Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Oleika
Oleika Gemlik Tipi Doğal Fermente Kahvaltılık-Salamura Zeytin Büyük Boy 1 kg

Oleika Gemlik Tipi Doğal Fermente Kahvaltılık-Salamura Zeytin Büyük Boy 1 kg

Oleika
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001474/28001511
Oleika Gemlik Tipi Doğal Fermente Kahvaltılık-Salamura Zeytin Az Tuzlu Büyük Boy Net 1 kilogram
YENİ SEZON
OLEİKA İRİ BOY KAHVALTILIK-SALAMURA ZEYTİN
(DOĞAL FERMENTE)

1 er Kiloluk Vakumlu ambalaj
Gemlik-Trilye tipi Mudanya Zeytini
260-280 TANE

KAHVALTILIK-SALAMURA FERMENTE YÖNTEMİ NEDİR ?


Zeytinlerimizin hasatını Kasım-Aralık aylarında gerçekleştiriyoruz. Mahzenlerimizde 12 ay boyunca sadece tuz ve su ile doğal fermente yöntemiyle elde edilmiştir. 


İçerisine hiçbir katkı, koruyucu vs. kimyasal madde ilave etmiyor, sadece kaya tuzu kullanarak hazırlıyoruz.Kahvaltılarınızda çerez niyetine yiyebileceğiniz, özlediğiniz o lezzeti sizlere sunmanın gayreti içerisindeyiz.

BİZ KİMİZ ?
Bir ağaç düşünün, adı neredeyse tüm kutsal metinlerde geçen, meyvesi antik çağlarda şifa kaynağı olarak anılan, meyvesinden çiçeğine, odunundan yaprağına kadar her zerresi şifa olan bir ağaç.
Zeytin Ağacı

Mucizenin adıdır zeytin. Tüm bereketiyle şenlendirir sofralarımızı ama emek ister, özveri ister sevgi ister.
İşte bu duygularla 1981 yılında başladı yolculuğa canını dişine katıp alın teriyle var olan emekçi babamız Ekrem AYDIN. 61 yıllık uzun sayılamayacak ömrüne, diktiği onlarca zeytin fidanı, satın alıp gözü gibi baktığı zeytin ağaçları, hayatının her anında yanında olan başı dik emekçi bir eş ve gözünü arkada bıraktırmayacak evlatlar bıraktı.
Barışın ve kardeşliğin başkenti Mudanya’da babamızın kendi emekleriyle başlattığı bu serüveni bizler AYDIN ailesi olarak butik çalışma prensibi ile O’nun adıyla devam ettirme gayreti içerisindeyiz. Zeytin ağaçlarının bakım aşamasından, toprağı işlemeye; hasat zamanından seçme işlemine; sıkım aşamasından depolama aşamasına; dolum aşamasından paketleme aşamasına kadar her şeyi ile bizzat kendimiz ilgilendik.

Bizler sağlığına değer veren çocuklar yetiştirmeye özen gösteren öğretmen bakış açımızla mutfağımızdan eksik olmayan bu nimeti en doğal haliyle sofralarınıza ulaştırma çabası içerisindeyiz.
NEDEN OLEİKA ?
Vücudumuzun ihtiyacı olan doymamış yağ asitlerinin en önemlisi olan Oleik Asit ilham kaynağımız oldu. Adımıza ismini veren bu doğa mucizesini en doğal yollarla sizlerle buluşturuyoruz.
Oleika- Ekrem AYDIN'ın emanetiyle... 
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön