Üretim yeri Kayseri olan Simfer, yerli markalar içinde kalitesi ve tasarımı ile öne çıkan markalar arasında yer alıyor. "Sınır tanımayan tasarımlar" sloganı ile öne çıkan marka, hem iç piyasada hem dış piyasada önemli bir yere sahip. Ankastre ürünler, ısıtıcılar, fırın, set üstü ocak, buzdolabı, su sebili ve vantilatör olmak üzere, markanın 7 farklı ürün gurubu bulunuyor. Model ve tasarım seçeneği bakımdan zengin bir ürün çeşitliliği sunan marka, özellikle mutfaklarda kullanış kadar şıklığa önem verenler için ideal ürünler sunuyor.

Mutfaklarda kullanışlı, şık tasarıma sahip Simfer ankastre ürünler arasında, ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre bulaşık makinesi, davlumbaz, aspiratör, mikrodalga ürünler yer alıyor. Ankastre setler de yine Simfer'in sunduğu alternatifler arasında yer alıyor. Ankastre ürünler içinde inox, siyah, beyaz ya da farklı renklerde tasarlanmış seçenekleri bulabilmek mümkün. Her mutfağın tasarımına uygun modeller ile tercih yapmayı kolaylaştıran Simfer, kullanışlı ürünleri şık tasarımlarla buluşturuyor.

Simfer fırın en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Turbo, mini, mikrodaga, profesyonel kuzine fırın gibi seçeneklerin yanı sıra farklı hacimlerde sunduğu modeller ile de öne çıkıyor. Dijital ya da düğmeli fırın modelleri arasından size en uygun modeli hepsibuarada.com'da kolayca bulabilirsiniz. Farklı ürünlerde sunduğu model seçenekleri ile en çok tercih edilen markalardan olan Simfer ürünlerine sahip olmak için hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...