Hamile Sütyen

Hamile sütyeni, diğer bir deyişle emzirme sütyeni kadınlara büyük kolaylık sağlayan, oldukça pratik bir üründür. Emzirme dönemindeki anneler tarafından yoğun olarak tercih edilen bu ürün, sütyeni çıkartmaya gerek kalmadan emzirebilme imkânı sağlayan bir tasarıma sahiptir. Ayrıca balensiz yani telsiz dizaynı sayesinde sütyenin verebileceği rahatsızlıkları önler, ciltte oluşabilecek tahrişlere engel olur. Hem annenin hem de bebeğin sağlığına olumlu etkisi olan emzirme sütyeni, son derece kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkar.

Annelerin İhtiyaçlarına Yönelik Hamile Sütyeni Çeşitleri

Telsiz olarak tasarlanan hamile sütyeni çeşitleri, kullanıcıya maksimum konfor sağlamak için dizayn edilir. Emzirme sütyeni, hamilelik ve emzirme döneminde yaşanan değişimlere uygun biçimde vücudun ihtiyaçlarını karşılar. Örneğin, birçok kadın bu dönemde gerçekleşen değişimler nedeniyle göğüs uçlarında ekstra hassasiyet hisseder. Bu durumda yaşanabilecek rahatsızlıkları önlemek için hamile sütyenlerinin iç yapısı pamuklu kumaş ile kaplanır. Böylece tamamen yumuşak ve hassas bir yüzey ile temas eden göğüslerde herhangi bir batma, acı veya tahriş durumu oluşmaz. Bu dönemde göğüslerde yaşanabilen ağırlık ve boyut değişiklikleri de hamile sütyeni çeşitleri kullanmayı zorunlu kılar. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kadınlar klasik göğüs ölçülerinin ve ağırlığının arttığını hisseder. Bu da omuzlarda ekstra yük ve tahriş riskini artırır. Bu nedenle hamile sütyeni çeşitleri geniş omuz askıları kullanılarak dizayn edilir ve yük omuzda geniş bir yüzeye yayılmış olur. Emzirme sütyeni çeşitleri arasında kancalı ya da klipsli modeller bulmak mümkündür. Kişisel tercihinize göre, en kolay kullanabileceğiniz ürünü tercih etmeniz gerekir. Bebeğinizi pratik biçimde emzirebilmeniz için tasarlanan bu sütyen çeşitleri, sütyeninizi tamamen çıkarmadan bebeğinizi doyurmanızı sağlar. Bazı modeller göğsü tamamen açarken, bazı modellerde yalnızca göğüs başı açılır. Emzirme alışkanlıklarınıza göre seçim yapabileceğiniz ürünler arasından her türlü ihtiyaca yönelik çeşit bulmak mümkündür. Estetik tasarım bakımından da oldukça çeşitli renk ve modellerde üretilen hamile sütyeni seçenekleri bulunur. Destekli ya da desteksiz olarak tercih edebileceğiniz ürün modelleri arasından kendi vücut tipinize en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Yer çekiminin etkilerini minimuma indiren ve göğüslerinizin şekilli görünmesini sağlayan ürünler, doğum sürecinin etkilerini gizlemenize yardımcı olur. Dikişsiz olarak tasarlanan emzirme sütyenleri, dışarıdan belli olmadığı için sıklıkla tercih edilir. Dikişli modeller ise dantel, kurdele gibi aksesuarlar ile zenginleştirilerek tasarlanır. Hamilelik döneminin getirdiği zorlu psikolojik süreçten sıyrılmak ve kendinizi güzel hissetmek için bu tarz modelleri kullanabilirsiniz. Kendi estetik anlayışınız ve zevkleriniz doğrultusunda dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Konfor Sağlayan Hamile Sütyeni Özellikleri

Hamile sütyeni çeşitleri genellikle balensiz olarak tasarlanır. Balenli sütyen tasarımı, emzirme dönemindeki annelerin göğüslerinde bulunan süt kanallarına baskı yapabileceği gibi, süt kanallarında tıkanmalara da yol açabilir. Bu nedenle bu dönemde balensiz sütyen kullanımı tavsiye edilir. Böylece göğüslerde oluşabilecek batma, sıkma veya tahriş gibi riskler önlenebilir. Emzirme dönemindeki anneler göğüslerinde ekstra hassasiyet hissedebilir. Bu da klasik sütyenlerin göğüslerde rahatsızlık hissettirmesine neden olur. Toparlayıcı ve balensiz tasarımlarıyla hamile sütyeni modelleri, maksimum konfor sağlar. Ayrıca, hamilelik süresince ve doğum sonrasında göğüs ölçülerinde değişiklikler yaşanması oldukça yaygın bir durumdur. Bu dönemde klasik sütyen kullanımı zorlaşır ve eski sütyenlerin ölçüsü kişiye uymayabilir. Emzirme ve hamilelik döneminde bu göğüs değişikliklerine uygun bir sütyen kullanılması sağlık açısından avantaj sağlar. Ayrıca, sırt bölümünde çoklu kanca tasarımı ile dizayn edilen ürünlerin tercih edilmesinde fayda vardır. Bu sayede sık değişen beden ölçülerinize göre aynı ürünü genişleterek veya daraltarak kullanabilirsiniz. Ürünün tek elle ayarlanabilen, pratik bir kullanımı olması da kullanım esnasında büyük bir avantaj sağlar.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hamile Sütyen Fiyatları

179 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bebefox Hamile Sütyenleri
  2. Elija Lingerie Hamile Sütyenleri
  3. Ships Baby Hamile Sütyenleri
  4. NBB Hamile Sütyenleri
  5. Sistina Hamile Sütyenleri
  6. Chezmom Hamile Sütyenleri
  7. Emay Hamile Sütyenleri
  8. MYCey Hamile Sütyenleri
  9. Anıl Hamile Sütyenleri
  10. Funna Mamma Hamile Sütyenleri
  11. Penti Hamile Sütyenleri
  12. Le Jardin Hamile Sütyenleri
  13. Sema Baby Hamile Sütyenleri
  14. Baby Jem Hamile Sütyenleri
  15. Kitka Hamile Sütyenleri
  16. Sevi Bebe Hamile Sütyenleri
  17. Ten Hamile Sütyenleri
  18. Bebekevi Hamile Sütyenleri
  19. Erence Hamile Sütyenleri
  20. Funna Baby Hamile Sütyenleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483639/60000710/23020381/308085/23020983
Başa dön