Oyuncak Tren

Oyuncak trenler, çocukların en sevdiği ve saatlerce eğlence duyarak oynadığı oyuncakların başında gelir. Ev içerisinde rahatlıkla oynanabilen, ister tek başına ister arkadaşlarıyla güzel zaman geçirmesini sağlayan tren setleri keyifli dakikalar yaşamasını sağlar. Minik makinistlerin rahat kullanımı için tasarlanan ürünler kişisel gelişimlerine de yardımcı olur. Oyuncak trenlerin salon içerindeki mini seyahati çocuklarınız kadar sizin de ilginizi çekecektir.

Oyuncak Trenler

Gerçeğe uygun tren tasarımlarının yanı sıra çizgi film kahramanı lokomotiflerin de içinde yer aldığı geniş ürün yelpazesi size geniş bir seçim imkanı sunar. Farklı boyut ve model çeşitliliğine sahip ürünler genel olarak 3 yaş ve üzeri çocuklarınız için uygun alternatifler bulmanıza imkan tanır.

Oyuncak trenler pille çalışan bir adet lokomotifin arkasına eklenebilecek yolcu vagonları, kömür römorkları, kapalı nakliye vagonları, tanker gibi unsurlarla desteklenerek zengin bir oyun ortamı sunar. Trenlerin içinden geçebileceği tüneller, üzerinden geçebileceği köprüler, tren istasyonu, trafik lamba ve işaretleri ile gerçeğe yakın bir görselliğe sahiptir. Paket içeriğinde yer alan düz ve kavisli raylar yeteri büyüklükteki bir alan içerisinde farklı güzergahta hareket seçenekleri sunar.

Üç yaş altı çocuklarınız için oyuncak tren modellerine de bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Ray gerektirmeyen, tekerlek üzerinde hareket imkanı sağlayan seçenekler çocuklarınızın yürürken peşleri sıra çekerek eğlenmelerini olanaklı kılar. Trenlerin vagonlarında yer alan farklı şekil, renk ve büyüklüğe sahip yer değiştirilebilir parçalar çocuğunuzun el becerisinin yanında problem çözme yeteneğinin gelişmesine de yardımcı olacaktır.

Oyuncak Tren Fiyatları

Çocukların severek oynadığı oyuncak trenler her bütçeye uygun koşullarla beğeninize sunulur. Çocuğunuzun ilgisini çekeceğini düşündüğünüz bir oyuncak tren setini beğenerek evde hoşça vakit geçirmesini sağlamak en az onun kadar sizi de mutlu edecektir. Kreşlerde ve çocuk oyun evlerinde de rahatlıkla kullanıma uygun alternatifleri ile en çok tercih edilen oyuncak grubunun içinde yer alan trenler, kız ya da erkek ayrımı olmadan tüm çocukların ilgisini üzerine toplayacaktır.

Raylı sisteme sahip oyuncak tren modelleri, kolay ve zahmetsiz montaj olanağı ile çocuklarınızın yardımınıza ihtiyaç duymaksızın kendi başına oyun kurmasına olanak verir. Hayal güçlerini kullanarak rayların çevresinde oluşturacakları kasabalara yolcu ve eşya taşımalarına, tren vagonlarına koyacakları mektupları birbirlerine göndermelerini, bir uçtan diğerine ilerleyen trenin peşinde kahkahalar içinde dolaşmalarını siz de memnuniyet duyarak izleyeceksiniz.

Popüler çizgi film kahramanı tren karakterleri çocuğunuzun ekranda izlediği maceraları evde canlandırmasını ve maceradan maceraya atılmasını sağlar. Daha küçük çocuklar için ideal olan ışıklı, sesli ve müzikli tren seçenekleri uzun süre ilgi duyarak oynamalarını sağlarken eğitici yönleri ile de oyunun yanı sıra temel becerilerini geliştirmelerini destekler.

Oyuncak Tren Satın Al

Çocuğunuzun yaşına ve becerilerine uygun olarak satın alacağınız bir oyuncak tren çocuğunuzu oldukça mutlu kılacaktır. Gerçeğe uygun düdük sesi çıkararak arkasına eklenen vagonları raylar boyunca çeken lokomotifi seyretme minik makinistlere büyük keyif yaşatır. Trenin sesli ve ritmik hareketli aktivitesi görsel ve işitsel gelişim üzerinde olumlu yönde tesir eder.

Pille çalışan tren modelleri hem ileri hem de geri olmak üzere iki farklı seçenek ile hareket edebilme özelliği sunar. Raylar üzerinde yer alan makaslar kullanılarak trenin gidiş yönü değiştirilebilir. Birbirlerine küçük kancalarla ya da mıknatıslı düzeneklerle bağlanan vagonlar, trenin attığı turlar boyunca birbirinden kopmadan ilerleyebilecek şekilde tasarlanmıştır. Klasik görünümlü kara trenlerin yanı sıra modern tasarıma sahip modeller arasından seçim olanağı sunan oyuncak trenler çocuğunuzun oyuncakları arasında mutlaka bulunması gereken ürünler arasındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyuncak Trenler

668 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 668 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?