Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Saphir
Saphir Kapatıcı Renk Değiştirici Likit Deri Boyası 50 ml - Mor 62

Saphir Kapatıcı Renk Değiştirici Likit Deri Boyası 50 ml - Mor 62

Saphir
139,00 TL
( / adet)
%
hepsi
burada
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/60003003
Saphir Kapatıcı Renk Değiştirici Likit Deri Boyası 50 ml - Mor 62

Saphir Renk Değiştirici Kapatıcı Likit Deri Boyası -50 ml 

Düz deriler, süet, nubuk vb tüm deri tipleri için uygundur. Alkol bazlıdır. Etkili formül, hem renk yenileme hem de astar boya olarak kullanılabilir. Ayrıca açık renkleri koyuya çevirmek için renk değiştirici olarak kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken şey yeni rengin daha koyu olmasıdır. Cila ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Aynı zamanda dünya çapındaki ayakkabı zanaatkarları, ham deriden imal ettikleri ayakkabıları boyamak için Saphir likit boyalarını kullanmaktadır. Ayakkabılarınızın rengi kaybolan taban ve topuk kısmı için de kullanabilirsiniz. 

İçindeki koton aplikatörü ile, fırça ile veya sprey şişesine doldurarak uygulayabilirsiniz. Kuruması için 1 saat bekleyin. Profesyonel uygulama sağlayan ürün dikkatle kullanılmalıdır, kalıcı renk değişimi sağlar. Uygulama fırçasını alkol bazlı temizleyici ile temizleyiniz. Çok güçlü boyama özelliği olduğundan kutudaki eldiveni kullanarak uygulama yapınız. Cilt üzerinden çıkarmak için aseton kullanabilirsiniz.Renkleri karıştırarak istediğiniz pek çok rengi oluşturabilirsiniz. Renk kombinasyonları için uygulama kılavuzu kutu içindedir.

Bazı durumlarda 2 kat uygulama gerekli olabilir. (Örneğin nubuk yüzeylerde)Düz deriler için boyama sonrası cila kullanınız.Süet ve Nubuk için cila olarak Renovetine Saphir ürününü kullanınız. Renk değişimi öncesi renk silici uygulanması önerilir.1 çift ayakkabı için 50 ml, 1 adet çanta için 100 ml, 1 adet kıyafet veya tekli koltuk için 300 ila 500 ml arası miktarda boya yeterli olmaktadır.

 MARKA HAKKINDA: 

1920'de kurulan Saphir, Fransa'nın en ünlü deri bakım ürünleri markasıdır. Saphir, aynı zamanda deri bakımı ve yenileme için ürettiği çok çeşitli ve kaliteli ürünler ile sektöründe dünya lideridir. Üretimde geleneksel yöntemleri hala izleyebilen nadir üreticilerden olması, ürünlerdeki yüksek kaliteyi sağlamaktadır. En etkili ve kaliteli hammaddeleri kullanmaya özen gösteren ve formüllerini araştırma geliştirme faaliyetleri ile sürekli yenileyen Saphir, her türlü deri eşyanızın korunması ve güzelleştirilmesi için size dünyanın en geniş ürün gamını sunar. Dünyanın önde gelen ayakkabı, bot ve deri üreticileri 5 kıtadaki 50 ülkede Saphir ürünlerini kullanmaktadır. Saphir markasının misyonu, en doğal bileşenlerden üretilmiş yüksek etkili ürünler sunmaktır. Derinin doğal yapısını bozacak reçine, silikon vb. malzemelerin asla ürün formüllerinde yer almadığı Saphir deriye asla zarar vermez. Dünya çapında lostralar Saphir ürünlerini kullanarak verdikleri hizmetin kalitesini artırmakta ve prestijlerini artırmaktadırlar. Her yıl düzenlenen uluslararası lostra yarışmalarında (Shoesing Awards) a katılan ödüllü ustalar hünerlerini sergileyebilmeleri için Saphir ürünlerini kullanırlar. Dünyanın önde gelen ayakkabı zanaatkarları elle ayakkabı imalatında boya, cila ve bakım malzemeleri olarak Saphir ürünlerini kullanmaktadırlar. Hem profesyonel amaçlı hem de ev tipi uygulamalara yönelik ürünler üreten Saphir, kaliteli deri bakım ürünleri ile ayakkabılarınıza ve tüm deri eşyalarınıza çok iyi bakar!
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000KNU8P
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön