Temizlik gereçleri alanında faaliyet gösteren ve 2011 yılında tamamıyla yerli sermaye ile kurulan Parex, temizliği kolaylaştıran pratik ve yenilikçi ürünleri ile tanınıyor. 300’den fazla ürüne sahip olan marka, ev temizliğinin her aşamasında ihtiyaç duyulan temizlik yardımcılarını, geniş ürün yelpazesiyle tüketiciye sunuyor. Temizlik bezleri, sünger ve ovma ürünleri, toz toplama rulosu, süpürge ve fırçalar gibi temizlik ekipmanlarının yanı sıra kısa sürede zahmetsiz temizlik yapmayı sağlayan Parex temizlik setleri ile temizlik alışkanlıklarını değiştiriyor.

Parex Temizlik Setleri Modelleri

Ahşap, laminant ve seramik gibi tüm sert zeminlerde pratik ve güvenli temizlik imkânı sunan Parex temizlik setleri, kullanımı kolaylaştıran farklı fonksiyonel özelliklere sahip olup otomatik ve manuel olmak üzere ikiye ayrılıyor. Otomatik temizlik setleri olan Parex Maestro, Parex Twister ve Parex Spinner, yıkama ve sıkma işlemlerini kolaylaştıran özelliklere sahip olup düz ve yuvarlak şekilde tasarlanmış mop temizleyiciler ile birlikte sunuluyor. Parex Quick, Parex Trend ve Tornado ürünleri ise manuel kullanım için tasarlanmış olup kova, mikrofiber mop, paspas ve saptan oluşuyor.

Temizlik Mopu Ne İşe Yarar?

Parex temizlik setleri içinde yer alan düz ve yuvarlak şekilde tasarlanmış olan moplar, %100 mikrofiber kumaştan üretiliyor. Her türlü deterjan ve çamaşır suyu ile birlikte güvenli kullanım sunan mop modelleri, yüksek emiş gücü ile hassas temizlik imkanı sunuyor. Moplar, sert zemin üzerindeki toz, kir, saç ve her türlü zorlu lekeyi kolayca çıkarıp mikrofiber kumaş üzerinde toplanmasını ve etkili temizlik yapılmasını sağlıyor. Kuru ve ıslak şekilde kullanıma uygun olan Parex temizlik mopu, farklı özelliklerde tasarlanmış olan sap ve su kovaları ile birlikte kullanılıyor. Eğilerek temizlik yapma zahmetini ortadan kaldıran mop, sahip olduğu manevra kabiliyeti sayesinde dar ve geniş tüm alanlarda kolay temizlik imkanı sunuyor. Mikrofiber yapısı itibariyle tüm kirleri toplama özelliğine sahip olan moplar, yüzeyin tek seferde temizlenmesini ve zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Düz şekilde tasarlanmış olan temizlik mopları, sadece yer temizliğinde değil aynı zamanda duvar temizliğinde de kullanılabiliyor.

Temizlik Setleri Nasıl Kullanılır?

Parex temizlik setleri, otomatik ve manuel kullanım sunan iki farklı sistemle tasarlanıyor. Tüm temizlik setleri içinde, farklı özelliklerde üretilmiş olan su kovası, ergonomik tutma sapı, mop ya da sünger başlık yer alıyor. Yüzey temizliği yardımcıları ile tüm kir ve lekeler etkili şekilde temizlenebiliyor olsa da ıslak temizlik öncesi elektrikli süpürge ile süpürme işlemi yapıldığı takdirde, temizlik yapmak daha pratik hale geliyor. Süpürme tamamlandıktan sonra Parex temizlik kovası içine su ve uygun miktarda deterjan ilave edip temizlik mopu ile tüm yüzeyler kolayca siliniyor. Otomatik sıkma yapan Parex Twister ve Spinner gibi temizlik setleri, daha az güç harcanmasını sağlayarak bel ve sırt ağrısı gibi istenmeyen durumlarının oluşmasını engelliyor. Ayrıca 360 derece döner başlıklı moplar, yatak ve koltuk altı gibi alanlarda eğilme gerektirmeden temizlik yapabilmeyi sağlıyor.

Parex temizlik setleri içinde yer alan tüm parçalar dayanıklı malzemeden üretilmiş olup uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor. Yenisiyle değiştirilmek istendiği takdirde hazne, sap ve mopların her biri ayrıca satın alınabiliyor. Mikrofiber mop ve temizlik paspaslarını uzun süreler kullanabilmek için su içinde uzun saatler bırakılmaması ve kuru şekilde muhafaza edilmesi gerekiyor. Parex mop ve paspas modelleri, çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabiliyor.

Parex Temizlik Sistemleri

Parex’in temizlik setleri ile aynı görevi gören fakat daha kompakt şekilde tasarlanmış olan temizlik sistemleri tek parçadan oluşuyor. Ev ve ofis temizliğinin en önemli yardımcılarından olan Parex sıkmalı paspas ve hazneli sprey mop modeli, özellikle acil durumlarda ya da kısıtlı zamanda mükemmel sonuçlar alınmasını sağlıyor. Kovaya ihtiyaç duymayan Parex Windy, sap kısmına entegre su-deterjan haznesi ve mikrofiber mop ile tüm yüzeylerde hassas ve etkili temizlik imkanı sunuyor. Birkaç seferde tüm evin yüzeyini kolayca silmeyi sağlayan Parex Windy, az yer kaplayan tasarımı ile kolay muhafaza imkânı sunuyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Parex Temizlik Setleri

53 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Parex Temizlik Setleri
  2. Vileda Temizlik Setleri
  3. Fairy Temizlik Setleri
  4. Omo Temizlik Setleri
  5. Pril Temizlik Setleri
  6. Yumoş Temizlik Setleri
  7. Vanish Temizlik Setleri
  8. Scotch Brite Temizlik Setleri
  9. Cif Temizlik Setleri
  10. Tchibo Temizlik Setleri
  11. The LifeCo Temizlik Setleri
  12. Marc Temizlik Setleri
  13. Fakir Temizlik Setleri
  14. Doğuş Temizlik Setleri
  15. Poxy Temizlik Setleri
  16. Silva Temizlik Setleri
  17. Zambak Temizlik Setleri
  18. Üçtem Plastik Temizlik Setleri
  19. Flora Temizlik Setleri
  20. Spin Mop Temizlik Setleri
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Markalar Parex
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002739/28001541/parex
Başa dön