Bebekler henüz yeterli bilince ulaşamadıkları için tuvalet ihtiyaçlarını giderme konusunda yardıma ihtiyaç duyarlar. Tuvalet ihtiyaçları sırasında kirlenmelerini önlemek amacıyla bebek bezlerinden yararlanılır. Bebeklerin hassasiyetine uygun olarak bez üretimi yapan kaliteli markalar bulunur. Önlem bebek bezi son dönemin sevilen markaları arasında yer alır. Önlem markası, bebeklerin cilt özelliklerine uygun bez üretimi yaparak fark yaratır. Markanın bebek bezleri parfüm, paraben, klor ve nonilfenol gibi sağlığa sakıncalı maddeler içermez. Markanın bezleri, laboratuvarlarda test edilerek sizlere ulaştırılır. Bu testlerin sonucunda zararlı madde içermediği belli olan markanın ürünlerini gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Önlem bebek bezleri E vitamini içerir. İçerdiği E vitamini, bebeklerin cildindeki nem oranını korumaya yardımcı olabilir. Bu özellik, pişik problemini asgariye indirmeye destek olabilir. Bunun yanı sıra bebeklerin cildinde oluşan tahriş sonrası rahatlatıcı etkisi olabilir. Ayrıca markanın bebek bezinde papatya özü bulunur. Antiseptik özelliği taşıyan papatya, bebeklerin cildinde oluşabilecek problemleri önleyebilir. Bunun yanı sıra temizliğe destek olurken, cildi nemlendirebilir. Bebek bezinin içeriğinde bulunan aloe veranın da bebeklerin cildi için pek çok faydası olabilir. Yıpranan cildi yenileme özelliği bulunan aloe vera, bebekler için büyük avantaj sağlayabilir. Çeşitli bakterilerin önlenmesine de destek olabilir. Ayrıca Önlem bebek bezlerinde ipek proteini yer alır. Marka bu özelliği ile fark yaratmayı başarır. İpek proteini su tutma özelliğine sahip olması nedeniyle bebek cildinin kurumasını önleyebilir. Bunun yanı sıra idrar sonucunda oluşan fazla sıvıyı uzaklaştırarak cildin nem dengesini korumaya destek olabilir.

Kalitesiyle Fark Yaratan Önlem Bebek Bezi Özellikleri

Başarılı markanın bebek bezi Oeko-Tex sertifikasına sahiptir. Önlem marka bebek bezinin farklı bedenler için çeşitleri mevcuttur. Her ihtiyacı karşılamaya yönelik üretim yapan marka, beklentilerin karşılığını verir. Kaliteli markanın bebek bezi paketleri farklı adetlerde bulunabilir. Markanın bebek bezi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Önlem bebek bezi 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara, 5 numara ölçü alternatifleri ile sunulur ve bu ölçüler bebeğinizin kilosu ile bağlantılıdır.
  • 1 numara bebek bezi 2 ila 5 kg ağırlığında bulunan bebeklere uygun olabilir. 2 numara olanlar ise 3-6 kg ağırlığına sahip olan bebeklerde kullanılabilir.
  • Markanın 3 numaralı bebek bezi, 4 kg ile 9 kg arasında ağırlığa sahip olan bebekler için önerilir. 4 numaralı bebek bezi ise 7 ila 14 kg ağırlığında bulunan bebekler için uygundur.
  • 5 numaralı önlem bebek bezi 11-18 kg ağırlığa sahip olan bebekler için tercih edilir. Bunun yanı sıra Önlem bebek bezi 6 numara, 7 numara çeşitlere de sahiptir.
  • 6 ve 7 numaralı bebek bezleri, 16 kg ve üstü ağırlıklar için uygun olan seçeneklerdir.
  • Önlem yenidoğan bebek bezi, bitkisel içeriği ile bebeklerin hassas cildini korumaya destek olabilir. Hiçbir zararlı madde içermeyen yenidoğan bebek bezleri 40 ve 69 adetli paketlerde bulunabilir.
  • Önlem bebek bezi sızdırmayan bariyerlere sahiptir. Bu özelliği ile hem bebekler hem de ebeveynler için avantaj sağlar.
Bebeklerde Konfor Sağlayan Önlem Bebek Bezi

Kaliteli markanın bebek bezleri, güven sağlayan özellikleri ile ebeveynlerin tercihi olabilir. Cırt cırtlı yan bantları pratik kullanım imkanı sağlar. Bunun yanı sıra sızdırmayan bariyerleri ile bebeklerin daha konforlu olmasına imkan verir. Önlem bebek bezi ne kadar konfor sağlar diye merak ederseniz, bezin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Seçkin markanın bebek bezlerinde yer alan emici ve dağıtıcı tabaka ıslaklık hissini azaltarak bebeklerin rahatsız olmasını önleyebilir. Ayrıca bu emici tabaka pişik oluşumlarını asgariye indirebilir. Kaliteli bebek bezinin dış yüzeyi sızdırmayan tekstil malzemeden yapılır. Bu özellik sıvının dışarı sızmasını önleyerek konforlu kullanım imkanı sunar. Bebek bezinde bulunan emici ve dağıtıcı tabakanın dışında çift katlı emici bölgesi de yer alır. Böylece emici özelliği çok yüksek olan bebek bezi, rahatsızlık hissi yaratmaz. Kaliteli markanın bebek bezi nefes alan yan yüzeye sahiptir. Nefes alan yüzey sayesinde bebeklerde pişik ve dolayısıyla tahriş gibi problemler olmayabilir. Bebeklerin sağlıklı gelişimi için bu özellik avantaj sağlar. Böylece bebekler daha mutlu ve neşeli olabilir. Dolayısıyla onların mutluluğu sonucunda siz de daha keyifli ve rahat olabilirsiniz. Bebek bezlerinin konfor sağlayan özellikleri, çocukların yaşam kalitesini artırabilir. Markanın cırt cırt bantlı bebek bezleri dışında, külot yapısında çeşitleri de bulunur. Önlem külot bebek bezi pratik kullanım imkanı sağlar. Bu model, hem ebeveynler hem de bebekler için avantajlı özelliklerde bulunur.

Bütçe Dostu Önlem Bebek Bezi Fiyatları

Önlem bebek bezi fiyatları adet sayısına göre değişebilir. Sahip olduğu özellikler ve pakette yer alan bez adedi dikkate alınarak fiyat belirlemesi yapılabilir. Markanın bez fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda sunulur. Belirli zamanlarda yapılan kampanyalar, Önlem bebek bezlerinde indirim sağlayabilir. İndirimler dahilinde markanın bebek bezleri, bütçe dostu fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Bu avantajlı fiyatlarla ihtiyaçlarınızı gidermek için kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Önlem bebek bezlerini sizden önce alarak kullanan müşterilerin önerilerini dikkate alabilirsiniz. Önlem bebek bezi kullananlar ürün görsellerinin altına paylaşım yaparak deneyimlerini aktarabilirler. Bu paylaşımlarda hem markanın kalitesi hem de bebek bezlerinin özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer alabilir. Sizlerde Önlem bebek bezi yorumlarını inceleyerek fikir sahibi olabilir ve daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Bu özellik kaliteli alışveriş imkanı sunarak, memnuniyetinizi artırabilir. Hepsiburada üzerinden ürünleri inceleyerek, cazip fiyat avantajlarıyla Önlem bebek bezi online satış imkanından yararlanabilirsiniz. Böylece hem güvenli hem de rahat alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Önlem Bebek Bezi Numarası Nasıl Seçilir?

Önlem bebek bezi paketlerinde, kullanım özellikleri mevcuttur. Bebeklerin kilosuna göre numaralandırılan bebek bezleri seçiminizi kolaylaştırır. Numarasının yanında, bebeğin kilosu dikkate alınarak bez çeşidini rahatlıkla seçebilirsiniz. Markanın paketlerinde yer alan bu bilgiler, ebeveynler için büyük avantaj sağlar.

Önlem Bebek Bezi Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Bebek bezi seçimi yaparken numarasının dışında, ürün özelliklerine dikkat edilir. Bebeklerin hassasiyeti göz önüne alınarak özenle incelenir. Kaliteli markanın bezleri, bebek cilt özelliklerine uygun olabilir. Ayrıca bebeklerin rahat hareket etmesine imkan sağlayan konforlu kullanım özelliği ile fark yaratır. Bu özellikleri inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Önlem Bebek Bezinin İçeriğinde Bulunan Zeytinyağ Ne İşe Yarar?

Önlem bebek bezi çeşitlerinde bulunan bitki özleri fark yaratır. İçeriğinde bulunan her bitki özünün farklı yararı bulunur. Bunlardan biri zeytinyağıdır. Zeytinyağı, bebeğin cildini nemlendirerek doğal yumuşaklığını korumasına destek olabilir. Bunun yanı sıra, sıvı sonucu oluşabilecek tahrişe karşı önlem oluşturabilir. Kaşıntı ve kızarıklık gibi problemlerin oluşumunu azaltabilir.

Önlem Bebek Bezi Kaç Saatte Bir Değiştirilir?

Yenidoğan bebeklerin bez değişimi sık yapılır. Bunun nedeni daha sık idrar yapmaları ile ilgilidir. Bu nedenle yenidoğan bebeklerin bezlerini günde 6 ya da 7 defa değiştirmek doğru olabilir. Ayrıca her bez değişiminden sonra Önlem ıslak mendil ile temizlenmesi gerekebilir. 6. aydan itibaren bez değiştirme sıklığı azaltılabilir. Günde 3 ila 4 kez bez değişikliği yapmak yeterli olabilir. Bununla birlikte bebeğinizin idrar yapma sıklığına göre gözlem yaparak, markanın bebek bezini değiştirme sıklığını belirleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Önlem Bebek Bezi

84 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Bebek Temizlik ve Bakım
Bebek Temizlik ve Bakım
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 84 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/onlem