Şehir / Yapı

Şehir Yapı Puzzle Yapbozlar

Puzzle yapbozlar pek çok parçadan oluşan resim ya da fotoğraf parçalarının birleştirilmeye çalışılmasıyla ortaya çıkan, hayatınıza renk katan oyunların başında gelir. Oyunu sizin için zor ya da kolay hale getiren şey yapbozunuzun parça sayısıyla ilişkilidir. Ne kadar çok parçadan ve birbirine yakın renklerden oluşan bir puzzle edinirseniz, o kadar zor ve keyifli bir oyun sizi bekleyecektir. Yapbozlar birden fazla kişinin aynı anda ya da farklı zamanlarda oyunun parçası olmasına olanak verir. Başladığınız oyunu, siz ya da bir başkası, daha sonra kaldığınız yerden devam ederek de tamamlayabilir. Yapbozlar, bu özellikleriyle de oynarken aldığınız keyfin artmasına olanak sağlayan, geniş zamanlı oyunlardır.

Şehir Yapı Puzzle Yapbozları

Şehir yapı puzzle yapbozlar sayesinde keyifli, eğlenceli bir hobiye sahip olmanın yanında, tarihsel mekanlar ve muhteşem şehirler arasında adeta yolculuğa çıkacaksınız. Bu yapbozlar ile tarihi Split şehrindeki Katedral Meydanı'nı oyun masanıza ve sonrasında duvarınıza taşıyabileceğiniz gibi Mostar Köprüsü'nün enfes manzarası ile de baş başa kalabilirsiniz. Dünyaca ünlü binaları büyük bir heyecanla yeniden inşa etme olanağını sizlere sunan şehir yapı puzzle yapbozlar ile Eyfel Kulesi'nin katlarını çıkarken, Özgürlük Anıtı'ndan Brooklyn Köprüsü'ne bir kolaj yaratabilirsiniz. Tamamladığınız yapbozları, çerçeveleterek duvarlarınıza asabileceğiniz hoş birer tablo haline getirebileceğiniz gibi, bozarak tekrar tekrar defalarca tamamlama olanağınız da bulunuyor.

Dünyaca ünlü ressam ve fotoğrafçıların eserlerinden tasarlanan yapbozlar arasında tercih yaparken, ilgi alanlarınıza uygun tasarımları tercih etmeniz, puzzle başında geçirdiğiniz süre boyunca alacağınız keyfi artıracaktır. Fotoğraflarla anı ve gerçekliği yakalamanıza olanak veren modellerin yanı sıra, resimlerin soyutlama gücü sayesinde kendinizi 1700'lerin İstanbul'unda Boğaz kıyısında gezinti yaparken ya da Venedik'te bir gondolda hayal edebilirsiniz. Şehir yapı yapbozlar ile birlikte, yerini aradığınız her parçada, sadece tarihe ve eşsiz manzaralara yaklaşmakla kalmaz, günün yorgunluğu ve stresinden de uzaklaşma olanağı bulursunuz. Yerine koymaya çalıştığınız her parça, sizi yaşadığınız stresten uzaklaştırırken, dikkatinizi yeniden toparlamanıza ve odaklanmanıza yardımcı olur. Şehir yapı puzzle, büyüklerin dışında çocukların da keyifli zaman geçirmesini ve oyun oynamalarını sağlar. Aynı zamanda çocuklarınızın parça bütün ilişkisini kurmalarına, konsantrasyonlarının artmasına, motor davranışlarının gelişmesine olanak sağlarken, bireysel davranma yeteneklerinin yanı sıra, sosyalleşmelerine de yardımcı olur. Sadece siz ve aileniz için değil, sevdiklerinize hediye etmek için de şehir yapı puzzle yapbozlar, en güzel hediyelerdir. Sadece parçaları birleştirirken değil, duvardaki yerlerini aldıklarında da sevdiklerinizin her bakışta sizleri anımsamasını sağlar.

Şehir Yapı Puzzle Fiyatları

Şehir yapı puzzle çeşitleri ve fiyatları farklılık gösterir. Çok çeşitli kent ve mimari yapının resim ve fotoğraflarından oluşan şehir yapı puzzle yapbozlar, genellikle 500, 1000, 1500, 2000, 3000 parçaya kadar oluşturulurken 6000 parçalık yapbozları da inceleyebilirsiniz. Yapbozlarla geçireceğiniz zaman sizleri ve sevdiklerinizi keyifli vakit geçireceğiniz bir hobi edinmenin ötesinde Mykonos'dan New York'a, Kız Kulesi'nden Eyfel Kulesi'ne, Londra' ya, Venedik'e coğrafi ve mimari açıdan oldukça heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor. Fame, Clementoni, Educa gibi markalar tarafından tasarlanan yapbozlarınız hijyen koşullarında ve çevresel kirliliği engelleyen bir şekilde üretilirken kaliteli baskıları ile de dikkat çekiyor. Yapbozunuzun parça sayısı, ürünün sadece zorluk derecesini değil fiyatını da belirliyor.

Siz de yüzlerce şehir yapı puzzle yapboz çeşitleri arasından, beğeninize uygun oldukça şık, retro, modern ya da klasik kent ve mekanlarla tasarlanmış ürünleri tercih edebili,r böylece hem eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak hem de duvarınızı süsleyecek modelleri inceleyebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şehir ve Önemli Yapı Temalı Puzzle Yapbozlar

1167 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 29 / 1167 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?