Makyajın en dikkat çekici ve en özenilen kısmı hiç şüphesiz ki göz makyajıdır. Gözlerinizi ön plana çıkaracak şekilde doğru renklerle vurgulanmış, yeterli yoğunlukta bir göz makyajı için Maybelline göz farları size yardıma hazır. Makyajınızın her adımında size eşlik edecek çeşitlilikte ürünleriyle, makyaj çantanızın vazgeçilmez markası Maybelline'in göz farları da diğer ürünleri gibi çok seviliyor. Metalik ve mat bitişli dokuları ile her zevke hitap eden farlar size profesyonel bir göz makyajı sunuyor. Maybelline göz farlarının zengin renk çeşitliliğine sahip ister krem ister toz yapıda formlarına uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Maybelline Krem Farlar

Maybelline'in popüler Color Tattoo'ları ile göz makyajınızın kalıcılığı gün boyu sürer. Bu harika kremsi farları dilerseniz parmaklarınız ile dilerseniz fırça ile birkaç dokunuşta göz kapaklarınıza uygulayabilirsiniz. Uzun süre kalıcılık sağlayan, pigmentasyonu oldukça yüksek bu krem farları ister mat ister metalik renklerde tercih edebilirsiniz. Daha yoğun renkler için birkaç kat uygulama yapabilirsiniz. Doğal tonlarda olan renkler, diğer farlarınız için harika bir baz oluşturacağı gibi aynı zamanda gölgeli bir göz makyajı için üzerine uygulayacağınız diğer renklerin de kalıcılığını artıracaktır. Maybelline krem farlar kolayca ve hızlı bir şekilde uygulanıp, özenerek yapılmış kusursuz bir göz makyajı sonucunu elde etmede en pratik yardımcınız olacaktır.

Maybelline Tekli Farlar

Maybelline'in tozutmayan, yüksek pigmentasyona sahip metalik ve mat bitişli tekli farları her cilt tonuna uyan, göz kapağınızda kolayca dağılan yapıları ile makyaj masanızın vazgeçilmezi olacak. Daha doğal bir görünüm için mat bitişli farları tercih edebilirsiniz. Daha çarpıcı ve belirgin gözler için ise parlak bitişli farlar size istediğiniz görünümü sağlar. Maybelline tekli farları tek başına tüm göz kapağınıza uygulayıp harika bir göz makyajı elde edebileceğiniz gibi gölgelendirme yaparak da çarpıcı bakışlar elde edersiniz. 

Maybelline Far Paletleri

Günümüzün en revaçta makyaj yardımcıları kesinlikle makyaj paletleri. Göz makyajı sizin için olmazla olmaz ise, makyajınızın en vurgulayıcı detayı olduğunu düşünüyorsanız Maybelline far paleti hayatınızı kolaylaştırır. Özellikle gölgeli göz makyajı sevenler için ihtiyaç duyulabilecek birçok rengi içinde barındırdığı için pratik bir uygulama sağlar. Bununla birlikte göz makyajında yaratıcılığınızı konuşturmayı sevenlerdenseniz; far paletindeki birbiri ile uyumlu renkleri fırça ile birbirine karıştırıp benzersiz tonlar yakalayabilirsiniz. Sıcak ve soğuk tonların birlikte yer aldığı paletler ile harika göz makyajı kombinleri yakalayabilirsiniz. Ayrıca genelde eliniz nude tonlara gidiyorsa doğadan ilham alan toprak tonlu far paletleri sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Maybelline far ve aydınlatıcı paletleri, yoğun renkleri ve kalıcı yapıları ile hem göz makyajınız için birbirinden kullanışlı far renklerini hem de cildinize ışıl ışıl bir görünüm kazandıran aydınlatıcıları bir arada sunar. Ten makyajınızın yanı sıra aydınlatıcıyı küçük bir dokunuş ile göz pınarlarınıza uygularsanız daha canlı ve aydınlık bir göz makyajı elde edebilirsiniz. Göz makyajınız bittiğinde gözlerinizi daha da belirginleştirmek isterseniz kaş altınıza da bir miktar aydınlatıcı sürebilirsiniz. 

Gölgeli Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

  • Gözlerinizi ön plana çıkaran kusursuz bir gölgeli göz makyajı için birbirini tamamlayacak açık, orta ve koyu olmak üzere 3 renk tonu belirleyebilirsiniz.
  • En açık rengi baz olarak tüm göz kapağınıza dağıttıktan sonra crease olarak da adlandırılan göz katlanma bölgesine orta tonu yarım ay şeklinde fırça ile güzelce dağıtabilirsiniz.
  • Son olarak bir karıştırma fırçası ile seçtiğiniz en koyu tonu göz bebeğinizin ortasına denk gelen bölümden dışa doğru bolca karıştırıp homojen bir dağılım yakalayana kadar uygulayabilirsiniz.
  • Daha belirgin gözler için en koyu tonu alt kirpik diplerinize hafifçe sürebilirsiniz.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Maybelline Göz Farı Fiyatları ve Modelleri

Marka
Toplam 24 / 72 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010965/32010984/maybelline