Pratikko

Pratikko markası, 2020 yılında faaliyetlerine başlayarak bütçe dostu ve kaliteli ev aletlerinin satışını yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda, müşteri memnuniyet odaklı çalışan ve tüketici ihtiyaçlarına yanıt veren bir markadır. Buna bağlı olarak da müşterilerin ihtiyaçlarına kulak vererek ürünlerini geliştirmeye ve değiştirmeye devam etmektedir. Bu marka, ev aletlerinin yanı sıra spor aktivitelerini yapmakta olan bireylerin de yanında olmaktadır. Çeşitli ev aletleri ve koşu bandı modelleri markanın üretimleri arasında yeri alır. 

Hemen hemen her ihtiyacınızı karşılayacak olan marka ürünleri geniş bir kullanım alanına hitap eder. Örneğin, Pratikko koşu bandı kilo kontrolü yaparken yanınızda olacak bir cihazdır. Bu cihazları kullanarak, günün her saatinde spor yaparak zinde kalabilmeniz mümkündür. Koşu bantlarının nabız ölçme, hız göstergesi, kalori ölçümü gibi özellikleri vardır. Koşu bantlarının yanı sıra bu marka, özellikle ev hanımlarının mutfak ve ev işlerinde yanında olacak ürünler de üretir. 

Pratikko Ürün Seçenekleri

Pratikko, farklı yaş gruplarına ve ihtiyaçlara yanıt veren bir markadır. Çok geniş bir ürün gamına sahip olan bu marka, işlevsel olan ürün seçenekleri sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Örneğin, pratigo termos sayesinde, nereye giderseniz gidin sıcak içeceğinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Piknikler, doğa yürüyüşleri ve arkadaşlarınızla buluşmalarınızın vazgeçilmezi olarak termosları kullanabilirsiniz. Termoslar, uzun bir süre içeceğinizi sıcak tutarak, atıştırmalıkların yanında rahatlıkla tüketebileceğiniz içecekleri içinde taşır. 

Ev hanımlarının vazgeçilmezi olan pratik blender ürünü de yemek yaparken mutlaka kullanılması gereken bir üründür. Blender’ler setli ya da tekli olarak satışa sunulur. Ayrıca bu ürünler farklı renklerde satışa sunulduğu için mutfak dekorasyonuna da uyum sağlar. Bu marka, ürettiği cihaz ve eşyalar ile gündelik aktivitelerinizi ve işlerinizi pratik hale getirmenize yardımcı olur. Yaşam ve ev gereçlerinin yanı sıra, oyuncak, araba malzemeleri, bahçe malzemeleri, spor aletleri, mutfak gerçekleri, kişisel bakım gibi alanlara dokunarak üretimler yapar. 

Masaj yaptırmaktan hoşlanan bireyler için Pratikko masaj aleti modelleri de üretim seçenekleri arasında yerini alır. Bu ürünün yanı sıra masaj tabancası olarak da kullanılan masaj aletleri vardır. Masaj aletleri, bireyleri rahatlattığı için günlük yorgunluklarını atmalarına yardımcı olur. 

Pratikko Kullanım Alanlarına Uygun Ürünler

Pratikko cross step egzersiz aleti sayesinde, spor yapmayı seven bireyler bu ürün ile kilo kontrolü yapabilirler. Aynı zamanda, yürüyüş bandı ve direnç bantları da markanın ürettiği modeller arasındadır. Bu ekipmanlar sayesinde, ev ortamında spor salonu havası yaratabilmeniz mümkündür. Böylece spor yapmak için gerekli motivasyonu da elde etmiş olursunuz. Spor aktivitelerinizde yanınızda olacak bir diğer ürün de Pratikko uzaktan kumandalı koşu bandı modelidir. Bu model sayesinde, tek bir tuş ile cihazdaki özellikleri çalıştırabilmeniz mümkündür. 

Spor aktivitelerine eşlik edecek olan Pratikko spinning bike kondisyon bisikleti de bu anlamda sizlere büyük faydalar sağlayacak aletlerdendir. Bu bisikletleri kullanarak yaz kış demeden evde ya da ofiste formda kalabilirsiniz. Böylece kendinizi daha mutlu ve zinde hissetmiş olursunuz. Bu ürünlerin pratik kullanımı ve minimal boyutları sayesinde kolayca saklayabilirsiniz. 

Ürün seçenekleri arasında yer alan ürünler arasında, minik dostlara özel ürünler de yer alır. Bunun yanı sıra, uzaktan kumandalı arabalar, boks stantları, Pratikko akülü atv ve benzeri ürünler de çocuklara hitap eden seçeneklerdir. Bunun yanı sıra marka, eğitici oyuncaklar üreterek çocukların zihin yapısının gelişimini desteklemektedir.

Pratikko Hayatı Kolaylaştıran Ürünler 

Pratik ev aletleri, günlük ve özel hayatınızda sizlere eşlik etmektedir. Her yaşa, ihtiyaca ve kişiye özel olarak üretilen eşyalar, marka farkıyla hizmetinize sunulmaktadır. Bahçede, evde, arabada ve aklınıza gelebilecek her mekânda konforunuzu artırabilmek adına pratik ev aletlerinden yararlanabilirsiniz. Örneğin, Pratikko ayakkabı yıkama makinesi sayesinde, çamurlanan ve farklı lekeler kalan ayakkabıların temizlenebilmesi mümkündür. Özellikle, çamurlu olan zeminlerde sık sık yürüyen ve işi bu olan bireylerin ihtiyaç duyacağı cihazlardır. 

Günlük hayatınızda yaşamınızı kolaylaştıracak eşyaların işlevsel olması büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle, markanın ev ve yaşam gereçleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliktedir. Örneğin, Pratikko prx meyve sebze kurutucu sayesinde, her mevsim sebze ve meyveleri kurutarak sağlıklı atıştırmalıklar yapabilirsiniz. Böylece mevsimsel meyve ve sebzeleri istediğinizde tüketme ve saklama şansınız olur. Yaşam alanlarınızda işlerinizi kolaylaştıracak işlevsel ürünler arasında; su pompası, damacana pompası, erişte makinesi, mini klima, boya setleri, mop setleri, mini çamaşır makinesi ve benzeri seçenekler de yer alır. Bu ürünler hem işlerinizde sizlere yardımcı olacak hem de kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. 

Pratikko çamaşır makinesi üretimleri sayesinde, çamaşırlarınız pratik ve hızlı bir şekilde yıkanmaktadır. Minimal boyutlardaki çamaşır makinesi modelleri ise boyutu küçük olsa da fonksiyonu yüksek olan aletlerdir. Ayrıca boyutu küçük olduğu için rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir üründür. Bu sayede, tatillerde veya çıkacağınız seyahatlerde rahatlıkla mini çamaşır makinelerini yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Pratikko Bahçe Malzemeleri

Pratikko bahçe ürünleri ile bahçenizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Evlerin bahçeleri, genellikle özensiz görünümlere sahiptir. Ancak bahçenizde harikalar yaratmak için evinizin dış mekanını güzelleştirebileceğiniz farklı tip ürün gruplarından yararlanmalısınız. Yapı ve bahçe maket kategorisinde bulunan malzemeleri gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, bahçe ve ev onarımlarında hayat boyu işinizi kolaylaştıracak ürün gruplarını da seçenekler arasında görebilirsiniz. Eğer araçta konaklamak istiyorsanız, Pratikko araba yatağı modellerini de kontrol edebilirsiniz. Böylece seyahatlerinizi daha konforlu hale getirmiş olursunuz. Markanın ürettiği araç içi LED seçenekleri de arabanızın havasını değiştirecek ürünlerdir. 

Evinizin bahçesinde ya da kampa çıkarken kullanabileceğiniz Pratikko çadır modelleri de doğa kamplarında size eşlik edecek konaklamanızda rahatınızı sağlayacak ürünlerdir. İster evinizin bahçesine koyun ister kamplarda kullanın sizin için pratik olan bir ürün seçeneğidir. Bu ürünlerin, farklı kişi sayılarına özel olarak üretilen modelleri vardır. Bu sayede, ailenizle çıkacağınız tatiller de kişi sayısını göz önünde bulundurarak tercihlerinizi yapabilirsiniz. 

Pratikko Ürün Fiyatları

Pratikko markası, farklı ürün gruplarını sunarak günlük işlerinizi kolaylaştırmanıza olanak sağlar. Örneğin, Pratikko robot süpürge sayesinde, ev işlerini kısa sürede bitirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, üretilen diğer ev yaşam gereçleri de işlevselliğinin yanı sıra oldukça bütçe dostudur. Genel olarak, markanın ürettiği ürünler çeşitli fırsatlar ve indirim oranlarıyla alıcılara sunulmaktadır. Üretilen kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alarak, pratik bir şekilde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Marka güvencesi sayesinde, ürünlerin kalitesini keşfetmek için alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. 

Pratikko Hangi Üretimleri Yapıyor?

Pratikko markası, her yaş grubuna ve ihtiyacına özel olarak ürün imalatı yapmaktadır. Ev içi, ev dışı, kamp alanları, çocuk kullanımları ve benzeri konulara uyum sağlayacak olan ürünlere hizmetleri arasında yer vermektedir. 

Pratikko Markası Nasıldır?

Yetişkin erkek ve kadınların yanı sıra çocuk ve bebeklerin ihtiyaçlarına yön veren bir markadır. Aynı zamanda, markanın her üretimi hayatı kolaylaştıran işlevselliktedir. Pratik ürünler sunmasının yanı sıra uygun fiyat aralıklarına da sahiptir. 

Pratikko Hangi İhtiyaçlara Yanıt Verir?

Bu marka, kişisel bakım, mutfak gereçleri, araba malzemeleri, ev yaşam ürünleri, elektronik, bahçe, oyuncak, spor aletleri ve benzeri kategorilerdeki ürünlerle ihtiyaçlarınıza yanıt verir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pratikko

15 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Renk
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön