Profilo Fırınlar

Yerleşik hayata geçişten günümüz modern çağına dek, yiyecekleri pişirmede en çok kullanılan araçların başında fırınlar geliyor. Bugün, hemen her evde bulunan ve hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelen bu ürünlerin üretimi ve pazarlaması birçok yerli ve yabancı marka tarafından yapılıyor. Profilo markası da bunların en önemlilerinden biri.

Profilo Fırın

Ev aletleri üreticisi olarak faaliyetlerine 1976 yılında başlayan Profilo markası, Türkiye’nin en köklü beyaz eşya üreticilerinden biri olarak göze çarpıyor. 1995 yılında uluslararası BHS şirketiyle gerçekleştirdiği birleşimden sonra, ulusal tecrübesine uluslararası gücü de katarak yoluna devam eden Profilo, Türkiye'nin yedi bölgesinde, 1200’ü aşkın satış noktası ile tüketicilerine hizmet veriyor. Profilo markası; elektrikli süpürge, klima cihazları, su ısıtıcı grubu ve küçük ev aletlerinin tamamını ithal etmekle beraber yerli ürünlerin üretimini ise BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda gerçekleştiriyor. Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip üreticilerinden biri olan Profilo, beyaz eşyadan ankastre cihazlara, elektrikli süpürgelerden klimalara, su ısıtıcılarından küçük ev aletlerine kadar geniş bir ürün gamına sahip. Bu geniş ürün grubu içinde ise Profilo fırınlar, beyaz eşya kategorisi altındaki en önemli segmentlerden birini oluşturuyor.

Profilo Fırın Modelleri

Multifonksiyonel programları ve yemeklere uygun farklı ısıtma türleriyle mükemmel pişirme olanağı sağlayan Profilo fırınlar, elektroturbo, alt-üst ısıtma, alt ısıtma, fanlı ızgara, büyük ve küçük alanlı ızgara seçenekleri ve 2D sıcak hava özelliklerini bir arada kullanıcıların beğenisine sunuyor. Özellikle ankastre ürünler, A sınıfı enerji tüketimi ile enerjiden tasarruf yapmanızı sağlayarak dünya kaynaklarının maksimum seviyede korunmasına da yardımcı oluyor. Profilo ankastre A sınıfı fırınlar, normal A sınıfı standartlarına göre yüzde 20 daha az enerji harcıyor. Bu ise ev ekonomisine katkıda bulunup ay sonu daha hafif faturalar olarak kullanıcılara yansıyor. 3D Plus sıcak hava özelliği ise, fırın içindeki ısıyı özel tasarlanmış hava kanalları sayesinde eşit olarak dağıtıyor ve en iyi pişirme sonuçlarını garanti altına alıyor. Aynı zamanda eşit hava dağılımı sayesinde iki ayrı tepside farklı yiyecekler aynı anda pişirebiliyor ve bu da ziyafet dolu mükellef sofraların en kısa sürede hazırlanması anlamına geliyor. Profilo fırınlara özel bir başka teknoloji olan soğuk hava fanı ise fırının dış yüzeyinin mobilyalara zarar vermeyecek şekilde soğutulmasını sağlarken her anlamda kullanıcı güvenliğini yaratmaya yardımcı oluyor.

Profilo Fırın Fiyatları

Dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturmasının yanında, teknolojiyi yalın çizgisi ve kolay kullanım şekilleriyle tüketicilerinin hizmetine sunan saygın üreticiler arasındaki yerini alan Profilo, tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarına göre inovatif felsefesini şekillendirerek yeni ürünler ve yeni çözümler üretmeye devam ediyor.

Birçok teknolojik sistem, kullanıcı dostu programlar ve geniş bir ürün skalasıyla tüketicilere sunulan Profilo fırınlara, piyasa standartlarındaki fiyatlarla, her bütçeden tüketicinin ulaşabilmesi mümkün.

Profilo Fırın Yorumları

Pek çok fiyat ve model arasından fırınınızı seçerken, bazı noktalara özen göstermeniz gerekir. Örneğin özellikle ankastre ürünlerde, fırın malzemelerinin parmak izi tutmama özelliğine sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Bu özellik daha kolay temizlik ve daha sağlıklı ürün kullanımı açısından tüketicilere fayda sağlar. Yine fırının iç aksamında çıkarılabilir özellikte cam kapakların bulunması ve iç kısmın emaye malzemeden üretilmesi de kolay kullanım ve temizlik açısından daha çok tercih edilmelidir.

Kullanım çeşitliliği açısından fırın tepsilerinin hem derin hem de sığ çeşitlerinin bulunmasını kontrol etmek, yine kolay pişirme açısından önemli bir detaydır. Mekanik veya dijital zaman ayarlı fırınları tercih etmek de ileride kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Bazı ankastre ve özel üretim fırın modellerinde bulunan kendi kendini temizleme özelliği de, ürün fiyatını biraz artırsa da, sağladığı kullanım kolaylığı açısından tercih edilebilir bir fonksiyon olarak göze çarpar.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Profilo Fırın Fiyatları

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Profilo Fırınlar
  2. Bosch Fırınlar
  3. Arçelik Fırınlar
  4. Siemens Fırınlar
  5. Vestel Fırınlar
  6. Ferre Fırınlar
  7. Beko Fırınlar
  8. Luxell Fırınlar
  9. Vinola Fırınlar
  10. Franke Fırınlar
  11. Termikel Fırınlar
  12. Altus Fırınlar
  13. Regal Fırınlar
  14. Simfer Fırınlar
  15. Ukinox Fırınlar
  16. Esty Fırınlar
  17. Miele Fırınlar
  18. Electrolux Fırınlar
  19. Eminçelik Fırınlar
  20. Alveus Fırınlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kullanım Şekli
 5. Ocak Tipi
 6. Renk
  1. Beyaz
  2. Inox
  3. Gri
  4. Siyah
  5. Paslanmaz Çelik
 7. Hacim (L)
  1. 66 lt
  2. 67 lt
 8. Gazlı Ocak Gözü
 9. Program Sayısı
 10. Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim)
 11. Elektrikli Ocak Gözü
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Fotoğraflı Değerlendirme
 16. Güncel Değerlendirme
 17. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Profilo
DSACategoryId/2147483637/235604/22016/profilo
Başa dön