Manzara

Manzara Puzzle Yapbozlar

Doğanın renklerini, canlılığını, ritmini yansıtan manzara puzzle yapbozlar, çok sevdiğiniz hobiniz için zaman ayırırken, bir araya getirdiğiniz parçaların huzur veren dünyasına da girmenizi sağlar. Şehrin gürültüsünden, kalabalığından, kirliliğinden bunaldığınızda bir kaçış yolu olur. Gitmek isteyip de gerçekleştiremediğiniz gezileriniz, yakınınızda olmayan denizin görüntüsü, yapbozlar sayesinde yakınınıza gelir. Anatolian, Castorland ve Educa gibi markaların, birbirinden çekici manzara modellerinden birini kendiniz ya da sevdikleriniz için seçebilirsiniz.

Manzara Puzzle Yapboz Fiyatları

Manzara puzzle’lar gürül gürül akan şelaleler, dağların arasından gelen nehir, küçük bir göl ya da deniz manzarası ile suyun yakınında olma duygusunu çağrıştırır. Yeşillik ve çiçeklerle dolu tablolardan oluşan yapbozlar, birkaç saatliğine de olsa doğanın içinde yaşamanızı sağlar. Sahilde bir gün batımında denizin ışıltısı ya da denizin derinliklerine indiğinizde görebileceğiniz rengarenk deniz canlıları, farklı duygular hissettirir. Karla kaplı dağların arasında kalan küçük ev, kimi zaman yalnızlığın hüznünü kimi zaman da doğanın ortasında insanın kendisiyle baş başa kalabilmesinin huzurunu yansıtır.

Doğanın içinde yer alan evlerin yansıtıldığı çizimler de manzara puzzle’lar arasında sıklıkla görülebilir. Dağ evleri, köy evleri, bağ evleri, Akdeniz evleri gibi yapboz modelleri bunların arasında sayılabilir. Doğanın renklerini taşıyan yapbozlar, masallardan çıkma gerçeküstü görsellere benzemesi ile dikkat çeker. Benzersiz özellikleri ile dikkat çeken bu manzaraların içinde yer alabilmek için siz de puzzle çeşitlerini inceleyerek bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Manzara yapboz fiyatları markalara, parça sayısına ve modellerin boyutlarına göre farklılık gösterir. Her bütçeye uygun yapboz çeşitleri arasından, beğendiğiniz manzaraları inceleyebilir, istediğiniz görsellikte ve parça sayısındaki modellere ulaşabilirsiniz.

Manzara Puzzle Yapbozları

Manzara yapbozlar, genellikle ünlü ressamların tablolarından ya da popüler tablolardan seçilen örnekler ile oluşturulur. Puzzle’ları hayatının bir parçası haline getirmiş olanlar ve manzara modellerinden hoşlananlar için birçok ürün çeşidi yer alır. Vazgeçilmez bir deniz aşığı iseniz, denizin her halinin yansıtıldığı yapboz modellerini tercih edebilirsiniz. Denizin en sakin halini yansıtan gün batımları, hırçın dalgalara sebep olan fırtına anının resmedilişi, suyun üstünde yüzen yelkenliler, uzaktan izlemeye doyamayacağınız deniz feneri, yapbozlar sayesinde her zaman sizinle olabilir. Suyun her türlüsünü sevenler için göl, nehir ve şelale manzaralarını da bulabilirsiniz.

Yazı, sıcağı, güneşi seviyor iseniz, hem deniz kıyısında hem de sıcakta bir köy evinde dinlenme saatlerinin yansıtıldığı puzzle’lardan birini seçebilirsiniz. Karlı dağların soğuğunu yüzünüzde hissedeceğiniz ürün çeşitlerini de görebilirsiniz. Puzzle modelleri 500, 1000, 2000, 3000 parçadan oluşabilir. Beğendiğiniz görsel ve sabrınız, hangisini seçeceğiniz konusunda size yol gösterir. Akşam eve geldiğinizde dinlenmek, günün stresinden kurtulmak ya da aileniz ile ortak bir şeyi paylaşmak için puzzle’lar en iyi araçtır. O anların değerini bilerek puzzle’ı tamamladığınızda çerçeveletip evinizin duvarına asabilir ya da sevdiğiniz birine hediye edebilirsiniz.

Yapbozlar, zihni dinlendirir; ancak manzara yapbozlar, bu etkiyi ikiye katlar. Kocaman bir tablonun içindeki renkleri bir araya getirirken oradaki küçük bir noktada kendinizi hayal edersiniz. Çünkü istediğiniz her an öyle bir yerde bulunabilmek kolay olmayabilir. Bazen ağaçlı, uzun bir yolun bulunduğu modeli tamamladığınızda, o yol boyunca, aylarca yürümüş olduğunuzu fark eder, zihin yolculuğunuzda çözmüş olduğunuz problemlere şaşırabilirsiniz. Üstelik manzara modellerinden birini bitirip duvarınızda asılı olduğunu gördüğünüzde, onun dinlendirici etkisini hala hissetmeye devam ettiğinizi fark edersiniz.

Bu tür yapbozlar, hediye için de hoş bir alternatiftir. Genellikle doğadan gelen huzur verici bir hediye almanın sevinci, hiçbir şeye değişilmez. Birçok manzara yapboz arasından beğendiklerinizi inceleyebilir, içinde bulunmak istediğiniz manzaraları bulabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Manzara Puzzle ve Yabozlar

2748 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 43 / 2748 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?