNS) özelliğinin kullanılması tavsiye edilir.
Yazıcı Sunucusu Var Uyumlu USB yazıcılar ile ağ üzerinden yazıcı erişimi/paylaşımı (GDI modeller hariç)
IPsec VPN (istemci/sunucu) Var -
PPTP VPN sunucu 10 Adet VPN sunucu, ev ağınıza İnternet üzerinden güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
Yandex.DNS İnternet Filtresi Var Ön yüklemeyle gelen Yandex.DNS İnternet filtresi ev ağınızı zararlı web sayfalarından, bot ağlarından ve diğer tehditlerden korur.
SafeDNS Ebeveyn Kontrolü Var Bulut hizmeti üzerinden çalışan SafeDNS İnternet filtresi, ev ağınızdaki cihazların çevrimiçi etkinliklerini izlemenize, onları istenmeyen çevrimiçi hizmetler, web siteleri ve hatta arama sonuçlarından korumanıza olanak sağlar.
Dinamik DNS İstemcisi Var No-IP, DNS Master, DynDNS servisleri desteklenmektedir. Dilerseniz kendi dinamik DNS servisiniz manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.
AdGuard Reklam Engelleyici Var Tüm ev ağı cihazlarınızı can sıkıcı reklamlardan korur.
Cihaz Boyutları 159mm x 110mm x 29mm Anten hariç.
Cihaz Ağırlığı
248gr -
Çalışma Sıcaklığı
0 – 40°C -
Nem
%20 – %95 Yoğuşmasız
Güç Giriş Gerilimi 100-240V
50/60 Hz
Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.
3G/4G Desteği 3G, 4G
Anten Gücü 4 x 5 dBi
Anten Sayısı Dört Antenli
Değiştirilebilir Anten Yok
Ethernet Çıkışı 4 Port
Fiber Bağlantı Var
Firewall Özelliği Var
Kablosuz Bağlantı Hızı 1200 Mbps
Modem Tipi ADSL - VDSL Modem
Router Özelliği Var
Splitter Var
Türkçe Menü Var
USB Var
Wireless Özelliği 802,11 a/b/g/n/ac
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000MI5NL
Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router YorumlarıTüm yorumları gör (199)
Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
Çok İyi
(173)
Çok İyi (173)
%86
İyi
(14)
İyi (14)
%7
Ne İyi / Ne Kötü
(5)
Ne İyi / Ne Kötü (5)
%3
Kötü
(4)
Kötü (4)
%2
Çok Kötü
(3)
Çok Kötü (3)
%2
Ortalama Puan
4,8
Bu ürün ile ilgili 199 yorum var.
Sırala
KK
KK
Ürün başarılı bir modemÖncelikle kargo çok hızlıydı deyip kargo yorumunu kapatalım. Millet ha bire kargo yorumu yapıyor sanki ürünü kargo imal etmiş gibi. Ürünü anlatın arkadailar. Bu ürün için değil geneli böyle. Ürüne gelelim. Ürünü baya bir web ve youtube araştırmasından sonra TTnetin verdiği 10 yıllık modemi değiştirmek için aldım. Modem eski elektronik ürünler yeni olunca biraz sorun yaşamaya başladık. Son günlerde eve de kapandığımız için 3 telefon, 1 Tv 2 laptop haliyle bana net bağlantısı sıkıntısı yarattı bana. Kolayca da kurdum. Bazı ince ayarlamaları da yaptım Kanal portudur vs. Canavar gibi oldu. Ürün güzel kaliteli. Sadece yanlarda yer alan antenlerin takıldığı yer çok emanet gibi duruyor. Wifiyi daha iyi yayması için koridura monte edeceğim ve anten yönlerini ayarlayacağım. İlk defa duyduğum bir marka ama sonuçta her ürün mutlaka ilk defa duyularak başlıyor bu işe.
Satıcı OVY
(41) MAMAK - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
KA
KA
MükemmelSade bir kullanıcı arayüzüne sahip web arayüzünün ana sayfasında, ağ durumunu gösteren anlaşılır grafikler ve bilgiler var. DSL bağlantısının kontrolü, kablosuz ağ ayarlarının yapılması, kablolu ağ ayarının yapılması, USB portu üzerinden bağlanan hücresel ağ modeminin kurulumu gibi işlemleri web arayüzünden hızlı şekilde yapılabiliyor.Ayrıca cep telefonuna yüklenen programlada kontrol sağlanıp kurulum yapılabiliyor.wi-fi 2 Katlı evimin herhangi bir yerinde gayet iyi sonuç verdi.Bu modemde aradığım her özellik var.Firmadaki arkadaşlarda çok ilgili teşekkür ediyorum.
Satıcı KEENETIC
(59) BEYLİKDÜZÜ - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BA
BA
BU MODEMİ ALIN ALDIRIN ÖZELLİKLE TURKNET KULLANANLARKargo aynı gün verildi Ürünün teknik özelliklerinden bahsetmeyecegim ama VDSL & ADSL kullanıcıları kesinlikle başka ürüne bakmamalı Turknet kullanacaklar özellikle bu ürünü secsinler derim çünkü kopma esnasında otomatik ayar yapıp siz farkında olmadan interneti sağlıyor Asus AC750 modem kullandım tam 3 kere servise gönderdim bağlantı koptuktan sonra ancak müşteri hizmetleri tekrar aktif edebiliyor onun dışında internete ulaşamıyordum Bu modem ile bütün sorunlarım bitti bu güne kadar alt yapımdan aldığım en yüksek hızı bu modem sayesinde gördüm Uzaktan mobil aplikasyon yönetmi ile modem istediğiniz an elinizin altında ayrıca gün geçtikçe modeme kendi güncellemesini kendisi otomatik yapıyor sıfır ısınma ısınma yok denecek kadar az wifi konusunda cihazınız neredeyse direk oraya sinyal gönderiyor bu sadece sanırım bu cihaza has bir özellik zaten ürün wifi konusunda idaalı bir şekilde wifi konusunda modem pazarında yerini almış tesadüfen gördüğüm ve iyiki görmüşüm dediğim bir modem oldu Kesinlikle bu bütçede başka modeme bakmayın alın gözünüz kapalı daha arkanıza bakmayın ürünü dilerseniz internette araştırın modemin okadar çok özelliği varki saymakla bitmez ve her geçen gün kendini geliştirmek için kendisini güncelliyor sizin birşey yapmanıza gerek yok Müşteri hizmetleri de çok yardım sever ve sizin takıldıgınız yerde gerekirse bilgisayarınıza bağlanıp kendileri yapıyor ALIN ALDIRIN PİŞMAN OLMAZSINIZ...
Satıcı OVY
GAZİOSMANPAŞA - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
LK
LK
HarikaÜrün gerçekten çok güzel çekim kalitesi ve ping (MS) olsun her şeyiyle harika. Bir önceki modemi bayağı eski olduğundan dolayı ping sorunu ve İnternet kopmalar yaşıyordum durduk yere. Çünkü eski modemler de cihaz içindeki işlemciler zayıftır bilirsiniz ve ısınınca ya İnternet kopar ya da genel de ping sorunları ile karşı karşıya kalırsınız bu da oyunlar da canınızı ciddi oranda sıkar. İndirmeler de sorun yaşatabilir eski modemler, tam indirme bitecek %90 İnternet kopar sizi çileden çıkarabilir. Bu modemi iyi ki almışım memnunum açıkçası. Modemin olduğu odadan diğer odalara ve mutfağa bile geçmeme rağmen hız düşüklüğü ciddi oranda yaşamadı. Ping(MS) sabit 22 MS alıyorum. Şunu da belirtmiş olayım siz oradan kendinize pay biçim 2020 yılının ortasında Türkiye şartlarına bakacak olursak çok saçma şekilde (4 buçuk mps) İnternet almama rağmen çok güzel karşılıyor modem ve MS hiç artmıyor. Altyapı yaparsa Telekom geliştirir ve iyileştirirse Türkiye altyapısını belki 2050 yılında 50 mbps internet alabiliriz😁 onun dışında modem harika düşünmeden alabilirsiniz. Her özellik mevcut.
Satıcı OVY
(25) MALTEPE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
FA
FA
KESİNLİKLE HERKESE TAVİYE EDERİM HİÇ DÜŞÜNMEDEN ALINArkadaşlar ilk resim evin önceki ttnetin orijinal modemli çekim resmi ikinci resim kenetic extra farkı üçüncü resim 50 megabit maximum hız daki e nasılsın son çektiği hız başka söze gerek yok.
Satıcı OVY
(38) MERKEZ - Kastamonu
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MO
MO
Bu Fiyata Daha İyisi Yok.Evimdeki internet 100Mbps.Huawei H630 modemden geçiş yaptım ve Huawei modemde modemin dibinde bile wifi ile 55-60Mb ancak alıyordum. Şimdi hem laptopum hemde telefonum ile Wifi testi yaptım. 5Ghz evimin her köşesinde çekiyor (evim 164 M2) en dip salona gittim ve 5g ile laptoptan test yaptım yarı çekim gücü göstermesine rağmen yine 90Mb hızı veriyor bu harika birşey. Huawei modemde cep telefonum sürekli bağlantı koparıyordu uzaklaştıkça ama bu modemle 5g 1 kademe bile olsa çekiyor ve hız testinde 60Mb görüyorum. Salonun en dibi duvara bütünleşik şekilde en uzak noktada yaptığım testte ise 20Mb gördüm ki yine çok iyi değer. Telefonu 2.4ghz den bağladığımda evin her yerine çok iyi çekiyor görünüyor ama hız en dipte 4-6Mb kadar düşüyor ki benim için pek önemli değil çünkü 5G heryerde çekiyor. Aynı testi 2.4Ghz üzerinden laptopumdan yaptığımda ise 60Mb hız alabiliyorum ki benim için çok çok iyi. Malum huawei modemle ben bu hızı modemin dibinden bile zor alıyordum. Şuana kadar ki testlerimde cihaz parasının hakkını fazlasıyla veren bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Modem harika gerçekten, çok stabil arayüz ve ayarlar çok güzel.
Satıcı OVY
(35) ETİMESGUT - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BK
BK
Gördüğüm en profesyonel ev tipi modem diyebilirimArkadaşlar bu modemi 1 haftadır kullanıyorum. Bir önceki siparişimdeki modemde iphone'larda kilit ekranından çıkarken internet kesintisi yaşadığım için iade etmiştim. Şimdi size modemin olum (can alıcı) yanlarını sayayım. Modem üzerinde herkesin trafiğini grafik halinde ayrı ayrı görebiliyorsunuz , Modemin toplam bandwith kullanımını görebiliyorsunuz. Cloud üzerinden erişim ve detaylı veri izleme var. Zamanlı wifi yayını var. Kişi başı maximum bandwith belirleme çok kolay. Eşit bandwith dağılımı yapabiliyor. Ağ uzmanı arkadaşlar varsa CLI desteği var. SNMP , NETFLOW , SPAN , SIP , FTP , VPN (GRE,L2TP, IPSEC v.s.) gibi daha sayamadığım bir çok prokolünü aktif ederek kullanabiliyorsunuz. USB üzerinden medya ve dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz. 2.4 GHZ çekim gücünde sıkıntı yok zaten , 5GHZ çekim gücü 1 duvar'a kadar sıkıntı yok , 2nci duvarda ucu ucuna çekiyor. WPA3 desteği var. Aynı SSID'yi hem 2.4 hem 5 GHZ 'den yayın yapabiliyorsunuz. Dinamik kanal seçimi var. Yani say say bitmiyor özelliği. Olumsuz yönleri konusunda net birşey yok. Yani sıkıntı yaşamadım. Bir tek bir forumda bütün özellikleri aktif edersen CPU sorunu yaşayabileceğimizi yazmış. Mesela ben VPN kullanmıyorum. O özelliği kapattım.
Satıcı OVY
(35) ÜMRANİYE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Modem dediğin!En beğendiğim özelliği 5Ghz ile 2.4Ghz arasında otomatik geçiş yapıyor olması. Üründen çok memnun kaldım kesinlikle alacak olanlara öneririm çekim gücü olarakta harika zaten. Airties 5760 kullanıyordum bundan önce. Bu ürün çok daha verimli ve kaliteli. Mesela internette bir şey indiriyorsunuz, tam o arada misafir çocukları geldi video izleyerek interneti sömürüyorlar. Yapılacak şey çok basit hemen çocukların kullandığı internete maksimum 1 Mb verin sizin hızınızı kesemesinler :)) yani böyle bir özelliği de var demek istedim. İstediğin cihaza istediğin maksimum hızı atayabiliyorsun.
Satıcı OVY
(27) ADAPAZARI - Sakarya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
IA
IA
Harika bi ürün,Sonunda tam hız alabildim.Üç gündür kullanıyorum çok başarılı bi ürün , sonunda kablo ile aldığım hızı 5.0ghz Wi-Fi ile alabiliyorum . Keenetic müşteri hizmetleri’de çok ilgili . Anlayamadığım özellikleri onlara yazdığımda tam zamanında ilgilendiler . Sinyale göre 2.4/5.0 Wi-Fi otomatik değiştirme özelliğide çok başarılı , isterseniz ayrı ayrı olarak’da kullanabilir siniz , kurulumuda çok basit , arayüzü ve iPhone uygulamasıda çok kullanışlı ve çok sade güzel . Anlatırsam konu bitmez ,artık tam hız alabildim. Çok teşekkür ederim.
Satıcı OVY
KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GD
GD
MükmmelTek kelimeyle harika. Başka bir markanın aynı fiyat kalitesinde ürünü vardı çekim gücü yetersiz kalıyordu. Bu markayı bilmiyordum araştırdım burdaki yorumlara baktım herkes memnunmuş. Bende sipariş verdim geldi kurdum. Çok basit kurulumu var 2.4 gz ve 5.0 ghz destekliyor telefondan arayüzü yönetebiliyorsunuz. Şuana dek en iyi modemim diyebilirim. Pişman etmez bayıldım. Çağrı merkezlerini aradım uzaktan kurulum yaptılar çok ilgiliydiler bunarada. Düşünmeden alınır 5.0 bandı yan odada sinyali azalıyor okadar
Satıcı OVY
KARTAL - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SE
SE
Tatmin Edici..Arkadaşlar modemi yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Evde 2 Telefon 1 Tablet 1 TV Box 1 Laptop sürekli bağlı kullanıyorum. ve hepsindende kesintisiz bir şekilde verim alıyorum. Cihazın eksik yönünü söyleyemek gerekirse Gigabit Port olmaması bu durum profesyonel kullanıcılar için belki çok gerekli olabilir ama normal kullanıcılar için gereksiz bir ayrıntı.. Bunun dışında iyi yönlerinden bahsedecek olursak Band Steering (2.4 Ghz ve 5 Ghz'yi tek SSID'ye kullanabilme) Wifi Mesh, AdguardDNS ile istemcilere başkaca programlar kurmaya gerek kalmaksızın reklam engellemek, Misafir Ağı oluşturup buraya özel SSID tanımlama, USB'ye takacağınız medya ile uzaktan veri paylaşımı,, hatta ayarları yaptığınızda Sabit IP'ye gerek kalmadan uzaktan modeme bağlantı, diğer arkadaşların bahsettiği gibi bilgisayar kullanmadan torren bağlantısı yönetimi v.s. son olarak Turknet kullanıcısıyım ve hattım altyapı olarak 79 Mbit destekliyor.. ve hız ölçümlerimde çıkan sonuç sürekli istikrarlı bir şekilde En yüksek 78 Mbit ve Ortalama hız ise 74 Mbit civarı gerçekten çok tatmin edici bir router kesinlikle tavsiye ederim.
Satıcı OVY
FATİH - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ŞÖ
ŞÖ
Tavsiye EdiyorumÜrünü sırf yazılımı için aldım ve çok memnun kaldım. Arayüzü ve özelleştirmesi oldukça başarılı bir ürün. +2.4 ve 5 ghz frekanslarını tek yayın üzerinden yapabiliyorsunuz + Bu frekanslar arasında geçişleri otomatik kendisi yapıyor (uzak-ykın) +Bağlı cihazların anlık veri trafiğini izleyebiliyorsunuz (ki en sevdiğim özelliği bu oldu) +Cihaz bloklama, cihaz bazlı limit koyma var +Torent desteği çok stabil. Yoğun kullanıma göre kendisini endeksleyip trafiği meşgul etmiyor. +Medya sunucusu oluşturarak ağ üzerinden dosya ve yazıcı paylaştırabiliyorsunuz +140m2 ev içerisinde herhangi bir çekim sıkıntısı yaşamadım her noktada çekiyor +Bunların hepsini yaparken; Isınmıyor (!) Tek eksik tarafı: -Gigabit portu yok. Medya sunucusuna dosya alıp göndermek biraz can sıkıcı oluyor.
Satıcı OVY
(30) ÇINARCIK - Yalova
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AK
AK
Wi-Fi 5 destekleyen modemKullandığımız cihazlar wifi 5 destekli "bilgisayar, tablet, cep telefonları" İyiki de almışım çekim gücü iyi, modemin arayüzü mükemmel, 5 ghz bandını kullanıyoruz artık. çok fark ediyor. Telekomunum verdiği modem çok geri kalmış bunu anladım. 801 ac yani wifi 5 telekomun verdiği modemde yok.
Satıcı OVY
KEMER - Antalya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SY
SY
Çok hızlı çok stabil çok çok iyiWiFi resmen uçuyor. Dublex evin üst katında bile HD video izleyecek güçte 20-25 mbps hızla çekiyor. Kurulumu çok kolay. Aplikasyonu çok başarılı. Evde tüm cihazların İnternet hızını ayarlayabiliyrsunuz.
Satıcı OVY
(38) MERKEZ - Bilecik
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
YD
YD
Kesinlikle alın6 saattır kullanıyorum sonunda 4320 piksellik videoları izlemeye başladım. 3 yıl önce kullandığımız telekom şirketinin verdiği H..... adlı modem markasından buna geçtim, 480 pikselden yukarı bir video açtığımda buffer dolsa da donmadan izlesem diyerek mutfakta krem şanti karıştırıp cips tabağı kola hazırlayan biri olarak yazıyorum. İnternet gondoldan hızlı gidip geliyordu. Kendinize eziyet etmeyin ürün sandığımdan iyi adı duyulmuş markalarla haksız rekabet ediyor, ürüne dava açılıp piyasadan kaldırmadan bence hemen alın. Bu fiyata bu kalite. Arayüz çok kolay ve çok fonksiyonlu kızdığınız, sinirlendiğiniz birinin internet hızını düşürebilir, listeden silebilir hatta şu saatler arası kullanabilsin diyebilirsiniz :)
Satıcı OVY
(28) EYÜP - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
IY
IY
F/p ürünüGüzel bir F/p ürünü 24 mpbs hattım var ilk başlarda hızda bir düşüş yaşadım sonra modemde snr ayarları bölümünün olduğunu farkettim bu daha önceki modemlerimde yoktu o snr hat ayarlarını yapınca testlerde 25 26 mpbs çıkmaya başladı. Ürün ev kullanıcıları için çok iyi bir F/p ürünü. Wifi performansı da evim 120 metrakare olduğu için bana yeterli geldi aldığıma pişman etmedi.
Satıcı OVY
(39) ŞİRAN - Gümüşhane
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SK
SK
Beş YıldızUzun yıllardır çeşitli modemler kullandım. En son Linksys almıştım, bağlantı sorunları dolayısıyla iade ettim. Keenetic marka modemleri denemek istedim. İlk kurulum sonrası izlemimim gayet iyi. Daha önce kullandığım modemlerin çok çok ötesinde bir teknolojisi var. Modem arayüzü çok kullanışlı.OVY'den sipariş verdim, çok kısa bir süre içerisinde elime ulaştı.
Satıcı OVY
(24) ESENYURT - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ZK
ZK
Muhteşem bir modem arkadaşlar tavsiye ederimalmaya karar vermeden önce yorumları incelemeleri okudum ve izledim alıcak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim kullanmaya başlayalı 2 gün oldu diğer marka modemlerden bariz bir şekilde açık ara önde bir modem arayüzü türkçe kurulumu çok basit kendi kendini güncelleme özelliği var..! ( diğer markalar ürünlerini güncellemiyorlar aklınızda olsun çok önemli bir özellik bu..! ) kullanmadığınız gereksiz özellikleri devre dışı bırakabiliyorsunuz. alacak arkadaşlar modemin sitesine cihazlarını kayıt ederlerse garanti sürelerine +1 sene ilave ediliyor bilginiz olsun 4 sene garantili tek kelime ile harika bir modem daha önce ben modem kullanmıyormuşum dedim hemde ünlü markanın pahalı bir modelini kullanıyordum...! ( 4 sene kullandım 1 güncelleme bile yayınlamadılar...! ) Bu modemde ısınma yok, wifi çekim gücü gerek 2.4 ghz gerekse 5 ghz gayet yeterli...
Satıcı OVY
(39) MERKEZ - Edirne
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GG
GG
Her kuruşunu hak eden bir modemSatıcı ve Kargo ürünü sağlam pekiyi açılmamış, hızlı bir şekilde tarafıma göndererek görevini yaptı. Teşekkür ederim. Yazılımsal Özellikleri en fazla olan modemlerden biri... Bu kadar çok özelliği bu kadar sade bir arayüz ile sunmak hayran kalınası birşey. Modemin her özelliğinden çok memnun kaldım. İnşallah uzun yıllar bu şekilde kalır.
Satıcı Elmacık
(31) ÜMRANİYE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
NU
NU
MukemmellModemi kurar kırmaz ne Pink ne bağlantı sorunları ne birşey kaldı herkese öneririm
Satıcı OVY
(26) ALANYA - Antalya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
ASUS DSL-N16 Ebeveyn Kontrol Destekli-VPN-ADSL-VDSL-FiBER-Modem Router
Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
TP-Link VC220-F3v AC 1200Mbps Kablosuz 2,4 ve 5 Ghz Dual Band VoIP 4 Port’lu ADSL/VDSL Modem Router
%33
414,00 TL 276,50 TL
Sepette %6 indirimli fiyat
259,91 TL
%28
449,00 TL 322,53 TL
Sepette %13 indirimli fiyat
278,99 TL
%26
639,90 TL 472,04 TL
Sepette %7 indirimli fiyat
439,00 TL
%31
433,05 TL 299,00 TL
Satıcı
Vizyon Bilgisayar 9,8
Yenisey 9,8
OVY 9,9
Hepsiburada
Yorumlar
(332)
(157)
(199)
(43)
Anten Gücü 2 dBi 2 x 5 dBi 4 x 5 dBi 2 x 5 dBi
Ethernet Çıkışı Yok 4 Port 4 Port 4 Port
Kablosuz Bağlantı Hızı Belirtilmemiş 300 Mbps 1200 Mbps 1200 Mbps
USB Yok Var Var Yok
Wireless Özelliği 802,11 b/g/n 802,11 b/g/n 802,11 a/b/g/n/ac 802,11 a/b/g/n/ac
Başa dön