ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Şanver
Şanver Keçiboynuzu Pekmezi 400Gr

Şanver Keçiboynuzu Pekmezi 400Gr

Şanver
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001474/28002291
Şanver Keçiboynuzu Pekmezi 400Gr

ŞANVER - HARNUP KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ
Carop Molasses (Net:400gr.±%3)


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Şanver - Harnup Pekmezi - Keçiboynuzu Pekmezi - Cam Kavanoz - (Net:400gr.±%3)
Pekmez İzin Belge:
Keçiboynuzu Pekmezi Üretici Firma: Şanver Helva ve Şekerleme İmal. San. Tic. Ltd. Şti. Şanver Keçiboynuzu Pekmezi TGK uygun olarak, Gıda Tarım Bakanlığının TR-74-K-000248 işletme kayıt no ile, G-F TSE-ISO-EN22000 ve K-Q TSE-ISO-EN9001 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip Şanver Keçiboynuzu (harnup) Pekmezi olarak üretilmiştir.
Pekmez İçindekiler:
Keçiboynuzu Pekmezi Ürünü İçerisinde: Harnup Keçiboynuzu meyvesinin kaynatılıp soğutulmasından üretilmiştir. Keçiboynuzu Pekmezinin kristalleşmesinden oluşan hafif tortu bozulma sebebi değildir. Sıcak su bulunan bir kase içinde kavanozu ısıtıp karıştırarak kullanınız.
Pekmez Kullanımı:
Keçiboynuzu Pekmezi Kullanılışı: Günde 2-3 defa yarım fincan/çay bardağı aç karnına sade veya süt, su, yoğurt, tahin gibi bir besin ile karıştırılarak yenilir. Bu miktar ishal ederse yarıya yarıya azaltılır. Diğer bir tarif ise: Günde 4 defa, 2'şer yemek kaşığı aç veya tok karına toplamda 8 yemek kaşığı (sabah-öğle-akşam-gece) yenilebilir.
Pekmez Yan Etkileri:
Keçiboynuzu Pekmezi Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün Keçiboynuzu (harnup) Pekmezi ürünüdür, kesinlikle ilaç değildir.
Pekmez Muhafaza ve Uyarı:
  • Keçiboynuzu Pekmezi Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Keçiboynuzu Pekmezi Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön