Bebek bezleri, bebeklerin tuvalet ihtiyaçlarını konforlu bir şekilde gidermesine ve tuvalet sonrası temizliklerinin kolayca gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Emici ve sızdırmaz yapılarıyla öne çıkan Önlem Bebek Bezi çeşitleri, oldukça hassas bir cilde sahip olan bebeklerin kuru kalmasını mümkün hale getiriyor. Altları kirli ve ıslak kalmayan bebekler, huzurlu saatler geçirirken ebeveynleri de rahat ediyor. Hızlı gelişen ve her dönem hassasiyeti farklı olana bebekler, markanın dönemlere özel geliştirdiği ürün seçenekleri sayesinde kendileri için ideal bebek bezlerine kavuşuyor.

Farklı Kiloda Bebekler İçin Zengin Beden Seçenekleri

 • Önlem Bebek Bezi ürün yelpazesi içerisinde 2 - 5, 4 - 9, 7 - 14, 9 - 16 ve 11 - 18 kilogram bebekler için tasarlanmış model seçenekleri yer alıyor.
 • Markanın bebek bezi çeşitleri, 1 (yeni doğan), 2 (mini), 3 (midi), 4 (maxi), 4+ (maxi plus) ve 5 (junior) olmak üzere farklı beden seçenekleriyle sunuluyor ve ebeveynlerin kolay bir şekilde bebeklerine uygun ürün seçimi yapabilmesini sağlıyor.
 • Almanya’da bulunan Dermatest GmbH kliniğinde yapılan uluslararası ölçekli değerlendirmeler sonucunda 5 yıldızlı üstün segmente layık görülen ve kalitesi tescilli duruma gelen markanın bebek bezleri, bebeklerinin kullandığı ürünleri itinayla seçen ebeveynlerin seçimi oluyor.
 • Tüm bebek bezi modellerini elastik bantlı olarak dizayn eden marka, bebeklerin rahat etmesini ve ebeveynlerin bez değişimini hızlı ve sorunsuz gerçekleştirmesini mümkün kılıyor.
 • Bebek bezlerinin bariyerli tasarımı, sıvının hapsedilmesini sağlayarak sızma meydana gelmesinin önüne geçiyor.
 • Mega paket seçeneğiyle sunulan Önlem Bebek Bezi ürünleri, standart paketlere göre daha fazla bebek bezi içerdiklerinden tüketimi yoğun olan bebekler için tercih ediliyor.

Süper Emici Tabaka ve Mikro Tanecikler

Önlem Bebek Bezi çeşitlerinin süper emici tabakaları, sıvının çabuk şekilde emilmesini sağlıyor. Emilmiş olan sıvı, yumuşak yüzey sayesinde bebek bezinin yüzeyine eşit oranda dağılıyor. Özel mikro tanecikli tasarım ise beze eşit oranda dağılmış olan sıvının dışarıya çıkmasını engelliyor. Böylece bebek bezi değişimi gerçekleşene kadar bebeklerin maksimum rahatlığa kavuşması sağlanmış oluyor. Bebek bezi değişimi, ebeveynler için zaman alıcı ve zorlayıcı olmaktan çıkıyor.

Önlem Bebek Bezi Fiyatları

 • 26, 30, 34, 40, 44 ve 54 olmak üzere farklı sayıda bebek bezi içeren paket seçenekleri olması nedeniyle ebeveynler, bez adedi ihtiyacına göre ürün seçimi yapabiliyor.
 • Dermatolojik olarak test edilmiş olan, içeriğinde alkol, paraben, SLS ve SLES yer almayan, ultra yumuşak yapıya sahip ve papatya kokulu Önlem ıslak havlu, bebek bezi değişimi sırasında bebeklerin cildinin pratik biçimde temizlenmesi için kullanılıyor.
 • Önlem ıslak temizleme mendili, tek paket olarak alınabileceği gibi ihtiyaca göre 12’li ve 24’lü paketler şeklinde de temin edilebiliyor.
 • Ürün çeşitleri miktar ve özellik bakımından farklılık gösterdiği için Önlem Bebek Bezi fiyatları, model özelinde değişiyor.
 • Bebek bezlerinin pamuksu dokulu üst yüzeyleri, bebeklerin ciltlerinin kullanım süresi boyunca yıpranmamasını sağlıyor.

Pratik ve Güvenli Kullanım

Son derece pratik kullanımlı olan Önlem Bebek Bezi çeşitleri, bebeğe giydirilirken bariyerlerin iç kısma doğru bakması gerekiyor. Böylelikle ıslaklık, içeride tutuluyor ve dışarı geçmesi engelleniyor. Ön ve yan bantlar, yerlerine yapıştırıldığı sırada bebek de ürünün merkezine yerleştiriliyor. Güvenli ve konforlu kullanımın ardından bebek bezini çıkarmak için yapılması gerekenler, ön ve yan bantları açmak ve ürünü almak oluyor. Kullanılan bebek bezi, öne doğru katlandıktan sonra bandı yardımıyla yapıştırılıyor. Hacmi küçültülmüş ve kirli kısmı kapatılan ürün, kolayca çöpe atılmaya hazır hale getiriliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Önlem Bebek Bezi Fiyatları

143 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Beden A-Z
 5. Beden A-Z
  1. 5
  2. 6
  3. 4
  4. 0
  5. 1
  6. 2
  7. 3
  8. 4+
  9. 6+
  10. 7
  11. 5 Beden (11 - 18 kg)
  12. 4 Beden (7 - 14 kg)
 6. Markalar A-Z
  1. Önlem Bebek Bezleri
  2. Sleepy Bebek Bezleri
  3. Prima Bebek Bezleri
  4. Molfix Bebek Bezleri
  5. Uni Baby Bebek Bezleri
  6. Uni Wipes Bebek Bezleri
  7. Evy Baby Bebek Bezleri
  8. Bingo Bebek Bezleri
  9. Yumoş Bebek Bezleri
  10. Dalin Bebek Bezleri
  11. Canbebe Bebek Bezleri
  12. Komili Bebek Bezleri
  13. Goon Bebek Bezleri
  14. Vernel Bebek Bezleri
  15. Selpak Bebek Bezleri
  16. Solo Bebek Bezleri
  17. Familia Bebek Bezleri
  18. Duru Bebek Bezleri
  19. Bambo Nature Bebek Bezleri
  20. Johnsons Baby Bebek Bezleri
  21. Friendly Organic Bebek Bezleri
 7. Türü
 8. Kiloya Göre
  1. 2 - 5 kg
  2. 3 - 6 kg
  3. 4 - 9 kg
  4. 7 - 14 kg
  5. 9 - 16 kg
  6. 11 - 18 kg
  7. 16+ kg
  8. 20 - 30 kg
 9. Paket İçi Bez Adedi
 10. Adet A-Z
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Markalar Önlem
DSACategoryId/2147483619/60001048/onlem
Başa dön