Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Maylo Puf Mendil 100 Adet

Maylo
41,00 TL (Adet 41,00 TL)
(41,00 TL / adet)
Bu üründen en az 2 adet satın alabilirsin.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001551

3 katlı yapısı sayesinde ıslak yüzeylerde kullandığınızda sıvı çeker ve dayanıklıdır. Bu sayede Maylo puf mendil ıslanınca parçalanmaz. Maylo puf mendil 100 yaprak olup, karışık renklerde gönderilir. Görselde görünen 3 renk ambalajın içerisindeki ürün yapısı birebir aynıdır. Sadece dış ambalaj farkı mevcuttur. Maylo puf mendil, 3 katlı yapısı sayesinde oldukça yumuşaktır. Şık tasarımı ve kaliteli yapısıyla ofisinizde, evinizde, makyaj masanızda rahatlıkla bulundurabilirsiniz. Kış mevsiminde daha çok kullanılır gibi düşünülse de aslında Maylo puf mendil her mevsim ve her yerde ihtiyaçlarımızı karşılar. Hasta olduğunuz zamanlarda yoğun kağıt mendil kullanımından kaynaklanan burun kenarları kuruluğu ve tahrişini Maylo puf mendil kullanarak önleyebilirsiniz. Kağıt mendiller gün içinde sıklıkla kullanılan hijyen ürünlerinin başında gelir. Detaylı hijyen sağlayamadığımız okul, toplu taşıma ya da alışveriş merkezleri gibi kalabalık alanlarda temizlik süresini kısa süreye indirgeyen bu ürünler, hayatımızın olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Maylo puf mendil eski tip karton kutulu mendillere yeni bir soluk getirerek modern bir ambalaj tasarlamıştır. Mendil adeti sayesinde hem daha az paket tüketilmesini hem de daha az maliyetli olmasını sağlar.

Mendiller, ambalajının üzerindeki çizgiyi iki yana çekince açılan delikten  tek tek çıkartılarak kullanılır. Bu sayede diğer mendillere ihtiyaç olmadığı sürece el teması kurulmaz. Bu şekilde hem diğer mendillerin temiz kalması sağlanır hem de peçeteler ambalaj içerisinden dökülmez. Mendiller ambalajından çıkarılırken birbirlerine yapışmaz.

Maylo puf mendil normal rulo peçetelerden daha yumuşak bir yapıya sahip olduğundan cildiniz tahriş olmaz. Aynı zamanda hassas ciltlere ve koku hassasiyeti olan kullanıcılara uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Maylo puf mendilin pamuksu dokusu sayesinde makyaj temizleyici ile mendil yırtılmadan makyajınızı arındırabilirsiniz. Bebek ve çocuk sahibi ailelerin sıklıkla başvurduğu kağıt mendiller; vücut, el, ağız temizliklerinde eşsiz bir kolaylık sağlarlar. Hem kişisel bakımınızı yapmak hem de her an her yerde hijyen sağlamak için Maylo puf mendil iyi bir tercih olacaktır.

Son derece hafif olan bu ürünleri taşımak da fazlasıyla kolaydır. Kolay taşınabilir tasarımı sayesinde çocuklarınızın beslenme çantalarına, arabanıza ve kendi çantalarınıza koyabilirsiniz.


İş yerlerinde, okullarda, evlerde ve mutfakta bulunan kağıt mendiller bir hayli kullanışlı yardımcı ürünlerdir. Hızlı ve pratik kullanıma sahip olan bu ürünlerin yaygın kullanımı dikkat çekmektedir. Temizlik ve hijyenin yanı sıra sıvı dökülmelerini içeren küçük kazalara, anında müdahale etmek için kullanılırlar. Bu gibi durumlarda, 3 katlı yapısı sayesinde yüksek sıvı çekme gücüne sahiptir. Dökülen sıvıları her türlü yüzeyden rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Maylo puf mendil son derece emici olduğu için olabildiğince az miktarda mendil kullanarak tasarruf edebilirsiniz. 

Yumuşak dokulu ve yoğun yapılı Maylo puf mendil, sıvıyla temas ettiği anda kolay kolay deformasyona uğramamaktadır. Islak yüzeyleri temizlerken erime yapmaması sayesinde minimum miktarda kağıt mendil kullanılır. Maylo puf mendil yaprakları tek kullanımlık olduğundan virüs veya bakteri yayılımını da önler. Mendilleri ambalajının içinden çıkarıp farklı bir kutuya koyarak da kullanabilirsiniz.

Renk Beyaz
Yaprak Sayısı 100 Adet
Türü Düz / Katsız
Koku Parfümsüz
Kat Sayısı 3 Katlı
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004WJ0OD
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön