ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Philips Avent
Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

Philips Avent
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
 • Karşılaştır
DSACategoryId/2147483639/23020380/301138

Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

SCF332-01 Natural Elektronik Göğüs Pompası

Daha fazla konfor, daha fazla anne sütü


Konforlu ve rahat olduğunuzda sütünüz daha kolay akar. Bu yüzden bu zamana kadarki en konforlu göğüs pompamızı yarattık: Öne eğilmeden rahatça oturun ve yumuşak masaj yastığımızın süt akışınızı nazikçe uyarmasına izin verin.

Natural elektronik göğüs pompası nasıl kullanılır?Özellikler

Benzersiz tasarım sayesinde daha rahat pompalama pozisyonu


Göğüs pompasının benzersiz tasarımı sayesinde pompalama sırasında öne doğru eğilmenize gerek olmadan daha rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Sütünüzü sağarken konforlu ve rahat şekilde oturmanız, doğal olarak sütünüzün daha kolay akmasını sağlar.

Benzersiz tasarım sayesinde daha rahat pompalama pozisyonu
Kolay ayar seçimi

Kolay ayar seçimi


Pompa açıldığında süt akışını sağlamak için otomatik olarak nazik uyarma modunda başlatılır. Ardından, sütünüzün en rahat şekilde akması için 3 pompa ayarı arasında seçim yapın.

Yumuşak masaj yastığı


Masaj başlığımızın yeni kadifemsi dokusu, cildinizin rahatlaması ve süt akışınızın nazikçe uyarılması için rahatlatıcı etki sağlar. Yastık, süt boşaltımını uyarmaya yardımcı olmak için bebeğinizin emme hareketini nazikçe taklit edecek şekilde tasarlanmıştır.İhtiyacınıza göre daha büyük başlık ayrı olarak bulunmaktadır.

Yumuşak masaj yastığı
Biberonla beslenmeyi emzirmeyle kolay birleştirme

Biberonla beslenmeyi emzirmeyle kolay birleştirme


Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki gibi bir kavrama etkisi yaratır ve biberonla beslemeyi emzirmeyle birleştirmenize destek olur.

Kompakt tasarım


Göğüs pompasının kompakt tasarımı, kolay tutma ve rahatça göğse yerleștirilmesini sağlar. Küçük ve hafif ünite, sağım yaparken rahat erișim için kolayca yerleștirilebilir. Hareket halinde ve saklamada kolaylık için silikon kablo kolayca ünitenin etrafına sarılabilir. Ayrıca hareket halinde kolayca pille kullanılabilir.

Kompakt tasarım
Diğer Philips Avent Natural besleme ürünleriyle uyumludur

Diğer Philips Avent Natural besleme ürünleriyle uyumludur


Bu göğüs pompası biberonlar ve süt saklama kapları dahil olmak üzere Philips Avent ürün serisindeki diğer besleme ürünleriyle birlikte kullanılabilir. Philips Avent ayrıca daha uzun süre emzirmenize yardımcı olmak ve daha rahat etmenizi sağlamak için geniş bir göğüs bakım aksesuarları yelpazesi sunar.

Kolayca öğrenilebilen montaj

Kolayca öğrenilebilen montaj


Görsel olarak kolayca eşleşen parçalar sayesinde montajı kolayca halledersiniz.

Kolay temizlik

Kolay temizlik


Daha az sayıdaki parça sayesinde kolayca temizlenir. Tüm parçalar bulașık makinesinde yıkanabilir.

BPA** içermez

BPA** içermez


Philips Avent göğüs pompaları BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir.

*Araştırma 2015 yılında, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya, Çin ve İtalya’daki 20-45 yaşındaki, 0-5 yaş arasında en az bir çocuğu olan veya ilk hamileliği olan 9.870 anne arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiştir.
**EU 10/2011 düzenlemesi gereğince %0 BPA


Göğüs pompası, doğumdan sonra loğusalık döneminde, annelerin süt sağmak için kullandıkları en büyük yardımcılarından biridir. Bebeklerinizin özellikle belirli bir süre içerisinde sağlıklı gelişimleri için anne sütü ile beslenmeleri gerekir. İhtiyaçları olan besin kaynağını bebeklerinize sunabilmeniz için kusursuz üretilen göğüs pompalarını kullanmalısınız. Kullanım şekillerine, enerji kaynağına ve özelliklerine göre farklılık gösteren göğüs pompaları, annelerin sağdıkları sütlerini depolamalarını da sağlar. Philips Avent Göğüs Pompası, annelerin konforunu bebeklerin de sağlıklı beslenmesini düşünerek tasarlanmıştır. Avent Göğüs Pompası, pek çok ülkede anneler tarafından tercih edilerek faydasını kanıtlamaktadır.

Konforlu Anneler Sağlıklı Bebekler İçin Philips Avent Göğüs Pompası

Fiziksel ve ruhsal olarak rahat olduğunuzda sütünüz daha kolay akar. Bu yüzden, Philips Avent Göğüs Pompası, konforunuz düşünerek tasarlanmıştır. Rahat bir şekilde öne eğilmeden oturup, masaj yastığının süt akışını nazikçe uyarmasına izin vermeli ve sütünüzün şişeye dolmasını izlemelisiniz. Philips Avent Göğüs Pompası ile bebeğiniz için sütünüzü sağabilir ve onun sağlıklı gelişimini gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz. Emzirme döneminizde, size gereken desteği sağlayan Philips Avent, hem sizin hem bebeğinizin sağlığını korur. 

Bebeğinizin Uyum Sağladığı Bir Tasarım

Philips Avent Göğüs Pompası, hayatınızı kolaylaştıran, konforunuzu artıran ve bebeğinizin daha fazla emmesini sağlayan bir üründür. Gerek özellikleri gerekse de tasarımı Philips Avent Göğüs Pompasının sıklıkla tercih edilmesini sağlar. 

 • Tasarımı sayesinde siz rahat bir şekilde otururken ürün sütünüzü sağar. Sütünüzün doğal akışında akmasını sağlayan göğüs pompası, konforunuzu ön planda tutar.
 • Pompayı açtığınızda, süt akışını sağlamak için nazik uyarma modunda başlatılır. Ancak, sütünüzün akış hızına göre 3 pompa ayarından birini seçebilirsiniz.
 • Emzik kısmı anne göğsüne benzeyen ürün, bebeğinizde doğal bir kavrama etkisi yaratır. Böylece, bebeğiniz için biberonla beslemeyi emzirme ile kolaylıkla birleştirebilirsiniz.
 • Philips Avent Göğüs Pompası, markanın diğer beslenme ürünleri ile de oldukça uyumlu olduğu için zorluk yaşamazsınız.
 • Özellikleri ve tasarımı ile bebeğiniz ile sizin sağlığınızı, konforunuzu ve rahatlığınızı düşündüğünü göstermektedir.
 • Kullanım kolaylığı ve pratikliği hem zamandan kazanmanızı hem de emzirme sürecini ruhsal olarak da rahat geçirmenizi sağlar.

Anne Sıcaklığında Philips Avent Göğüs Pompası

Philips Avent Göğüs Pompası, bebeklerinizin sizde bulduğu huzuru devam ettiren bir üründür. Biberona geçiş sürecinde, ürünün anne sıcaklığını sürdürmesi bebeğinizin zorluk yaşamamasını sağlar. Ürününün ek özellikleri ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir.

 • Philips Avent Göğüs Pompasında bulunan yumuşak masaj yastığı, süt boşaltımını kolaylaştırmak için bebeğinizin emme hareketlerini nazikçe taklit edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu durum, göğsünüzden sağdığınız sütün doğal akışında gelmesini sağlayarak sizi de yormaz. 
 • Masaj başlığının kadifemsi dokusu, cildinizin rahatlaması ve süt akışınızın yumuşak bir şekilde uyarılması için rahatlatıcı etki yapar. Böylece, sütünüz doğa akışında biberona dolar. Daha büyük başlığa ihtiyacınız varsa, ayrı olarak bulma imkanınız da vardır. 
 • Kullanım kolaylığı sağlayan kompakt tasarımı sayesinde, göğüs pompasını kolay bir şekilde tutarak göğsünüze rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, hareket halindeyken, pille çalıştırarak kullanabilirsiniz. Ünitenin etrafına saracağınız silikon kablo, hareket halinde ve ürünü saklamada büyük kolaylık sağlar. 
 • Ürünün montajını kolay eşleşen parçalar ile kısa sürede yapabilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ayrıca, kullanımdan sonra az sayıda bulunan parçaları isterseniz elinizde isterseniz makinede temizleyerek, bir sonraki kullanım için hazır bulundurabilirsiniz. 
 • Philips Avent Göğüs Pompası, BPA içermeyen sağlıklı bileşimi ile sizin ve bebeğiniz için güvenliği olduğunu kanıtlar. Bebeğinizin gelişimi ve dönemsel hassasiyet yaşayan cildiniz için sağlıklı malzemelerden üretilen anne bebek ürünlerini kullanmalısınız.   
Göğüs Pompası Türü Tekli
Kullanım Şekli Elektrikli
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu AILEAKM12582
Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası YorumlarıTüm yorumları gör (131)
Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompası
Çok İyi
(90)
Çok İyi (90)
%69
İyi
(17)
İyi (17)
%13
Ne İyi / Ne Kötü
(16)
Ne İyi / Ne Kötü (16)
%12
Kötü
(3)
Kötü (3)
%2
Çok Kötü
(5)
Çok Kötü (5)
%4
Ortalama Puan
4,4
Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (88)
Fotoğraflı yorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili 131 yorum var.
Sırala
GD
GD
Avent ürünümanuel pompalar gerçekten zahmetli oluyor anne bunun için zaman ayırması gerekiyor.. o yüzden tercih sebebimiz oldu tek dez avantajı yedek parçaları pahalı bir ürün
(35) KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
Avent serisi set olarak güzelAvent süt pompası, biberonlar, göğüs kalkanı gibi bütün ürünleri hem piyasadaki ürünlerden kaliteli hemde birbirini tamamlar nitelikte ve uyumlu olduğu için tavsiye ediyoruz. Annesi de kızımda rahat ettiler ürünler sayesinde. Yalnızca ücretsiz kargo diye sunulan ürünlerde, Hepsiburada kaliteyi düşürüp PTT kargo ile gönderdiği için ürünler geç geliyor ve zaman zaman zarar görmüş geliyor. Haricinde her konuda memnunuz.
Satıcı Hepsiburada
(32) HALİLİYE - Şanlıurfa
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AA
AA
Hızlı teslimat ve kaliteli bir ürün..Ürünün teslimatı gayet hızlıydı. Eğer Hepsiburada satıcı ise zaten teslimat ve kargo sürelerinde gözümüz arkada olmuyor. Yerinde ve sorunsuz bir işlem gerçekleşiyor. Ürünü için kullanma fırsatımız olmadı fakat araştırdığımız kadarıylada pilli olmasıda ekstra bir avantaj sağlıyor. Sürekli seyahat ettiğimizden bizlere oldukça yardımcı olacak. Sessiz bir ürün. Ayrıca Philips Avente markasının tüm biberon, manuel pompa, göğüs kalkanı ve benzer ürünlerini de kullanacağımızdan uyum sorunuda yaşayacağımızı düşünmüyorum. Piyasadan çok daha ucuza temin ettik. Tekrar teşekkür ederim.
Satıcı Hepsiburada
(35) ATAŞEHİR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
NK
NK
Dört YıldızKaliteli ürün ancak manuel pompa (9 aydır kullanıyoruz) çok daha hızlı ve işlevli. Çok üşengeç iseniz ve zamanınız bolsa elektrikliyi tavsiye ederim, ancak pratik ve daha uygun istiyorsanız Manuel olanı çok daha iyi olacaktır...
Satıcı Hepsiburada
(34) MERKEZ - Bingöl
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HP
HP
Hızlı TeslimatÜrünüm PTT kargo ile geldi.zamanından önce eline ulaştı .Ürünü kullanmadık kullanınca göreceğiz
Satıcı Hepsiburada
(37) ŞAHİNBEY - Gaziantep
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AB
AB
alacak kişlere tavsiye ederimyorumlarda çekimi güçsüz diyenlere bi tavsiyem var hortumun oradaki 2 tane kapak var birini takmayın eğer takarsanız çekim gücünü az oluyor Şimdi çekim gücü hakkında konusuyum gayet başarılı bi ürün öyle 500 to 1000 tl veripte alınan ürünleri aratmayacak kalitede tesadüf etmeden alın derim
Satıcı Minikoli
(33) KADIKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
FEVKALEDEarkadaşlar burdaki yorumları okuyarak cook kararsiz kaldim cook arastirdim ve buna karar verdim emin olun en iyisi en kalitelisi olunsuz yorunlari aldirmayin...
Satıcı Hepsiburada
GÖYNÜK - Bolu
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
RK
RK
FAYDALIÜrün gayet kaliteli. Yeni anneler için süt miktarını öğrenmek ve sütü depolamak adına büyük kolaylık. Çalışan olmanıza gerek yok. Bence her anneye lazım.
Satıcı ilke Bebe
(36) AKÖREN - Konya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
philips diye güvendik amaevimdeki tum elektronik aletler philips ve cok memnunum bebegimle ilgili emzik bineron mama kaplarimda philips avent aldim daha sonra pompaya ihtiyacim var diye hem yorumlara hem philips kalitesi diye aldim ama pek memnun kalmadim elimde emanetten markasiz bir pompa vardi canimi cok yakiyor vakum kismi diye aldm evet canimi hic yakmior ama sanki sağmiyorda cok kibar bi makine acikcasi hic begenmedim elimdeki medikalden aldigim markasiz canimi yakan makine bundan kat kat iyi sagiyor yazik verilen paraya
Satıcı ilke Bebe
MERKEZ - Afyon
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AI
AI
Beş YıldızHenüz kullanma şansım olmadı ama tavsiye üzerine aldım memnun kalacağıma da eminim
Satıcı Hepsiburada
SEYHAN - Adana
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
UK
UK
Çekiş gücüÜrün çok kullanışlı. 4 ayrı çekiş gücü var. Henüz en sert olanını denemedik. Orta kademe çok iyi iş görüyor. Doğumdan 2 gün sonra süt akışı az olmasına rağmen bebeğin doyacağı kadar sağdı. Aparatları çok kaliteli. Diğer yorumlarda çekiş gücünün düştüğü söylenmiş. Umarım böyle birşey olmaz. Şimdilik çok başarılı.
Satıcı Hepsiburada
(31) BAHÇELİEVLER - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HZ
HZ
KALİTELİ VE KULLANIŞLIÜRÜNÜ 6 AYDIR KULLANIYORUZ GAYET KULLANIŞLI VE KALİTELİ ÜRÜN
Satıcı ilke Bebe
(38) KADIKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
tavsiye etmemİlk aldığımda çok güzeldi ama emiş gücü çok çabuk azaldı. şimdi hiç bi işe yaramıyor. tavsiye etmem. o kadar para verip bu ürünü almayin:(
Satıcı Hepsiburada
GÜRÜN - Sivas
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EK
EK
tavsiye ederimürün gerçekten güzel, satıcı firmada çok hızlı bir şekilde ürünümü gönderdi. kullanımı çok pratik 3 kademeli
Satıcı Görgül Bebe
GÜMÜŞHACIKÖY - Amasya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
OK
OK
?? çok iyiçok iyi bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum
Satıcı Hepsiburada
PENDİK - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
KE
KE
Beş Yıldızürün detayda yazdığı gibi zamanında geldi, faturası içindeydi, kutu da hasarsız düzgün bir paketle geldi, teşekkür ediyorum.
Satıcı Fatihbebek
(35) KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EM
EM
KusursuzÜrünü bir haftadır kullanıyoruz, aldığım gün kargoya verildi ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Kullanımı çok kolay ve gayet başarılı bir ürün. Çok kısa sürelerle bol miktarda süt çekebiliyor. Aşırı gürültülü değil ama çokda sessiz deil. Fazla rahatsız etmeden çalışıyor. Herhangi bir acıya sebep vermedi şimdiye kadar. Hatta eşim çok rahat olduğunu sölüyor. Alacaklara kesinlikle tavsiye ederim. Memnun kalacaklardır.
Satıcı Hepsiburada
(33) MERKEZ - Erzincan
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Piyasanın en iyisiBebeğim doğduğunda ememediği için sütü getirecek Göğüs ucu ya da el pompası aldık.İkisinden de hiçbir verim alamadık,özellikle el pompası eziyet gibiydi,yorucu,zaman alıcı ve göğsü tamamen boşaltamıyordu.Çocuk emmemek için diretince piyasayı araştırıp en iyisi hangisiyse onu alalım diye düşündük ve Philips avente karar verdik.Başta az geliyordu sütüm ancak zamanla arttırdı,sütü tamamen çekiyor öyle yorucu bi yanı da yok elektrik olsun yeterki,pille de kullanımı var ama ancak bir sağım yapılabiliyor,makinenin ucundaki silikon Kısım göğsün acımasını da engelliyor el pompası bu Yüzden de eziyet olmuştu,kesinlikle öneririm,sütün devamı ve artımı için çok faydası oldu,günlük 160ml.le başlayıp 67.günde 400ml.e çıkmıştı,sonra bebeğim çok şükür emmeye başladı,olmasaydı sütüm çekilecekti ya da artmayacaktı.Kesinlikle alın derim ben.
Satıcı Hepsiburada
(34) GAZİPAŞA - Antalya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
UY
UY
Üç YıldızLansinoh marka makina vardı az çekiyor diye bunu aldık. Fakat bir değişiklik olmadı çekişi aynı.
Satıcı Hepsiburada
(40) FATİH - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SD
SD
Süt sagma makınasıFena degıl brnde lansınohta vardı cok süt sagmadıgını dusundugum için aldım ıkısıde aynı ıkı marka arasında kalanlar ıcın lansınoh u onerebılırım
Satıcı ilke Bebe
(37) KÜÇÜKÇEKMECE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön