Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KFDS K68 Kifidis Kurbağa Sıcak/soğuk Jel Kompres 11.6x9.7 cm

KFDS
30,00 TL
( / adet)
beden
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012179/26012203
İncinme, burkulma, kas ağrısı, şişkinlik tendon iltihabı ve spor yaralanmalarında rahatlama sağlar.
Kullanma Talimatı:
Sıcak Kullanım İçin: Kompresi havluya düz olarak sardıktan sonra mikrodalgaya yerleştiriniz ve güç seviyesini yüksek bir değere ayarlayınız. Mikrodalga fırınlar değişik özelliklerde olduğundan, uygun sıcaklığa ulaşmak için az ya da çok zaman gerekebilir. Bir havlu da ısıtma süresini arttırabilir veya azaltabilirsiniz.
Soğuk Kullanım İçin: Kompres, kullanmadan önce en az bir saat dondurucuda bekletilmiş olmalıdır veya anlık kullanımlar için paketi dondurucuda tutabilirsiniz. Kompresi bir havlu veya kumaşa sarınız ve ardından etkilenen bölgeye uygulayınız.
UYARI:
Mikrodalgada fazla ısıtılan paket üründe yangına, hasara ve tahribata neden olabilir. Paketi doğrudan tene uygulamadan önce havluya veya kumaşa sarınız. Eğer ısıtırken ürünün şişkinleştiğini gözlemlerseniz, mikrodalgayı kapatınız ve mikrodalgayı açmadan önce şişkinliğin azalmasını bekleyiniz. Dolaşım problemi veya kronik ağrılardan şikayetçiyseniz, kullanmadan önce doktora başvurunuz.

Provides relief cases of strains, sprains, muscle soreness, swelling, tendinitis and sport injuries.
Instruction for Use:
For Hot Compress: Place the compress in a microwave after cover flat on towel, set power level to high. Since microwave ovens vary, more or less time may be required to reach to proper temperature. Increase or decrease heating time in a towel.
For Cold Compress: Compress shold be stored in freezer for at latest 1 hour before using, or keep one compress in the freezer for instant use. Wrap compress in a towel or cloth and then apply to affected area.
CAUTION:
Overheating the pack in the microwave can burn, damage or destroy product. Wrap the compress with cloth or towel before applying to bare skin. If any swelling of the pack is observed while heating, turn off the microwave immediately and wait for swelling to go down before opening microwave.
Before heating, the pad should be at room temperature. Consult physician before use if you suffer from chronic pain or circulatory problem.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002Z9BNH
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön